Перейти до вмісту

- - - - -

Пірати Vs Ліцензійний продукт

Повідомлень в темі: 143

Опитування: а ви що купуєте? (70 користувачів проголосувало)

а ви купуєте ліцензійні чи пиратські продукти (аудіо диски, фільми, проги, ігри)?

1. Пиратські - дешево і сердито (35 голосів [50.00%])

Процент голосів: 50.00%

2. Ліцензійні - поважаю авторське право (16 голосів [22.86%])

Процент голосів: 22.86%

3. нічого я не купую, відчепіться (19 голосів [27.14%])

Процент голосів: 27.14%

Голосувати Гості не можуть голосувати

#61 eXpert

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 192 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Житомир

Відправлено 03.05.2008 – 15:56

Наш девіз - Скачав, взламав, користуєшся :rolleyes: .
  • 0

#62 DarkSun

тут написана якась тупа фігня

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 752 повідомлень
  • Місто:Мукачево

Відправлено 03.05.2008 – 17:10

Про репозиторії на лінуксі: нажав, почекав, користуєшся.
  • 0

#63 Sergiy_K

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6889 повідомлень
  • Місто:штори

Відправлено 03.05.2008 – 17:30

Перегляд дописуDarkSun (3.05.2008 18:10) писав:

Про репозиторії на лінуксі: нажав, почекав, користуєшся.
ага, ага, тільки щоб такий дитячий спосіб працював треба щороку закачувати і перевстановлювати нову збірку лінукса, щоб залежності були в порядку, а якщо потрібна прога є в природі, але відсутня у поточному "фаст-фуді", то геморойтесь рібята по-старінкє
  • 0

#64 bitter_end

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 389 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 22.11.2008 – 20:56

А я б краще, якби мав можливість, придбав би ліцензійну Віндовс і тоді мав би постійно нові драйвери та оновлення\виправлення помилок...

Ось дивлюсь із "заздрістю" на ноут брата, там була передустановлена Віста, типу ліцензія все таке... Він не має жодної проблеми з нею... Оновлює постійно і все робить найкращим чином.

Про Вісту в іншій темі!

Повідомлення відредагував phobos: 22.11.2008 – 23:31

• 0

#65 Dmitrius

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 65 повідомлень
  • Місто:Київський Політех (КПІ). А взагалі з Білої Церкви...

Відправлено 23.01.2009 – 13:35

Перегляд дописуbitter_end (22.11.2008 20:56) писав:

А я б краще, якби мав можливість, придбав би ліцензійну Віндовс і тоді мав би постійно нові драйвери та оновлення\виправлення помилок...

Ось дивлюсь із "заздрістю" на ноут брата, там була передустановлена Віста, типу ліцензія все таке... Він не має жодної проблеми з нею... Оновлює постійно і все робить найкращим чином.

Прикол у тому, що ліцензійна та "чиста" (оригінальна корпоративна (для неї не треба активація)), наприклад, - це один і той самий віндовс. Іноді піратські дистрибутиви працюють навіть краще, бо у них бувають інтегровані оновлення. Та й оновлюватись можна спокійно з піратської - з microsoft.com не пробував, але є купа інших дзеркал типу WSUS.ntu-kpi.kiev.ua , що знаходяться у UA-IX і з яких можна спокійно оновитись. Так що заздрити не слід, можна навпаки радіти, що не вбухав купу грошей у дорогий ти повільний софт.

ЗІ. ІМХО, ХР себе ще також чудово почуває, досить стабільний і літає навіть на старих компах. Хоча SP3 - штука підозріла, з нею працюють не всі старі драйвери

ЗЗІ Із старими драйверами ситуація під вістою ще гірша.
  • 0

#66 Evol

Старійшина

• Користувачі
  • 1846 повідомлень

Відправлено 23.01.2009 – 15:41

Перегляд дописуbitter_end (22.11.2008 20:56) писав:

лол.. маєш пару сотень баксів купуй.. але і на кряках нормально оновлення працюють і нічим від ліцензії не відрізняються :D
  • 0

#67 bitter_end

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 389 повідомлень

Відправлено 23.01.2009 – 21:30

Evol ЛОЛ, як ти розумієш слова *як би я мав можливість*???
  • 0

#68 Evol

Старійшина

• Користувачі
  • 1846 повідомлень

Відправлено 23.01.2009 – 23:21

Перегляд дописуbitter_end (23.01.2009 21:30) писав:

Evol ЛОЛ, як ти розумієш слова *як би я мав можливість*???
розумію так, що ти готовий був би їх віддати за таке програмне забезпечення. купувати "таке" для мене є повним збоченням.
  • 0

#69 knedlyk

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 76 повідомлень
  • Місто:Україна

Відправлено 23.01.2009 – 23:26

Перегляд дописуEvol (23.01.2009 23:21) писав:

розумію так, що ти готовий був би їх віддати за таке програмне забезпечення. купувати "таке" для мене є повним збоченням.
Мабуть віддавати гроші за софт - це і справді збочення, але й користуватись "паленим" - не менше. В першому випадку викидаєш їх невідомо за що, в другому отримуєш кота в мішку.

Переходьте на Лінукс і все буде гаразд.
  • 0

#70 Evol

Старійшина

• Користувачі
  • 1846 повідомлень

Відправлено 24.01.2009 – 00:04

Перегляд дописуknedlyk (23.01.2009 23:26) писав:

Мабуть віддавати гроші за софт - це і справді збочення, але й користуватись "паленим" - не менше. В першому випадку викидаєш їх невідомо за що, в другому отримуєш кота в мішку.

Переходьте на Лінукс і все буде гаразд.
за софт від майрософту (:lol: ну і взагалі за не дуже якісний), мене би гризло сумління якшо б я знав шо віддав за прогу гроші а вона працює з глюками ;) хоча шо буває без глюків... )

Повідомлення відредагував Evol: 24.01.2009 – 00:04

• 0

#71 provodar

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 291 повідомлень
  • Місто:Лева

Відправлено 24.01.2009 – 00:17

Перегляд дописуEvol (24.01.2009 00:04) писав:

за софт від майрософту ( :lol: ну і взагалі за не дуже якісний), мене би гризло сумління якшо б я знав шо віддав за прогу гроші а вона працює з глюками ;) хоча шо буває без глюків... )

Ну люди, ну які глюки? Раз в пів року вилетить якийсь процес/здохне то й же експлорер/полетить драйвер? Вирішення 5 хв.. максимум 20.. (це повне реінсталювання.. враховуючи правильно зроблені бекапи)..

Я особисто цих глюків не відчуваю.. оскільки час на їх вирішення << за час їхньої відсутності..

А про "ліцензія вс піратка" - кожен оберає для себе.. в міру своєї забезпеченості/ідеологічних принципів ;)
  • 0

#72 Evol

Старійшина

• Користувачі
  • 1846 повідомлень

Відправлено 24.01.2009 – 00:33

Перегляд дописуСкАжЕнИй ЇжАчОк (24.01.2009 00:17) писав:

Ну люди, ну які глюки? Раз в пів року вилетить якийсь процес/здохне то й же експлорер/полетить драйвер? Вирішення 5 хв.. максимум 20.. (це повне реінсталювання.. враховуючи правильно зроблені бекапи)..

Я особисто цих глюків не відчуваю.. оскільки час на їх вирішення << за час їхньої відсутності..

А про "ліцензія вс піратка" - кожен оберає для себе.. в міру своєї забезпеченості/ідеологічних принципів :lol:
та я про сам їх підхід до справи... от стоїть вінда.. треба бібліотеки.. на сайті дрібнософту не можу ніяк її знайти в редистрибутиві.. чому? бо їм влом написати шось про це... всеодно мають купу бабла. отакі в них принципи.

Повідомлення відредагував Evol: 24.01.2009 – 00:34

• 0

#73 bitter_end

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 389 повідомлень

Відправлено 24.01.2009 – 00:54

Ну, взагалі, в ідеальному суспільстві, ми би всі тільки і купували б програми (або все було б безкоштовним) і не мали нічого проти цього. Але світ неідеальний... Мені, все одно, хотілося б жити цивілізовано, мати працюючий, ліцензійний софт (звісно, за менші гроші...) і не паритись з цими кряками.
  • 0

#74 knedlyk

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 76 повідомлень
  • Місто:Україна

Відправлено 01.02.2009 – 16:51

Перегляд дописуN@tsioN@list (8.04.2008 09:20) писав:

Open Office хіба читає файли *.docx, *.xlsx і тп? Мені не обхідна підтримка таких файлів і офіс МС більш зручніший більша функціональність...
Вже читає. Дивись в бік ООО3. Та й 2.4.1 читає зі спеціальним додатком.

Перегляд дописуSergiy_K (3.05.2008 17:30) писав:

ага, ага, тільки щоб такий дитячий спосіб працював треба щороку закачувати і перевстановлювати нову збірку лінукса, щоб залежності були в порядку, а якщо потрібна прога є в природі, але відсутня у поточному "фаст-фуді", то геморойтесь рібята по-старінкє
Не обов’язково. Можете самі перевірити. Замовте диск з убунтою на їх сайті, як прийде - вставте до свого компа і подивіться без встановлення як все працює. Якщо у вас більш-менш новий комп, то все буде працювати від самого початку. Повозитись прийдеться із залізками без москів (на них зазвичай наклеєно логотип Мікрософту і надпис, що "best performance with Microsoft" :angry1:
  • 0

#75 Йа_ЯбЛуЧкО_XD

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 649 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:if.ua

Відправлено 01.02.2009 – 19:24

все качаю/перекидую
манала я давати гроші за те, що можу скачати
  • 0

#76 Amarok

Старійшина

• Користувачі
  • 2350 повідомлень
  • Місто:Дубно -> Нетішин -> Київ -> New York

Відправлено 16.02.2011 – 20:17

А які ваші причини завантажування музики, по, книг і тд нелегальним шляхом, тобто не придбавши?
  • 0

#77 Гетьман

I am forsaken (c) Sylvanas

• Користувачі
  • 2480 повідомлень
  • Місто:Leopolis novus

Відправлено 16.02.2011 – 20:21

Прості яко двері: ми живемо у капіталізЬмі. А не у соціалізЬмі, де композитори/виконавці/письменники/інші творці отримують зряплату.
  • 0

#78 Amarok

Старійшина

• Користувачі
  • 2350 повідомлень
  • Місто:Дубно -> Нетішин -> Київ -> New York

Відправлено 16.02.2011 – 20:27

Перегляд дописуГетьман (16.02.2011 13:21) писав:

Прості яко двері: ми живемо у капіталізЬмі. А не у соціалізЬмі, де композитори/виконавці/письменники/інші творці отримують зряплату.

але ж оті твори які вони продають то то фактично їх заробіток
якраз це і є імхо одною з рис капіталізму: кожен заробляє як хоче, тобто хоч бузнес відкривай хоч твори
а якщо безкоштовно всі будуть завантажувати то якому митцю захочеться творити? утопічний соціалізм тоді виходить, нічо нового ніхто не буде творити бо для чого...
  • 0

#79 Nameless One

ЧВ

• СуперМодератори
  • 2259 повідомлень

Відправлено 16.02.2011 – 20:30

що за дивне запитання. Навіщо щось купляти коли можна отримати на халяву. крім того в більшості випадків те ж саме ПЗ не буде активно використовуватися. от наприклад недавно у мене на роботі побилась одна база. в DBF форматі. причому побилася досить сильно. я довго шукав в неті програми для відновлення і врешті знайшов одну. Nucleus Kernel DBF Repair називається. вона єдина відновлювала базу повністю і ідеально. але демоверсія не дозволяла зберігати відновлену базу у файл, лише показувала вміст відновленої бази. сама програма коштує 100$. от і хто буде платити сто баксів за прогу, якою скористається один раз? звісно довелося шукати кряки, хоч я і вбив при цьому години 2 поки знайшов нарешті серійник. така от фігня, малята.
  • 0

#80 Немі

т-зло, т-дурепа, т-невдаха, т-піся, т-ононіміст. я звьозда.

• Користувачі
  • 2566 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Олімп

Відправлено 16.02.2011 – 20:31

Амарок, піратсво сприяє легальному продажу, це вже навіть науковці довели
а без науковців можна глянути на найн інч нейлс чи офспрінгс, які на своїй сторінці кинули всі альбоми за фрі і з цього моменту продаж зросла
всліпу ніхто нічого не купить, як ідеш в магазин з одягом, то спочатку перевіряєш одяг, не купуєш "от так".
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних