Перейти до вмісту

9.05 - Дєнь Побєди

Повідомлень в темі: 785

#141 :-)

Пам'яті Помаранчевої Каски

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1199 повідомлень
  • Місто:витверезника

Відправлено 06.05.2008 – 21:15

Перегляд дописуbamik (6.05.2008 21:12) писав:

9 травня - це не наше свято. Ця дата ще зі сталінських часів мала б символізувати окрему і особливу роль СРСР у перемозі над Гітлерівською Німеччиною. В Європі визнають днем капітуляції - 8 травня.
Та який там символізм? Просто на час підписання Акту Капітуляції в Москві вже 9 число було.
Хоча дісталося найбільше певно СРСР у тій війні, а саме УРСР та БРСР.

Цитата

Ні, 9 травня замінювати нічим не варто. Цю дату перемоги Москви над Берліном просто треба перестати відзначати так гучно на державному рівні. Бо якось дивно, коли колишні кати-енкаведисти брязкають своїми орденами і медалями, маршируючи по Хрещатику. (с) Тягнибок

Пан Тягнибок як на мене достатньо одіозна персона, щоб його НЕ коментувати.

Повідомлення відредагував Зелений молоток: 06.05.2008 – 21:15

• 0

#142 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень
  • Стать:Не скажу
  • Місто:Україна вул Любая8

Відправлено 06.05.2008 – 21:19

Ну, особисто для мене, фільми перед 9 травня кожного року інакше сприймаються - дорослішаю чи шо? Дуже люблю серіал...не знаю як назва, але про штрафбат, так само цікавий фільм Сволочі
  • 0

#143 Nomad

Старійшина

• Користувачі
  • 3581 повідомлень

Відправлено 06.05.2008 – 22:16

мда, назва теми...невже важко було написати День Перемоги? чи то так шоб спеціально принизити память всіх хто загинув на фронтах? ппц
  • 0

#144 Трям

шопопало

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 683 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:планети КВН

Відправлено 06.05.2008 – 23:51

Цитата

Тим більше, що побєда комуністів над фашистами не повинна збуджувати нормальних людей.
Пане Вебере, я розчарувався...Скажіть мені,що це не ви писали! Ні, не може бути! Ще й тема "Дєнь пабєди". Тут Ваш сарказм неумісний!
Схаменіться! Що ви всі пишите? Та я ніколи не асоціював цей день з перемогою комуністів над фашистами! Переміг народ! Народ боровся за щастя,за свободу, за ... та що ж ви? Боже мій, та хіба стільки крові пролили батьки й сини,стільки сліз виплакали матері,щоб сьогодні ви не були спроможні навіть елементарно показати свою вдячність? Хто ви? Україна,Росі,Білорусія,Польща - всі страждали,всі стояли за одну мету! Який комунізм? Де? Хто? Кому?
Почитайте "Україну в огні" Довженка. Почитайте навіть "Васілія Тьоркіна" Твардовського.

Сиджу і не можу прийти в себе. Це якими бездушними треба бути, щоби ... "Веселі,браття,часи настали..."
Уклін всім тим,хто пережив ті страшні і сумні часи!!!

З.І.Адміністрація,куди дивитесь ви? Маркосе, я ж гадаю ви самі розумієте!Чому ця тема ще існує?
  • 0

#145 Marcos

....

• Користувачі
  • 3363 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 07.05.2008 – 00:06

о ! почалося....

Шановні, не перетворюйте цей день в чергову срачку . Святкуєте 9 травня супер, не чіпайте тих хто вирішив що Гтілер це спасіння. В них своя думка, у вас своя. ніхто нікому нічого не ДОВЕДЕ.

Всіх, хто вважає, цей день ПЕРЕМОГОЮ , З НАСТУПАЮЧИМ!!!.
  • 0

#146 Трям

шопопало

• Користувачі
  • 683 повідомлень
  • Місто:планети КВН

Відправлено 07.05.2008 – 00:10

Цитата

Шановні, не перетворюйте цей день в чергову срачку . Святкуєте 9 травня супер, не чіпайте тих хто вирішив що Гтілер це спасіння. В них своя думка, у вас своя. ніхто нікому нічого не ДОВЕДЕ.
Цікаво, а щоб ви сказали,якби все це бачили на власні очі?
Всім рекомендую фільм "Мы из будущего".Дуже повчальний в цьому плані, особливо коли один з головних героїв в кінці фільму каменем здирає собі тату у вигляді схвастики!

Повідомлення відредагував Мій_Травень: 07.05.2008 – 00:11

• 0

#147 Sotnik

Старійшина

• Користувачі
  • 1905 повідомлень

Відправлено 07.05.2008 – 01:07

9 травня - це день скорботи за загиблими і вшанування подвигу живих.
Святкувати цей день як День Побєди українцям не лічить. Про яку перемогу народу може йти мова, якщо невдовзі був Голодомор 1946-47 рр.? Заради чого була така "перемога"? Щоб тих, кого "нєдострелили" вже дома доморити голодом?
Слід пам'ятати, що вся історія, фільми, книги про війну створені на замовлення комуністичного режиму. Тому треба "фільтрувати" те, про що в них йдеться...
  • 0

#148 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень

Відправлено 07.05.2008 – 06:57

Перегляд дописуSotnik (7.05.2008 02:07) писав:

Святкувати цей день як День Побєди українцям не лічить. Про яку перемогу народу може йти мова, якщо невдовзі був Голодомор 1946-47 рр.? Заради чого була така "перемога"? Щоб тих, кого "нєдострелили" вже дома доморити голодом?
Дуже мудро (як завжди).

Цитата

Слід пам'ятати, що вся історія, фільми, книги про війну створені на замовлення комуністичного режиму. Тому треба "фільтрувати" те, про що в них йдеться...
Так я ж і кажу, що з віком починаєш сприймати все інакше, виловлювати в тих поданих матеріалах те зерно, що приховувалось.
Щороку меншає стареньких, що воювали.....Відходять у вічність...Моя бабця носила бандерівцям їсти. Їй було тоді 10 років, а зараз - 76. Що запамяталось дитині ? Друга бабця розповідала, що на квартирі в них німець жив, що дуже хороший був і лікував все село, хто б не приходив...Розповідала, що тих звірств шо в кіно показують - в їхньому селі не було. Забрали кури, забрали свиню, але голову віддали...але шо робили совєти - німцям ше вчитись тре було. Чого так? Бо війна все спише?
  • 0

#149 Максим Стюфляєв

Генеральний писар

• СуперМодератори
  • 725 повідомлень
  • Місто:Лутугине Луганська область.

Відправлено 07.05.2008 – 08:40

Перегляд дописуSotnik (7.05.2008 02:07) писав:

Святкувати цей день як День Побєди українцям не лічить. Про яку перемогу народу може йти мова, якщо невдовзі був Голодомор 1946-47 рр.? Заради чого була така "перемога"?
День Перемоги над великим загальносвітовим злом - нацизмом. І перемога ця була заради того, щоб ті, хто її сьогодні обпльовує, просто могли народитися на світ і не бути рабами. Звісно, комунізм та нацизм - одного тіла дві ноги, але не варто переносити ненависть до режиму на простих радянських солдатів. Вони воювали ЗА УКРАЇНУ і за наше з Вами майбутнє. Невже якщо ненавидемо червоного окупанта і головоріза, маємо полюбити коричневого? Мені, панове, байдуже, звідки прийшов ворог і якого він кольору.
Сказане не означає, що в загальному розумінні про війну не треба нічого змінювати. На неї справді треба подивитися українськими очима. Те, що Україна опинилися між двох смертоносних вогнів - правда. Основний урок який маємо винести з тої війни - горе народові, що не має власної державності. Його розривають і перетворюють на гарматне м'ясо сильніші. Тому сьогодні маємо свою державу цінувати. Те, що ведучи боротьбу з нацизмом, радянські солдати часто проти волі зміцнювали комунізм - не їхня вина, а українська трагедія бездержавності. Я вважаю, що треба відмовлятися від тези, що війна почалася 22 червня 1941року і самої назви Велика Вітчизняна Війна. Для українців Друга Світова війна розпочалася 1 вересня 1939року. І українці воювали не лише у складі радянських військ, а і у польській армії, УПА, в Дивізії "Галичина" зрештою. Це все треба враховувати. Але новий погляд на війну не повинен перетворюватися у зневагу до тих, хто заради нашого життя віддав своє.
  • 0

#150 Богуслав

мораліст

• Користувачі
  • 976 повідомлень
  • Місто:Галичина

Відправлено 07.05.2008 – 08:52

День Перемоги, безсумніву, визначне сято звитяги українського народу. Чомусь у нас солдат з автоматом ППШ асоціюється з російськомовним совєцьким воїном. Але через горнило Другої Світової пройшли мільйони українців. Українців не номінально а фактично; тих, які воювали не за звєздасту Москву, а за свої сонячні простори - своє село, містечко, місто, столицю - Золотоверхий Київ. Не за міфічну совєцьку родіну, а за Україну-Вітчизну. Не міг казах чи грузин воювати за батьківщину, бо їх батьківщина була далеко, російські території також лише малий період були під окупацією і то мала їх частина; наші ж воїни стояли на своїй землі. Український народ разом з іншими народами світу подолав окупанта, зламав хід війни, визволив багато народів, дійшов до Берліну і приніс перемогу. Немає такого поняття як радянський народ, бо за принципом не могло бути, є українці, росіяни, грузини, казахи тощо.
А те що це свято в СРСР було ідеологічно-спотвореним це зрозуміло, така була система. Сьогодні ми повинні зрозуміти нову ідеологію Дня Перемоги, як перемоги нашого народу у складі Червоної Армії, УПА, партизанщини.
Дуже розумно зробила Росія оголосивши себе наслідницею СРСР (це ще вилізе їй боком), тепер виходить наче діяльність усіх народів СРСР проектується на російський народ. Але наші подвиги і перемоги залишаються лише нашими, а вони хай успадковують окупації, голодомори та репресії.
Слава українським воїнам! Слава Героям!
  • 0

#151 Miguel

ХРАНИТЕЛЬ

• Модератори
  • 3807 повідомлень
  • Місто:Україна

Відправлено 07.05.2008 – 09:30

Перегляд дописуБогуслав (7.05.2008 09:52) писав:

День Перемоги, безсумніву, визначне сято звитяги українського народу.
Дуже розумно зробила Росія оголосивши себе наслідницею СРСР (це ще вилізе їй боком), тепер виходить наче діяльність усіх народів СРСР проектується на російський народ. Але наші подвиги і перемоги залишаються лише нашими, а вони хай успадковують окупації, голодомори та репресії.
Слава українським воїнам! Слава Героям!

А що отримала Україна від СРСР? Невже нічого? Що сталось з "житницею"? Ми не повинні рахувати чиїсь статки, ми повинні дбати про своє майбутнє. Для Українців боротьба триває і зараз, але то вже інша боротьба... Не з автоматом ППШ, не з гвинтівкою СКС бачучи перед собою явного ворога... Зараз ворог інший, він щирий "украйінецць" який носить агнлійський одяг, італійське взуття, користується європейською валютою і розмовляє на "почти государственном языке"...
А якщо чийсь дід чи прадід воював в ті часи, то кожен може вирішити для себе особисто чи варто йому св'яткувати...
  • 0

#152 bamik

салоїд

• Користувачі
  • 2443 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 07.05.2008 – 10:47

Про втрати німецької та совєцької сторін:

Піррова перемога Радянського союзу

Цитата

А що вже говорити про технічний та моральний стан радянської армії під час війни! Ось, наприклад, лише одне з багатьох донесень початку війни: - "С начала войны по 10 октября с.г. Особыми отделами НКВД и заградотрядами войск НКВД по охране тыла задержано 657.364 военнослужащих (!!!), бежавших с фронта... По постановлениям Особых отделов и по приговорам военных трибуналов расстрелян 10.201 человек, из них перед строем - 3.321. Зам.нач. Особого отдела НКВД СССР комиссар Госбезопасности 3-го ранга Мильштейн."

Класна робота - охрана тила, як тепер медалями вишивають .. Кстаті ці гниди енкаведишні зараз отримують близько 3000!! гривень пенсії.

Цитата

”Сьогодні ми маємо багато прикладів, зокрема, на Галичині, де поруч із вояками УПА живуть НКВДисти, які вивозили сім’ї тих вояків на Сибір. Цей НКВДист у званні полковника має пенсію близько трьох тисяч гривень.
http://www.zaxid.net...008/5/6/113054/
  • 0

#153 Богуслав

мораліст

• Користувачі
  • 976 повідомлень

Відправлено 07.05.2008 – 11:06

Перегляд дописуMiguel (7.05.2008 10:30) писав:

А якщо чийсь дід чи прадід воював в ті часи, то кожен може вирішити для себе особисто чи варто йому св'яткувати...

Немає значення воював дід чи ні. Перемога була не діда, а народу загалом і якщо ми є частиною цього народу то повинні шанувати звершення наших пращурів.
Навряд чи хтось може сказати що його предки воювали за хмельниччини, але ми шануємо тих людей і пишаємось ними. То що нам заважає пишатись і шанувати наших воїнів Другої Світової, які вели ту ж війну за свою землю.
  • 0

#154 Miguel

ХРАНИТЕЛЬ

• Модератори
  • 3807 повідомлень
  • Місто:Україна

Відправлено 07.05.2008 – 12:26

Перегляд дописуБогуслав (7.05.2008 12:06) писав:

Немає значення воював дід чи ні.
!!!!!!!!!! Про що ти говориш?????? Як це немає значення? Були такі які на ноги лили горячу смолу, або вказівні пальці відрубували лиш би не йти на війну! А тепер вони типу "ветерани" виходять на площі говорять як то важко було... То якрас нагадування про то, що ми повинні пам'ятати тих людей які загинули, і шанувати тих які залишились... Не "заградотряды", і не тих хто за зірки на пагонах макетами по мапах пересував, а тих хто були на передовій - простих солдат. А без того діда, і ще сотень тисяч таких дідів, не було б перемоги всього народу (не комуністичного а радянського), і та перемога є його особистою...
  • 0

#155 Немі

т-зло, т-дурепа, т-невдаха, т-піся, т-ононіміст. я звьозда.

• Користувачі
  • 2566 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Олімп

Відправлено 07.05.2008 – 14:53

Перегляд дописуMarcos (8.05.2007 20:56) писав:

Польша (...) ніякого серйозного опору Гітлеру вона не чинила
Це неправда. Ось, боролася місяць і це, здавалося б, що коротко, однак беручи до уваги дві речі:
1. ОДИН Гітлер переміг ВСЮ Європу (крім Великобританії) за один місяць;
2. Зі сходу прийшла ЧА. Перемогти двох - неможливо.
виходить, що саме Польща була одним з найтяжчих ворогів.

Стосовно теми: скільки дідусів було в ЧА на СВОЄ БАЖАННЯ? Бо щодо того, що в УПА були всі, жодних сумнівів нема, правда?
На мою думку, це радянське свято. Якось я ніколи не чула, щоб США святкували Дєнь Побєди, хоча відіграли, мабуть, якщо не найважливішу роль, то принаймні одну зі двох найважливіших.
  • 0

#156 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень

Відправлено 07.05.2008 – 14:55

Наскільки я зрозуміла з дописів - ніхто нічого не має проти 9 травня, але мова йдеться про те, щоб не святкувати, а вшановувати, відзначати, наприклад, як день Чорнобильської трагедії(як приклад).
  • 0

#157 Nomad

Старійшина

• Користувачі
  • 3581 повідомлень

Відправлено 07.05.2008 – 15:02

Перегляд дописуЛастiвочка (7.05.2008 15:55) писав:

Наскільки я зрозуміла з дописів - ніхто нічого не має проти 9 травня, але мова йдеться про те, щоб не святкувати, а вшановувати, відзначати, наприклад, як день Чорнобильської трагедії(як приклад).
моя думка саме така-вшанувати память тих хто здобув Перемогу, все інше-то політика
  • 0

#158 Богуслав

мораліст

• Користувачі
  • 976 повідомлень

Відправлено 07.05.2008 – 15:06

Перегляд дописуMiguel (7.05.2008 13:26) писав:

!!!!!!!!!! Про що ти говориш?????? Як це немає значення? Були такі які на ноги лили горячу смолу, або вказівні пальці відрубували лиш би не йти на війну! А тепер вони типу "ветерани" виходять на площі говорять як то важко було... То якрас нагадування про то, що ми повинні пам'ятати тих людей які загинули, і шанувати тих які залишились... Не "заградотряды", і не тих хто за зірки на пагонах макетами по мапах пересував, а тих хто були на передовій - простих солдат. А без того діда, і ще сотень тисяч таких дідів, не було б перемоги всього народу (не комуністичного а радянського), і та перемога є його особистою...

Виродки були, є і будуть, таким народ дає свою оцінку. Мені здається ми з Вами відстоюємо одну позицію. Шанувати в цей день треба тих хто відстоював свою землю перед окупантами. 9 травня ми святкуємо подолання лише одного з них: фашизму, а був ще і комунізм. Ми українці і в першу чергу шанувати повинні боротьбу українського народу проти фашизму. А міф про радянський народ це породження комуністичної агітмашини, небуло такого етнічного утворення як радянський народ: було багато різних народів у комуністичному таборі.

А щодо симуляції: щоб не потрапити в ЧА цьому є багато пояснень, зважаючи на методи ведення війни радянськими "полководцями".
  • 0

#159 Unknown

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 230 повідомлень
  • Місто:Славія

Відправлено 07.05.2008 – 18:16

Я святкую! Мій дід воював й поклав за це своє життя і 9-го травня я буду святкувати те, що ми відстояли Україну!!!
  • 0

#160 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень

Відправлено 07.05.2008 – 18:48

Перегляд дописуShiver (7.05.2008 19:16) писав:

.....ми відстояли Україну!!!
Ну ми з тобою нічого ще не відстояли :) та й дай Боже щоб і не відстоювали таким способом
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних