Перейти до вмісту

- - - - -

Пірати Vs Ліцензійний продукт

Повідомлень в темі: 143

Опитування: а ви що купуєте? (70 користувачів проголосувало)

а ви купуєте ліцензійні чи пиратські продукти (аудіо диски, фільми, проги, ігри)?

1. Пиратські - дешево і сердито (35 голосів [50.00%])

Процент голосів: 50.00%

2. Ліцензійні - поважаю авторське право (16 голосів [22.86%])

Процент голосів: 22.86%

3. нічого я не купую, відчепіться (19 голосів [27.14%])

Процент голосів: 27.14%

Голосувати Гості не можуть голосувати

#121 Пластун

хрєновенький генерал

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1990 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Волинь

Відправлено 17.02.2011 – 08:20

Коротко.

Амарок передихав американського повітря :( і повністю відірвався від української реальності, де купувати ліцензію для більшості є неприйнятним.

З Гетьманом не згоден. Зробити якісний продукт коштує грошей, а щодо ТМ то читаємо законодавство. Мені наприклад це ніяких незручностей не приносить.
  • 0

#122 Djalin

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 54 повідомлень
  • Місто:Рівне

Відправлено 20.01.2014 – 15:32

Перегляд дописуПластун (17.02.2011 – 08:20) писав:

купувати ліцензію для більшості є неприйнятним.

вільний софт рулить
  • 1

#123 Vesteros

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 28 повідомлень
  • Місто:World

Відправлено 15.08.2014 – 15:12

Пиратські. Ліцензований це занадто дорого :)
  • 0

#124 Kassandra

Т-Сонятко

• СуперМодератори
  • 5187 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:сплячих левів

Відправлено 15.08.2014 – 15:24

Перегляд дописуVesteros (15.08.2014 – 15:12) писав:

Пиратські. Ліцензований це занадто дорого :)
завжди є дешева і безкоштовна альтернатива
  • 1

#125 antip

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 537 повідомлень

Відправлено 15.08.2014 – 21:12

Останнім часом почав потрохи куплти ігри в стемі, софт пірачу.
  • 0

#126 Kassandra

Т-Сонятко

• СуперМодератори
  • 5187 повідомлень

Відправлено 19.08.2014 – 23:35

Перегляд дописуManfred (19.08.2014 – 21:22) писав:

Коли є певність, що твір або продукт захищений авторським правом і його можна купити, то переважно купую. Також виникає питання, коли ви купили, приміром, книжку і дали її приятелю почитати, це порушує авторські права? А бібліотеки, де дають всім охочим читати книжки безкоштовно теж порушують авторські права? Тому вважаю тему авторських прав дискусійною і далекою від однозначности.
1. здається ні. тут ти не цілому стадіону дав почитати, а одній-дві людини.
2. не всім охочим, а людям із бібліотекарською карткою, де часто треба платити перший членський внесок абощо.
коли кілька сотень-тисяч людей скачують пісні з сайту безкоштовно, і коли дав другу послухати диск, то є різні речі
  • 0

#127 Kassandra

Т-Сонятко

• СуперМодератори
  • 5187 повідомлень

Відправлено 20.08.2014 – 10:17

Перегляд дописуManfred (20.08.2014 – 07:29) писав:

1. Гаразд, одній-двом людям дати почитати, це одно-двократне порушення?
2. Коли бібліотеки викладають скани у мережу, не те саме?
Манфреде, гугл в поміч. На ту тему є купа статтей.
  • 0

#128 Kassandra

Т-Сонятко

• СуперМодератори
  • 5187 повідомлень

Відправлено 20.08.2014 – 11:20

Перегляд дописуManfred (20.08.2014 – 10:26) писав:

Коли мене цікавить думка Ґуґля я цього не приховую, а так просто його і питаю, у даному випадку мене цікавить твоя думка.
дуже давно то питання досліджувала. То треба ритися в законах, щоб якось грунтовніше балакати.
Якщо так грубо з того що підказує голова і пам"ять)), то розглянемо ситуації із другом та бібліотекою
В тебе є книга, ти дав її почитати другові. Друг прочитав, книгу повернув. Друг зацікавився автором, придбав його інші книги. Ти матеріального прибутку від того не отримав, ще й виступив менеджером з реклами))
Бібліотека. За членський внесок вона дає місце щоб почитати, або книгу додому. Ти маєш її повернути. По суті бібліотека прибутку не отримала. Випереджаючи питання: якщо бібліотека виклидає скани книг, то має минути термін авторського права для книг. Якщо не помиляюся, то 70 років.

Сайт із викладеними там книгами. Поширює на значну аудиторію скани чи розпізнані txt-шки. Люди не видаляють файли після ознайомлення. Сайт може й не отримувати за то плату, але може заробляти на рекламі за рахунок відвідуваності сайту. Профіт є.
  • 1

#129 Kassandra

Т-Сонятко

• СуперМодератори
  • 5187 повідомлень

Відправлено 20.08.2014 – 14:19

Перегляд дописуManfred (20.08.2014 – 12:51) писав:

Гаразд, профіт не неабиякий критерій, але все ж краще ніж ніякого. А от скажи, ти багато знаєш українських мережевих сервісів, де можна придбати і звантажити книжку у цифрі і бути спокійним, що нічиї авторські права не порушив?
тут уже проблема у електронному книговидавництві. Власне електронних книг бачила пару Марини Соколян на Амазоні.
  • 1

#130 Kassandra

Т-Сонятко

• СуперМодератори
  • 5187 повідомлень

Відправлено 21.08.2014 – 11:09

Перегляд дописуManfred (21.08.2014 – 07:26) писав:

Гаразд, а поділитися у соцмережі ланкою на якусь пісню, щоб френди могли її просто послухати, а не звантажити, це порушення авторських прав, як гадаєш?
якщо не помиляюся - ні. за умови що звідти не можна звантажити.
Суть права в тому, що хтось поширює, копіює і отримує прибуток із того, що не він зробив. Це піратство.

Повідомлення відредагував Kassandra: 21.08.2014 – 15:55

• 1

#131 Kassandra

Т-Сонятко

• СуперМодератори
  • 5187 повідомлень

Відправлено 27.08.2014 – 11:46

Перегляд дописуShіver2005 (27.08.2014 – 10:59) писав:

Мені здається тільки гуманний та справедливо оплачуваний суд може то вирішувати.

Коли пісня прослуховується, вона завантажується у кеш так само як і відео.
залежно як зроблено. Наприклад в Google Music я можу прослухати пісню, навіть стягнути в оффлайн( у мене передплата там), але файл ніде окрім мого девайсу не зможе програтися.
  • 0

#132 Kassandra

Т-Сонятко

• СуперМодератори
  • 5187 повідомлень

Відправлено 27.08.2014 – 12:28

Перегляд дописуManfred (27.08.2014 – 12:01) писав:

На яблучному апсторі можна безкоштовно фрагмент прослухати, потім вирішувати, купити, чи ні.
та ні, ми про те, що на деяких ресурсах прямо скачати не можна, "тільки прослухати". А хто знає, той може заглянути в кеш браузера і звідти стягнути файл пісні, перейменувати її і все. Не треба ніде за неї платити.
  • 0

#133 Kassandra

Т-Сонятко

• СуперМодератори
  • 5187 повідомлень

Відправлено 27.08.2014 – 14:41

Перегляд дописуShіver2005 (27.08.2014 – 14:17) писав:

По-моєму там прив'язка не до девайсу, а до облікового запису gmail. Я тим сервісом ніколи не користувався. Це несправедливо. Маю альбом ВВ вже куплений давно у магазі. То мушу купляти те саме в ґугл мюзік? Чи на що вони там розраховують, коли можна там і не купляти музику, а закачувати її туди. Тому як на мене користі від того сервісу нуль. Повно сайтів, де онлайн музику можна слухати. Я переважно цим користуюсь, бо в мене безліміт на смартфоні.

Так. Іще на ios є програма Mymedia. Так само як на Андроїд можна туди скачувати музику взагалі не підключаючись до компа. Тому процес піратства на усіх ОС спрощений якнайбільше.
чи то я пишу не так, що мене не розуміють чи що...

Так, в гугл мюзік йде прив"язка до акаунту. Але я говорю про той момент, коли я наприклад в телефоні стягнула по передплаті кілька пісень в оффлайн. Я їх можу прослуховувати на телефоні. У пам"яті телефону є файл. Але якщо я його скопіюю наприклад на ноут і спробую відкрити якимось плеєром, то дзуськи він відкриється.
А якщо я наприклад зайшла у скажімо той же ж ВК, (там звісно можна поставити плагін, але уявимо що його я не ставила), то прослухавши пісню, вона в мене закешується. Файл я знайду, поміняю розширення(у мене Опера), поміняю назву і вуаля - у мене є файл пісні і я зможу програти його де завгодно. (п.с. у ВК мене нема, це перше що на думку спало).

У гугл мюзік є поняття Бібліотека. І там можуть бути як твої власні закинуті на смартфон файли, так і куплені чи додані по передплаті їхні пісні. В них навіть з ITunes можна додати існуючі файли.
  • 0

#134 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6666 повідомлень
  • Місто:пекельне болото

Відправлено 13.11.2014 – 17:15

я б хотів мати матеріальну можливість купувати програми.
  • 0

#135 Kassandra

Т-Сонятко

• СуперМодератори
  • 5187 повідомлень

Відправлено 13.11.2014 – 17:46

Перегляд дописуManfred (13.11.2014 – 16:19) писав:

Касю, ще таке питання, якщо я знайшов на Інстапепері малюнок, якого більше ніде немає у мережі і запостив його десь на Теревенях, це є порушенням прав цього художника?
якщо на тій сторінці нічого такого не написано (поширювати і заробляти на цьому не можна і т.д.), то я думаю не є порушенням.
  • 1

#136 Kassandra

Т-Сонятко

• СуперМодератори
  • 5187 повідомлень

Відправлено 14.01.2015 – 14:40

Перегляд дописуShіver2005 (14.01.2015 – 14:35) писав:

Якщо в офісі не написано: не давати хабар, ти його даси?
а чому ти порівнюєш "гуску" з "зайцем"?
  • 0

#137 Kassandra

Т-Сонятко

• СуперМодератори
  • 5187 повідомлень

Відправлено 14.01.2015 – 14:57

Перегляд дописуShіver2005 (14.01.2015 – 14:35) писав:

Якщо в офісі не написано: не давати хабар, ти його даси?

Перегляд дописуKassandra (14.01.2015 – 14:40) писав:

а чому ти порівнюєш "гуску" з "зайцем"?

Перегляд дописуShіver2005 (14.01.2015 – 14:45) писав:

Мабуть бо і те і те можна їсти :)
давай розберемо ситуацію. нагадю що я не юрист, проходила лише авторське право в універі, і можу трохи помилятися.
Але: хабарництво у нас заборонено на державному рівні і законодавчо.
Авторське право діє безвідмовно тоді, коли ти заявив що твій текст, зображення, пісню і т.д. не можна поширювати без згоди автора. То ж коли хтось виклав на своїй сторінці картинку яку зробив і не вказав, що не можна її копіювати і поширювати, виглядає на те, що ти можеш собі цю картинку схоронити і навіть десь її показати.

Повідомлення відредагував Kassandra: 14.01.2015 – 14:57

• 1

#138 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6666 повідомлень

Відправлено 14.01.2015 – 16:07

Якби ми дотримувались закону, і обмежували себе ліцензійними програмами, ти більшість з нас не мали б шансу на розвиток, на сучасну освіту. пасти корів була б наша стеля. Шанс на освіту мали б тільки мажори, а з них мало хто бажає вчитися - бо нащо вчитися, якщо поряд такий приклад - батько заробив грошенять не маючи освіти - грабуючи-кришуючи.
  • 0

#139 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6666 повідомлень

Відправлено 15.01.2015 – 07:26

Перегляд дописуShіver2005 (14.01.2015 – 16:16) писав:

Ну знаєш, 99% мого оточення дебіли. Тому давай їм щось не давай так і залишаться тупими гоями!
По українських новинах також одні дебіли, всі такі тупі, нічого не розуміють, тьху. Тому що ними ляльководять.
В Україні досить багато програмістів, які виробляють програмний продукт на експорт. Ось у мене однокласник теж.
І якби нашим програмістам довелося платити за вінду, за інтерпретатори-компілятори - не було б цих програмістів, не було б експорту, не було б цієї долі притоку валюти
  • 0

#140 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6666 повідомлень

Відправлено 15.01.2015 – 22:27

Перегляд дописуShіver2005 (15.01.2015 – 17:24) писав:

Гм і жодного Біл Ґейтса. По-моєму головне - це результат.

Між іншим, вінду хрюшу вже можна качати офіційно та безкоштовно. Це є удар нижче пояса для лінуксопсихів.
Біл Гейтс взагалі хреновий програміст - в своїй юності він зумів зробити лише інтерпретатор бейсіка для чужої DOS.
Біл Гейтс - більше бізнесмен, комерсант чим програміст.

Перегляд дописуShіver2005 (14.01.2015 – 16:16) писав:

Ну знаєш, 99% мого оточення дебіли. Тому давай їм щось не давай так і залишаться тупими гоями!
По українських новинах також одні дебіли, всі такі тупі, нічого не розуміють, тьху. Тому що ними ляльководять.
Скажи мені хто твій друг, і я скажу тобі хто ти.
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних