Перейти до вмісту

"Модератори"

Повідомлень в темі: 684

#141 Гуцул

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 792 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Київ

Відправлено 13.06.2007 – 21:21

По -перше не Мр.Гугул а Мр.Гуцул ,а по друге ви ж грозилися доказами,де вони????????? :ggggg:
Чи може у вас синдром "Марного доказування"? :wub:
  • 0

#142 nochnaya_ulica

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 146 повідомлень
  • Стать:Жінка

Відправлено 13.06.2007 – 21:23

Люди, чесно кажучи, я дивуюсь, як можна 7 сторінок обговорювати таку тему :ggggg: і не набридло вам гризтися? :yes: За все моє перебування на різних форумах в інтернеті, в мене майже ніколи не було навіть натяку на конфлікт з модератором. Частіше всього - це все ж таки абсолютно нормальні люди, яких "професія" змушує іноді робити не дуже приємні речі))))) А не конфліктувати з модераторами дуже просто - зайдіть в тему ПРАВИЛА ФОРУМУ і уважно їх перечитайте. ВСЕ! Якщо щось не влаштовує, можете внести свою пропозицію. Якщо до вас не прислухалися, і вас до сих пір щось не влаштовує, то ХТО ВАС ТРИМАЄ НА ФОРУМІ? Потрібно шукати для спілкування такі місця, де було б комфортніше всього - і відвідувачі, і правила, і модери. Тому взагалі не бачу тут жодних проблем! менше звертайте увагу на такі дрібниці :wub:
  • 0

#143 Lactarius

Генеральний писар

• Користувачі
  • 976 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 13.06.2007 – 21:27

Цитата

По -перше не Мр.Гугул а Мр.Гуцул ,а по друге ви ж грозилися доказами,де вони????????? smile.gif
Чи може у вас синдром "Марного доказування"? smile.gif
Добре. Докази чого я маю надати? Тут мова йшла про те що я не був модером або адміном на інших сайтах. Націоналісту я це довів. //Зате я тепер знаю чому багато людей не поважають націоналістів.

Цитата

Люди, чесно кажучи, я дивуюсь, як можна 7 сторінок обговорювати таку тему blink.gif і не набридло вам гризтися? biggrin.gif За все моє перебування на різних форумах в інтернеті, в мене майже ніколи не було навіть натяку на конфлікт з модератором. Частіше всього - це все ж таки абсолютно нормальні люди, яких "професія" змушує іноді робити не дуже приємні речі))))) А не конфліктувати з модераторами дуже просто - зайдіть в тему ПРАВИЛА ФОРУМУ і уважно їх перечитайте. ВСЕ! Якщо щось не влаштовує, можете внести свою пропозицію. Якщо до вас не прислухалися, і вас до сих пір щось не влаштовує, то ХТО ВАС ТРИМАЄ НА ФОРУМІ? Потрібно шукати для спілкування такі місця, де було б комфортніше всього - і відвідувачі, і правила, і модери. Тому взагалі не бачу тут жодних проблем! менше звертайте увагу на такі дрібниці yes.gif

Зараз насправді був конфлікт між 3 користувачами.
  • 0

#144 Гуцул

Генеральний писар

• Користувачі
  • 792 повідомлень

Відправлено 13.06.2007 – 21:29

ви маєте мені дати доказ того ,чим ви по-вашому "доказали" Націоналісту????
А "не поважають"це ви про себе????
  • 0

#145 Lactarius

Генеральний писар

• Користувачі
  • 976 повідомлень

Відправлено 13.06.2007 – 21:34

Цитата

ви маєте мені дати доказ того ,чим ви по-вашому "доказали" Націоналісту????
А "не поважають"це ви про себе????
Шановний, я вам надішлю точно таке повідомлення, як Націоналісту, яле вам воно не допоможе, бо ви не знаєте, що воно доводить :ggggg: Просто я вам не подобаюся, тому ви хочете мене заговорити. Але ви при тому виставляєте себе ідіотом. Тому дам пораду: подумати перед тим, як говорити.
  • 0

#146 Гуцул

Генеральний писар

• Користувачі
  • 792 повідомлень

Відправлено 13.06.2007 – 21:46

Перегляд дописуIvan Metal! (13.06.2007 22:34) писав:

Шановний, я вам надішлю точно таке повідомлення, як Націоналісту, яле вам воно не допоможе, бо ви не знаєте, що воно доводить :ggggg: Просто я вам не подобаюся, тому ви хочете мене заговорити. Але ви при тому виставляєте себе ідіотом. Тому дам пораду: подумати перед тим, як говорити.
Ви ж хтіли голусувати проти модераторів?де є тоді голосування7що ви мені тикаєте свої 2 сайти???до чого тут голосування,і тема модерство?Просто захтілось показати якиі в вас є сайти?
Шановний,так не роблять,потрібно думати.
  • 0

#147 Lactarius

Генеральний писар

• Користувачі
  • 976 повідомлень

Відправлено 13.06.2007 – 21:55

Цитата

Ви ж хтіли голусувати проти модераторів?де є тоді голосування7що ви мені тикаєте свої 2 сайти???до чого тут голосування,і тема модерство?Просто захтілось показати якиі в вас є сайти?
Шановний,так не роблять,потрібно думати.

Шановний прошу перечитати попередню сторінку і зрозуміти (Якщо у вас звичайно є така фізична можливість) про що йшла мова. Ви зовсім, як мала дитина хочете когось загнати своїми словами, які скоріше за все подібні на булькання потопаючого. А на рахунок "Думання" то в мене з цим все в порядку.
Перечитайте будь-ласка тему. Ваш колега Націоналіст вже зрозумів ( Якщо ви з ним не одна і та сама людина).

На рахунок голосування воно нічого не зробить, якщо тему почну я. Бо найгіршого модера в такому випадку не позбавлять прав.
  • 0

#148 Гуцул

Генеральний писар

• Користувачі
  • 792 повідомлень

Відправлено 13.06.2007 – 21:58

Перегляд дописуIvan Metal! (13.06.2007 22:53) писав:

Шановний прошу перечитати попередню сторінку і зрозуміти (Якщо у вас звичайно є така фізична можливість) про що йшла мова. Ви зовсім, як мала дитина хочете когось загнати своїми словами, які скоріше за все подібні на булькання потопаючого. А на рахунок "Думання" то в мене з цим все в порядку.
Перечитайте будь-ласка тему. Ваш колега Націоналіст вже зрозумів ( Якщо ви з ним не одна і та сама людина).
Шановний це я вас вже 100 раз прошу!Прочитайте оце: Зробили б голосування щоб визначити найгіршого модера. А потім того найгіршого позбавити прав. Хто за?[i][u]
що забулись вже,що писали?????До чого ви мені присилаєте 2 сайти своїх,ви хоть можете вдуматись в суть теми??????????чи просто пофлудити захтілось?
  • 0

#149 Lactarius

Генеральний писар

• Користувачі
  • 976 повідомлень

Відправлено 13.06.2007 – 22:02

Цитата

Шановний це я вас вже 100 раз прошу!Прочитайте оце: Зробили б голосування щоб визначити найгіршого модера. А потім того найгіршого позбавити прав. Хто за?[i][u]
що забулись вже,що писали?????До чого ви мені присилаєте 2 сайти своїх,ви хоть можете вдуматись в суть теми??????????чи просто пофлудити захтілось?

Ти хотів шоб я довів те шо я довів Націоналісту. Я довів. То мовчи.

Цитата

Зробили б голосування щоб визначити найгіршого модера. А потім того найгіршого позбавити прав. Хто за?[i][u]
Зроблю голосування, ви проголосуєте і шо?
А як голосування зробить хтось з адмінів, то одного модера менше стане. Ти шо тугий?
  • 0

#150 Гуцул

Генеральний писар

• Користувачі
  • 792 повідомлень

Відправлено 13.06.2007 – 22:06

я бачу ви недотримуєтесь шановний,цензури,а це поганно,дуже поганно,нагадуєте мені гопа,який на площі стоїть за Януковича))))
  • 0

#151 Lactarius

Генеральний писар

• Користувачі
  • 976 повідомлень

Відправлено 13.06.2007 – 22:16

Цитата

я бачу ви недотримуєтесь шановний,цензури,а це поганно,дуже поганно,нагадуєте мені гопа,який на площі стоїть за Януковича))))
ЛОЛ Я не маю шо сказати....

Ти тільки почитай цілу тему. А потім кажи кого взули....
Хоча думай що хочеш. Ті хто будуть читати тему зрозуміють....
Mr.Gucul Я тебе не поважаю!!!!!!
  • 0

#152 Гуцул

Генеральний писар

• Користувачі
  • 792 повідомлень

Відправлено 13.06.2007 – 22:24

Ivan Metal-шановний я також невзахваті від тебе))) :ggggg:
  • 0

#153 СВІ†ЛОНОСНИЙ

http://svobodaslova.ukrainianforum.net/

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2386 повідомлень
  • Місто:з Небес

Відправлено 14.06.2007 – 02:34

Перегляд дописуXobb_Xopxe aka hobit (11.06.2007 20:16) писав:

ще раз акцентую на тому, шо на форумі нема шо читати.
Ну, це ми вже проходили. З области: чукча не читач, чукча - письменник.

-------------

А вимагання доказів від Івана Металевича починає нагадувати історію з мопедом.
  • 0

#154 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень
  • Стать:Не скажу
  • Місто:Україна вул Любая8

Відправлено 14.06.2007 – 09:22

Перегляд дописуXobb_Xopxe aka hobit (11.06.2007 20:16) писав:

вот я і висловив. можеш бути певна, я в більшості тем таки не відповідаю, бо надто смішними, флудерастичними відповіді будуть. ще раз акцентую на тому, шо на форумі нема шо читати.
Ну ваша тема досить таки високоактуальна і дуже-дуже розумна : " Скільки ви важите? (І заввишки?),"
http://www.tereveni....?showtopic=3274.
Всі ми трохи перегинаємо іноді, але іноді свого під носом не бачимо а чуже то запросто, причому дехто думає, що німб святості - то назавжди
  • 0

#155 Дмітріо

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 98 повідомлень

Відправлено 14.06.2007 – 10:26

Нехай модератор Стафф горить у пеклі синім пуританським полум'ям. Саме через таких обмежених і не далеких людей підростаюче поколління в період формування особистосні не отримує відповідного міжстатевого виховання. Цей сноб не дає розвиватися їхньому внутрішньому світові через самостійне усвідомлення моральних цінностей. А намагається насаджувати їх як аксіоми, створюючи тим бар'єр, який в зрілому віці проривається у вигляді збочень і нестабільних статевих звязків. На палю цього попирателя традиційних духовних чеснот.
Marcos: ПОПЕРЕДЖЕННЯ(за пунктом правил 4.7.3).
  • 0

#156 Stuff

Песиміст

• Користувачі
  • 2670 повідомлень
  • Місто:Львів..

Відправлено 14.06.2007 – 10:36

Перегляд дописуДмітріо (14.06.2007 11:26) писав:

Нехай модератор Стафф горить у пеклі синім пуританським полум'ям. Саме через таких обмежених і не далеких людей підростаюче поколління в період формування особистосні не отримує відповідного міжстатевого виховання. Цей сноб не дає розвиватися їхньому внутрішньому світові через самостійне усвідомлення моральних цінностей. А намагається насаджувати їх як аксіоми, створюючи тим бар'єр, який в зрілому віці проривається у вигляді збочень і нестабільних статевих звязків. На палю цього попирателя традиційних духовних чеснот.
Спасибі вам..я чуть не розплякався за таку увагу до моєї скромної персони :ggggg:
  • 0

#157 Дмітріо

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 98 повідомлень

Відправлено 14.06.2007 – 10:47

Персона була б скромна аби лишила конструктивне зауваження щодо себе без коментаря, але з висновками. А оскільки пан акцентує на тому, що хтось на нього звертає увагу, то схоже саме уваги з боку оточуючих йому і не вистачає. Через те і неадекватні модераторські рішення. Аби тільки зачепити дописувачів. Хай і не виправданою поведінкою.
І у щирість Ваших слів я не вірю. Крокодилячі оті Ваші сльози.

Повідомлення відредагував Дмітріо: 14.06.2007 – 10:49

• 0

#158 Stuff

Песиміст

• Користувачі
  • 2670 повідомлень
  • Місто:Львів..

Відправлено 14.06.2007 – 10:56

Перегляд дописуДмітріо (14.06.2007 11:47) писав:

А оскільки пан акцентує на тому, що хтось на нього звертає увагу, то схоже саме уваги з боку оточуючих йому і не вистачає. Через те і неадекватні модераторські рішення.
Тьхо, уваги від оточуючих достатньо - тому якраз і адекватні рішення..Чи тобі щось не сподобалось?
  • 0

#159 Дмітріо

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 98 повідомлень

Відправлено 14.06.2007 – 11:02

Перегляд дописуStuff (14.06.2007 11:56) писав:

Тьхо, уваги від оточуючих достатньо - тому якраз і адекватні рішення..Чи тобі щось не сподобалось?
Мені не сподобалося рішення модератора не підтверджене правилами форуму.
  • 0

#160 Дмітріо

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 98 повідомлень

Відправлено 14.06.2007 – 11:16

Наполягаю на публічності. Хворобу потрібно лікувати, а не приховувати. І для правильного рецепту оптимальним буде консесуальне рішення.
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних