Перейти до вмісту

Добро і зло

Повідомлень в темі: 109

#21 LMaXLvIV

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1067 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Львів

Відправлено 22.05.2007 – 20:01

Перегляд дописуБілий_Дракон (22.05.2007 13:14) писав:

Мені нема перед ким каятись і за що.
аспект "перед ким" пропустим, а на рахунок "за що" - це означає або що ти

1. погано усвідомлюєш що робиш вжитті і як живеш,
або
2. святий месія, Учитель великий (чого сидиш на форумах тоді?).

при другому аспекті я хочу стати твоїм учнем. Ти згоден?

Цитата

Є лише дії і події.
Є такі дії і події, які спричиняють муки і страждання інших людей. Можеш назвати такі дії як хочеш, а вони звуться злом і не зникнуть від того що ти їх не будеш таким вважати і не бажати змінити хоча б себе, щоб не визивати таких дій проти інших, бо на тому місці міг бути ти.

Повідомлення відредагував LMax: 22.05.2007 – 20:06

• 0

#22 Білий Дракон

Хлопець

• Користувачі
  • 6385 повідомлень
  • Місто:Палацу

Відправлено 22.05.2007 – 21:06

Перегляд дописуLMax (22.05.2007 21:01) писав:

аспект "перед ким" пропустим, а на рахунок "за що" - це означає або що ти

1. погано усвідомлюєш що робиш вжитті і як живеш,
або
2. святий месія, Учитель великий (чого сидиш на форумах тоді?).

при другому аспекті я хочу стати твоїм учнем. Ти згоден?

Я не християнин і у моїй вірі нема гріху. Я не раб і нема надімною господаря чи пастира. Я свідома, горда і вільна людина. За свої вчинки відповідаю сам і лише перед собою.
Як ти живеш це твої справи.

Перегляд дописуLMax (22.05.2007 21:01) писав:

Є такі дії і події, які спричиняють муки і страждання інших людей. Можеш назвати такі дії як хочеш, а вони звуться злом і не зникнуть від того що ти їх не будеш таким вважати і не бажати змінити хоча б себе, щоб не визивати таких дій проти інших, бо на тому місці міг бути ти.
Нема дії, що не несе за собою наслідків. В тому числі негативних.
«Божествена задача»
Уяви що рветься канатний міст і над безоднею повисає чоловік. Ти стоїш над ним і тра лише руку протягнути. Що ти зроби?
Що ти зробиш, коли дізнаєшся, що через годину він згвалтува і убив жінку?
А тепер уяви, що час певернувся на годину назад і він знову висить над безоднею? Що ти зробиш?
  • 0

#23 Aleph

Профі

• На перевірці
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 396 повідомлень

Відправлено 22.05.2007 – 23:37

Перегляд дописуLMax (22.05.2007 11:33) писав:

Я не казав що то просто. Коли знову включається внутрішній діалог - карма далі працює. Після очищення власних проблем починають лізти родові та сімейні. Вчора говорив з практикуючим ребьофінг (18 років практики) - каже що свій "баласт" він легко розпізнає тепер і відпрацьовує, а ще бачить що звідкись лізе таке, що він сам не знає звідки воно.

а покаяння є суть прощення та усвідомлення помилок, що дозволяє рухатись далі.
Джерелом зла є:
1. необізнаність у тому що робиш;
2. бажання помсти що викликане образою.

Розберися, що таке припинення внутрішнього діалогу. Внутрішній діалог - не роздвоєння особистості і не суперечки з істотами в свідомості. Це те, що зазвичай називають мисленням. Припинивши його, ти відкриваєш дорогу тому, що Алістер Кроулі називає Ангелом-охоронцем, вищою своєю сутністю, істинним Я. Якщо б твій знайомий перебував у такому стані (а я особисто не знаю нікого, хто б постійно був в такому стані), у нього б не було пробем, у тому числі з тим, що "звідкись лізе таке".

Тільки от кармічні зв'язки не залежать від каяття.

Доречі, я ніколи не жалію за зробленим, а роблю висновки, ставлю мету - не повторити цього. Каяття, в розумінні переживання чи жалю, у мене відсутнє.

Повідомлення відредагував Aleph: 22.05.2007 – 23:43

• 0

#24 Білий Дракон

Хлопець

• Користувачі
  • 6385 повідомлень

Відправлено 22.05.2007 – 23:52

Тібетські ченці відключають діалог на тиждні. Під час битви він сам виключається (або тебе виключають :ggggg: ). Цього тра вчитися. І не дуже важко. Єдине що заважає це лінь. Ще корисно відділяти свідомість від тіла, тоді все пофіг.

Повідомлення відредагував Білий_Дракон: 22.05.2007 – 23:53

• 0

#25 LMaXLvIV

Старійшина

• Користувачі
  • 1067 повідомлень

Відправлено 24.05.2007 – 10:15

Перегляд дописуAleph (23.05.2007 00:37) писав:

Розберися, що таке припинення внутрішнього діалогу.
Нема що розбиратися, треба практикувати.

Цитата

Внутрішній діалог - не роздвоєння особистості і не суперечки з істотами в свідомості.
по-перше я не казав що це уперечки з істотами в свідомості, то ти сам придумав,
по-друге ВД якраз роздвоєння на 2. Епілепсія є сама важка форма роздвоєння особистості на 2.

Цитата

"звідкись лізе таке".
під час практик ребьофінгу.

Цитата

Тільки от кармічні зв'язки не залежать від каяття.
теж такого не казав я, ти придумав

Цитата

Каяття, в розумінні переживання чи жалю, у мене відсутнє.
переживання це не каяття. Жаль це теж не каяття. Це тільки поклики до можливої потреби у каятті.
  • 0

#26 Aleph

Профі

• На перевірці
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 396 повідомлень

Відправлено 24.05.2007 – 12:19

Перегляд дописуLMax (24.05.2007 11:15) писав:

Епілепсія є сама важка форма роздвоєння особистості на 2.

А роздвоєння особистості викликається перевтомою нервових центрів, особливо, зорових :ggggg:
  • 0

#27 Білий Дракон

Хлопець

• Користувачі
  • 6385 повідомлень

Відправлено 25.05.2007 – 23:02

Перегляд дописуAleph (24.05.2007 13:19) писав:

А роздвоєння особистості викликається перевтомою нервових центрів, особливо, зорових :angry12:
Або на духовному/енергетичному рівні.
  • 0

#28 Romun

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 573 повідомлень
  • Місто:Полтава

Відправлено 26.05.2007 – 12:50

Перегляд дописуБілий_Дракон (5.05.2007 01:48) писав:

Чи дійсно світ поділений на добро і зло? А може все відносне?
Коли і де з'явився такий розділ?
Одна моя знайома написала написала чудову розповідь, яка можливо щось прояснить :angry12:. Вибачайте за іноземну:

Цитата

- Ты чего ходишь такой грустный, такой поникший и задумчивый? - спросил ЕГО друг.
- Я просто чувствую, что Я могу больше, что находясь ТУТ - в НЕБЕСНОМ РАЮ, пользуясь всем готовым...Я все же живу в чужом мире...Я понимаю, что наш ОТЕЦ сделал все, чтобы МЫ были счастливы, но Я чувствую, что сам МОГУ ТВОРИТЬ собственный МИР...Я желаю РАЗВИВАТЬСЯ, я хочу пробовать...Я желаю построить свой мир...Это меня и гложет...Я просто уже достиг такого уровня сознания, что уже больше не могу жить в мире МОЕГО ОТЦА и быть для него вроде живой игрушки, которую ОН постоянно совершенствует...Мне хочется начать свой ПУТЬ...Я хочу начать строить свой МИР...Я хочу отвечать за себя, Я хочу трудностей/ препятствий, Я хочу реализовать свои идеи, Я желаю РАЗВИВАТЬСЯ...
...Друг посмотрел на НЕГО и увидел упорство и твердость...ОН мимолетно подумал "И как же ОН так резко смог измениться?Что повлияло на это?"...Еще ни одного Ангела не посещали мысли об уходе...Уходе из РАЯ...
...Как это ТВОРИТЬ МИРЫ? Он даже не задумывался о том, что может ТВОРИТЬ МИРЫ как ОТЕЦ...Мысли блуждали в голове...Он не понимал своего друга...Как такое может быть, чтобы любимый Ангел вдруг решился покинуть Обитель Счастья...И для чего? - для собственного РАЗВИТИЯ...Ничего не понимаю...
Ангел после этого случая тоже стал все больше задумываться...Ему все не давал покоя ответ на вопрос: Как в такой ЛЮБВИ, ГАРМОНИИ и ВЕЧНОМ БЛАЖЕНСТВЕ могут зародиться мысли о том, чтобы все покинуть и уйти, чтобы строить/ формировать/ воплощать свою РЕАЛЬНОСТЬ?...Мир в его душе был нарушен...Он вдруг начал ДУМАТЬ...И стал понимать, что беззаботное сосуществование в мире ОТЦА - это здорово..., но ЕМУ вдруг тоже захотелось сформировать свою линию СУДЬБЫ, СВОЙ МИР...И с каждым мгновением в нем росла уверенность - Он должен уйти...Он хочет начать свой виток эволюции..Он хочет строить свой МИР...
Друзья встретились в предзакатное время...Они теперь понимали друг друга...Их глаза горели решимостью начать свою игру, начать ТВОРИТЬ СВОЙ МИР...
Один Ангел был Черного цвета, а другой Белого цвета...Они попрощались и каждый пошел в свою сторону...
А ОТЕЦ с грустью и нежностью смотрел им вслед...Он видел их будущее, Он знал к чему приведут их распри...Он знал, что у них все получится...Он гордился своими сыновьями...Да Он позволил им потешиться, поиграть, поразвиваться...Вместе ОНИ сотворят чудесные и удивительные МИРЫ...Настанет время и ОНИ сольются...Мои СЫНОВЬЯ вернуться ко мне...А пока пускай РАЗВИВАЮТСЯ...Я ЛЮБЛЮ ИХ...
Черный Ангел стал ТВОРИТЬ видимую РЕАЛЬНОСТЬ, а Белый Ангел то, что скрыто от глаз...

До речі посилання:
http://indigo.e-puzz...?showtopic=2349
  • 0

#29 LMaXLvIV

Старійшина

• Користувачі
  • 1067 повідомлень

Відправлено 14.07.2007 – 14:05

Хіба це не дивно?

Хіба це не дивно, що 20-долларова банкнота здається такою великою сумою, коли жертвуєте її в церкву, але такою невеликою, коли ходите по крамницях?

Хіба це не дивно, коли 2 години в церкві здаються такими довгими і такими короткими, коли ви дивитесь гарне кіно?

Хіба це не дивно, що важко знайти слова у молитві, але це зовсім не проблема, коли ви розмовляєте з другом?

Хіба це не дивно, коли важко і нудно прочитати один розділ з Біблії, але так легко прочитати 100 сторінок популярного роману?

Хіба це не дивно, що кожен бажає отримати білети на перші ряди на концертах або іграх, але роблять все можливе, щоб сидіти на останньому ряду в церкві?

Хіба це не дивно, що ви повинні знати про захід в церкві за 2-3 тижні до нього, щоби включити його до свого щоденного списку справ, але ви можете владнати цю проблему для інших подій в останню хвилину?

Хіба це не дивно, коли важко вивчити слово про Бога, щоб поділитися ним з іншими, але так легко вивчити, зрозуміти, поширити і повторити плітки?

Хіба це не дивно, що ми віримо всьому, про що говорять журнали і газети, але не довіряємо словам з Біблії?

Хіба це не дивно, що кожен хоче для себе місце на небі, але не кожен хоче вірити, робити чи говорити щось, щоб туди потрапити?

Хіба це не дивно, що ми надсилаємо всілякі жарти по e-mail-у і вони одразу передаються іншим, але коли збираємося надіслати повідомлення про Бога, то перш ніж поділитися цим з іншими, ми двічі розмірковуємо?

Це дивно, чи не так?
  • 0

#30 Гетьман

I am forsaken (c) Sylvanas

• Користувачі
  • 2480 повідомлень
  • Місто:Leopolis novus

Відправлено 14.07.2007 – 17:16

Тему перемістив.
В тему: те, що неприродньо і непотрібно завжди важко робиться.
  • 0

#31 L.R.

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 339 повідомлень

Відправлено 15.07.2007 – 17:06

Цитата

В тему: те, що неприродньо і непотрібно завжди важко робиться.

продовження думки пана Гетьмана у Вашому стилі:

А хіба не дивно, що люди вигадують собі богів і божків, щоб робити все правильно?

а все для того, щоб можна було прочитати і послухати, як треба робити, і тоді тебе погладять по голівці (погладять істоти(а), які "всемогутні" і "всевидячі"), а, може, ще й цукерочку дадуть("хороший песик").
І щоб можна було в разі чого "погрішити трішки", а потім прийти до свого божка, пустити сльозу і сказати "каюсь, більше не буду".. а потім він тебе великодушно прощає(точніше, це насправді люди так думають, що прощає))) зручний цей односторонній звязок, я вам скажу - все для блага людини) і можна знову трішки погрішити. словом, віра в ідеального начальника)

Так от, хіба не дивно, що люди роблять так замість того, щоб навчитись робити все правильно, навчитись любові, поваги, милосердя самотужки, власними мізками, без вигадування божків, або використання вже давно придуманих тими ж людьми?

я відповім Вам. НЕ ДИВНО. тому що людям властиво в силу їх слабкості вибирати легший шлях і мізки взагалі не використовувати.
тільки сліпо вірити в те, що зручно вірити.

так що хвата розповсюджувати пропаганду вашого божка. хай люди думають власними мізками, у всіх є свобода вибору. а Ви, пане ЛМакс, схожі на спамера, що намагається втулити людям те, що їм, можливо, й не потрібно. чесно-чесно.

Повідомлення відредагував L.R.: 15.07.2007 – 17:07

• 0

#32 L.R.

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 339 повідомлень

Відправлено 15.07.2007 – 19:35

ще маю бажання пройтись по пунктам.

Цитата

Хіба це не дивно, що 20-долларова банкнота здається такою великою сумою, коли жертвуєте її в церкву, але такою невеликою, коли ходите по крамницях?

Якщо вибирати між жертвуванням навіть не 20 доларів, а 20 копійок організації дармоїдів*, які століттями паразитують на людях і старенькій бабусі на вулиці, яка подає руку бо не знає, чи буде мати щось їсти сьогодні - я виберу бабусю.
а ще якби я пожертвував церкві - це ще один крок назад для моєї мрії, що колись ця організація-паразит збанкрутує і закриється... рожеві фантазії, звичайно... хех

Цитата

Хіба це не дивно, коли 2 години в церкві здаються такими довгими і такими короткими, коли ви дивитесь гарне кіно?

абсолютно не дивно. гарне кіно може чогось навчити. а що можуть навчити двохгодинні завивання і вихваляння вашого божка? краще за дві години всі парафіяни взяли б і пішли працювати. гуртом. а зароблені гроші віддали б бідним. оце б вашому богу сподобалось. але він сказав в неділю відпочивати)) (зручно, доречі, "сказав")

Цитата

Хіба це не дивно, що важко знайти слова у молитві, але це зовсім не проблема, коли ви розмовляєте з другом?

молитва - це окрема історія...
ПОРАДА ВІД L.R.
замість механічного повторювання Ваших мантр на зразок отче наш, раджу ввечері сісти і подумати, що Ви за день хорошого зробили для людей, для світу в цілому. проаналізувати своє життя за один день, що зробили не так, що зробили правильно. закріпити урок. і подумати, що хорошого можна зробити завтра. і зранку повторити.

можу ще проаналізувати Ваш отче наш.
"да святиться, да буде, да прийде" - ну тут ще нормально. звичайне підлабузництво. ніякого сенсу.
"хліб наш насущний дай нам.." - от. бачите - ДАЙ. оце нормально. а ти заслужив що просиш?
"прости нам долги.." - та, правильно, ми тут натворили, прости нам сьогодні, завтра ми знову натворим.
"не введи в спокусу... ізбави від лукавого.." - бо в нас мозгів нема, і якщо буде спокуса, то по-любому піддамося. а потім скажем, що це ти, боженька, нас в неї ввів. або лукавий попутав.

а коли моляться щоб божок поміг - це взагалі хохма. нє щоб дупу свою підняти і щось самому зробити.. нашо? можна ж попросити. і всьо буде.

Цитата

Хіба це не дивно, коли важко і нудно прочитати один розділ з Біблії, але так легко прочитати 100 сторінок популярного роману?

те саме, що з кіно - книга може чогось навчити. а біблія - це збірка багато разів перекручених єврейських міфів і відвертих текстів для маніпулювання громадськістю.

Цитата

Хіба це не дивно, що кожен бажає отримати білети на перші ряди на концертах або іграх, але роблять все можливе, щоб сидіти на останньому ряду в церкві?

я, щоб подумати про своє життя і цінності, краще на лису гору піду... там мені затишніше, ніж в вашій церкві.

Цитата

Хіба це не дивно, що ви повинні знати про захід в церкві за 2-3 тижні до нього, щоби включити його до свого щоденного списку справ, але ви можете владнати цю проблему для інших подій в останню хвилину?

ну я вже висловився достатньо на рахунок церкви...

Цитата

Хіба це не дивно, коли важко вивчити слово про Бога, щоб поділитися ним з іншими, але так легко вивчити, зрозуміти, поширити і повторити плітки?

слово про бога... завчити напамять мантри? якщо Ви вже такі правильні, спілкуйтесь з ним своїми словами, а не вивченими. а цитати з біблії.. ну вище моє ставлення до біблії.

Цитата

Хіба це не дивно, що ми віримо всьому, про що говорять журнали і газети, але не довіряємо словам з Біблії?

не довіряємо, бо в журналах і газетах якісніше брешуть. а тут видно, що аматори вигадували.

Цитата

Хіба це не дивно, що кожен хоче для себе місце на небі, але не кожен хоче вірити, робити чи говорити щось, щоб туди потрапити?

от це дивно. погоджусь. тому краще не базікати, а справді щось робити. хороше і світле. і не думати про місце на небі, а тому що так правильно чинити. і це приносить щастя - тут і зараз. а не після смерті.

Цитата

Хіба це не дивно, що ми надсилаємо всілякі жарти по e-mail-у і вони одразу передаються іншим, але коли збираємося надіслати повідомлення про Бога, то перш ніж поділитися цим з іншими, ми двічі розмірковуємо?

я десять раз думаю перед тим, як насаджувати комусь свою філософію. зриваюсь тільки, коли бачу відверту пропаганду. як от зараз) насправді у всіх є власні мізки. і свобода вибору. так що Вам раджу думати 20 разів перед тим як писати подібний спам.

фууух... висловився... піду я кухню домию... а то я тільки час трачу... надіюсь хоч хтось мене почує і задумається.

*примітка. на рахунок священників. ні, я знаю і бачив багато хороших людей-священників. вони справді хочуть допомогти людям. тільки ціль не виправдовує засоби - можна допомагати, не запудруючи голови і не насаджуючи своїх фанатичних догм, що не підлягають обговоренню. свобода вибору, чули про таке?

Повідомлення відредагував L.R.: 15.07.2007 – 19:47

• 0

#33 Петро_М

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 103 повідомлень
  • Місто:Львівщина,м.Червоноград

Відправлено 16.07.2007 – 02:40

Почитав я,L.R. те,що ти написав і хоч мені дуже хотілось вийти з форуму,я все ж дещо напишу.
Для мене дуже дивно,що ти зі Львова.Я навіть не дуже вірю,що ти зі Львова.Я тут вже немало прожив і не зустрічав тут таких відвертих безБожників і сатаністів.Навіть серед затятих москалів і комуністів.До кого ти себе відносиш?БезБожники це ті,хто постійно порушує Божі заповіді.А ті ,хто виступає проти Бога-це сатаністи.
Те,що ти дав би(теоретично)грошей жебракуючій а не церкві,це не дивно.Віруюча людина ніколи не буде жебракувати.І гроші,зрозуміло,віддаш своїм.
А ще ти вважаєш,що в неділю краще йти працювати,а не в церкву.Ну так на сході України і роблять.І де результат?Вже ніхто і не сперечається,що на заході люди живуть краще ніж на сході.
Але ти,напевно,не знаєш чому.
А ще ти хочеш робити щось добре і виступаєш проти Біблії.А чи знаєш ти,що головне завдання Біблії навчити нас любові.А що ти кому хочеш зробити доброго,але так,що було це проти Біблії і не з любові.
І ще ти хочеш свободи вибору.Та прошу,вона в тебе є.Але не помились у виборі.
  • 0

#34 Гетьман

I am forsaken (c) Sylvanas

• Користувачі
  • 2480 повідомлень
  • Місто:Leopolis novus

Відправлено 16.07.2007 – 03:03

Перегляд дописуПетро_М (16.07.2007 03:40) писав:

Для мене дуже дивно,що ти зі Львова.Я навіть не дуже вірю,що ти зі Львова.Я тут вже немало прожив і не зустрічав тут таких відвертих безБожників і сатаністів.Навіть серед затятих москалів і комуністів.До кого ти себе відносиш?БезБожники це ті,хто постійно порушує Божі заповіді.А ті ,хто виступає проти Бога-це сатаністи.
Відколи це географія визначає релігійну приналежність окремої особистості? Пане, ви хоч знаєте, хто такі сатаністи? І проти чого вони виступають?

Те,що ти дав би(теоретично)грошей жебракуючій а не церкві,це не дивно.Віруюча людина ніколи не буде жебракувати.І гроші,зрозуміло,віддаш своїм.
Ага, віруюча людина зі словами "Господи" умре від голоду...

А ще ти вважаєш,що в неділю краще йти працювати,а не в церкву.Ну так на сході України і роблять.І де результат?Вже ніхто і не сперечається,що на заході люди живуть краще ніж на сході.
Але ти,напевно,не знаєш чому.
І на сході, і на заході була подібна задниця, за перепрошенням. Результат - кілька мільйонів ост- і вест-арбайтерів у Італії та Москві. Зараз ситуація потрохи виправляється і тут, і там. А на заході і сході дурні релігійні догми не заваждали ніколи в неділю працювати.

А ще ти хочеш робити щось добре і виступаєш проти Біблії.А чи знаєш ти,що головне завдання Біблії навчити нас любові.А що ти кому хочеш зробити доброго,але так,що було це проти Біблії і не з любові.
І ще ти хочеш свободи вибору.Та прошу,вона в тебе є.Але не помились у виборі.
У Біблії не написано дбати про своє здоров'я (не треба шукати мені біс зна якої цитати, у заповідях цього нема). Отож, люди, що ведуть здоровий спосіб життя - безбожники, бо не узгодили це з Біблією? Там ще нема багато речей, перед щоденним вибором яких людина постає. То що, людині нічого взагалі не робити, що не є в цій книженції? Якась дурна логіка... Скажімо, там ніц не пише про комп'ютери, то повикидати їх до біса? Раджу вам зробити це першому.
А свобода вибору - це краще, аніж примус жити за догмами, повірте...
  • 0

#35 L.R.

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 339 повідомлень

Відправлено 16.07.2007 – 15:11

з неохотою пишу далі в цій темі, та все ж... з одного боку, я не збираюсь нікого переконувати. як подекотрі. не збираюсь нікого ображати і перекручувати чужих слів(як ще дехто - див. нижче). але все ж, є надія що хтось з мізками мене прочитає і задумається. принаймні проаналізувати свої вірування варто кожному. не обовязково приймати мою філософію, я просто дуже негативно ставлюсь до сліпої фанатичної віри. інакше тут би не писав.

Цитата

Для мене дуже дивно,що ти зі Львова.Я навіть не дуже вірю,що ти зі Львова.
я тебе зара взагалі перелякаю(якщо вже ми перейшли сходу на "ти"). якщо ти ще не бачив в темі "родовід", до мого діда років триста по татовій лінії всі чоловіки були священниками. в Самборі. страшно, нє? я однозначно сатаніст - отак от вашу гнилу релігію відкинути.
що, якщо я зі львова, то обовязково маю бути без мізків? доречі, відкрий очі - у львові багато мудрих людей, що зі своєю вірою розібрались і проаналізували, який подаруночок їм батьки всунули в коляску.

Цитата

Я тут вже немало прожив і не зустрічав тут таких відвертих безБожників і сатаністів.
давай без образ і глупот. хочеш моє ставлення до сатаністів? вважаю їх ще глупішими за вас. в них, найчастіше ще й моралі нема. в вас - така-сяка, але є. а на рахунок того, що я безбожник... ну судячи з християнської точки зору так - я без вашого божка. але в вищу силу вірю. тільки я її не персоніфікую по-перше, по-друге, вважаю, що вона є й в кожному з нас(доречі, концептуально це схоже на язичництво... але, хоч я їх і поважаю, прийняти язичництво не можу... не моє)

Цитата

А ті ,хто виступає проти Бога-це сатаністи.
образа за образу - а ти маразматик. нормал?

Цитата

БезБожники це ті,хто постійно порушує Божі заповіді.
я здається порушую тільки одну вашу заповідь - "не май іншого бога"(здається щось таке є..) я просто в вашого не вірю, тому мені до дупи ваші заповіді. але я їх в принципі не порушую, бо вони частково не конфліктують з моїми принципами. я відповідальний не перед божком, а перед власною совістю. вона для мене суддя значно жорсткіший. ти абсолютно не знаєш яка я людина, тому давайте без обвинувачень. те що я не вірю в вашого ідола, не значить що я гірший за вас. можливо навіть навпаки.

Цитата

отут і видно ваше вчення про любов. оце ви називається любовю??? не допомогти ближньому? хто б він не був? цікаво, якби ви мали змогу ви інаковірців би винищували? ГАНЬБА ВАМ! і не заїкайся більше про любов, бо ти навіть слова цього не вартий!

Цитата

глупе порівняння, засноване на непідтверджених аргументах.
а якщо є робота, я в неділю не цураюсь працювати. і мені аж ніяк не соромно.

Цитата

для мене біблія значить не більше, ніж для тебе коран. і здається, це правильно - адже яка між ними різниця? якби ти народився на сході і був мусульманином, ти точно так само зневажав би біблію. ти про це не думав???

всі релігії - однакові. і до справжнього бога(якщо він таки є) не мають жодного відношення.

Цитата

Але не помились у виборі.

ммм... я про мізки писав? ага.. точно... писав.

пс. коротше... далі так продовжуватись не буде. якщо я в наступному повідомленні не побачу нічого цікавого, чи нового, не ображайтесь, якщо я не відповім...
  • 0

#36 Петро_М

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 103 повідомлень
  • Місто:Львівщина,м.Червоноград

Відправлено 17.07.2007 – 06:59

Ну,на образи в свій бік я не буду відповідати.Ця дитяча хвороба в мене вже пройшла.Уточню лише одну деталь.Я тебе,L.R.,ні до кого не відносив.Я запитував до кого ти відносиш себе сам.Це уточнення для мене важливе.Я намагаюсь нікого не ображати.
А відписую,власне,через одну деталь.Ти L.R. написав,що віриш в вищу силу.Значить ти не атеїст.Опиши її,будь ласка,ту вищу силу.Або дай відповідь на мої питання:
- Чи описана вона в якійсь літературі?
- Чи є у тебе однодумці?
- Звідки взялось життя на землі?
- Чому люди хворіють і вмирають?Адже по природі наш організм постійно самовідновлюється.
Якщо ти не захочеш відписувати,або в тебе нема відповіді (на 2 останніх питання),то напевно буде корисно їх пошукати.А коли знайдеш,то побачиш,що Бог у нас один.І не так вже і важливо мусульманин ти,чи християнин.Головне не зациклюватись на дрібницях(типу,там священик не такий,а там церква не така),бо іменно там шукає простаків Сатана.Чи знайшов я відповіді на ці питання?Так.І не тільки на ці.Найважче було осягнути як це підставити ліву щоку.Повір поки що на слово,це можливо,безпечно і працює вражаюче.Правда на практиці це виконується не так буквально,як спочатку ми розуміємо.
І ще одне.Якщо ти син,чи внук священника,то май на увазі,що за такими Сатана полює особливо.Я особисто знаю багато синів священників,які вийшли на свій,широкий шлях,який веде у прірву.Гроші,влада і море друзів - це вишукані спокуси.Я не закликаю відказуватись від цього.Просто треба слідкувати за походженням цього добра і тільки совість може підказати як чинити правильно.
Хотів би написати ще багато,та сумніваюсь,що це буде хтось читати на цьому дивному форумі,на якому навіть модератори не бридяться шукати не 100% відповідники (скалку в оці) в моїх дописах.
  • 0

#37 адуфанчік

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 807 повідомлень
  • Місто:відки і всі

Відправлено 17.07.2007 – 07:42

якщо нема Бога, то звідки люди взялися? від мавпи? еволюція да? нізтого ні сього появилася "імфозорія туфелька" і пішло по їхало, от так і ми появилися? "сраааать, срать я хател" на ту еволюцію. Бог є!
  • 0

#38 L.R.

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 339 повідомлень

Відправлено 17.07.2007 – 12:05

На жаль зараз не маю змоги відповісти з компа. Відповім завтра-позавтра детально на всі питання. А до того хотілося б зауважити, що ти, як i більшість християн, сам собі суперечиш. Спочатку ти наголошуєш на Біблії і християнстві, a потім погоджуєшся, що бог один. Якщо бог один, то що робити з розбіжностями у релігіях? Чому ти тоді схиляєшся до християнства? Що можна вважати правдою? (ось тут i зарита собака. Коли я задав собі ці питання, то відкинув всі релігії i почав будувати власне світобачення).
З нетерпінням чекаю відповіді.

Відредаговано і транслітеровано з трансліту: Гетьман
  • 0

#39 LMaXLvIV

Старійшина

• Користувачі
  • 1067 повідомлень

Відправлено 17.07.2007 – 13:38

Перегляд дописуL.R. (17.07.2007 13:05) писав:

Спочатку ти наголошуєш на Біблії і християнстві, a потім погоджуєшся, що Бог один.
нема суперечності: в християнстві і Біблії Бог один.

Цитата

Якщо Бог один, то що робити з розбіжностями у релігіях?
визнати що він один на прикладі тих релігій, які визнають що Бог один але різний для всіх, а не різні Боги для всіх. Тут тонка межа.

Цитата

Чому ти тоді схиляєшся до християнства?
він хай скаже, а я скажу чому я схиляюся:
тому що вірю що Ісус Син Бога-Творця є Вищий з Проствітлених Вчителів Землі та перший зі всіх воскрес третього дня.

Цитата

Що можна вважати правдою?
правдою можна вважати не опис правди а її суть, бо сам опис правди є брехня - він лише описує зі сторони правду але не є нею. Суть правди відома тільки джерелу правди. Якщо вибрати Єдине Джерело правди можеш стати носієм тої частини правди, яку сам вже осягнув.

Повідомлення відредагував LMax: 17.07.2007 – 13:41

• 0

#40 Kassandra

Т-Сонятко

• СуперМодератори
  • 5187 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:сплячих левів

Відправлено 18.07.2007 – 23:24

Значить так,шановні...тему відкрила,флейм почистила...якщо таке заново почнеться,дам кожному по три дні read only!
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних