Перейти до вмісту

- - - - -

Пірати Vs Ліцензійний продукт

Повідомлень в темі: 143

Опитування: а ви що купуєте? (70 користувачів проголосувало)

а ви купуєте ліцензійні чи пиратські продукти (аудіо диски, фільми, проги, ігри)?

1. Пиратські - дешево і сердито (35 голосів [50.00%])

Процент голосів: 50.00%

2. Ліцензійні - поважаю авторське право (16 голосів [22.86%])

Процент голосів: 22.86%

3. нічого я не купую, відчепіться (19 голосів [27.14%])

Процент голосів: 27.14%

Голосувати Гості не можуть голосувати

#101 Misercord

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 488 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 16.02.2011 – 22:28

Перегляд дописуAmarok (16.02.2011 21:55) писав:

покуріть трохи біографії Моцарта, Баха, Бетховена. Через те що мали талант то жили при дворі а не в якійсь тісній смердючій коморі.
Концерти які вони влаштовували не за безкоштовно були і тому думаю і були доступні тільки аристократам.
Ну так а гурти що перестали концерти робити чи як? Чи вони вже на концертах не заробляють? Питання постає чому ми маємо платити посередникам та ще й такі гроші? Друге, що не всюди і не все можна купити легально. У нашій країні ціни на авторські продукти явно не відповідають нашій зарплаті - а з цього можна зробити висновок, що автор на наш ринок не орієнтується. В Америці все більш контрольоване як мені здається. А розумно роблять ті - хто пропонує слухачам самостійно встановити ціну на товар. З софтом ще більше проблем - все частіше зустрічається багнутий софт, якщо опуститися до рівня з машиною - то коли у машині щось дефектне відкликають цілу партію - а тут тобі пропонують звернутися в тех підтримку, але ще не факт, що вони дадуть відповідь. З фільмами бачив колись демотиватор - чому люди дивляться піратку - бо там скачав, запустив і дивишся фільм. На оригінальному диску потрібно продивитися 4 повідомлення про шкоду від піратства, 3 трейлера інших фільмів. І знову ж таки заробіток від продажу в кінотеатрі...
Знаєте, мені здається, що наші і не наші відомі артисти теж не скніють у тісній смердючій коморі... Авторське право в нашу добу взагалі недорозвинуте... Хай переглянуть закони, подумають які можна внести поправки, створять реальні умови взаємодії - тоді можна буде думати про якусь боротьбу з піратством, а на даний момент у них виходить - що переважна більшість людей - пірати.
  • 0

#102 Amarok

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2350 повідомлень
  • Місто:Дубно -> Нетішин -> Київ -> New York

Відправлено 16.02.2011 – 22:41

Перегляд дописуMisercord (16.02.2011 15:28) писав:

Ну так а гурти що перестали концерти робити чи як? Чи вони вже на концертах не заробляють? Питання постає чому ми маємо платити посередникам та ще й такі гроші? Друге, що не всюди і не все можна купити легально. У нашій країні ціни на авторські продукти явно не відповідають нашій зарплаті - а з цього можна зробити висновок, що автор на наш ринок не орієнтується. В Америці все більш контрольоване як мені здається. А розумно роблять ті - хто пропонує слухачам самостійно встановити ціну на товар. З софтом ще більше проблем - все частіше зустрічається багнутий софт, якщо опуститися до рівня з машиною - то коли у машині щось дефектне відкликають цілу партію - а тут тобі пропонують звернутися в тех підтримку, але ще не факт, що вони дадуть відповідь. З фільмами бачив колись демотиватор - чому люди дивляться піратку - бо там скачав, запустив і дивишся фільм. На оригінальному диску потрібно продивитися 4 повідомлення про шкоду від піратства, 3 трейлера інших фільмів. І знову ж таки заробіток від продажу в кінотеатрі...
Знаєте, мені здається, що наші і не наші відомі артисти теж не скніють у тісній смердючій коморі... Авторське право в нашу добу взагалі недорозвинуте... Хай переглянуть закони, подумають які можна внести поправки, створять реальні умови взаємодії - тоді можна буде думати про якусь боротьбу з піратством, а на даний момент у них виходить - що переважна більшість людей - пірати.

у 18 ст. на скільки мені відомо не було можливості записати музику щоб потім програти...
концерт це одноразово а коли копію маєш то можеш послухати коли бажаєш
а що ви думаєте людям які записують цю музику не треба нічого давати? вони теж час витрачають свій, теж професія по-моєму

тобто студіям запису платить виконавець
а не напряму споживач
  • 0

#103 KinoManiak

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 887 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 16.02.2011 – 22:42

Amarok , а скільки можна купити музики і софту, маючи зарплату 200$-300$ на місяць ?
  • 0

#104 Amarok

Старійшина

• Користувачі
  • 2350 повідомлень

Відправлено 16.02.2011 – 22:43

Перегляд дописуKinoManiak (16.02.2011 15:42) писав:

Amarok , а скільки можна купити музики і софту, маючи зарплату 200$-300$ на місяць ?
думаю в рази менше ніж люди скачують з торентів
  • 0

#105 KinoManiak

Генеральний писар

• Користувачі
  • 887 повідомлень

Відправлено 16.02.2011 – 22:46

В Америці, якщо купиш кілька дисків в тебе не виникне проблеми - "А що я буду їсти до наступної зарплати ?"
  • 0

#106 Nameless One

ЧВ

• СуперМодератори
  • 2259 повідомлень

Відправлено 16.02.2011 – 22:48

Перегляд дописуAmarok (16.02.2011 22:38) писав:

у 18 ст. на скільки мені відомо не було можливості записати музику щоб потім програти...
концерт це одноразово а коли копію маєш то можеш послухати коли бажаєш
а що ви думаєте людям які записують цю музику не треба нічого давати? вони теж час витрачають свій, теж професія по-моєму
зараз дуже багато гуртів самі викладають свої альбоми на сайтах, на торентах. це збільшує їх популярність. адже основний їх дохід з концертів, з турів, з виступів у клубах. і взагалі для багатьох музикантів їхня творчість не є основним засобом існування і єдиною діяльністю (я не маю на увазі всіляку попсу), це скоріш хоббі, яке самоокуповується. як правило музиканти мають різні свої сторонні проекти і заняття.
  • 0

#107 bamik

салоїд

• Користувачі
  • 2443 повідомлень

Відправлено 16.02.2011 – 22:52

i 

З'єднано

• 0

#108 Amarok

Старійшина

• Користувачі
  • 2350 повідомлень

Відправлено 16.02.2011 – 22:55

Перегляд дописуNameless One (16.02.2011 15:48) писав:

зараз дуже багато гуртів самі викладають свої альбоми на сайтах, на торентах. це збільшує їх популярність. адже основний їх дохід з концертів, з турів, з виступів у клубах. і взагалі для багатьох музикантів їхня творчість не є основним засобом існування і єдиною діяльністю (я не маю на увазі всіляку попсу), це скоріш хоббі, яке самоокуповується. як правило музиканти мають різні свої сторонні проекти і заняття.

але ж це не виправдовує те щоб завантажували ту музику яка було розповсюджена не автором чи ні? без згоди автора...

п.с. я не памятаю за що я цій темі 4 роки тому голосував))
  • 0

#109 KinoManiak

Генеральний писар

• Користувачі
  • 887 повідомлень

Відправлено 16.02.2011 – 23:01

Амарок, в Україні такі питання зараз неактуальні. Людей хвилює так, як сім'ю прогодувати, комунальні послуги оплатити.
  • 0

#110 Amarok

Старійшина

• Користувачі
  • 2350 повідомлень

Відправлено 16.02.2011 – 23:04

Перегляд дописуKinoManiak (16.02.2011 16:01) писав:

Амарок, в Україні такі питання зараз неактуальні. Людей хвилює так, як сім'ю прогодувати, комунальні послуги оплатити.

актуальні, неактуальні а на майбутнє не можна обговорити це?
  • 0

#111 Немі

т-зло, т-дурепа, т-невдаха, т-піся, т-ононіміст. я звьозда.

• Користувачі
  • 2566 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Олімп

Відправлено 16.02.2011 – 23:08

ем, Амарок, я тут бачу, ти дуже хочеш замінити download на steal, що само в собі є брехнею американської пропаганди (так, це пропаганда, так і знай)
уяви собі, що маєш машину. і твій сусід скопіював твою машину - тобто збудував собі машину, дивлячись на твою, зробив її вірну копію. який підрахунок? ти і сусід маєте ідентичні машини, ніхто нічого не втратив.
крадіж - це тоді, коли в тебе машина і твій сусід її забере, так що ти можеш в найкращому випадку пішки гуляти.
філ зе діфренс, так би мовити.
і да, бувало, що я щось скачувала, а потім купувала легально, навіть дуже частенько, до речі. але я не буду нічого купувати всліпу, оці "демо", як ти кажеш, я тестувала. це все виглядає так: фахівці від ПР вибирають справді найкращі фрагменти, з цього роблять одну цілу і загалом це одна, велика реклама. А якщо "найкращих фрагментів" всього 5%? в мене були такі випадки. так що звиняй, продюсерам я не довіряю.
  • 0

#112 KinoManiak

Генеральний писар

• Користувачі
  • 887 повідомлень

Відправлено 16.02.2011 – 23:14

Перегляд дописуAmarok (17.02.2011 00:04) писав:

актуальні, неактуальні а на майбутнє не можна обговорити це?
На майбутнє:
Коли в нас середні зарплати дорівнюватимуть європейським, люди матимуть достатньо грошей не тільки на харчі і проживання, а й на достойну освіту, відпочинок і просто гарні речі, отоді вони і почнуть купляти ліцензійну музику і софт.
  • 0

#113 Misercord

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 488 повідомлень

Відправлено 16.02.2011 – 23:27

Перегляд дописуKinoManiak (16.02.2011 23:14) писав:

На майбутнє:
Коли в нас середні зарплати дорівнюватимуть європейським, люди матимуть достатньо грошей не тільки на харчі і проживання, а й на достойну освіту, відпочинок і просто гарні речі, отоді вони і почнуть купляти ліцензійну музику і софт.
Ще є шанс що все стане у вебі в далекому майбутньому. От наприклад я вже юзаю спотіфай і дуже рідко качаю музику. Розвиток подій може бути будь-який тому у даному випадку говорити, що колись буде так - не суттєво. Але в мене чомусь враження, що Росія і Україна ще дуже не скоро відмовляться від піратства.
  • 0

#114 FT232BM

私は人々嫌い

• Користувачі
  • 3435 повідомлень
  • Місто:Київ->НТУУ "КПІ"

Відправлено 16.02.2011 – 23:31

Я взагалі не визнаю концепту авторського права. Творча діяльність має оплачуватись щедро і єдиноразово.
Програміст же не переписує програму окремо для кожного юзера, а значить і не викнує ніякої роботи, а гроші то йому платять.

Повідомлення відредагував FT232BM: 16.02.2011 – 23:32

• 0

#115 Amarok

Старійшина

• Користувачі
  • 2350 повідомлень

Відправлено 16.02.2011 – 23:37

Перегляд дописуNеmesis (16.02.2011 16:08) писав:

ем, Амарок, я тут бачу, ти дуже хочеш замінити download на steal, що само в собі є брехнею американської пропаганди (так, це пропаганда, так і знай)
уяви собі, що маєш машину. і твій сусід скопіював твою машину - тобто збудував собі машину, дивлячись на твою, зробив її вірну копію. який підрахунок? ти і сусід маєте ідентичні машини, ніхто нічого не втратив.
крадіж - це тоді, коли в тебе машина і твій сусід її забере, так що ти можеш в найкращому випадку пішки гуляти.
і да, бувало, що я щось скачувала, а потім купувала легально, навіть дуже частенько, до речі. але я не буду нічого купувати всліпу, оці "демо", як ти кажеш, я тестувала. це все виглядає так: фахівці від ПР вибирають справді найкращі фрагменти, з цього роблять одну цілу і загалом це одна, велика реклама. А якщо "найкращих фрагментів" всього 5%? в мене були такі випадки. так що звиняй, продюсерам я не довіряю.
твоя аналогія була б правдива якби споживач взяв би ноти пісні і зробив кавер (що фактично є ідентична копія тільки у власному виконанні)

а при чому тут американська пропаганда? я десь якісь референси давав де пахло пропагандою?

Перегляд дописуFT232BM (16.02.2011 16:31) писав:

Я взагалі не визнаю концепту авторського права. Творча діяльність має оплачуватись щедро і єдиноразово.
Програміст же не переписує програму окремо для кожного юзера, а значить і не викнує ніякої роботи, а гроші то йому платять.

ну якщо працює на компанію то платить йому компанія зарплатню

а якщо сам то виходить що все має за безкоштовно робити?
  • 0

#116 Evol

Старійшина

• Користувачі
  • 1846 повідомлень

Відправлено 16.02.2011 – 23:38

Перегляд дописуNеmesis (16.02.2011 23:08) писав:

так, це цікавий приклад. не зовсім коректний, але його можна наводити копірастам, які так люблять рахувати свій "недоотриманий" прибуток за рахунок цифрових копій, які люди не придбали.
  • 0

#117 FT232BM

私は人々嫌い

• Користувачі
  • 3435 повідомлень
  • Місто:Київ->НТУУ "КПІ"

Відправлено 16.02.2011 – 23:56

Перегляд дописуAmarok (16.02.2011 23:37) писав:

ну якщо працює на компанію то платить йому компанія зарплатню
а якщо сам то виходить що все має за безкоштовно робити?
Якщо воно нікому крім нього не треба, то робити взагалі не варто. А під цікавий проект замовник знайдеться.
  • 0

#118 Максим Стюфляєв

Генеральний писар

• СуперМодератори
  • 725 повідомлень
  • Місто:Лутугине Луганська область.

Відправлено 17.02.2011 – 00:02

Перегляд дописуKinoManiak (16.02.2011 23:01) писав:

Амарок просто давно живе в Америці і, очевидно, трохи відірвався від українських реалій. Таке буває.
  • 0

#119 Максим Стюфляєв

Генеральний писар

• СуперМодератори
  • 725 повідомлень
  • Місто:Лутугине Луганська область.

Відправлено 17.02.2011 – 00:02

Амарок, як юрист я мушу з тобою погодитись. Я обома руками за авторське право. Книги купую, диски купую. Але в наших умовах нереально купити усе. Тому людей за піратство засуджувати безглуздо.

Повідомлення відредагував Максим Стюфляєв: 17.02.2011 – 00:06

• 0

#120 Гетьман

I am forsaken (c) Sylvanas

• Користувачі
  • 2480 повідомлень
  • Місто:Leopolis novus

Відправлено 17.02.2011 – 01:52

Повернувся, хотів сказати про бевзів, які натовпами валять на концерт і купують квиток за 100 USD і дають майже безпосередній прибуток музикантам, але мене випередили. Тобто, кінотІатрам, концертам, одноразовим преміям за видатні продукти - таґ, підсаджуванню на витягування грошей - ні. А про передачу авторських прав родичам творця - це взагалі ідіотизЬм вищої марки.
Також поламати руки типам, які дозволяють реєструвати торгові марки із словами доволі широкого вжитку. Власників ТМ "Злагода", "Трускавецька" та інших - у газову камеру. Тому, що я підтримую назвати торгову марку "Юваліфай" абощо.
Давайте ще про толерантність поговоримо. Толерантні люди - не ображайтесь. Йа засуджую Идіотів, які прагнуть нав'язати її усім.
  • 1

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних