Перейти до вмісту

"Модератори"

Повідомлень в темі: 684

#281 Stuff

Песиміст

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2670 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Львів..

Відправлено 19.06.2007 – 16:16

Перегляд дописуСчастливая (19.06.2007 17:10) писав:

Stuff,
"Я Вас любил,
Любовь моя быть может
В душе моей угасла не совсем,
Но пусть она Вас больше не тревожит..."
и не тревожте Вы меня ни чем.
:D
Класика, тому і по-російськи )))

:D емм.. :rolleyes: за що така честь вірші для мене?;)Розшифруйте, а то я чомусь нічо не зрозумів?:kozak:
  • 0

#282 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 19.06.2007 – 20:17

Перегляд дописуlyanochka (19.06.2007 16:13) писав:

ой, один раз поговорила в політиці про цукорки :rolleyes: і тільки!..
Один раз сказали - один раз отримали: все чесно, ги.
  • 0

#283 Kassandra

Т-Сонятко

• СуперМодератори
  • 5187 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:сплячих левів

Відправлено 19.06.2007 – 21:22

Перегляд дописуbanderivec (19.06.2007 16:40) писав:

і де ж вона так часто вживається? :rolleyes: , як би це була транслітерація цієї фрази, то було б: "любіт странною любовью", а так це якийсь суржик, тільки не кажіть що пані транслітерувала лише одне слово…
P.S. То можливо Вєрка Сердючка не суржиком, а транслітерацією співає? :D так само як інша частина російськоспіваючої української естради :D
ні.два слова.і це тупо порівнювати криву вєрку із філологією.
  • 0

#284 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень
  • Стать:Не скажу
  • Місто:Україна вул Любая8

Відправлено 20.06.2007 – 21:23

а мона тут помодерити підпис? http://www.tereveni.org.ua/forum/index.php...st&p=133927. нічо не маю проти королев але....і ще в когось був взагалі дикунський підпис http://www.tereveni....p?showuser=2123

як Веберу ви вліпили штраф, а тут комусь засліпило?
  • 0

#285 Kassandra

Т-Сонятко

• СуперМодератори
  • 5187 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:сплячих левів

Відправлено 20.06.2007 – 22:18

ей..модератори теж живі люди,і вони теж беруть участь у реалі...тобто не завжди сидять на форумі.
  • 0

#286 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень

Відправлено 28.06.2007 – 09:11

Йопсель-мопсель!
Який дятел в черговий раз помодерив тему і не вказав причин і хто це зробив?
Тема ось ця http://www.tereveni.org.ua/forum/index.php...mp;#entry137058.
Зайшла, читаю, нормальні дописи і раптом Кася пише до Вебера - ви б краще сином своїм займалися.
Я не зрозуміла - яке кому сране діло чого і хто тут сидить, якщо не ясно то в тій же темі й відповіді. Наче затихли розборки на форумі, так ні, Кася знов почала....Ясно пан Вебер не пропустив нагоди відповісти....В даному випадку варто було покарати ініціатора сварки, бо приватне життя нікого не гребе....чи є син, чи нема, чи є в мене коханець, чи нема....Людина приходить на форум поспілкуватись і робить вона це як вміє...А Веберу тре було перевести на жарт і все...Зрозумійте, що нас, форумчан заграли особисті розборки! Йдіть в ПП, в асю, в реал і сваріться хоть трісніть....Ага...крім того, шо Кася відмодерила згадану тему, свої пости постирала, а Веберові лишила, щоб виставити його в черговий раз посміховиськом(хоча не знати хто тут посміховисько)...Непорядно так чинити. Відмодеровану тему можна знайти в смітнику http://www.tereveni.org.ua/forum/index.php...st&p=137038
Даруйте за різкий допис, але направду...стомили розборки і в даному випадку Касю, ти не права....критичні дні чи шо?
  • 0

#287 Гетьман

I am forsaken (c) Sylvanas

• Користувачі
  • 2480 повідомлень
  • Місто:Leopolis novus

Відправлено 28.06.2007 – 09:17

Перегляд дописуЛастівочка (28.06.2007 10:11) писав:

Йопсель-мопсель!
Зайшла, читаю, нормальні дописи і раптом Кася пише до Вебера - ви б краще сином своїм займалися.
Я не зрозуміла - яке кому сране діло чого і хто тут сидить, якщо не ясно то в тій же темі й відповіді. Наче затихли розборки на форумі, так ні, Кася знов почала....Ясно пан Вебер не пропустив нагоди відповісти....В даному випадку варто було покарати ініціатора сварки, бо приватне життя нікого не гребе....чи є син, чи нема, чи є в мене коханець, чи нема....Людина приходить на форум поспілкуватись і робить вона це як вміє...А Веберу тре було перевести на жарт і все...Зрозумійте, що нас, форумчан заграли особисті розборки! Йдіть в ПП, в асю, в реал і сваріться хоть трісніть....Ага...крім того, шо Кася відмодерила згадану тему, свої пости постирала, а Веберові лишила, щоб виставити його в черговий раз посміховиськом(хоча не знати хто тут посміховисько)...Непорядно так чинити. Відмодеровану тему можна знайти в смітнику http://www.tereveni.org.ua/forum/index.php...st&p=137038
Даруйте за різкий допис, але направду...стомили розборки і в даному випадку Касю, ти не права....критичні дні чи шо?
Ініціатору сварки вліпив попередження. Тема вичерпана. Хто тему редагував обіцяю з'ясувати.
  • 0

#288 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень

Відправлено 28.06.2007 – 09:23

о, я ж кажу - є нормальні модери. А за порушення правил - тема відмодерована і нема підпису хто зробив і причину і кольором відмінним від користувача??
  • 0

#289 Misercord

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 488 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 28.06.2007 – 10:52

Ой не можу =) =) =) Стоп! =) С-Т-О-П!!! =) Не можу більше сміятись.... Насміявся на 3 дні вперед.... Поки тему дочитав 3 рази в туалет бігав... Ой не можу більше... Модератори молодці!!! Так тримати!!! Має ж бути тема для людей про що поговорити... Користувачі теж супер.... Ех якби не лінь цокати - всім би плюси хто в даній темі постив....
П.С. А і ще питаннячко... Мою тему з скриптами вже перенесли куди треба? =)=)=)
  • 0

#290 Wеbеr

цинічний бандера

• Користувачі
  • 6047 повідомлень

Відправлено 28.06.2007 – 11:07

Перегляд дописуГетьман (28.06.2007 09:17) писав:

Ініціатору сварки вліпив попередження. Тема вичерпана. Хто тему редагував обіцяю з'ясувати.
Власне, що більшість модераторів тут нормальна. А Зав, Ка та Стух мають піти. Власне у такій послідовності.
  • 0

#291 Злодюжка

опозиціонер, дисидент, відомий антикассандрист

• Gamedev
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 883 повідомлень

Відправлено 28.06.2007 – 11:32

Перегляд дописуWeber (28.06.2007 12:07) писав:

Власне, що більшість модераторів тут нормальна. А Зав, Ка та Стух мають піти. Власне у такій послідовності.
нєєє.. спочатку Ка, потім Заф, потім Марк а Стух хай буде)
  • 0

#292 Your Bunny Wrote

онотолэ сто карманов.

• Користувачі
  • 765 повідомлень

Відправлено 28.06.2007 – 11:39

Маркоса лишить і Стафенційо тож, а тих...як хочете))
  • 0

#293 Гуцул

Генеральний писар

• Користувачі
  • 792 повідомлень

Відправлено 28.06.2007 – 11:40

слухайте давайте зробимо голосування,як говорив тут в цій темі один штріх, і побачимо кому тре йти з модерства. :)
  • 0

#294 Topper

Т-Безсмертний

• Користувачі
  • 2584 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 28.06.2007 – 11:47

Перегляд дописуЛастівочка (28.06.2007 10:11) писав:

Йопсель-мопсель!
Так їм :) Фініш хім :)
Ото було б гоніво всіх модерів і решти представників адміністрації в купі зібрали з юзерами :) Певно бої без правил булиб і то з порушеннями :)
  • 0

#295 Your Bunny Wrote

онотолэ сто карманов.

• Користувачі
  • 765 повідомлень

Відправлено 28.06.2007 – 11:47

Перегляд дописуMr.Gucul (28.06.2007 12:40) писав:

слухайте давайте зробимо голосування,як говорив тут в цій темі один штріх, і побачимо кому тре йти з модерства. :)
який такий штріх?))
  • 0

#296 Гуцул

Генеральний писар

• Користувачі
  • 792 повідомлень

Відправлено 28.06.2007 – 11:53

Ivan Metal називаєсе))) :)
  • 0

#297 Wеbеr

цинічний бандера

• Користувачі
  • 6047 повідомлень

Відправлено 28.06.2007 – 12:18

Модераторів, тобто людей з владою, треба вибирати дуже обмірковано. Я вже був обєктом спілкування з хворим модератором на форумі, де не було правил і модератори дуже противилися їх запровадження. Тут правила ніби-то є. Але вони чомусь не діють...
  • 0

#298 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень

Відправлено 28.06.2007 – 12:22

Перегляд дописуMill (28.06.2007 11:52) писав:

Ой не можу =) =) =) Стоп! =) С-Т-О-П!!! =) Не можу більше сміятись.... Насміявся на 3 дні вперед.... Поки тему дочитав 3 рази в туалет бігав... Ой не можу більше... Модератори молодці!!! Так тримати!!! Має ж бути тема для людей про що поговорити... Користувачі теж супер.... Ех якби не лінь цокати - всім би плюси хто в даній темі постив....
П.С. А і ще питаннячко... Мою тему з скриптами вже перенесли куди треба? =)=)=)
Голубе, тобі смішно? А тобі ставили штрафи ні за шо, лише через то, що в когось поганий настрій, особиста нелюбов, чи просте невігластво? А витирали те, що ти писав довго, думав над кожною фразою і оте все через якийсь час як корова злизала? А ти пробував хоч раз достукатись хоть до когось з тих туманів, хто, куди і нашо викинув твої дописи? Ні? То пісяй далі :) !!!
Topper, шо ти там казав? Вистачило б мене одної, ну а я б собі ще злодія і вебера прихопила б....о, за гуцула забула :) ...і всьо було чікі-пікі (моргнула :) )
  • 0

#299 Гуцул

Генеральний писар

• Користувачі
  • 792 повідомлень

Відправлено 28.06.2007 – 12:24

я з тобто згідний!
  • 0

#300 Злодюжка

опозиціонер, дисидент, відомий антикассандрист

• Gamedev
  • 883 повідомлень

Відправлено 28.06.2007 – 12:30

Перегляд дописуTopper (28.06.2007 12:47) писав:

Ото було б гоніво всіх модерів і решти представників адміністрації в купі зібрали з юзерами :) Певно бої без правил булиб і то з порушеннями :)
ага, Ластіфочка і Кася у бікіні у багнюці крики, страсті, удари)))
ги-ги0)) :)
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних