Перейти до вмісту

Вони думали, що Ющенко – це "лох", а він виявився "бєспрєдєльщіком"

Повідомлень в темі: 67

#21 Wеbеr

цинічний бандера

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6047 повідомлень
  • Стать:Чоловік

Відправлено 01.05.2007 – 09:45

Пан Президент є гарантом Конституції. І колишній суддя КС Пшенічний вже то відчув на своїй шкурі.
УКАЗ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ № 369/2007

Про звільнення В.Пшеничного з посади судді Конституційного Суду України

Відповідно до пункту 22 частини першої статті 106, пункту 5 частини п'ятої статті 126 та статті 149 Конституції України звільнити ПШЕНИЧНОГО Валерія Григоровича з посади судді Конституційного Суду України у зв'язку з порушенням присяги.

Президент України Віктор ЮЩЕНКО

30 квітня 2007 року

http://www.president...ments/6083.html
  • 0

#22 Inferna

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 236 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:місто-герой Київ

Відправлено 01.05.2007 – 09:59

а ви взагалі хоча б допускаєте що він може бути не правим? :tryzub:
  • 0

#23 Wеbеr

цинічний бандера

• Користувачі
  • 6047 повідомлень

Відправлено 01.05.2007 – 10:13

Як це гарант може бути не правим?
  • 0

#24 Mixay

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 59 повідомлень
  • Місто:Київ/Санкт-Петербург/Чікаго

Відправлено 01.05.2007 – 10:42

Перегляд дописуWeber (1.05.2007 10:13) писав:

Як це гарант може бути не правим?

Не треба ідеалізувати, він же людина з почуттями, амбіціями, тим йому і складніше.
До речі, в нього вже були помилкові кроки із різними призначеннями, і з ліквідацією ДАІ (яку зараз поновили) - хто дасть гарантію що це не наступне хибне рішення?
За жодний умов, мені здається, загострення конфлікту призведе до фатальних наслідків.
  • 0

#25 Wеbеr

цинічний бандера

• Користувачі
  • 6047 повідомлень

Відправлено 01.05.2007 – 11:39

Не погоджуюся з Вами. Президент терпів до неможливості. Всі звинувачували його у нерішучості - бо бандити не сіли у тюрми. А Він давав усім шанс покаяння. Вони ж не покаялися і тепер сидітимуть у тюрмі "з прімкнувшім к нім Марозом". Зверну увагу, що Президенту було дуже нелегко, зважаючи на якість союзників (Тимошенко, Костенко, Мороз). Але тепер, коли все всі побачили, то пора карати!
  • 0

#26 Marchik

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 98 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 01.05.2007 – 12:21

Перегляд дописуWeber (1.05.2007 11:39) писав:

Не погоджуюся з Вами. Президент терпів до неможливості. Всі звинувачували його у нерішучості - бо бандити не сіли у тюрми. А Він давав усім шанс покаяння. Вони ж не покаялися і тепер сидітимуть у тюрмі "з прімкнувшім к нім Марозом". Зверну увагу, що Президенту було дуже нелегко, зважаючи на якість союзників (Тимошенко, Костенко, Мороз). Але тепер, коли все всі побачили, то пора карати!

Звичайно, покарання як один з елементів дисципліни просто необхідний. Та проаналізувати наслідки цих думаю все ж варто...
Ви розглядаєте посаду Президента одностороньо, як права, а це ще і обов'язки, і величезна відповідальність.
А якщо буде криваве розв'язання конфлікту і, ВИПАДКОВО, стануть втягнуті або постраждають наші близькі, хіба буде мати значення хто кому давав час покаятись чи ні.

Все йде за сценарієм на тему "Розділяй та володарюй", а Ющенко ніби комусь прокладає шлях до влади.
  • 0

#27 GENTOR

Постійний житель

• На перевірці
  • PipPipPipPipPip
  • 153 повідомлень
  • Місто:Київська область

Відправлено 02.05.2007 – 01:24

А я би став президентом України! Тільки аби там були чесні і порядні люди! Мені влада і гроші до одного місця - головне аби люди були щасливими, все інше ніякого значення не має і мати не може. Вся політика - то брехня, бійки за гроші та інший бруд... принаймні у нашій країні. Ющенко нудний ніби котлета в шоколадній глазурі... Президент має бути твердим як Я, ціленапрямленим, як Я, розумним, як Я і скромним... як Я! :rolleyes: Я вважаю, що в нашій країні лад прийде тоді, коли до влади прийде наше покоління і ми! Ющенко не лох і не безпредєльщик і не риба і не м'ясо лише через те, що 98% усіх політиків зацікавлені лише у власному достатку (ті уроди підлі й ниці, безсоромні егоїсти з жопи роджені собачой, що смердить гнилим зефіром, кремом порченим сторічним) і мало хто захоче щось міняти без доброї тирки, смачних підсрачників і відпусток "на Одесу"! Ющенко хороший дядько, ті всі козли його ж не задавили поки! Янукович - простий дебіл (це не моя власна думка, а науково доведений факт, який від нещодавна ще й став аксіомою, так би сказати - догмою), скоріше схожий на шмат лайна з лідерськими якостями як у гнилої колоди, вовтузиться біля владної верхівки, ніби глиста в дубі, не знає де притулиться аби накрасти як можна більше. Юлька - місцевий авторитет :D Гарна і прикольна тітка, яка багатьом подобається і багато чим, але насправді то фанатка політична, яка хоче стати президентом аби самоутвердитись і ще й при цьому дійсно йти на зустріч народу, але тільки тоді коли стане президентом... Та президентом не стане, бо глист анальний зробить її політичному кишечнику запор конкретний, при цьому Ющенко стане у ролі "Фестала" і буте розм'якшувати ситуацію... Але це не допоможе нічим і на допомогу прийде "Пурген"... наше покоління :) Смішна історія щось у мене вийшла, нафантазував я трохи, але мені подобається... :wub: Люблю коли все добре!
  • 0

#28 Emika

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 678 повідомлень
  • Стать:Жінка

Відправлено 02.05.2007 – 01:46

GENTOR, "якби я був полтавським соцьким"...Кумедний взірець народної політології!
  • 0

#29 Marchik

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 98 повідомлень

Відправлено 02.05.2007 – 06:56

Перегляд дописуGENTOR (2.05.2007 01:24) писав:

А я би став президентом України! Тільки аби там були чесні і порядні люди! Мені влада і гроші до одного місця - головне аби люди були щасливими, все інше ніякого значення не має і мати не може. Вся політика - то брехня, бійки за гроші та інший бруд... принаймні у нашій країні. Ющенко нудний ніби котлета в шоколадній глазурі... Президент має бути твердим як Я, ціленапрямленим, як Я, розумним, як Я і скромним... як Я! :rolleyes: Я вважаю, що в нашій країні лад прийде тоді, коли до влади прийде наше покоління і ми!

Завзятість, сміливість, самовпевненість - це добре, додати до цього - об'єктивно оцінювати ситуацію, психологічний аналіз (підбір кадрів), вміння вчитися на помилках попередників (це взагалі погано виходить).
А найскладніше, через численну кількість турбот та неприємностей, зберігати бажання робити людей щасливими.
А так, все може бути!
  • 0

#30 Wеbеr

цинічний бандера

• Користувачі
  • 6047 повідомлень

Відправлено 02.05.2007 – 08:05

"ніби глиста в дубі"...
GENTOR - це дійсно йшлося про дубову глисту? Чи про щось значно бридкіше?
  • 0

#31 Marcos

....

• Користувачі
  • 3363 повідомлень

Відправлено 02.05.2007 – 09:19

Перегляд дописуGENTOR (2.05.2007 03:07) писав:

Я ще не президент України..., але в школі був :rolleyes: Так-так - законнообраний справжнісінький президент! Три рази був старостою... Зараз, трохи відійшов від політики, бо то так нудно усе... Те зроби, те організуй... І тут я будь і там я будь! Я реально оцінюю свої шанси, і я стану президентом України коли захочеться, от тільки то нудна і нецікава робота (по досвіду вже знаю)... :wub: Краще бути програмістом чи рок музикою аби тільки подалі від політики, бо то, як я вже казав - лайно і занудство скудне...
Значить так шановний пан . Мені набридло читати ваші пости, де ви себе вихваляєте і показуєте свою любов до себе. Ми тут обговорюємо президента України а не дитячу посаду президента школи. Ще раз побачу такий офф-топ поставлю 10% .
  • 0

#32 CAESAR

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 265 повідомлень

Відправлено 02.05.2007 – 11:10

Нарешті Ющенко взявся за дубця, давно треба було, ще у 2005...
а те що ПР кричить, що в Ющенка падає рейтинг - брехня... багато з моїх знайомих, що розчарувалися в Юще знову почали його підтримувати

п.с. Пане Ющенко, якщо Ви читаєте ці рядки - то знайте МИ ВАС ПІДТРИМУЄМО !!! :rolleyes:
  • 0

#33 Wеbеr

цинічний бандера

• Користувачі
  • 6047 повідомлень

Відправлено 02.05.2007 – 13:06

Просто Ющенко таки справді Месія, якого Бог прислав до Українців. Як кожен Месія - він довго був терпеливий і давав шанс. Не багато ним скористалися, але відомо ж - багато покликаних а мало вибраних. Януковіч теж мав шанс...
  • 0

#34 Marchik

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 98 повідомлень

Відправлено 02.05.2007 – 14:06

Перегляд дописуWeber (2.05.2007 13:06) писав:

Просто Ющенко таки справді Месія, якого Бог прислав до Українців. Як кожен Месія - він довго був терпеливий і давав шанс. Не багато ним скористалися, але відомо ж - багато покликаних а мало вибраних. Януковіч теж мав шанс...
Шанс стосовно чого?
Мені здається, що до шансів - так вони у Президента (від його дій йде загострення конфлікту).
Цікаво, а як ти думаєш будуть розвиватися події?
  • 0

#35 Wеbеr

цинічний бандера

• Користувачі
  • 6047 повідомлень

Відправлено 02.05.2007 – 14:35

Багато народу піде нарешті до тюрми. Як наказання за не виконання указу.
1. Януковіч - третя ходка, тепер надовго.
2. Мороз - не надовго.
3. Станік, Пшєнічний - до 5 років.
Ці передусім.
  • 0

#36 Marchik

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 98 повідомлень

Відправлено 02.05.2007 – 14:45

Перегляд дописуWeber (2.05.2007 14:35) писав:

Багато народу піде нарешті до тюрми. Як наказання за не виконання указу.
1. Януковіч - третя ходка, тепер надовго.
2. Мороз - не надовго.
3. Станік, Пшєнічний - до 5 років.
Ці передусім.

Про покарання ми здається вже говорили.
А мене цікавить, твоя думка, як все це може вплинути на державу загалом?
Чи розділиться народ більш агресивніше, якщо врахувати прихильників "покараної" сторони?
  • 0

#37 Wеbеr

цинічний бандера

• Користувачі
  • 6047 повідомлень

Відправлено 02.05.2007 – 15:29

Закон є закон. Зникнення у тюрмах декого звільнить "прихильників" від страху. Це давно треба було зробити, але християнство є християнство, а Месія - то Месія.
  • 0

#38 Його Величність - Дмитро

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 163 повідомлень

Відправлено 02.05.2007 – 16:22

Ну не знаю,як на мене, то я радий,що хоть пізно але наважився на щось серйозне)))Може хоть зара щось нормально в Україні буде творитись!!
  • 0

#39 Marcos

....

• Користувачі
  • 3363 повідомлень

Відправлено 02.05.2007 – 19:59

Перегляд дописуWeber (2.05.2007 15:35) писав:

2. Мороз - не надовго.
.
а Мороз за що?
  • 0

#40 Українець

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 410 повідомлень
  • Місто:ЛЬВІВ, Україна

Відправлено 02.05.2007 – 21:47

Перегляд дописуGENTOR (1.05.2007 18:24) писав:

...Юлька - місцевий авторитет :D Гарна і прикольна тітка, яка багатьом подобається і багато чим, але насправді то фанатка політична, яка хоче стати президентом аби самоутвердитись і ще й при цьому дійсно йти на зустріч народу, але тільки тоді коли стане президентом... Та президентом не стане, бо глист анальний зробить її політичному кишечнику запор конкретний, при цьому Ющенко стане у ролі "Фестала" і буте розм'якшувати ситуацію... Але це не допоможе нічим і на допомогу прийде "Пурген"... наше покоління :) Смішна історія щось у мене вийшла, нафантазував я трохи, але мені подобається... :rolleyes: Люблю коли все добре!
А ти не пробував крім своєї посади президента школи, поетичні епоси народної творчості писати? :wub:

А щодо дій Ющенка, то цілком погоджуюсь з Weberом, але не так епохально і героїчно, як він це висвітлює. Ющенко зробив правильний крок, бо я останнім часом побачив процес гниття української демократії. Поясню свою позицію: проблема лежить виключно у недосконалості українського Основного Закону. До політреформи Конституція України не сяяла мудрими статтями більшості з яких закінчувались словами "...згідно Закону". Більшість з тих законів ще досі не є прийнятими, тому і виходить так, що деякі процеси в державі не мають юридичного підґрунтя. До прикладу, депутати опозиції не можуть так просто скласти свої повноваження, бо Конституція ці дії покладає на "неприйнятий Закон", а регламент ВР такого не передбачає. І таких казусів багато.
Далі. Після нашвидкоруч прийнятої політреформи, яка доповнила казусами Конституцію, була закладена бомба сповільненої дії, яка згодом викликала анархію і балаган в українській політиці. Я не розумію, де є принципими стримувань і противаг у тому, що деякі органи влади, як-от Нацрада з питань телебачення і радіомовлення, формуються за трьома квотами з боку Президента України, Верховної Ради України (читай: правлячої коаліції у ВР), і Кабінету Міністрів України (читай: дітище правлячої коаліції). То де справедливість, де ті принципи стримування і противаг, коли 2 проти 1. Це узурпація влади з боку коаліції. Ющенко з тим змирився (я про політреформу), але ж тут почалося: Закон про Кабмін, перекупка депутатів, заміна левової частки впливових посадовців вихідцями з одного відомого нам регіону України. З таким змирюватися не можна. ДІЇ ЮЩЕНКА Є ВИПРАВДАНИМИ, що куди БІЛЬШ ВАГОМІШЕ ДЛЯ МЕНЕ НІЖ ВІДПОВІДНІСТЬ НЕДОСКОНАЛІЙ КОНСТИТУЦІЇ!

Перегляд дописуMarcos (2.05.2007 12:59) писав:

а Мороз за що?
За замовчування інфо про вбивство Гонгадзе. Душею відчуваю, що він про це знав. А в українському законодавстві передбачена кримінальна відповідальність за замовчування інформації, яка б могла передбачити і зупинити злочин.

Повідомлення відредагував Українець: 02.05.2007 – 21:45

• 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних