Перейти до вмісту

Placebo виступає в Києві?

Повідомлень в темі: 35

#21 otoj

Чайник

• Користувачі
  • Pip
  • 5 повідомлень

Відправлено 21.05.2007 – 12:00

йолкі, майспейс не грузиться:ura: а шо за групи ці, хоч знає хтось?
  • 0

#22 g_i

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 19 повідомлень

Відправлено 22.05.2007 – 11:07

без поняття!
народ, хто знає цих виконавців, хто шо грає?

лиш знаю шо Горчіца той ремікс зробив на альону вінніцку...
  • 0

#23 kviten

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 245 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:ua

Відправлено 22.05.2007 – 14:12

а мені здається,що все одно,хто є організатором. Все одно це дуже класний фест,нереальні гості. Щоб потрапити на Пласібо???девіда ілі фейтлес????прямо так,купивши квіток майже нікуди не їхати???та ще й за таку,порівнянно нормальну ціну. Та хоч спонсорами буде виробництво капелюхи для плавання,яка різниця?))))
  • 0

#24 otoj

Чайник

• Користувачі
  • Pip
  • 5 повідомлень

Відправлено 24.05.2007 – 13:58

та ні, шо значить - бодай хто був би організатором. можна подумати туборг якійсь ацтой. пиво це супер і реклама його нормальна, не така тупа й надумана, як у інших брендів.
так шо спонсори пристойні:ggggg:
  • 0

#25 gim2

Чайник

• Користувачі
  • Pip
  • 4 повідомлень

Відправлено 24.05.2007 – 19:00

та вроді схоже на те... пробував тут недавно туборг, раніше не дуже його сприймав - дійсно нормальне пиво. трохи дороговате, правда..
  • 0

#26 g_i

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 19 повідомлень

Відправлено 29.05.2007 – 20:18

прікольна інфа по учасниках грінфесту!

хто шо наперед замовляє для себе - особисто мене прікольнуло:

Placebo

Вся їжа для групи й команди повинна бути свіжоприготованою і гарячою, а також мати вегетаріанське меню.

Група буде пробувати місцеву їжу, але не їсть у ні в якому вигляді собак, котів, гвінейський свиней, змій, мавп, тельбух, падло, телятину, мавпу.

У групи є власний масажист.

Щоб уникнути нещасного випадку або травми члена групи, команди або аудиторії, на вході в будинок, де буде проходити концерт, охорона буде конфісковувати будь-які предмети, які можуть слугувати метальним снарядом, наприклад, пластмасові ляльки, досить великі брелоки, кільця для ключів, металеві запальнички, м'які іграшки.

Брайан Молко.
Їжа: злакові батончики, смажене курча, коричневий хліб і хліб фокаччо, варена або пармська шинка, банка солоних огірків або корнішонів, по дюжині помідоров і сирих морквин, порізаних скибочками, лимони, банани, мандарини, виноград, яблука, клементини й сатсуми.

Напої: вода з газом Perrier або Pellegrino, вода без газу, 12 баночок Red Bull, по літру соку тропічного апельсина, журавлини й соєвого молока, м'ятний і фруктовий чай з медом.

Жувальна гумка без цукру, паличка ладану й свіжі квіти.
Ніяких апельсинів, сиру, шоколаду, картопляних чіпсів і шипучих таблеток.

Девід Гуетта

ОХОРОНА
Замовник гарантує, що охорона буде не озброєна, і увесь час перебування не чинитиме на публіку неналежного впливу, ні словом, ні діями.

ПОСТАЧАННЯ
НЕГАЗОВАНА мінеральна вода (10 бут. по 0,5 л).
Кока-кола в банках, безалкогольні напої, фруктові соки.
Свіжі фрукти.
Шампанське й спиртні напої на кінець виступу (на запит).
Рушники на час виступу.

ГРИМУВАЛЬНА
Замовник погоджується надати одну (1) більшу гримувальну із замком на дверях у безроздільне індивідуальне розпорядження Артиста, у якій повинні бути 1(одне) дзеркало, раковина, окремий туалет, мило, розетки електромережі, душова.

Faithless

ПРИГОТУВАТИ Й ЗАБЕЗПЕЧИТИ В ГРИМУВАЛЬНІЙ АРТИСТІВ

З готових продуктів: французькі батони, хліб з не просіяного (цільномолотого) борошна, масло, вибір гарних сирів. Великий вибір свіжих порізаних овочів, різних соусів, великий вибір сумішей з несолоних горіхів. Велика чаша свіжих фруктів, великий вибір цукерок і шоколаду.

48 пляшок високоякісного світлого пива - Stella, Grolch. BUDWISER НЕ ПРОПОНУВАТИ. 24 банки різних газованих напоїв, 4 пляшки якісного сухого білого вина (гарної якості), 4 пляшки якісного сухого червоного вина (гарної якості). 5 бут. якісного шампанського (Laurent Perrier Rose). 12 бут. Lucozade Sport або будь-яких інших ізотонічних енергетичних спортивних напоїв, 48 бут по 0,5 л. негазованої мінеральної води. 1 банку меду.

Страви з ресторанів фастфуд не прийнятні, ні на сніданок, ні на обід, ні на вечерю, ні для музикантів, ні для інших членів групи.
  • 0

#27 kviten

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 245 повідомлень
  • Місто:ua

Відправлено 29.05.2007 – 21:00

Перегляд дописуotoj (24.05.2007 14:58) писав:

та ні, шо значить - бодай хто був би організатором. можна подумати туборг якійсь ацтой. пиво це супер і реклама його нормальна, не така тупа й надумана, як у інших брендів.
так шо спонсори пристойні:wub:
не спорю, тож я і кажу,що пощастило )))
реклама і справді,аж хочетья подивитись,хоча б музику послухати )))

Перегляд дописуg_i (29.05.2007 21:18) писав:

Placebo

Вся їжа для групи й команди повинна бути свіжоприготованою і гарячою, а також мати вегетаріанське меню.

ось за що я його також люблю ))
  • 0

#28 g_i

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 19 повідомлень

Відправлено 31.05.2007 – 19:44

туборг позиціонують як молодіжне пиво - але моя начальниця залюбки споживає виключно його:D))
  • 0

#29 Distance

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 270 повідомлень
  • Місто:скажіть краще куди

Відправлено 31.05.2007 – 23:10

а я йду, тобто їду :D
  • 0

#30 g_i

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 19 повідомлень

Відправлено 05.06.2007 – 13:07

http://flamber.ru/11...s/tags/Placebo/ - вот фотки з концерту та пресконференції!

http://flamber.ru/11...etta_faithless/ - а тут фейслес з гуеттою
  • 0

#31 g_i

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 19 повідомлень

Відправлено 11.06.2007 – 19:11

http://youtube.com/results?search_query=tu...p;search=Search - відєо з грінфесту!
  • 0

#32 Phoenix

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 316 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:ПНД

Відправлено 14.06.2007 – 15:44

Розчарування року або концерт улюбленого гурту...
  • 0

#33 X_Huma_X

Fuck Your Opinion!

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 880 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 14.06.2007 – 19:12

Не знаю, не знаю.... Більшість каже, що старі альбоми супер і т.д. а нові не дуже, а от мені наприклад, дуже сподобався останній альбом, хоча я більше прихильник харду..... Думаю, що якби слухав їх раніше, то пішов би на концерт.....
  • 0

#34 Phoenix

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 316 повідомлень

Відправлено 14.06.2007 – 19:21

У мене друг є, так він на тому помішаний. Я слухав усі їхні альбоми і деякі пісні мені подобались, але не на довго.
  • 0

#35 Distance

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 270 повідомлень
  • Місто:скажіть краще куди

Відправлено 15.06.2007 – 14:23

Перегляд дописуPhoenix (14.06.2007 16:44) писав:

діфчинка, що це написала, забагато сподівалась) а мені дуже сподобалось :yes: тільки МААЛОООО :D
  • 0

#36 Phoenix

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 316 повідомлень

Відправлено 15.06.2007 – 14:25

Перегляд дописуDistance (15.06.2007 15:23) писав:

діфчинка, що це написала, забагато сподівалась) а мені дуже сподобалось :yes: тільки МААЛОООО :D
Незнаю, незнаю... мене там зовсім не було, хоча мав би нагоду то пішов би.
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних

Магазин кубиков Рубика Cubes.in.ua