Перейти до вмісту

Хроніки Нарнії

Повідомлень в темі: 30

#21 Руда_миша

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 547 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Центру та окраїн Львова

Відправлено 26.05.2007 – 09:47

Я говорила про створення світу в "Сильмариліоні" та першій частині "Хронік Нарнії" - "Небіж чорнокнижника". І там, і там світ створюється за допомогою пісні. Зверни на це увагу. Цікаво зробити порівняння в курсовій роботі. Толкін і Льюїс були професорами лінгвістики. І от яке у них було бачення виникнення світу. До речі, ти, мабуть, про це знаєш, що Льюїс був справжнім християнським мислителем.

Ще щось згадала...Є дужже гарний фільм про життя К.С.Льюїса, називається "Темна долина" (або "Долина тіней"), там головну роль грає прекрасний актор - Ентоні Хопкінс. Дійсно варто подивитись...
  • 0

#22 Духовна необмеженість

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 449 повідомлень
  • Місто:Ukraine(I'm back)

Відправлено 26.05.2007 – 19:06

Перегляд дописуFoxy_mouse (26.05.2007 09:47) писав:

Я говорила про створення світу в "Сильмариліоні" та першій частині "Хронік Нарнії" - "Небіж чорнокнижника". І там, і там світ створюється за допомогою пісні. Зверни на це увагу. Цікаво зробити порівняння в курсовій роботі. Толкін і Льюїс були професорами лінгвістики. І от яке у них було бачення виникнення світу. До речі, ти, мабуть, про це знаєш, що Льюїс був справжнім християнським мислителем.

Ще щось згадала...Є дужже гарний фільм про життя К.С.Льюїса, називається "Темна долина" (або "Долина тіней"), там головну роль грає прекрасний актор - Ентоні Хопкінс. Дійсно варто подивитись...
мерсі тобі велике, але курсову я вже здала...
Толкієна і Льюїса порівнювала, так досить активно...
Толкієн як раз і навернув Льюїса в християнство, доречі.
Дякую, при можливості фільм подивлюсь...
  • 0

#23 Руда_миша

Генеральний писар

• Користувачі
  • 547 повідомлень
  • Місто:Центру та окраїн Львова

Відправлено 26.05.2007 – 21:08

А як, до речі, курсова? Все нормально?
  • 0

#24 Духовна необмеженість

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 449 повідомлень
  • Місто:Ukraine(I'm back)

Відправлено 26.05.2007 – 21:46

Перегляд дописуFoxy_mouse (26.05.2007 21:08) писав:

А як, до речі, курсова? Все нормально?
та здала... захист має бути десь 31 чи 1... Ну і слава богу, бо так задовбалася...
  • 0

#25 .crayon

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 154 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 07.01.2008 – 22:37

Мряв...В Америці це класика..Я прочитала три книги з семи,четвертої не знайшла...Буду шукати.
А от фільм не вразив...
  • 0

#26 МаЛа ВрЕдНа ЖаБа

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 191 повідомлень
  • Місто:далеко далеко...

Відправлено 17.01.2008 – 22:03

дуже цікава казка здається)))я прочитала 4 книгжки і мені сподобалось це не таке як пишуть всі це не простий роман це не проста казка це поєднання всього.незнаю ...але мені дуже сподобалось! :)
  • 0

#27 ПершаЛіпша

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 214 повідомлень
  • Місто:Миколаїв

Відправлено 04.08.2008 – 22:04

Класні книжки! Зараз час від часу перечитую - задоволення стопроцентне! )
  • 0

#28 Хрустик

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 39 повідомлень
  • Місто:івано-Франківськ

Відправлено 30.08.2008 – 10:02

Я ДИВИЛАСЯ "ХРОНІКИ НАРНІЇ".ДУЖЕ КЛАСНЕ КІНО.ПРОТЕ,ДРУГА ЧАСТИНА ТАК СОБІ.
  • 0

#29 Dovgapanchoha

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 307 повідомлень

Відправлено 23.09.2008 – 19:51

А я от у 20 років вперше почула і прочитала і перлася скажено. Взагалі мене пробило на дитячі книжки. Дивно. Для дитинства пізно, для старечого маразму і впадання в дитинство пізно.... Може, то все Чорнобиль?

А книжка насправді класна!!!
  • 0

#30 Єжік_UA

Генеральний писар

• Користувачі
  • 749 повідомлень

Відправлено 23.09.2008 – 19:57

я прочитав 2 книги одну російською "Хроника Нарнии и Принц Каспиан" а другу українською "Хроніка Нарнії Принц та його кіль" (замовлялв у "Клубі Сімейного Дозвілля")
  • 0

#31 ramzes12

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 39 повідомлень

Відправлено 20.12.2015 – 00:14

Всім привіт.. Я дуже перебірливий у питанні літератури і літературних журналів. На днях до мене в руки потрапив журнал «Дніпро», я прочитав цей журнал і він мені дуже сподобався. В цьому журналі зібрані цікаві твори молодих, нікому не відомих поетів і літераторів. Тематика цього журналу різноманітна, статті цікаві і не перевершені… Всім хто любить цікаві журнали, Раджу…..)

Всім привіт.. Я дуже перебірливий у питанні літератури і літературних журналів. На днях до мене в руки потрапив журнал «Дніпро», я прочитав цей журнал і він мені дуже сподобався. В цьому журналі зібрані цікаві твори молодих, нікому не відомих поетів і літераторів. Тематика цього журналу різноманітна, статті цікаві і не перевершені… Всім хто любить цікаві журнали, Раджу…..)
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних

Магазин кубиков Рубика Cubes.in.ua