Перейти до вмісту

Християнам у Туреччині на їхніх очах розпорювали животи...

Повідомлень в темі: 28

#21 LMaXLvIV

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1067 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Львів

Відправлено 11.05.2007 – 13:38

Перегляд дописуStuff (11.05.2007 11:23) писав:

Ви можете одразу все пояснити, а не відписувати скупими фразами?

Одразу все пояснити не можливо. Тай чи ви одрузу все зрозумієте?
Питання - відповідь, питання - відповідь - отак йде процес пояснення.
Мені ж треба вияснити що вже розумієте Ви, щоб від цього відштовхуватись у подальших поясненнях.

Перегляд дописуStuff (11.05.2007 11:23) писав:

Як це виконаний?
Ісус сказав: "я прийшов не зруйнувати закона, а виконати". Ось даю вам нову заповідь: "любіть ближнього свого, як самого себе".

Звідси випливає, що слід навчитись щей себе любити не абияк і не егоїстично, а як храм Бога.
  • 0

#22 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 12.05.2007 – 21:39

Перегляд дописуLMax (11.05.2007 11:03) писав:

Знову за Старий Завіт вчепилися... Ви - юдей?

А Ви відмовляєтесь від старого заповіту?
Цікавенько.

Перегляд дописуLMax (11.05.2007 14:38) писав:

Ось даю вам нову заповідь: "любіть ближнього свого, як самого себе".

А ще він сказав "Не думайте, що Я прийшов, щоб мир на землю принести, Я не мир принести прийшов, а меча. Я ж прийшов порізнити чоловіка з батьком його, дочку з її матір'ю, і невістку з свекрухою її. І вороги чоловікові домашні його! "
  • 0

#23 LMaXLvIV

Старійшина

• Користувачі
  • 1067 повідомлень

Відправлено 13.05.2007 – 18:09

Перегляд допису-=VJ=- (12.05.2007 22:39) писав:

А Ви відмовляєтесь від старого заповіту?
Я? - ні. Але якщо він вже виконаний, то слід братися за то що ще не виконане.

Цитата

А ще він сказав "Не думайте, що Я прийшов, щоб мир на землю принести, Я не мир принести прийшов, а меча. Я ж прийшов порізнити чоловіка з батьком його, дочку з її матір'ю, і невістку з свекрухою її. І вороги чоловікові домашні його! "
Щоб об'єднатись у любові, ті хто не бажають любити відділяться.
  • 0

#24 Aleph

Профі

• На перевірці
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 396 повідомлень

Відправлено 15.05.2007 – 19:14

Перегляд дописуLMax (9.05.2007 15:06) писав:

Ісуса теж римська інквізиція знищила, бо він богохульствовав.
Далі всіх "богохульників" що йшли за ним, також нищили і нищать по сьогоднішній день.

Яке діло було представникам державного апарату до невеликої єврейської секти в далекій провінції? Чи може прокурор вимагав його смерті? Це вже пізніше, коли християнство поширилося по всій імперії і несло загрозу соціальному устрою, їх винищували під різними приводами (і вже у цьому випалку - не лише їх). І це, доречі, була їхня помилка, що лише привела до підсилення егрегора.

Перегляд дописуLMax (10.05.2007 21:14) писав:

зато інквізиція по своїй суті має до того пряме відношення. Вона відстоює "закон", що й було за часів Ісуса в церкві та в імператора. Тоді церква і імператор були за одно.
Так як і у християнській царській росії.

Якраз то питання тут є ключовим, як і в історії з розп'яттям Ісуса.
Він би так чи інакше мав загинути насильницькою смертю.

І чим ви її заміните, новим "-ізмом"?
Чекайте, скоро такий прйиде - ваш звір 666. Ви "молилися" щоб він вийшов - і він покаже свою пащу...
Але Христову Церкву (як вчення) це не зломить - вона вистоїть до Кінця.
Не буде завершення циклу без "звіра". Це така ж необхічна частина Абсолюта як і все решта.
  • 0

#25 LMaXLvIV

Старійшина

• Користувачі
  • 1067 повідомлень

Відправлено 16.05.2007 – 17:46

Трохи проглянув.

Цитата

Сознание, которого вы сможете добиться, лишь познавая Законы Мироздания. Но, к сожалению, про эти Законы вы не прочтете в Библии. Вы их сможете изучать только посещая Центры, Школы или Семинарии, которые открыли на Земле в настоящее время Мы, Иерархи и Владыки планеты Земля!
Таким Центром в городе Москве является Российский Центр НОУ "ДАР МИРА"!

Цитата

Неужели вы думаете, что Я, Господь Иисус Христос, который приходил на Землю, чтобы своим жизненным примером показать всем людям, как необходимо жить по Законам Любви и Добра, из-за двух бесов, которых очень легко было сжечь Огнем Любви (и это могут делать сейчас абсолютно все ученики и Посвященные в Российском Центре НОУ "ДАР МИРА", имеющие третью ступень Посвящения) стал бы губить целое стадо?

Цитата

И вас никто и никогда не сглазит и не наведет на вас порчу! Я сделал тогда то, что может сейчас делать каждый ученик из Российского Центра "НОУ ДАР МИРА", имеющий Третью ступень Посвящения. Я изгнал сущностей, бесов, и этот немой заговорил.

І це Ісус говорить? Цеж рекламна єресь чистої води! Я просто "прозріваю" як 666-тий "обалванивает" народи. Що тіки не видумує щоб заарканити в сіті.
Остальне навіть нема чого коментувати, бо там як завжди в повідомленнях подібного змісту в стилі антихриста трошки правди, а остальне понєслось... (їх зараз сотнями з'явилось в неті таких повідомлень).
Для чого це все? З Біблії все зрозуміло. Хто не зрозумів вже того - то грош ціна таким, щоб за них все жували і їм готовеньке в рот клали і ще щелепами рухали за них. Подумайте кому то вигідно за вас все розжовувати і подавати під іменем "Ієрархіі Світла" чи як там воно.

Це антихрист вже в дії і Ви лізете в його лапи через подібні тексти, якщо не розумієте того, що сказано раніше було в Писаннях і чому воно так було.
  • 0

#26 СВІ†ЛОНОСНИЙ

http://svobodaslova.ukrainianforum.net/

• Користувачі
  • 2386 повідомлень
  • Місто:з Небес

Відправлено 18.05.2007 – 04:18

Перегляд дописуLMax (17.05.2007 13:39) писав:

Хто має очі той побачить, хто має вуха той почує.
Можете мене тепер знищувати.
Навмисно так не пожартуєш.
Фанатизм - страшна противна богові річ.
  • 0

#27 Olex

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 905 повідомлень

Відправлено 19.05.2007 – 10:32

Народ заспокойтеся- як і у мусульман так і у хритиян є такі додіки. Знаєте як кажуть-"У сім'ї не без потвори" :) А от засуджувати жорстоко за таке треба - щоб не повадно було! :)
  • 0

#28 Kassandra

Т-Сонятко

• СуперМодератори
  • 5187 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:сплячих левів

Відправлено 19.05.2007 – 22:16

-=VJ=-
LMax
СВІ†ЛОНОСНИЙ
Значить так,шановні...прошу не забувати,що є такі поняття як флейм та флуд...і за таке йде покарання чи позбавлення прав на певний термін..хочете таке? як ні - то будь ласка ведіть себе тут виховано та розумно!
  • 0

#29 Ulrick Stahlbehr

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 365 повідомлень
  • Місто:Звенигородка

Відправлено 17.12.2009 – 16:54

King Oni: Вичищено.
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1