Перейти до вмісту

9.05 - Дєнь Побєди

Повідомлень в темі: 786

#121 Wеbеr

цинічний бандера

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6047 повідомлень
  • Стать:Чоловік

Відправлено 10.05.2007 – 06:56

Перегляд дописуТемний Муня (10.05.2007 00:52) писав:

на мою думку 9травня - це перемога над фашизмом взагалі, кожен має гордитися, що його прадід поклав життя за перемогу.
і якщо б не було отої перемоги, то не відомо чи б Україна була зараз незалежною...
Говорили балакали - сіли та й заплакали. Стільки було написано до того, а пан ТМ за своє. А ще зі Львова. Мій дід поклав життя, але в УПА а не совєцкій армії. За це і горджуся ним.
  • 0

#122 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 10.05.2007 – 07:38

Перегляд дописуWeber (10.05.2007 07:56) писав:

Мій дід поклав життя, але в УПА а не совєцкій армії. За це і горджуся ним.
Мірятися звитягами дідів - не найкращий спосіб аргументації.
  • 0

#123 Wеbеr

цинічний бандера

• Користувачі
  • 6047 повідомлень

Відправлено 10.05.2007 – 07:48

Перегляд дописуzav (10.05.2007 07:38) писав:

Мірятися звитагами дідів - не найкращий спосіб аргументації.
То була не аргументація а інформація. Важко зрозуміти?
  • 0

#124 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 10.05.2007 – 08:48

Перегляд дописуWeber (10.05.2007 08:48) писав:

То була не аргументація а інформація. Важко зрозуміти?
Зрозуміло: інформації багато, проте аргументів - ніц.
  • 0

#125 Olexandr

противсіх

• Користувачі
  • 1510 повідомлень
  • Місто:місто Київ

Відправлено 10.05.2007 – 22:32

Перегляд дописуzav (10.05.2007 00:50) писав:

Нам обом гаразд відомо, що фашисти не підтримали створення Української незалежної держави, тому балачки про це зайві.
Не підтримали, але шанс здобуття незалежної держави після початку цієї війни зріс.

Тобто цей здобуток відкидаємо?
Це десь те ж саме, що святкувати перемогу Російської імперії у війні з Туреччиною, після якої вона здобула Крим...

Так. СРСР почав повільно завалюватись...
Здається вже хтось у цій темі пропонував з цього приводу святкувати 7 листопада.
  • 0

#126 Your Bunny Wrote

онотолэ сто карманов.

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 765 повідомлень

Відправлено 10.05.2007 – 22:41

Перегляд дописуWeber (10.05.2007 07:56) писав:

Говорили балакали - сіли та й заплакали. Стільки було написано до того, а пан ТМ за своє. А ще зі Львова. Мій дід поклав життя, але в УПА а не совєцкій армії. За це і горджуся ним.
яка різниця...це перемога всіх людей, навіщо шось відокремлювати..треба радуватись, що є зараз
я у Львові проживаю, сам я не звідси родом..так шо тут вже інше питання

Повідомлення відредагував Темний Муня: 10.05.2007 – 22:43

• 0

#127 Руслан®

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 29 повідомлень

Відправлено 11.05.2007 – 18:19

Для мене 9 травня - був, є, та завжди буде святом!
Це пам`ять про людей, які загинули в ті важкі часи , не залежно від віросповідання, національності та інших рис відокремлення.
Ті хто вважає по другому - я не поважав і ніколи не буду поважати!
  • 0

#128 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень
  • Стать:Не скажу
  • Місто:Україна вул Любая8

Відправлено 11.05.2007 – 18:31

Руслане, ми цілих 13 сторінок бурно дискутували на тему 9 травня. Якщо ви уважно читали всі дописи, то мали б помітити, що святкувати чи ні - це справа особиста. Думки розділились на "святкувати" і "вшановувати". Та й нині вже 11. Так що життя продовжується...весна наступає...
  • 0

#129 Marcos

....

• Користувачі
  • 3363 повідомлень

Відправлено 12.05.2007 – 07:40

Видалив офф-топ Пана і нагадую що теми про Крим існують в іншому розділі.
  • 0

#130 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень

Відправлено 12.05.2007 – 12:46

свято?

Прикріплені файли

• Прикріплений файл  1.jpg   142.24К   62 Кількість завантажень:

• 0

#131 Гетьман

I am forsaken (c) Sylvanas

• Користувачі
  • 2480 повідомлень
  • Місто:Leopolis novus

Відправлено 12.05.2007 – 14:36

Перегляд дописуЛастівочка (12.05.2007 13:46) писав:

свято?
Хочеться вставити свої 5 копійок. Для людей, що воювали на цій війні - це свято. Свято перемоги над ворогом. І під яким прапором вони б його святкувати не ходили, це їх право. Питання інше: чим має бути цей день для нас?
  • 0

#132 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 12.05.2007 – 15:46

Перегляд дописуЛастівочка (12.05.2007 13:46) писав:

свято?
Така саме, як це.
Прикріплений файл  upa_10.jpg   51.9К   43 Кількість завантажень:
  • 0

#133 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень

Відправлено 12.05.2007 – 15:53

Та воно то так, якби ж не було так сумно...тих, шо воювали - на пальцях можна перелічити, тих шо примазались - взагалі не полічиш...Відходять у вічність наші старенькі і згадують про них лише в якийсь один день...От шо сумно.

(Пи.си. заве, не відкривається лінк)
  • 0

#134 Зимова Дівчина

Білочка-пустунка

• Користувачі
  • 2069 повідомлень
  • Стать:Жінка

Відправлено 12.05.2007 – 16:17

Перегляд дописуГетьман (12.05.2007 15:36) писав:

Для людей, що воювали на цій війні - це свято. Свято перемоги над ворогом. І під яким прапором вони б його святкувати не ходили, це їх право. Питання інше: чим має бути цей день для нас?
це також день пам’яті і для близьких тих, хто воювали на цій війні. і байдуже від кого вони захищали нас, головне, що захищали від ворога.
до того ж зауважте, що в них не було вибору. дуже часто не було вибору. і уявіть як важко їм було, навіть після закінчення війни. яке ставлення було до полонених, які повернулись додому. з одного полону більшість потрапили в інший. для мене це свято...день перемоги над смертю, бо війна - це смерть. для мене це свято, бо мої рідні в ній вижили. вони святкували 9 травня і я святкуватиму. але не з любові до комунізму, СРСР і його вождів, і не прославляючи Червону армію. а з вдячності за життя.
а засуджувати їх ми не маємо права з однієї просто причини, ми не були на їх місці і не жили в тій країні в ті часи.
п.с. http://oglyadach.com.../5/8/148474.htm
---
а щодо свят, можна взагалі обмежитись вихідними на Новий рік та День Незалежності, думаю достатньо))
  • 0

#135 Гетьман

I am forsaken (c) Sylvanas

• Користувачі
  • 2480 повідомлень
  • Місто:Leopolis novus

Відправлено 12.05.2007 – 17:50

Перегляд дописуЛастівочка (12.05.2007 16:53) писав:

Та воно то так, якби ж не було так сумно...тих, шо воювали - на пальцях можна перелічити, тих шо примазались - взагалі не полічиш...Відходять у вічність наші старенькі і згадують про них лише в якийсь один день...От шо сумно.
Про тих, що примазалися, є десь у якомусь карпатському місті пам'ятник: загиблим від фашизму. Перша дата - 1944 рік. Далі дати йдуть аж до 1950 року. Тобто, коли вже давно війни не було. Тим, що воювали проти нацизму (скільки не говорю, німці були нацистами, італійці - фашистами) - вічна слава, тим, хто воювали проти свого народу - ганьба. Проблема в тому, що на державному рівні не розрізняють того. Та ж сама Польща розрізняє цих людей. Ми - ні. І в цьому наша проблема...

Перегляд дописуЗимова Дівчина (12.05.2007 17:17) писав:

це також день пам’яті і для близьких тих, хто воювали на цій війні. і байдуже від кого вони захищали нас, головне, що захищали від ворога.
до того ж зауважте, що в них не було вибору. дуже часто не було вибору. і уявіть як важко їм було, навіть після закінчення війни. яке ставлення було до полонених, які повернулись додому. з одного полону більшість потрапили в інший. для мене це свято...день перемоги над смертю, бо війна - це смерть. для мене це свято, бо мої рідні в ній вижили. вони святкували 9 травня і я святкуватиму. але не з любові до комунізму, СРСР і його вождів, і не прославляючи Червону армію. а з вдячності за життя.
а засуджувати їх ми не маємо права з однієї просто причини, ми не були на їх місці і не жили в тій країні в ті часи.
п.с. http://oglyadach.com.../5/8/148474.htm
---
а щодо свят, можна взагалі обмежитись вихідними на Новий рік та День Незалежності, думаю достатньо))
Про свята - повністю підтримую. Про вшанування пам'яті тих, хто боровся - також. Але зауважте - захищали від ворога. Таких людей я знав, і їхню честь шанував. Натомість, вшановувати всіляких заградотрядчиків та НКВДистів - ні. Війна - війною, але люди, які заради "світлої" мети не гребували жорстокістю і т. д. не повинні на найвищому рівні вшановуватися. Оттаке-от.
  • 0

#136 Olex

Генеральний писар

• Користувачі
  • 905 повідомлень

Відправлено 26.05.2007 – 21:27

Перегляд дописуMarcos (8.05.2007 13:56) писав:

а як щодо молодих людей , яких вагонами вивозили до Німеччини, де вони були рабами ? Це такого визволення ви хотіли?
Багато хто з них жив там краще ніж у СССР, і не хотіли повертатися.

Панове чому Ви через це сваритесь? Цікаво а поляки теж отак сваряться через цей день :prapor3:
Пам'ятати треба про подвиг людей, і також не забувати як комуняки кидали людей до бою без зброї :prapor3:
Моя відповідь - славимо віс подвиги наших дідів і бабусь, бо всі вони захищали СВІЙ дім.
Звичайно погано, що ще тоді небуло змоги створити свою державу...що ж поробиш так вирішила пані історія :angry12:
  • 0

#137 bamik

салоїд

• Користувачі
  • 2443 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 06.05.2008 – 20:12

Ап, на носі день побєди..
--

9 травня - це не наше свято. Ця дата ще зі сталінських часів мала б символізувати окрему і особливу роль СРСР у перемозі над Гітлерівською Німеччиною. В Європі визнають днем капітуляції - 8 травня.

Так дійсно - це була війна двох імперій, а Україна виявилася між ними. Нам на ці події треба дивитися через українську призму. Трагедією нації було те, що і одні, і другі нас просто експлуатували і використовували, стравлюючи українців між собою.

Тому ми не повинні оперувати терміном "Велика Вітчизняна війна", а правильно - "друга світова". Бо для українців 9 травня війна аж ніяк не закінчилася - ще півтора десятки років українці боролися проти московського окупанта зі зброєю в руках.

Що Гітлер, що Сталін - однакове зло для України.

Ні, 9 травня замінювати нічим не варто. Цю дату перемоги Москви над Берліном просто треба перестати відзначати так гучно на державному рівні. Бо якось дивно, коли колишні кати-енкаведисти брязкають своїми орденами і медалями, маршируючи по Хрещатику. (с) Тягнибок
  • 0

#138 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень

Відправлено 06.05.2008 – 20:52

От...знову за рибу гроші...Писали минулого року десь в цей час і знову те саме :)
Не можна так категорично висловлюватись і так само не можна заперечувати відзначення 9 травня. Хто ми такі, щоб судити когось? Не всі, хто воював були енкаведистами. Була війна, була страшна мясорубка...Як говорила минулого року чи святкувати чи вшановувати - справа особиста.
  • 0

#139 Крендель

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 51 повідомлень
  • Місто:Дніпрпопетровськ

Відправлено 06.05.2008 – 20:53

Окрім нквдістів там була ще купа народу,Рядових солдат,Померших за Україну.Їх ти теж хочеш змішати з брудом.І забути про їх подвиг?
Україна,нажаль,входила до СРСР і перемога ця відноситься і к Україні!

Повідомлення відредагував Крендель: 06.05.2008 – 20:55

• 0

#140 Olex

Генеральний писар

• Користувачі
  • 905 повідомлень

Відправлено 06.05.2008 – 21:02

З точки зору сучасного українського громадянина, та незалежної України, думаю не треба давати такого розголосу цьому дню, у нас своїх, істинно українських свят вистачає.
Але у мене дід покійни учасник війни, у цей день я вшаную його пам'ять, бо він стояв за моє майбутнє. Він - пій пращур, я не можу його не шанувати. Я пішов іншим шляхом, у мене інша Батьківщина, яка творить свою історію та торує свій шлях. Але потрібно поважати свою родину та країну за будь-яких умов.
Друтує, що людей наче зомбують по телику кожного травня - ВІЙНА, ВІЙНА!!!! Кінохроніка, криваві вбивства, розвивають ненависть до німців. Думаю всі неодноразово чули від людей німець - фашист. Пора вже змінюватися, жити по-новому.
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних