Перейти до вмісту

Добро і зло

Повідомлень в темі: 109

#81 Sink

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 192 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Львів

Відправлено 11.01.2008 – 15:14

ytj

Цитата

і на рахунок існування стандарту ви, я гадаю, трохи перебільшуєте. насправді стандарт існує - наша людська природа, наше серце, розум, совість. Ми народжуємося і живемо зі знанням про цей стандарт - хіба не так? Ним ми шукаємо що є добре, а що погано.
Воно то так. Те, про що Ви говорите, в англомовних трактатах називають "natural reason". І якби всі прислухались до цього голосу Природи як до єдиного божества, жили в Гармонії з Природою, до чого все наполегливіше нас починає закликати новітня наука екологічна етика, то нам би вдалось уникати глобального розшарування понять добра і зла, сумнівного поділу на грішників і... ще більших грішників, бо, як стверджує ваша релігія, всі ми грішні... натомість вийшло так, що божественні сили отримали такі риси як зверхність і домінування над людиною з неодмінним атрибутом приниження людини і утримування її в дурнях... люди довгий час на це велися, а десь в останні два-три століття зрозуміли, що їх по великому рахунку намахують... і тоді людина, таке враження, вирішує помститися природі, починаючи нещадно нищити ті багатства, які дає нам Природа... і тепер Гармонія порушується в інший бік - людина хоче домінувати над Природою, що може призвести тільки до логічного краху як усієї нашої Матінки-Природи, так і людини, як частинки живого організму Природи, зокрема... і тільки в стані Гармонії можливо підтримувати рівновагу між всіма живими організмами і їх об'єднуючим началом - Природою...
І тут я підкреслюю, до отого голосу Природи як єдиного стандарту колись всі люди прислухалися, але то було тоді, коли людина ще не взяла на себе роль управителя нашою планетою, а жила в природному середовищі, але зараз інші часи настали... і свідомість людська вже дуже далека від того, і всі не зможуть повернутись "back to the primitive"... тим не менше, відновлювати Гармонію треба, поки ще не пізно...
  • 0

#82 Olex

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 905 повідомлень

Відправлено 12.01.2008 – 22:49

Сатана скликав всесвітній з’їзд бісів.

У своїй промові з нагоди відкриття він сказав:

«Ми не можемо перешкодити християнам ходити до церкви. Ми не можемо утримати їх від читання Біблії. Ми навіть не можемо заборонити їм сформувати близькі особисті стосунки з їх Спасителем. Як тільки вони встановлюють зв’язок з Ісусом, ми втрачаємо владу над ними. Тому нехай ходять до своїх церков, нехай влаштовують дружні зустрічі з обідами, АЛЕ ми вкрадемо їх час так, що вони не зможуть розвивати свої стосунки з Ісусом Христом.

Ось що я хочу, щоб ви зробили, – сказав диявол. – Перешкодьте їм увійти у спілкування з їх Спасителем і підтримувати цей зв’язок упродовж дня».

«Як нам це зробити?» – закричали демони.

«Займіть їх дурницями і винайдіть незліченну кількість способів, щоб зайняти їх розум», – відповів сатана. – «Спокушайте їх витрачати, витрачати, витрачати і брати, брати, брати у борг.

Переконайте їхніх дружин затримуватися на роботі, а чоловіків – працювати 6-7 днів на тиждень, 10-12 годин у день, щоб вони могли дозволити собі порожнє життя.

Не давайте їм проводити час зі своїми дітьми.

Коли їх сім’ї розваляться, а це буде швидко, їх доми більше не будуть захистом від тиску на роботі.

Стимулюйте їх розум понад міру, щоб вони не могли чути цей тихий, спокійний Голос.

Спокушайте їх вмикати радіо і плеєри, куди б вони не їхали.

Зробіть так, щоб телевізори, відеомагнітофони, CD-плеєри і комп’ютери у їхніх будинках працювали постійно, стежте за тим, щоби в кожному магазині і ресторані світу постійно звучала нехристиянська музика.

Це заблокує їх розум і зруйнує їх єдність з Христом.

Розкладіть на столах в кафе безліч журналів і газет.

Бомбардуйте їх розум новинами 24 години на добу.

Нехай дорогою їм впадає в око море рекламних щитів.

Наповніть їх поштові скриньки рекламою, каталогами для замовлення товарів поштою, всілякими інформаційними бюлетенями і пропозиціями безкоштовних товарів, послуг і помилкових надій.

Показуйте в журналах і по телевізору худих, гарненьких моделей, щоби чоловіки повірили, що зовнішня краса – найголовніша річ – і щоби стали незадоволені своїми дружинами.

Зробіть так, щоб їх дружини були занадто втомленими та роздратованими, щоби… любити своїх чоловіків. Дайте їм до того ж головний біль!

Якщо вони не дадуть своїм чоловікам любови, якої ті потребують, чоловіки почнуть шукати її деінде. Це швидко зруйнує їхні сім’ї!

Відверніть їх увагу Санта-Клаусом, щоб вони не вчили своїх дітей справжнього значення Різдва.

Дайте їм пасхального кролика, щоб вони не говорили про Воскресіння та владу Бога над гріхом і смертю.

Нехай навіть у відпочинку вони доходять до крайнощів.

Нехай з відпустки вони повертаються виснаженими.

Зробіть так, щоб вони були дуже зайняті, щоб піти до церкви. Натомість відправте їх на природу, до парків розваг, на спортивні заходи, ігри, концерти, в кіно.

Нехай вони будуть зайняті, зайняті, зайняті! А коли вони зустрінуться для духовного спілкування, нав’яжіть їм плітки і чутки, так щоб вони відходили в збентеженні.

Наповніть їхнє життя такою кількістю хороших справ, щоб у них не було часу шукати сили в Ісуса. І скоро вони працюватимуть, покладаючись на себе, жертвуючи своїм здоров’ям і сім’ями заради чергової справи. Це спрацює!»

Це був відмінний план!

Біси з радістю вибігли виконувати своє завдання. Вони примушували християн бути все більше і більше зайнятими і постійно кудись поспішати, залишаючи все менше часу для свого Бога і сімей, для розповіді иншим про силу Христа, здатну змінювати життя.

Питання в тому, чи вдався дияволу його задум? Вам судити!!!!

Прочитайте це иншим, якщо ви не дуже ЗАЙНЯТІ.

Якщо ви любите Христа, прочитайте це иншим!!!!!!!!
  • 0

#83 Sergiy_K

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6889 повідомлень
  • Місто:штори

Відправлено 12.01.2008 – 23:07

цю фігню ти впарюй по студентських церквах і релігійних гуртках, хоча й там мало хто це сприйматиме серйозно
  • 0

#84 LMaXLvIV

Старійшина

• Користувачі
  • 1067 повідомлень

Відправлено 13.01.2008 – 00:02

Чому фігню, люди створили світ ілюзій, хибних цінностей та ідей і "сломя голову" женуться за ними цілими днями не маючи за цим всім навіть часу подумати про духовне, згадати Хто вони і куда ідуть в кінці кінців...
  • 0

#85 Гетьман

I am forsaken (c) Sylvanas

• Користувачі
  • 2480 повідомлень
  • Місто:Leopolis novus

Відправлено 13.01.2008 – 00:05

Перегляд дописуOlex (12.01.2008 22:49) писав:

Зробіть так, щоб вони були дуже зайняті, щоб піти до церкви. Натомість відправте їх на природу, до парків розваг, на спортивні заходи, ігри, концерти, в кіно.
Мдя... Диявольський план. Ще "заставте їх митись, бо вони в цей час не думатимуть про Христа". Не ходити с**ти, бо там також не про Христа думається. Куроч, страшно... :) Врятуй мене, о добрий Яхве :(
  • 0

#86 LMaXLvIV

Старійшина

• Користувачі
  • 1067 повідомлень

Відправлено 13.01.2008 – 00:22

Гетьман, звісно, люди ж на "природу" коли йдуть то що там роблять? Невже про Бога думають?

Спортивні заходи... Відомо що надмірне плекання та опіка на своїм чи чужим тілом шкодить духовному розвитку...
  • 0

#87 Сварус

Старійшина

• Користувачі
  • 3815 повідомлень
  • Місто:Вінниця

Відправлено 13.01.2008 – 00:35

Переконайте їхніх дружин затримуватися на роботі, а чоловіків – працювати 6-7 днів на тиждень, 10-12 годин у день, щоб вони могли дозволити собі порожнє життя.
А нє, треба сидіти вдома і читати Біблію а Бозя не дасть померти з голоду і холоду - все принесе власною персоною!

Стимулюйте їх розум понад міру, щоб вони не могли чути цей тихий, спокійний Голос.
Аналогічно. В школу - не ходити, в універ - ні. Все Бозя на тарілочці принесе.

Спокушайте їх вмикати радіо і плеєри, куди б вони не їхали.
постійно звучала нехристиянська музика.
Звичайно! Краще слуахти зомбуючі пісеньки в один барабанний ритм і словом "Алілуя!", як це часто крутять по нашому місцевому вінницькому телеканалі, ніж класику, джаз, блюз, фолк і тд - то ж все нехристиянська музика! Ідіотизмь. :(

Показуйте в журналах і по телевізору худих, гарненьких моделей, щоби чоловіки повірили, що зовнішня краса – найголовніша річ – і щоби стали незадоволені своїми дружинами.
Наразі тенденція йде до повніших моделей. Мабуть вони почули голос християнського Бога :)

Зробіть так, щоб їх дружини були занадто втомленими та роздратованими, щоби… любити своїх чоловіків. Дайте їм до того ж головний біль!
Ага! А який Бог "наділив" жінку стражданнями у вигляді місячних??? Християнський, в Біблії!!! А тут вже, бачте, про головний біль мова йде :P

Відверніть їх увагу Санта-Клаусом, щоб вони не вчили своїх дітей справжнього значення Різдва.
Ага, придумайте легенду про Ісуса і крашанки, аби діти не знали справжнього значення символу яйця і крашанок\писанок зокрема.

Це взагалі коментарів не потребує.

Наповніть їхнє життя такою кількістю хороших справ, щоб у них не було часу шукати сили в Ісуса.
І ці слова прозвучали після переліку тих всіх "негараздів", які спонукають до розірвання сім`ї і тд.? Сміх та й годі. Не зрозуміти що треба робити тим "демонам" :D

Це був відмінний план!
Такий відмінний, що аж суперечить сам собі :P

Питання в тому, чи вдався дияволу його задум? Вам судити!!!!
Питання в тому хто тут Диявол а хто - ні! І правда, як завжди, посередині.
  • 0

#88 Nameless One

ЧВ

• СуперМодератори
  • 2259 повідомлень

Відправлено 13.01.2008 – 00:54

Olex, тут перелічено майже всі елементи життя в сучасному суспільстві. Якщо це все відкинути то що вийде? Не можна людей заставити стати аскетами, примусити видовбати собі нору і весь час "говорити з ісусом". Людина - тварина стадна. Яким ти уявляєш суспільство без цих "гріховних" аспектів? Це ж бл... повний дебілізм на. Іншими словами я сказати не можу. Це в біблії таке написано? Звичайно реклами і спам в почтовому ящику це не є гуд. Але яке це має відношення до релігії??? А про новини, журнали, газети, комп"ютери я взагалі промовчу. Ще скажи що інтернет і книги це зло і людина не повинна мати жодного джерела інформації крім біблії і чесних уст жерця(попа). Це план не проти ісуса, це план проти церкви. А диявол як відомо завжди був найкращим другом церкви, без поняття "диявол, сатана" християнство довго би не протягнуло. І його чесне ім"я і далі продовжується експлуатуватись як ми зараз бачимо.

Цитата

Спортивні заходи... Відомо що надмірне плекання та опіка на своїм чи чужим тілом шкодить духовному розвитку...
ельмексикано, ну це смішно. Ти ж сам розумієш що це брєд але пробуєш шукати в цьому хоть щось що би співпадало з твоїм світоглядом. Ти ще скажи що так в біблії написано. Про природу, кіно і спорт. Бо виходить що олімпійські ігри то величезний гріх. Мало того що вони раніше проводились в честь язичницьких богів грязними невіруючими і навіть зараз вони не проводяться в ім"я ісуса, а в його ім"я має проводитись абсолютно все бо всі ми йому належим, так ще й ці ігри пропагують гріховну тілесну красу і тілесне здоров"я, а також суперництво і агресію :(

Цитата

Наповніть їхнє життя такою кількістю хороших справ, щоб у них не було часу шукати сили в Ісуса. І скоро вони працюватимуть, покладаючись на себе, жертвуючи своїм здоров’ям і сім’ями заради чергової справи

Цей "перл" я пропустив. Це взагалі ідіотизм. Таке враження що все вище написане якийсь прикол, але Olex забув в кінці смайл додати. А якщо сприймати це серйозно то виходить що примірний християнин це тупий ледар і невдаха який нічого незнає, невміє, ніде не працює і здихає з голоду. Сам він абсолютно не може нічого зробити тому живе лише надією що якийсь добрий бозя зроить все замість нього. Але цей християнин повинен відчувати себе абсолютним рабом, слугою свого бога і що без ісуса він - ніхто. Ось вся сутність християнства. Виявляється все так просто.

Повідомлення відредагував Nameless One: 13.01.2008 – 00:48

• 0

#89 LMaXLvIV

Старійшина

• Користувачі
  • 1067 повідомлень

Відправлено 13.01.2008 – 01:03

Перегляд дописуNameless One (13.01.2008 00:47) писав:

ельмексикано, ну це смішно.
Я не розумію Шановний, хто тобі давав дозвіл звертатися до мене перекрученим ніком? Це від тебе слід сприймати як вияв зневаги?

Цитата

Про природу, кіно і спорт. Бо виходить що олімпійські ігри то величезний гріх. Мало того що вони раніше проводились в честь язичницьких богів грязними невіруючими і навіть зараз вони не проводяться в ім"я ісуса, а в його ім"я має проводитись абсолютно все бо всі ми йому належим, так ще й ці ігри пропагують гріховну тілесну красу і тілесне здоров"я, а також суперництво і агресію :)
нути сам все сказав, що й нема чого додати... Не розумію, що тобі не зрозуміло?

Багато спортивних ігор (футбол як приклад) перетворившись у культ, відводять людей від пізання Істини навіть в буддистському чи мусульманському чи індуїстському розумінні. Які ще треба поясненя щоб було зрозуміло що це не духовний шлях?

Перегляд дописуNameless One (13.01.2008 00:54) писав:

А якщо сприймати це серйозно то виходить що примірний християнин це тупий ледар і невдаха який нічого незнає, невміє, ніде не працює і здихає з голоду.
ой-йо-йой, це зовсім не так :(

Цитата

Сам він абсолютно не може нічого зробити тому живе лише надією що якийсь добрий бозя зроить все замість нього. Але цей християнин повинен відчувати себе абсолютним рабом, слугою свого бога і що без ісуса він - ніхто. Ось вся сутність християнства. Виявляється все так просто.
Що значить САМ НЕ МОЖЕ зробити? А ХТО може сам шось зробити? Подумай добре що ти написав, і чи діє воно в реалі. Чи можети сам без людей щось зробити? Чи все ж йдеш до когось і просиш щоб тобі помагали, хіба нє?
  • 0

#90 Nameless One

ЧВ

• СуперМодератори
  • 2259 повідомлень

Відправлено 13.01.2008 – 01:04

Перегляд дописуLMax (13.01.2008 00:55) писав:

Я не розумію Шановний, хто тобі давав дозвіл звертатися до мене перекрученим ніком? Це від тебе слід сприймати як вияв зневаги?

як прихильник сатанізму і затятий егоїст я не визнаю жодні права і закони бо всі права і закони є суб"єктивні. Я сам собі господар і роблю що хочу. Звичайно не всім це подобається і інколи я отримую за це тягла. Від людей які в певних моментах мають більше сили ніж я. А в даному випадку чому б і ні? Чому я б мені так не звертатись. От мені наприклад не подобається шо ти мене шановним обізвав. Так я не ображаюсь. Лишень пораджу тобі піти повіситись і все.

Цитата

нути сам все сказав, що й нема чого додати... Не розумію, що тобі не зрозуміло?
Та все мені зрозуміло в ваших тупих християнських "прєдрассудках". Чого ти інтернетом користуєшся? То гріх. Зараз замість того щоб читати мої гріховні пости ці "дурниці" якимими я "займаю твій розум" ти би краще зайнявся духовним розвитком і конектом з ісусом.
  • 0

#91 Сварус

Старійшина

• Користувачі
  • 3815 повідомлень

Відправлено 13.01.2008 – 01:10

Перегляд дописуLMax (13.01.2008 01:03) писав:

ой-йо-йой, це зовсім не так :(
Бу-га-га! Тоді чого Ви говорите про футбол як щось масове і деградуюче? Щоб Ви знали, футбол (спорт) - це коли ти сам граєш, бігаєш і тд - розвиваєшся фізично. А не коли ти фанат з пивом і дивишся на "світовий футбол" :)

Всьому свій час, і не можна чисто духовно чи чисто фізично розвиватись. І те і інше - деградація.
  • 0

#92 Nameless One

ЧВ

• СуперМодератори
  • 2259 повідомлень

Відправлено 13.01.2008 – 01:11

Цитата

Що значить САМ НЕ МОЖЕ зробити? А ХТО може сам шось зробити? Подумай добре що ти написав, і чи діє воно в реалі. Чи можети сам без людей щось зробити? Чи все ж йдеш до когось і просиш щоб тобі помагали, хіба нє?
Нє. Не з"їжджай. Я мав наувазі не людей а ісуса. Християнин без допомоги ісуса не може нічого зробити. В будьякій справі він просить уявної допомоги в уявного бога. А що до суспільства то я йду на компроміс. Я чітко усвідомлюю що я роблю(і не роблю) певні визначені дії і від інших людей отримую певні визначені речі і послуги. Реальні речі від реальних людей за реальні вчинки за реальними правилами. Правилами гри я б так сказав. І я ніколи нічого не прошу. Хоча прохання це теж свого роду "договір". Ти приносиш тому кого ти просиш певне задоволення, а він виконує за це твоє прохання. Безкорисно нічого не буває. Закон розподілу енергії знаєш? То щось типу того.
  • 0

#93 LMaXLvIV

Старійшина

• Користувачі
  • 1067 повідомлень

Відправлено 13.01.2008 – 01:19

Перегляд дописуNameless One (13.01.2008 01:04) писав:

От мені наприклад не подобається шо ти мене шановним обізвав. Так я не ображаюсь. Лишень пораджу тобі піти повіситись і все.
Як ти себе не шануєш, то й тебе не будуть.

Цитата

Та все мені зрозуміло в ваших тупих християнських "прєдрассудках". Чого ти інтернетом користуєшся? То гріх. Зараз замість того щоб читати мої гріховні пости ці "дурниці" якимими я "займаю твій розум" ти би краще зайнявся духовним розвитком і конектом з ісусом.
Добре що сказав про себе. Піду так і зроблю. :(

Перегляд дописуСварус (13.01.2008 01:10) писав:

Бу-га-га! Тоді чого Ви говорите про футбол як щось масове і деградуюче? Щоб Ви знали, футбол (спорт) - це коли ти сам граєш, бігаєш і тд - розвиваєшся фізично. А не коли ти фанат з пивом і дивишся на "світовий футбол" :)
це зрозуміло, але автор мав на увазі те, що мав на увазі, а не щось інше.

Цитата

Всьому свій час, і не можна чисто духовно чи чисто фізично розвиватись. І те і інше - деградація.
Згоден, має бути баланс і гармонія між фізичним і духовним.

Перегляд дописуNameless One (13.01.2008 01:11) писав:

Нє. Не з"їжджай. Я мав наувазі не людей а ісуса. Християнин без допомоги ісуса не може нічого зробити. В будьякій справі він просить уявної допомоги в уявного бога. А що до суспільства то я йду на компроміс. Я чітко усвідомлюю що я роблю(і не роблю) певні визначені дії і від інших людей отримую певні визначені речі і послуги. Реальні речі від реальних людей за реальні вчинки за реальними правилами. Правилами гри я б так сказав. І я ніколи нічого не прошу. Хоча прохання це теж свого роду "договір". Ти приносиш тому кого ти просиш певне задоволення, а він виконує за це твоє прохання. Безкорисно нічого не буває. Закон розподілу енергії знаєш? То щось типу того.
Цей закон діє і в невидимому світі. Вийди в астрал і поглянь що там за закон на твоєму рівні діє. Всі питання відпадуть самі собою.
  • 0

#94 Sotnik

Старійшина

• Користувачі
  • 1905 повідомлень

Відправлено 13.01.2008 – 01:30

Сатана скликав всесвітній з’їзд бісів.
У своїй промові з нагоди відкриття він сказав:
«Ми не можемо перешкодити християнам ходити до церкви. Ми не можемо утримати їх від...................
Це звичайна антглобалістська агітка. Ніякого відношення до віри в Бога не простежується.
  • 0

#95 Nameless One

ЧВ

• СуперМодератори
  • 2259 повідомлень

Відправлено 13.01.2008 – 01:43

Перегляд дописуSotnik (13.01.2008 01:30) писав:

Це звичайна антглобалістська агітка. Ніякого відношення до віри в Бога не простежується.

Це вже філософське питання. Бо християни, тобто церква, є свого роду антиглобалістами. Їм аж ніяк не подобається те що зараз. Вільний доступ людей до інформації і концентрація влади в руках політиків і бізнесменів(олігархів). Їм би хотілося бачити сус-во зовсім іншим.
  • 0

#96 Sergiy_K

Старійшина

• Користувачі
  • 6889 повідомлень
  • Місто:штори

Відправлено 13.01.2008 – 11:26

Перегляд дописуLMax (13.01.2008 00:22) писав:

ги, а якщо людина вчитель фізкультури, теж має уроки проводити по принципу: "давайте дітки півгодинки помолимось та й ідіть собі з Богом"7 :(

Перегляд дописуLMax (13.01.2008 01:03) писав:

Багато спортивних ігор (футбол як приклад) перетворившись у культ, відводять людей від пізання Істини навіть в буддистському чи мусульманському чи індуїстському розумінні.
навіть ці нижчі раси?... та ти шо? ото мабуть воно дійсно зло

Повідомлення відредагував Sergiy_K: 13.01.2008 – 11:26

• 0

#97 Sotnik

Старійшина

• Користувачі
  • 1905 повідомлень

Відправлено 13.01.2008 – 18:53

Добро і зло суб"єктивні поняття. Кожна людина сама для себе оцінює, "что такое хорошо и что такое плохо" (с). Для мене особисто актуальна формула:
Все, що робиться з чужої волі — зло.
Все, що робиться з власної волі — добро.

• 0

#98 Dynkan 113

Старійшина

• Користувачі
  • 1721 повідомлень

Відправлено 13.01.2008 – 19:20

Перегляд дописуSotnik (13.01.2008 18:53) писав:

Добро і зло суб"єктивні поняття. Кожна людина сама для себе оцінює, "что такое хорошо и что такое плохо" (с). Для мене особисто актуальна формула:
Все, що робиться з чужої волі — зло.
Все, що робиться з власної волі — добро.

Необовязково інколи з власної волі можна таку дурницю спороти, а якщо я щось роблю з волі керівництва? це також зло?
  • 0

#99 Сварус

Старійшина

• Користувачі
  • 3815 повідомлень

Відправлено 13.01.2008 – 19:27

Перегляд дописуDynkan 113 (13.01.2008 19:20) писав:

Необовязково інколи з власної волі можна таку дурницю спороти, а якщо я щось роблю з волі керівництва? це також зло?
Ви з власної волі пішли на ту роботу і з власної волі те виконуєте. Так само з власної волі Ви можете ту роботу покинути і не робити зло :)
  • 0

#100 Dynkan 113

Старійшина

• Користувачі
  • 1721 повідомлень

Відправлено 13.01.2008 – 19:36

Перегляд дописуСварус (13.01.2008 19:27) писав:

Ви з власної волі пішли на ту роботу і з власної волі те виконуєте. Так само з власної волі Ви можете ту роботу покинути і не робити зло :)
І то правда якби неподобалося то б звільнився :D. Але виникло цікаве питання, люди сидять в тюрмах не з власної волі, для них це зло, але для суспільства це добро, адже воно тим самим захищено від небезпеки , для одної людини - зло, для більшості добро.

Перегляд дописуСварус (13.01.2008 19:27) писав:

Ви з власної волі пішли на ту роботу і з власної волі те виконуєте. Так само з власної волі Ви можете ту роботу покинути і не робити зло :D
І то правда якби неподобалося то б звільнився :angry1:. Але виникло цікаве питання, люди сидять в тюрмах не з власної волі, для них це зло, але для суспільства це добро, адже воно тим самим захищено від небезпеки , для одної людини - зло, для більшості добро.
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних