Перейти до вмісту

Wi-fi мережа

Повідомлень в темі: 185

#141 Armando

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1795 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Київ

Відправлено 12.02.2011 – 07:28

1. треба визначити скільки коштів Ви готові витрачати на мобільний інтернет.
якщо в межах 10-50 грн на місяць - то шукати тарифні плани з помегабайтною оплатою
якщо 120 грн і більше (це основний і єдиний канал інтернету) то можна пошукати необмежені тарифні плани(ТП) або з фіксованим на місяць об’ємом в 1Гб-5Гб.
2. зазвичай в обласних центрах присутні більшість національних операторів (якщо вважаєте це рекламою то витріть назви операторів)
Інтертелеком, Укртелеком, МТС, people.net, Київстар.
3. поцікавтесь у знайомих на скільки завантажені мережі цих операторів у Вашому місті. Хоч для обласних і районних центрів це не настільки принципово, ще мало користувачів.
4. І головне якщо є можливість, щоб хтось протестив рівень покриття у тих місцях де користуватиметесь інтернетом, то протестіть. Зазвичай ’народні умільці’ беруть гривень 50 за тест 3-4 операторів. Якщо не довіряєте випадковим людям, то перевірте карти покритя на сайтах операторів.
5. Модем зараз можна придбати за 99-349 грн, з січня більшість операторів запровадили постійну знижку для збільшення абонентської бази.
6. Будьте готові, що за важких погодних умов (дощ, грози, сніг) в місцях з слабким сигналом швидкість буде падати до 50-100кбіт/c
за звичайної погоди швидкість 200-400кбіт/с, в містах і селах, де мало користувачів до 2Мбіт/с
якщо хчете досконало вивчити питання то можна відвідати форум http://3g.co.ua/forum можливо там є відгуки і про ваше місто.
Звичайно, якщо знайдете оператора Wi-Fi, Wi-Max то це найкраще.

Повідомлення відредагував Armando: 12.02.2011 – 07:35

• 0

#142 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень
  • Стать:Не скажу
  • Місто:Україна вул Любая8

Відправлено 12.02.2011 – 15:08

щиро дякую всім за поради.
Armando - персональна подяка. В мене вдома безлімітний від укртелекому, тому проблем тут нема. Але коли мені випадає чергування то треба доступ до нету на хвилин сорок, як і писала. Щоразу мініятись чергуванями чи спізнюватись і відробляти - вже не можу...Якщо можна то скажіть ще, хто має ноути і таскає їх за собою яким інтренетом ви користуєтесь?
дякую наперед

i 

З'єднано

Повідомлення відредагував bamik: 12.02.2011 – 20:48

• 0

#143 Зварич

Старійшина

• Користувачі
  • 1056 повідомлень
  • Місто: перерви між допитами

Відправлено 12.02.2011 – 22:56

Цитата

Якщо можна то скажіть ще, хто має ноути і таскає їх за собою яким інтренетом ви користуєтесь?
дякую наперед
Гіпернет МТС. В еуропі Водафон з модемом. Проблем не було
  • 0

#144 Armando

Старійшина

• Користувачі
  • 1795 повідомлень

Відправлено 13.02.2011 – 20:27

не забувайте про безпеку
http://www.rom.by/forum/Naskolko_vredno_iz..._tochki_dostupa
http://www.computerr...ipheral/298522/
якщо порівнювати GSM та CDMA , то CDMA-пристрої випромінюють на порядок менше.
  • 0

#145 Dr. Zlo

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 293 повідомлень

Відправлено 24.02.2011 – 17:30

Перегляд дописуЛастiвочка (12.02.2011 15:08) писав:

щиро дякую всім за поради.
Armando - персональна подяка. В мене вдома безлімітний від укртелекому, тому проблем тут нема. Але коли мені випадає чергування то треба доступ до нету на хвилин сорок, як і писала. Щоразу мініятись чергуванями чи спізнюватись і відробляти - вже не можу...Якщо можна то скажіть ще, хто має ноути і таскає їх за собою яким інтренетом ви користуєтесь?
дякую наперед
Нехай ваш роботодавець забезпечує вас інтернетом, якщо він вам справді для роботи треба.
  • 0

#146 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень

Відправлено 25.02.2011 – 13:35

Перегляд дописуDr. Zlo (24.02.2011 17:30) писав:

Нехай ваш роботодавець забезпечує вас інтернетом, якщо він вам справді для роботи треба.
перемістили тему і не бачила порад. (хмм...хоча чого тему про інет перенесли в тему про вай-фай...є ж інші оператори і фірми? :) )
Інтернет мені треба не по роботі. Але треба щоденно. Якщо дома - проблем ніяких, а от коли випадає чергування, тоді я або міняюсь, або відпрошуюсьна годину і потім відробляю. Для цього вмисне купила ноута. Заникатись кудись на пів-години, годину, чи щоб хтось з колег підстрахував куди краще ніж мінятись постійно змінами..А от який інтернет взяти - тлумак вісімнадцятий. Там в ОГО якісь акції до 8 березня може будуть ?
  • 0

#147 Dr. Zlo

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 293 повідомлень

Відправлено 04.03.2011 – 17:46

Перегляд дописуЛастiвочка (25.02.2011 13:35) писав:

перемістили тему і не бачила порад. (хмм...хоча чого тему про інет перенесли в тему про вай-фай...є ж інші оператори і фірми? :) )
Інтернет мені треба не по роботі. Але треба щоденно. Якщо дома - проблем ніяких, а от коли випадає чергування, тоді я або міняюсь, або відпрошуюсьна годину і потім відробляю. Для цього вмисне купила ноута. Заникатись кудись на пів-години, годину, чи щоб хтось з колег підстрахував куди краще ніж мінятись постійно змінами..А от який інтернет взяти - тлумак вісімнадцятий. Там в ОГО якісь акції до 8 березня може будуть ?

Ну якщо ви готові платити абонплату в розмірі 50-100 грн в місяць+придбати модем (можна по акції, вартість від 100 грн) - то підключайте собі або ОГО Мобільний
http://www.ukrtelecom.ua/services/business...tariff/internet
або МТС Конект
http://www.mts.com.u...onnect_cdma.php
  • 0

#148 like.no.other

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 385 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 06.03.2011 – 17:22

Перегляд дописуЛастiвочка (11.02.2011 21:22) писав:

Якщо тема не в тому розділі - вибачте і перенесіть куди слід.
Мені потрібна порада, бо геть нічого в тому не тямлю.
Є ноут, ноут періодично мені потрібний на роботі (з інтернетом), хто і що може порадити? Буду вдячна
Можу порадити в таких випадках користуватися компютерами колег у яких є доступ до інтернету.
  • 0

#149 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень

Відправлено 06.03.2011 – 21:02

Перегляд дописуlike.no.other (6.03.2011 17:22) писав:

Можу порадити в таких випадках користуватися компютерами колег у яких є доступ до інтернету.
та нема у нас інету на роботі! але ще раз дякую всім за допомогу. схиляюсь до ОГО
  • 0

#150 like.no.other

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 385 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 07.03.2011 – 12:13

Перегляд дописуЛастiвочка (6.03.2011 21:02) писав:

та нема у нас інету на роботі! але ще раз дякую всім за допомогу. схиляюсь до ОГО
ОГО досить непогано працюэ, якшо нічого не будете скачувати то ОГО цілком вистачає.
  • 0

#151 Mr.Ripley

(͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)

• Користувачі
  • 4665 повідомлень

Відправлено 12.10.2011 – 22:31

Проблема така - ноутбук має вай-фай 54 мбіт, але реально максимум витискається 18 МБіт. В чому може бути причина? Роутер розташований впритул - сигнал 100%
По мережевому кабелю виходить десь 80 МБіт ! Роутер по вай-фай підтримує до 300мбіт. Цікаво, якшо візьму собі адаптер 300 мбіт - то яка швидкість вийде реально??
  • 0

#152 FT232BM

私は人々嫌い

• Користувачі
  • 3435 повідомлень
  • Місто:Київ->НТУУ "КПІ"

Відправлено 12.10.2011 – 22:48

Перегляд дописуMr.Ripley (12.10.2011 23:31) писав:

Проблема така - ноутбук має вай-фай 54 мбіт, але реально максимум витискається 18 МБіт. В чому може бути причина? Роутер розташований впритул - сигнал 100%
По мережевому кабелю виходить десь 80 МБіт ! Роутер по вай-фай підтримує до 300мбіт. Цікаво, якшо візьму собі адаптер 300 мбіт - то яка швидкість вийде реально??

Значно менше ^_^
  • 0

#153 Maksym

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 207 повідомлень

Відправлено 12.10.2011 – 23:13

Перегляд дописуMr.Ripley (12.10.2011 23:31) писав:

Існує кілька стандартів 802.11: b/g/n. Якщо 54 - стандарт G. Щоб не вдаватись в деталі - поганенько, N - шустріше.
Як правило, заявлену швидкість/2 і отримуємо реальну, в даному випадку максимальна робоча близько 25 мегабіт.

Падати швидкість може від:
- точка доступу підлаштовується під самого "тугого" користувача (можливо, в мережі в когось адаптер підтримує тільки старий стандарт) - вирубати того користувача;
- накладається сигнал сусідніх точок доступу - поміняти канал;
  • 0

#154 Mr.Ripley

• Користувачі
  • 4665 повідомлень

Відправлено 13.10.2011 – 01:56

Перегляд дописуMaksym (13.10.2011 00:13) писав:

Падати швидкість може від:
- точка доступу підлаштовується під самого "тугого" користувача (можливо, в мережі в когось адаптер підтримує тільки старий стандарт) - вирубати того користувача;
- накладається сигнал сусідніх точок доступу - поміняти канал;
нема нічого такого...
я один і роутер впритул

Перегляд дописуFT232BM (12.10.2011 23:48) писав:

Значно менше ^_^
десь 100 думаю буде)))
  • 0

#155 Pavlo_Taiko

міністр по боротьбі з етикою та мораллю

• Користувачі
  • 2145 повідомлень

Відправлено 18.10.2011 – 10:45

А до wi-fi підключається ще хтось? Просто wi-fi технологія зі спільним каналом, тому щвидкість ділиться між усіма користувачами. І як ви визначали швидкість, що ви використовували?
  • 0

#156 Mr.Ripley

• Користувачі
  • 4665 повідомлень

Відправлено 19.10.2011 – 00:10

Перегляд дописуPavlo_Taiko (18.10.2011 11:45) писав:

А до wi-fi підключається ще хтось? Просто wi-fi технологія зі спільним каналом, тому щвидкість ділиться між усіма користувачами. І як ви визначали швидкість, що ви використовували?
speedtest.net
  • 0

#157 bob_mc

Чайник

• Користувачі
  • Pip
  • 9 повідомлень

Відправлено 16.11.2011 – 23:14

Добрий вечір шановні форумчани. Звертаюсь до вас з надією на те що мені хтось допоможе.

Як ви зрозуміли мова йде про налаштування безпровідного інету. Отож я опишу проблему.
Провідний інтернет був підключений до ноутбука. Я підключив інтернет до роутера, а від роутера по wi-fi
він розійшовся на два ноутбука. Тобто вийшло що роутер є точкою доступу. Все працювало просто супер рівно добу.
Сьогодні виникла помилка 691. Якщо один ноутбук підключається тоді другий категорично не хоче, і навпаки.
Допоможіть будь ласка!!!!!!!!!!

ДОПОМОЖІТЬ!!!!!!!!!!!!!

Повідомлення відредагував bob_mc: 16.11.2011 – 23:04

• 0

#158 Mr.Ripley

• Користувачі
  • 4665 повідомлень

Відправлено 16.11.2011 – 23:17

збий налаштування роутера ы налаштуй заново
  • 0

#159 bob_mc

Чайник

• Користувачі
  • Pip
  • 9 повідомлень

Відправлено 16.11.2011 – 23:18

не допомогло

мені знайомий взагалі сказав що не знає як таке може бути, як ті ноутбуки взагалі підключались
  • 0

#160 Nameless One

ЧВ

• СуперМодератори
  • 2259 повідомлень

Відправлено 16.11.2011 – 23:30

Скоріш за все ти включив роутер в режимі бріджа, і пробуєш з ноута підключатися через PPPoE підключення.

Налаштуй на самому роутері PPPoE, підніми вай-фай, і ноутом просто під'єднайся до точки доступу.
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних