Перейти до вмісту

Контрацептиви, захист

Повідомлень в темі: 245

#81 Halka

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2314 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Львів

Відправлено 19.09.2009 – 17:51

Перегляд дописуCastiel (17.09.2009 23:38) писав:

Заодно слід і окремий пост виділити побічним ефектам даних засобів.
Так сталося щоб мені довелося приймати Постинор. Всього два рази, але з побічних ефектів можу виділити тільки затримку місячних на декілька днів. Звичайно краще такі препарати взагалі не вживати, але якщо дуже треба, то ефекту ви практично не відчуваєте, зате спокійно спите по ночах.
  • 0

#82 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 19.09.2009 – 17:57

контрацептиви типу таблеток ніколи не пробувала і не хочу.
на презервативи мені по фіг. "відчуття не ті"- це бал-бла-бла. канєш,якшо мінет робити,то не ті відчуття. а в усьому іншому не бачу якоїсь особої різниці.

місяців зо три у друга була така ситуація. його дівчина захопилася оцими гормнональними контрацептивами,шо в неї місячняні перестали йти. а тест на вагітність показував дві полоски. гг ото він перенервував)))
  • 0

#83 bendera.UA

Комбінатор....мясо-горілчаного комбінату.

• Користувачі
  • 2306 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:вокзал Київ-Пас - Дарниця

Відправлено 20.09.2009 – 09:12

Перегляд дописуSensssorika (19.09.2009 18:57) писав:

контрацептиви типу таблеток ніколи не пробувала і не хочу.
на презервативи мені по фіг. "відчуття не ті"- це бал-бла-бла. канєш,якшо мінет робити,то не ті відчуття. а в усьому іншому не бачу якоїсь особої різниці.
ну тут напевно про "не ті відчуття" партнера можна подумати.............. чи теж по фіг?)))

Цитата

місяців зо три у друга була така ситуація. його дівчина захопилася оцими гормнональними контрацептивами,шо в неї місячняні перестали йти. а тест на вагітність показував дві полоски. гг ото він перенервував)))
в тому то й річ що "захопилась"........ але питання лише одне - вона сама собі їх "призначила" чи фахівець після огляду і аналізу крові на гармональний склад (дорогувато звичайно але....)?
  • 0

#84 reyneke

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 683 повідомлень

Відправлено 20.09.2009 – 15:38

Ну, тобі пофіг, а мені, наприклад, відчуття не ті. І гумою смердить. А де-кому й натирає...)

І чим все скінчилося?
А таблетки вона собі сама призначила, чи лікар підбирав? Якщо сама, то не дивно...
  • 0

#85 yushchenko

yushchenko

• Користувачі
  • 3760 повідомлень
  • Місто:Backside of the Moon

Відправлено 20.09.2009 – 15:41

Перегляд дописуreyneke (20.09.2009 15:38) писав:

Ну, тобі пофіг, а мені, наприклад, відчуття не ті. І гумою смердить. А де-кому й натирає...)
Ну да. Це як гумові скати димлять, коли машина пробуксовує. Може варто скинути оберти?
  • 0

#86 bendera.UA

• Користувачі
  • 2306 повідомлень

Відправлено 21.09.2009 – 07:36

Перегляд дописуreyneke (20.09.2009 16:38) писав:

А таблетки вона собі сама призначила, чи лікар підбирав? Якщо сама, то не дивно...
саме так. быльшість проблем з погіршенням гармонального стану і порушенням циклу повязані саме з тим, що баришні приймають ті пігулки які подруги порадять, в реклЯмі побачать, фармацепТт підкаже чи на що грошей стане....... поради звичайного гінеколога теж не завжди можуть дати 100% гарантії що "проблем" не виникне........ лікар зазвичай радить виходячи з загального стану, власного досвіду і (чого гріха ховати) того на "прикормці" в якої аптеки чи фірми він весить.......... повноцінну відповдь може дати гінеколог-ендокренолог (зараз їх стає все більше) після певного терміну спостереження і розгорнутого аналіза крові на гормональний баланс й біохімічний аналіз крові. задоволення як вже казав не з дешевих, але аби мати "спокійну голову й здоровий сон" всеж таки не зайве........ в середньому ж, в залежності від того де його робити (держ-на чи приват. клініка) і на який кількісний гармональний склад (повний чи частковий) такий аналіз обійдеться десь від 120 до 400 грн. (цифри минулорічні, зараз важко сказати). маючи на руках результати таких досліджень фахівець (гінеколог-ендокренолог) може практично безпомилково призначити саме ті гармональні засоби (з тими депо-гармонів), які а) не зашкодять, б) допоможуть в разі потреби стабілізувати гармональний стан........ в дружини були певні (серйозні) проблеми з гармонами, за допомогою аналізу і за призначенням фахівця близько року приймала Діана ®-35....... зараз перерва (це теж треба робити) і тоді знов консультація....... тобто при правильній постановці питання гармональні контрацептиви не лише є засобом запобігання запліднення, але й допоможуть вирішити деякі проблеми з гармональним дисбалансом......... от тільки не за "власним призначенням" це точно..........
  • 0

#87 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 21.09.2009 – 09:03

я когось здивую,як скажу шо мене не цікавить,чи сама призначала собі контрацептиви якась незнайома мені баба,чи їй їх лікар назначив? :happy1:

щодо презервативів- я не мужик. звідки мені сенсорно знати шо ви там відчуваєте. але принцип є принцип. без презервативу тіки з постійним хлопцем,якого я за яйця триматиму,навіть на відстані.
  • 0

#88 reyneke

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 683 повідомлень

Відправлено 21.09.2009 – 11:14

Перегляд дописуSensssorika (21.09.2009 10:03) писав:

щодо презервативів- я не мужик. звідки мені сенсорно знати шо ви там відчуваєте. але принцип є принцип. без презервативу тіки з постійним хлопцем,якого я за яйця триматиму,навіть на відстані.
Я теж не мужик.:) Кажу, що в плані відчуттів для жінок, все ж таки, також є різниця.)
  • 0

#89 БоБриК

Я повернувся !

• Користувачі
  • 3010 повідомлень
  • Місто:Scorpio const.

Відправлено 21.09.2009 – 13:17

Перегляд дописуSensssorika (21.09.2009 10:03) писав:

якого я за яйця триматиму,навіть на відстані.
Мабуть у тебе довгі руки...

Тепер по темі. На рах. презервативів, з сучасним розвитком технологій даний метод вважаю застарілим, якось воно тупо так, типу зараз іонні двигуни вже розробляють які можуть розганяти ракету до швидкості 60км/сек, а ми досі натягуємо на себе куски гуми щоб зайнятися безпечним сексом. Хоча це дешево і практично. Та й презервативи не так і рідко рвуться чи злітають вже не кажу про дискомфорт. Спіралі це ще допотопніше, кусок металу "туди" засовувати, згадуються зразу часи інквізиції коли людям під ребра розжарені прути пхали. Самим прогресивним методом зара є гормональні препарати, а тут високі ризики. Як говорив пан бендера треба дуже ретельно підійти до цього питання, зробити аналізи, піти до кваліфікованого лікаря який призначить якісні контацептиви. А в реалі у більшості випадків люди самовільно приймають гормони, та й з лікарів тільки малу частку можна назвати компетентними спеціалістами, решта просто вкорочує віку людям. Тому тут теж свої ризики...
  • 0

#90 yushchenko

yushchenko

• Користувачі
  • 3760 повідомлень
  • Місто:Backside of the Moon

Відправлено 21.09.2009 – 14:25

Перегляд дописуSensssorika (21.09.2009 09:03) писав:

щодо презервативів- я не мужик. звідки мені сенсорно знати шо ви там відчуваєте.
Ну що відчуваєм...латекс.
  • 0

#91 Зимова Дівчина

Білочка-пустунка

• Користувачі
  • 2069 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 21.09.2009 – 15:48

назначити то одне, а от пояснити що далі — інше. пояснити, що треба перерву на місяць робити раз на рік, УЗ обстеження раз у 6 місяців та аналізи раз на рік. в мене подруга так 6 років підряд без всякого догляду та перерв пропила, поки на нормального лікаря не потрапила.

п.с. для жінок теж є різниця з презервативом чи без. абсолютно різні відчуття.
  • 0

#92 ВакуОлька

Найпостожерливіша

• Користувачі
  • 1558 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 21.09.2009 – 15:58

Перегляд дописуЗимова Дівчина (21.09.2009 15:48) писав:

в мене подруга так 6 років підряд без всякого догляду та перерв пропила, поки на нормального лікаря не потрапила.
От блін, цікаві люди!! Навіть в інструкції пише про обов"язкову перерву!!!
  • 0

#93 Зимова Дівчина

Білочка-пустунка

• Користувачі
  • 2069 повідомлень

Відправлено 21.09.2009 – 16:13

Перегляд дописуВакуОлька (21.09.2009 16:58) писав:

От блін, цікаві люди!! Навіть в інструкції пише про обов"язкову перерву!!!
так а хто її читає після візита лікаря?))) (окрім мене)))
навряд хтось читає як пити ті ж мікстурки від кашлю, якщо лікар напише 1 столова ложка тричі на день.
  • 0

#94 ВакуОлька

Найпостожерливіша

• Користувачі
  • 1558 повідомлень

Відправлено 21.09.2009 – 16:28

Перегляд дописуЗимова Дівчина (21.09.2009 17:13) писав:

так а хто її читає після візита лікаря?))) (окрім мене)))
навряд хтось читає як пити ті ж мікстурки від кашлю, якщо лікар напише 1 столова ложка тричі на день.
гггг... завжди дивували такі люди. Та хоч би заради побічних дій читали..
  • 0

#95 Лілу

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 229 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 21.09.2009 – 19:33

З презервативами справді не так приємно як без них, але це швидко і побічних ефектів немає.
Таблетки - зручно, але від них поправляються, і кажуть що сексу вже не так хочеться.
Спіраль - зручно, але ставити їх бажано жінкам які вже народжували (хоча, вони не дуже то надійні).
Все - таки на даний час презервативи то найкращий вихід.
  • 0

#96 Зимова Дівчина

Білочка-пустунка

• Користувачі
  • 2069 повідомлень

Відправлено 21.09.2009 – 21:15

Перегляд дописуВакуОлька (21.09.2009 17:28) писав:

гггг... завжди дивували такі люди. Та хоч би заради побічних дій читали..
ну в 17-18 років ще вірять лікарям)))
  • 0

#97 Саляма

Старійшина

• Користувачі
  • 3140 повідомлень

Відправлено 22.09.2009 – 00:58

Дайош презики! А краще 2, а краще 3! Захист, головне захист, - казала мені мама і мала рацію! Якби ще бронежилет захищав...ех, були часи...яскравий 43-ій рік
  • 0

#98 СВІ†ЛОНОСНИЙ

http://svobodaslova.ukrainianforum.net/

• Користувачі
  • 2386 повідомлень
  • Місто:з Небес

Відправлено 22.09.2009 – 02:39

Можна займатися сегсом без презерватива. А коли збирешся кінчити, то вдягаєш презерватив.
Віндузятник питає:
- А як же ти його вдягнути встигаєш?
  • 0

#99 bendera.UA

• Користувачі
  • 2306 повідомлень

Відправлено 22.09.2009 – 08:30

Перегляд дописуСаляма (22.09.2009 01:58) писав:

Дайош презики! А краще 2, а краще 3! Захист, головне захист, - казала мені мама і мала рацію! Якби ще бронежилет захищав...ех, були часи...яскравий 43-ій рік
це типу такі в Ваші часи вони були в буренні 43-ті?)
Прикріплений файл  gandon.jpg   27.99К   8 Кількість завантажень:
  • 0

#100 ВакуОлька

Найпостожерливіша

• Користувачі
  • 1558 повідомлень

Відправлено 22.09.2009 – 11:35

Перегляд дописуЛілу (21.09.2009 19:33) писав:

Таблетки - зручно, але від них поправляються, і кажуть що сексу вже не так хочеться.
ГГГ... ну що ви за міфи наслухались та ще й розповсюджуєте! Якщо правильно призначені оральні контрацептиви, то ніхто не покривається волоссям і не поправляється.

А щодо небажання сексу.. ГГГ... Брєдні.. Чесно. Не слухайте тих, хто вам такі дурниці розказує.
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних