Перейти до вмісту

Секс як ліки

Повідомлень в темі: 72

#21 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6536 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Київ

Відправлено 30.05.2007 – 10:16

Перегляд дописуtod (30.05.2007 10:55) писав:

Поки знайдеш це десь в іншому місці, то вже й самому 3 рази вилікуватись від грипу можна буде, та і хто захоче знайомитись з тобою хворим, знайомляться лише зі здоровими, а що до статистики, то якщо 1 відсоток дорослого населення це не кожен сотий, то навіть не знаю як по іншому сказати :D (думаю з дітьми цим ніхто не займається)

До чого тут грип, перепрошую?
Що стосується статевих інфекцій - приблизна оцінка 80% дорослого населення.
Думайте далі самі.
Обговорити, якщо у когось виникне бажання, можна в окремій гілці.

Повідомлення відредагував -=VJ=-: 30.05.2007 – 10:19

• 0

#22 tod

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 120 повідомлень

Відправлено 30.05.2007 – 13:23

Перегляд допису-=VJ=- (30.05.2007 11:16) писав:

До чого тут грип, перепрошую?
Що стосується статевих інфекцій - приблизна оцінка 80% дорослого населення.
Думайте далі самі.
Обговорити, якщо у когось виникне бажання, можна в окремій гілці.

Ну до чого тут грип? ну ти взагалі лікуватись зібрався, чи сексом просто так займатись? Гілка ж називається "Секс як ліки", а не просто "Секс заради сексу". Тому я як приклад і вибрав хворобу від якої він може вилікувати. Що не ясно?
А що до статевих інфекцій, звідки такі дані, хм... ну в цій гілці не хочеш це обговорювати, ну і проїхали значить. Та і крім цього грань між статевими і нестатевими інфекціями взагалі розмита, СНІД же теж не статева інфекція, це просто один із способів її поширення. І що думати? одне каже ВООЗ, інше ти... Приблизна оцінка чия?
  • 0

#23 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 30.05.2007 – 13:40

Перегляд дописуtod (30.05.2007 14:23) писав:

А що до статевих інфекцій, звідки такі дані, хм

Наприклад так оцінюють поширеність тут
http://www.dr-ruslan....ru/infect.html
і тут
http://medi.ru/doc/103207.htm
ну а далі самі можете пошукати на тему ЗПСШ - захворювання, що передаються статевим шляхом(ЗППП російською)".

ну в цій гілці не хочеш це обговорювати, ну і проїхали значить.

Не я не хочу, модератори можуть не захотіти :D Втім, якщо будуть вважати, що це вже інша тема, то розділять.

Та і крім цього грань між статевими і нестатевими інфекціями взагалі розмита

Нічого подібного. Що спільного між уреаплазмами та грипом?

СНІД же теж не статева інфекція

СНІД взагалі не інфекція. Це результат, так само, як висока кашель при простуді. Інфекція називається ВІЛ, і прошу їх не плутати - виглядає як незнання теми. А ВІЛ - це якраз ЗПСШ.

одне каже ВООЗ, інше ти... Приблизна оцінка чия?

Я нічого не кажу, я лише цитую. А ВООЗ теж згодна з цифрою 80-90%, тому я ще й навів дуже оптимістичну цифру.
  • 0

#24 Stuff

Песиміст

• Користувачі
  • 2670 повідомлень
  • Місто:Львів..

Відправлено 30.05.2007 – 13:50

Перегляд допису-=VJ=- (30.05.2007 14:40) писав:

Не я не хочу, модератори можуть не захотіти :D Втім, якщо будуть вважати, що це вже інша тема, то розділять.
Аякже, розділять по 10% попередження!Хочете переписуватись - не забувайте про приват
  • 0

#25 tod

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 120 повідомлень

Відправлено 30.05.2007 – 14:23

Все замовкаю, єдине, що хотів сказати, то дійсно ВІЛ це інфекція, а не СНІД, я їх просто часто ототожнюю, друге без першого не буває... І дякую за інформацію.
Для Стафа - ну що ж тут я проявив себе як злісний оффтопер, можете занести до протоколу, беру всю вину на себе
  • 0

#26 ПоzZzитивна

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 192 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто: іншої планети...

Відправлено 30.05.2007 – 22:11

Перегляд дописуГетьман (25.04.2007 11:21) писав:

І, що головне, не спіть з неграми (с). :D

щодо цього, колись нам викладач розповідала, що дитина народжується з рисами чоловіка з яким був перший секс... не знаю, наскільки це правда, але виходить якщо перший раз переспати з темношкірим чоловіком, то і дитина буде темношкіра маючи батька світлошкірого... :)
ви таке чули? :)
  • 0

#27 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 30.05.2007 – 23:22

Перегляд дописуСумна (30.05.2007 23:11) писав:

щодо цього, колись нам викладач розповідала, що дитина народжується з рисами чоловіка з яким був перший секс... не знаю, наскільки це правда, але виходить якщо перший раз переспати з темношкірим чоловіком, то і дитина буде темношкіра маючи батька світлошкірого... :D

Так, ходила і досі ходить така чутка, але це дурня, яка поширюється віруючими-християнами :)
Себто з генетичного та біологічного боку не підкопаєшся.

Але є ще теорія енергетична - що перший чоловік впливає на біополе жінки, і цей вплив зникає лише через сім років - отут вже область недоведених припущень, де можна гадати про що завгодно.

До речі, цікавий збіг - згідно досліджень перше серйозне кохання настає в середньому через сім років після першої закоханості...
Гадки, гадки.

Повідомлення відредагував -=VJ=-: 30.05.2007 – 23:26

• 0

#28 Гетьман

I am forsaken (c) Sylvanas

• Користувачі
  • 2480 повідомлень
  • Місто:Leopolis novus

Відправлено 30.05.2007 – 23:29

Перегляд дописуСумна (30.05.2007 23:11) писав:

щодо цього, колись нам викладач розповідала, що дитина народжується з рисами чоловіка з яким був перший секс... не знаю, наскільки це правда, але виходить якщо перший раз переспати з темношкірим чоловіком, то і дитина буде темношкіра маючи батька світлошкірого... :D
Така штука називається телегонія. Правда чи ні - кожному по собі судити. Мені, наприклад, трохи недобре на душі, що я на свого батька абсолютно не схожий ззовні, хоч і знаю, що є його сином. Тож я вірю.
Але фраза ця стосувалася не лише телегонії, хоча вона також має свій вплив. Але ще поширюються венеричні інфекції, генетичне вимирання Нації та інші речі.
З паном -=VJ=- ми вже погодилися, що секс має бути з коханою людиною, а не заради сексу. Тож перебір - це ще одна крайність, яка до добра не доведе.

Перегляд допису-=VJ=- (31.05.2007 00:22) писав:

Так, ходила і досі ходить така чутка, але це дурня, яка поширюється віруючими-християнами :)
Я цю "дурню" з нехристиянських джерел разів 3 почув до того, як вперше з християнських прочитав.
  • 0

#29 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 30.05.2007 – 23:50

Перегляд дописуГетьман (31.05.2007 00:29) писав:

Я цю "дурню" з нехристиянських джерел разів 3 почув до того, як вперше з християнських прочитав.

Я не став загострювати увагу на інших варіантах, але коли так, то ось Вікі:

"Не дивлячись на достатньо давнє і одностайне спростування існування телегонії науковим співтовариством, такі уявлення залишаються живучими в обивательських кругах як марновірства, маючи найбільше поширення серед деяких заводчиків тварин, особливо собак і коней, а також серед деяких віруючих [4] і расистів [5], які використовують телегонію як аргументування неприпустимості дошлюбних статевих зв'язків і/або статевих зв'язків з «інородцями»."

:D
  • 0

#30 MATADOR

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 126 повідомлень

Відправлено 02.06.2007 – 14:24

Не знаю як секс в контексті ліки, але секс -найкращий спосіб для підняття настрою і тонусу.
  • 0

#31 збоченийФРЕШ

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 94 повідомлень
  • Місто:Ч Е Р Н і В Ц і

Відправлено 03.06.2007 – 09:45

секс так секс...головне думати головою із ким той секс...
  • 0

#32 малеча

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 669 повідомлень
  • Місто:вершина самотності

Відправлено 03.07.2007 – 13:47

Перегляд дописуMATADOR (2.06.2007 15:24) писав:

Не знаю як секс в контексті ліки, але секс -найкращий спосіб для підняття настрою і тонусу.
Думаєш? Коли немає настрою то нічого не хочеться робити... будеш як дерево лежати.
А тонус я згідна піднімає, мабуть якщо кілька годин попотіти :angry12:
  • 0

#33 lyanochka

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 341 повідомлень
  • Місто:Львів-)

Відправлено 02.08.2007 – 15:25

Наткнулась на маленьку статейку і фото..Хочете - гляньте.

http://www.dofiga.net/?post=1078
  • 0

#34 eks

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 50 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 02.08.2007 – 15:32

любов може перебороти все!
  • 0

#35 Духовна необмеженість

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 449 повідомлень
  • Місто:Ukraine(I'm back)

Відправлено 02.08.2007 – 15:41

дуже гарно)
я розчулилась... але бідошла дівчина(
  • 0

#36 lyanochka

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 341 повідомлень
  • Місто:Львів-)

Відправлено 02.08.2007 – 15:42

дивуюсь її силі.
  • 0

#37 Dema V

404

• Користувачі
  • 1365 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 02.08.2007 – 15:44

боян, було вже це на форумі :D
але всеодно.... любофф
  • 0

#38 Katod

вєтєран

• Користувачі
  • 3642 повідомлень

Відправлено 02.08.2007 – 15:56

а знаєте що більшість електронщиків музикантів ховрі на рак мозку? наприклад двоє з Орбітала, чи Аутекри, або сологітарист Деза був хворий на рак мозку, чи Войвода...прямо цікаво...
а щодо статті, нажаль люди неможуть ще багато з чим боротись
  • 0

#39 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень
  • Стать:Не скажу
  • Місто:Україна вул Любая8

Відправлено 02.08.2007 – 16:36

Бачила той лінк колись.....Давно....Страшна хвороба...і люди різні....Ніколи не забуду слова однієї жінки, пам"ятатиму їх завжди: лікарю, я всеодно не здамся, я всеодно дряпатимусь!..... Ось в недільному випуску газети прочитала, що помер співак Іван Мацялко...від раку селезінки...хворів рік..і не прийняв жодного пігулка чи укола...до останнього вірив у життя. Дуже страшко коли хворіють діти... А ще бачила такий випадок. Просто стояла в коридорі за великим вазоном, а лікар...лікар йшов на операцію....оглянувся чи нікого нема і перехрестився...йшов коридором і вуста шепотіли щось...От і майнула думка: чи багато в нас лікарів, що моляться перед операцією? Що є лікарями від Бога? Чогось навпаки - байдужість, черствість, відчуття конвеєра....Н-да, Лянко, розчулила ти мене.
Не дай Бог нікому зазнати того горя! Нехай всі болячки обходять ваш дім стороною!
  • 0

#40 eks

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 50 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 02.08.2007 – 17:20

Перегляд дописуЛастівочка (2.08.2007 16:36) писав:

Бачила той лінк колись.....Давно....Страшна хвороба...і люди різні....Ніколи не забуду слова однієї жінки, пам"ятатиму їх завжди: лікарю, я всеодно не здамся, я всеодно дряпатимусь!..... Ось в недільному випуску газети прочитала, що помер співак Іван Мацялко...від раку селезінки...хворів рік..і не прийняв жодного пігулка чи укола...до останнього вірив у життя. Дуже страшко коли хворіють діти... А ще бачила такий випадок. Просто стояла в коридорі за великим вазоном, а лікар...лікар йшов на операцію....оглянувся чи нікого нема і перехрестився...йшов коридором і вуста шепотіли щось...От і майнула думка: чи багато в нас лікарів, що моляться перед операцією? Що є лікарями від Бога? Чогось навпаки - байдужість, черствість, відчуття конвеєра....Н-да, Лянко, розчулила ти мене.
Не дай Бог нікому зазнати того горя! Нехай всі болячки обходять ваш дім стороною!
ти мене так розчулила :D
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних