Перейти до вмісту

Контрацептиви, захист


Повідомлень в темі: 256

#61 bendera.UA

  Комбінатор....мясо-горілчаного комбінату.

 • Користувачі
 • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
 • 2306 повідомлень
 • Стать:Чоловік
 • Місто:вокзал Київ-Пас - Дарниця

Відправлено 08.05.2008 – 11:36

Перегляд дописуROMEN (4.05.2008 14:59) писав:

Презервативи єдиний нормальний засіб контрацепції!
Скажемо НІ таблеткам і тому подібному!
А ось тут дозвольте не погодитись.
Презерватив в наш час то не є засіб контрацепції як такий - то засіб захисту від ІППСШ і вже його вторинна, не пряма функція - контрацептична.
А якісних гормональних засобів контрацепції в наш час - гай гати. Тільки от приймати їх треба не з бухти барахти або що подрушка в курильці порадить, а лише за призначенням кваліфікованого фахівця гінеколога-ендокренолога. При тому бажано, щоб то були незаангажовані лікарі які крім своїх прямих обовязків реалізаторами фармацептичних фірм не виступають (проблема і маразм нашого часу нажаль). Тоді і проблем "вах - ях іх ковтала-ковтала і все одно залетіла" або "від них мене рознесло як корову" не виникатиме. Крім того вони слугують ще як засіб лікування при хворобах пов’язаних з гормональними розладами - біч молоді в наше ядерне сторіччя. Коротше - порадьтесь з лікарем якому довіряєте і все буде добже...........
Ну і звичайно крім гармональних засобів і презервативів є ще й інші - тож вибрати (що зручніше і ефективніше) в наш час є з чого:
- КОМБІНОВАНІ ОРАЛЬНІ КОНТРАЦЕПТИВИ (КОК) - пігулки, які містять малі дози двох жіночи гармонів - естрогену та прогестину. Запобігають дозріванню та заплідненню яйцеклітини.
- ЧИСТО ПРОГЕСТИНОВІ ОРАЛЬНІ КОНТРАЦЕПТИВИ (ЧПОК) - пігулки, які містять жіночий гормон - прогестин. Запобігають дозріванню та заплідненню яйцеклітини.
- ВНУТРІШНЬОМАТКОВИЙ КОНТРАЦЕПТИВ (ВМК або спіралі) - нееликий прилад, що вводиться всередину матки та забезпечує протизаплідну дію. Ця процедура повинна бути здійснена спеціально підготовленим медичним спеціалістом. Існує два типи ВМК: ВМК, що містить мідь та ВМС, яка містить гормон левоноргестрел.
- ІН'ЄКЦІЙНІ КОНТРАЦЕПТИВИ (ДМПА) - препарат у формі ін'єкції, який містит прогестин. ДМПА - скорочена назва препарату. Він запобігає
дозріванню та заплідненню яйцеклітини. Одна ін'єкція дозволя запобігти вагітності протягом наступних трьох місяців.
- КОНТРАЦЕПТИВНИЙ ПЛАСТИР - тонкий пластир, що містить два жіночих гормони - естроген та прогестин. Жінка повинна наклеювати пластир за наступною схемою: протягом трьох тижнів - один раз на тиждень, потім тиждень перерва, і знову пластир наклеюють на три тижні. Найбільш прогресивний і популярний засіб в Україні та європі в наш час, але у нас представлений здається лише 1 виробником - "Єва" якщо не помиляюсь.....
- ВАГІНАЛЬНЕ КІЛЬЦЕ - еластичне кільце діаметром приблизно 5 см., яке містить два жіночих гармони. Кільце вводиться в піхву і із нього
поступово виділяються гормони, які забезпечують протизаплідну дію (відразу відповідаю на запитання що можуть виникнути - ні - не заважає при сексі, і ні - не заважає взагалі. інколи навіть гінеколог при огляді може його не помітити).
- СПЕРМІЦИДНІ КРЕМИ, ГЕЛІ, ГУБКИ, СВІЧКИ, ВАПНАЛЬНІ ТАБЛЕТКИ - хімічні речовини, під дією яких порушується здатність сперматозоїдів активно рухатися та запліднювати яйцеклітину. Виробляються у формі кремів, гелів, губок, свічок, таблеток, що вводяться у піхву за 15 хвилин до статевого акту.
- МЕТОД ЛАКТАЦІЙНОЇ АМЕНОРЕЇ (МЛА) - метод можна використовувати при грудному вигодуванні протягом перших 6 місяців після народження дитини. МЛА ефективний якщо жінка годує дитину виключно груддю, не менше 6 разів на добу, і менструальний цикл ще не відновився.
- НЕВІДКЛАДНА КОНТРАЦЕПЦІЯ - якщо статевий акт відбувся без засобів контрацепції, можна уникнути незапланованої вагітності за допомогою невідкладної (аварійної) контрацепції.
- ПРИРОДНІ МЕТОДИ ПЛАНУВАННЯ СІМ'Ї - календарний метод, метод базальної температури тіла, метод цервікального слизу, симптотермальний методи.
- ДОБРОВІЛЬНА ЖІНОЧА АБО ЧОЛОВІЧА СТЕРИЛІЗАЦІЯ - метод може бути використаний жінками та чоловіками, які абсолютно впевнені, що вони більше не хочуть і не хотітимуть мати дітей.
- згаданий вже ПРЕЗЕРВАТИВ - єдиний метод, який одночасно запобігає вагітності та захищає від інфекцій, що передаються статевим шляхом, включаючи ВІЛ.
Але контрацепція то справа не лише жінки або чоловіка - кожна пара може обрати той метод контрацепції, який їй більше до вподоби. В різні періоди життя жінки та чоловіки можуть використовувати різні методи. Ефективність кожного методу контрацепції пов'язана з дотриманням правил їх використання!
 • 0

#62 Miguel

  ХРАНИТЕЛЬ

 • Модератори
 • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
 • 3807 повідомлень
 • Стать:Чоловік
 • Місто:Україна

Відправлено 14.05.2008 – 11:57

Я вважаю, що якшо партнер не постійний, то краще користуватися презервативом (надіймої марки), а якщо партнер постійний, то, порадившись з гінекологом, можна перейти на інші методи контрацепції які не заваджають "прямому контакту", наприклад спіраль...
 • 0

#63 olmos

  Частий гість

 • Користувачі
 • PipPipPip
 • 51 повідомлень
 • Місто:Черкаси

Відправлено 14.05.2008 – 15:19

моя дружина два рази вагітніла зі спіраллю ....

Повідомлення відредагував olmos: 14.05.2008 – 15:20

 • 0

#64 Topper

  Т-Безсмертний

 • Користувачі
 • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
 • 2584 повідомлень
 • Стать:Чоловік
 • Місто:Львів

Відправлено 14.05.2008 – 18:30

olmos, а як хоч та спіраль виглядає?! Скільки чув - ні ногою в око :angry1: Доречі, а нашо ті спіралі і т.д. хіба тяжко себе проконтролювати(питання до мужчин)? :D
 • 0

#65 Legum

  Генеральний писар

 • Користувачі
 • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
 • 735 повідомлень
 • Стать:Чоловік
 • Місто:Луцьк

Відправлено 20.05.2008 – 09:37

Перегляд дописуФруктик (14.05.2008 19:30) писав:

olmos, а як хоч та спіраль виглядає?! Скільки чув - ні ногою в око :ggggg: Доречі, а нашо ті спіралі і т.д. хіба тяжко себе проконтролювати(питання до мужчин)? :D
в жіночій консультації навіть плакати (реклама) щодо цього....
я тут вичитав та радився з приводу іншого, презерватив може не допомогти при захищеності від СНІДу, оскільки мікропори презервативу значно більші від клітин хвороби.....
 • 0

#66 bamik

  салоїд

 • Користувачі
 • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
 • 2443 повідомлень
 • Стать:Чоловік
 • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 20.05.2008 – 09:59

Перегляд дописуФруктик (14.05.2008 19:30) писав:

olmos, а як хоч та спіраль виглядає?! Скільки чув - ні ногою в око :D Доречі, а нашо ті спіралі і т.д.
Зображення

Цитата

Внутриматочная спираль представляет собой специальную конструкцию, которая вводится в полость матки пациентки. На данный момент существует несколько поколений этих контрацептивов. Наиболее ранней была модель, изготовленная из инертного материала. Петля Липпса препятствовала имплантации плодного яйца в полости матки, однако этот метод не проявлял высокой степени эффективности. Следующее поколение спиралей изготовлено из медных сплавов, что существенно повышало эффективность средства. Эти спирали легко вводятся и удаляются на приеме у врача. На сегодняшний момент фармацевтические компании предлагают женщинам гормонсодержащие спирали, применение которых позволяет достигать одновременно противозачаточного и противовоспалительного эффектов.

Использование внутриматочной спирали является достаточно эффективным способом контрацепции, особенно, среди рожавших женщин и пациенток, применение у которых гормональных средств может вызвать нежелательные последствия. В зависимости от выбранной модели и индивидуальных особенностей организма пациентки, спираль вводится на срок от 3 до 8-10 лет.
Как действует внутриматочная спираль

Нахождение спирали в полости матки оказывает влияние на подвижность сперматозоидов, препятствует прикреплению плодного яйца в полости матки. Гормонсодержащие спирали способствуют изменению структуры внутреннего слоя матки и состава шеечной слизи, что так же оказывает противозачаточный эффект. Действие спирали начинается сразу после ее введения, а беременность может наступить через некоторое время после удаления из матки. Пациентке следует помнить, что внутриматочная контрацепция не защищает от заболеваний, передающихся половым путем и ВИЧ.
О чем следует помнить

Обычно, внутриматочная спираль вводится с первого по седьмой дни менструального цикла, непосредственно после родов или аборта, если эти процессы не осложнялись развитием инфекции. В эти сроки процесс введения спирали облегчается за счет физиологического открытия шейки матки. Однако современные технологии и опыт врача позволяют вводить внутриматочные спирали на любом сроке менструального цикла. Мы рекомендуем повторное посещение врача после окончания первой менструации на фоне спирали. Пациентка может самостоятельно контролировать нахождение спирали в полости матки, ощущая ее нити. В случае развития осложнений (болезненность, кровотечение, задержка менструации), обязательно следует обратиться к лечащему врачу, который примет решение о дальнейшей тактике. Внутриматочную спираль можно удалить в любой момент по желанию пациентки, но не позднее определенного срока.
Кому противопоказана внутриматочная контрацепция

Внутриматочная спираль не вводится на фоне развития симптомов острого воспаления в области малого таза, заболеваний крови с нарушением ее свертываемости. Перед введением спирали необходимо убедиться в отсутствии беременности у пациентки. Опухоли матки и наружных половых органов, нарушения менструального цикла так же являются противопоказанием для внутриматочной контрацепции.

 • 0

#67 bendera.UA

  Комбінатор....мясо-горілчаного комбінату.

 • Користувачі
 • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
 • 2306 повідомлень
 • Стать:Чоловік
 • Місто:вокзал Київ-Пас - Дарниця

Відправлено 20.05.2008 – 10:58

Перегляд дописуolmos (14.05.2008 16:19) писав:

моя дружина два рази вагітніла зі спіраллю ....
То може свідчити або про те, що медики ставили неякісно.
В будь якому випадку варто використовувати ВМС спіралі - ті, що містять невелику кількість депо гормону левоноргестрелу. Ефективність збільшується набагато..............

Перегляд дописуLegum (20.05.2008 10:37) писав:

я тут вичитав та радився з приводу іншого, презерватив може не допомогти при захищеності від СНІДу, оскільки мікропори презервативу значно більші від клітин хвороби.....
Фуфло то все. То аби було про що поговорити, галас підняти та себе пропіарити.
Насправді штамп ВІЛ дійсно менший за пори латексу. Але по-перше - структура латексу така, що не пропустить вірус (ті пори перплітаються в складну систему "лабірінтів", вірус просто "заблукає" в них), а по-друге - вони не пропускають молекули води, а вірус в не вологому середовищі довго не живе....................... тому всі ті розмови м’яко кажучи безпідставні
 • 0

#68 olmos

  Частий гість

 • Користувачі
 • PipPipPip
 • 51 повідомлень
 • Місто:Черкаси

Відправлено 22.05.2008 – 16:06

коли ми користувались "стримуванням", "завагітніли" - вперше.... наразі під час останніх пологів перев"язали маточні труби та і все, звичайно спосіб не для всіх але ефективний, хоча якщо чесно трішечки жалкую, десь у глибині душі хочеться ще одне маленьке життя....
 • 0

#69 Аничка

  Генеральний писар

 • Користувачі
 • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
 • 512 повідомлень
 • Стать:Жінка
 • Місто:Львів

Відправлено 23.05.2008 – 23:16

Перегляд дописуolmos (22.05.2008 17:06) писав:

коли ми користувались "стримуванням", "завагітніли" - вперше.... наразі під час останніх пологів перев"язали маточні труби та і все, звичайно спосіб не для всіх але ефективний, хоча якщо чесно трішечки жалкую, десь у глибині душі хочеться ще одне маленьке життя....

Труби можна й відновити (при бажанні). Можливості сучасної хірургії неймовірні ...
 • 0

#70 Олеська

  вовчиця-чарівниця

 • Користувачі
 • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
 • 8134 повідомлень
 • Стать:Жінка
 • Місто:скіфські вали

Відправлено 25.05.2008 – 10:25

Таке-от вичитала про оральні контрацептиви:

Контрацептиви мають здатність понижувати статевий потяг. Частково це пов"язано з тим, що лібідо визначається андрогенами. Оральні ж контрацептиви блокують виробіток тестостерону, який, власне, і відповідає за сексуальність як в чоловічому, так і в жіночому організмі, але піднімають рівень SHBG(тестостерон-естрадіол-зв"язуючий глобулін). Саме тоді гормональні зміни і стають причиною пониження лібідо. Проте це явище суто індивідуальне.
 • 0

#71 Neko

  Чайник

 • Користувачі
 • Pip
 • 7 повідомлень
 • Стать:Жінка

Відправлено 29.03.2009 – 16:51

Я особисто пробувала приймати КОК, навіть два види, бо надіялася що інші матимуть не такий ефект (не одночасно, звісно, спочатку одні, а вже потім інші). Наважилася лише тоді, коли досить довго мала одного партнера, довіряла йому і повністю була впевнена в ньому. Перед тим як обрати таблетки, проконсультувалася з гінекологом. Для початку він порекомендував Логест, бо в ньому є найменше гормонів. Щодо дієвості препарату я навіть не сумнівалася, щоправда приходилося вживати таблетки щодня в один і той самий час, але згодом і до цього звикла. Побічні ефекти дали про себе знати вже через декілька днів після першої таблетки: невеликі кров"янисті виділення, які не припинялися аж до початку критичних, потім почалися постійні роздратування і зменшення бажання займатися коханням. Через місяць лікар порадив сильніші таблетки, але від них майже щодня нудило, роздратованість була меншою, але всерівно була...
Коханий відмовив мене приймати таблетки, щоправда тепер ми подумуємо над тим, чи не спробувати ще якісь, можливо знайдуться такі, які справді підійдуть моєму організмові. Займатися сексом з презервативом для мене всерівно що робити це з іграшкою, а не з коханим. Адже секс для того, щоб з"єднувати душі і тіла в одне ціле, і необхідно відчувати кожен міліметр тіла партнера, щоб досягти найвищої насолоди (звичайно, це стосується лише того випадку, коли йдеться навіть не про "постійного партнера" а про кохану людину:) :)
 • 0

#72 ВакуОлька

  Найпостожерливіша

 • Користувачі
 • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
 • 1558 повідомлень
 • Стать:Жінка
 • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 30.03.2009 – 09:18

Перегляд дописуNeko (29.03.2009 17:51) писав:

Я особисто пробувала приймати КОК, навіть два види, бо надіялася що інші матимуть не такий ефект (не одночасно, звісно, спочатку одні, а вже потім інші). Наважилася лише тоді, коли досить довго мала одного партнера, довіряла йому і повністю була впевнена в ньому. Перед тим як обрати таблетки, проконсультувалася з гінекологом. Для початку він порекомендував Логест, бо в ньому є найменше гормонів. Щодо дієвості препарату я навіть не сумнівалася, щоправда приходилося вживати таблетки щодня в один і той самий час, але згодом і до цього звикла. Побічні ефекти дали про себе знати вже через декілька днів після першої таблетки: невеликі кров"янисті виділення, які не припинялися аж до початку критичних, потім почалися постійні роздратування і зменшення бажання займатися коханням. Через місяць лікар порадив сильніші таблетки, але від них майже щодня нудило, роздратованість була меншою, але всерівно була...
Коханий відмовив мене приймати таблетки, щоправда тепер ми подумуємо над тим, чи не спробувати ще якісь, можливо знайдуться такі, які справді підійдуть моєму організмові. Займатися сексом з презервативом для мене всерівно що робити це з іграшкою, а не з коханим. Адже секс для того, щоб з"єднувати душі і тіла в одне ціле, і необхідно відчувати кожен міліметр тіла партнера, щоб досягти найвищої насолоди (звичайно, це стосується лише того випадку, коли йдеться навіть не про "постійного партнера" а про кохану людину:) :)
В мене дежавю сьогодні, вдруге раджу змінити лікаря. Поганий той лікар, який назначив КОК без аналізу на рівень гормонів, це раз. але простимо. Непростимо те, що якщо від перших таблеток в тебе з"явились проблеми, він тобі назначив сильніші... Коротше, хоч спробувати інші таблетки - піди здай кров на рівень гормонів і тільки за ними тобі правильно можуть підібрати КОК.
 • 1

#73 fregat

  Місцевий

 • Користувачі
 • PipPipPipPipPipPip
 • 295 повідомлень
 • Стать:Чоловік
 • Місто:Київ

Відправлено 12.04.2009 – 23:59

Перегляд дописуФруктик (14.05.2008 19:30) писав:

olmos, а як хоч та спіраль виглядає?! Скільки чув - ні ногою в око :prapor3: Доречі, а нашо ті спіралі і т.д. хіба тяжко себе проконтролювати(питання до мужчин)? <_<

також враховуйте, що спіраль просто не дає розвинутись заплідненій яйцеклітині. тобто це такий-собі постійний міні-аборт... :/

підтримую думку, що вибір засобів контрацепції дуже залежить від серйозності та довготривалості стосунків. інші фактори, які варто врахувати:
- стан здоров"я
- наявність фінансових ресурсів
- власні філософські погляди на допустиме/недопустиме в сфері суті та наслідків методів контрацепції
 • 0

#74 aAa(against all authority)

  Профі

 • Користувачі
 • PipPipPipPipPipPipPip
 • 351 повідомлень
 • Стать:Чоловік
 • Місто:гуртожиток

Відправлено 09.08.2009 – 14:53

а хтось може щось детальніше сказати про невідкладну контрацепцію(як назвав її Бендера) ?
От що робити, якщо ,наприклад, презерватив порвався, а вагітність, зрозуміло, не бажана ??
Куда бігти ? Що купувати ? Скільки є часу ? і т.д.
 • 0

#75 bendera.UA

  Комбінатор....мясо-горілчаного комбінату.

 • Користувачі
 • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
 • 2306 повідомлень
 • Стать:Чоловік
 • Місто:вокзал Київ-Пас - Дарниця

Відправлено 10.08.2009 – 08:35

aAa(against all authority) що до вашого питання, то метод "екстренної контрацепції" діє протягом 72 годин (час прикріплення заплідненої яйцеклітини до стінки матки) і дійсно є доволі ефективм (хоч і не дуже корисним для здоров’я). придбати їх можна без рецепту чи не в будь якій аптеці (овідон, постинор, епостан - підійде будь що, а фармацефт проконсультує щодо дозувань та як приймати).... як то кажуть - краще перебдєть ніж недобздєть..... застосовується як у випатках згвалтування (боронь боже звичайно) так і у приведеному вами варіанті....... коротше у випадку будь якого незахищеного статевого акту - то є майже 100% гарантія від незапланованої вагітності.

найбільш поширеними у нас є такі засоби:

Овідон - по 2 пігулки 2 рази через 12 год., перша доза — протягом 72 год. після незахищеного статевого акту, друга — через 12 год.;

Мікрогінон Мінізистон, Рігевідон Марвелон, Регулон Мінулет Фемоден (препарати називаються по різному, але принцип дії і основний інгрідієнт - етінілестрадіол, однакові) - по 4 пігулки 2 рази через 12 год. (періодичність прийому така ж як і в 1 варіанті);

Постинор - по 1 пігулці 2 рази через 12 годин періодичність прийому така ж як і в 1 варіанті);

Даназол - по 400-600 мг 2-3 рази з інтервалом 12 годин або по 200 мг на добу протягом 5 днів періодичність прийому така ж як і в 1 варіанті);

Міфепрістон RU-486 одноразово в дозі 600 мг протягом 72 годину після статевого акту;

Міфегин - по 200 мг 1 раз на добу протягом 5 днів (з 23-го по 27-й день менструального циклу);

Епостан - по 200 мг 4 рази на добу 4-5 днів протягом 72 ч після статевого акту.


п.с. - оф-топ видалив
 • 0

#76 БоБриК

  Я повернувся !

 • Користувачі
 • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
 • 3010 повідомлень
 • Місто:Scorpio const.

Відправлено 17.09.2009 – 22:38

Заодно слід і окремий пост виділити побічним ефектам даних засобів.
 • 0

#77 yushchenko

  yushchenko

 • Користувачі
 • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
 • 3760 повідомлень
 • Стать:Чоловік
 • Місто:Backside of the Moon

Відправлено 18.09.2009 – 01:35

Перегляд дописуCastiel (17.09.2009 22:38) писав:

Заодно слід і окремий пост виділити побічним ефектам даних засобів.
Та й всіх гормональних. Порушується гормональний баланс, відтак жінка може не на жарт поправитись і ніякі діети не допоможуть.

Презервативи також чепуха: нема обміну гормонами, відчуття не ті.

Спіралі небезпечні, та й великий ризик вагітності.

Не використовувати котрацепцію з постійною партнеркою, і все буде пучком.


Перегляд дописуАничка (23.05.2008 23:16) писав:

Труби можна й відновити (при бажанні). Можливості сучасної хірургії неймовірні ...
Угу. А можливості гаманця ще неймовірніші.
 • 0

#78 bendera.UA

  Комбінатор....мясо-горілчаного комбінату.

 • Користувачі
 • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
 • 2306 повідомлень
 • Стать:Чоловік
 • Місто:вокзал Київ-Пас - Дарниця

Відправлено 18.09.2009 – 08:05

Перегляд дописуCastiel (17.09.2009 23:38) писав:

Заодно слід і окремий пост виділити побічним ефектам даних засобів.
Звичайно що вони є... як і у 100 відсотків ліків (залежить все від частоти вживання і дотримання рецептурних дозуваню).
За рекомендаціями МОЗ такі препарати не рекомендовано приймати більше одного разу в місяць (в реалії ж треба бути повною дурепою аби до такого доводити - зазвичай то засіб саме екстренної контрацепції.... на крайній випадок), оскільки можуть виникнути побічні ефекти. Найчастіше це кровотечі, нудота, головний біль. Якщо виникла рясна кровотеча - обов’язково звернення до лікаря. Дуже сильні негативний наслідок - порушення менструального циклу. Іноді вони проходять самі без лікування, якщо ж ні - лікування є, і воно ефективне, але звичайно лікарське а не бабціними горчичниками й банками на дому...... Порушення циклу зазвичай може статися через 2-3 тижні у вигляді кров'янистих скудних виділень. Порушення частіше виникає, якщо цей метод застосовувати постійно - тобто знов таки у ідійоток які іншого способу як постенор не знають.
 • 0

#79 БоБриК

  Я повернувся !

 • Користувачі
 • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
 • 3010 повідомлень
 • Місто:Scorpio const.

Відправлено 18.09.2009 – 08:41

Перегляд дописуyushchenko (18.09.2009 02:35) писав:

Та й всіх гормональних. Порушується гормональний баланс, відтак жінка може не на жарт поправитись і ніякі діети не допоможуть.

Презервативи також чепуха: нема обміну гормонами, відчуття не ті.

Спіралі небезпечні, та й великий ризик вагітності.

Не використовувати котрацепцію з постійною партнеркою, і все буде пучком.
Ти пропонуєш завести постійну партнерку і забити болт на контарцепцію?

Перегляд дописуbendera.UA (18.09.2009 09:05) писав:

Звичайно що вони є... як і у 100 відсотків ліків (залежить все від частоти вживання і дотримання рецептурних дозуваню).
За рекомендаціями МОЗ такі препарати не рекомендовано приймати більше одного разу в місяць (в реалії ж треба бути повною дурепою аби до такого доводити - зазвичай то засіб саме екстренної контрацепції.... на крайній випадок), оскільки можуть виникнути побічні ефекти. Найчастіше це кровотечі, нудота, головний біль. Якщо виникла рясна кровотеча - обов’язково звернення до лікаря. Дуже сильні негативний наслідок - порушення менструального циклу. Іноді вони проходять самі без лікування, якщо ж ні - лікування є, і воно ефективне, але звичайно лікарське а не бабціними горчичниками й банками на дому...... Порушення циклу зазвичай може статися через 2-3 тижні у вигляді кров'янистих скудних виділень. Порушення частіше виникає, якщо цей метод застосовувати постійно - тобто знов таки у ідійоток які іншого способу як постенор не знають.
Та якби навіть приймати строго раз на місяць, то за пару місяців гормональний баланс би дизбалансувався і не відомо що потім би могло статися)
 • 0

#80 bendera.UA

  Комбінатор....мясо-горілчаного комбінату.

 • Користувачі
 • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
 • 2306 повідомлень
 • Стать:Чоловік
 • Місто:вокзал Київ-Пас - Дарниця

Відправлено 18.09.2009 – 09:56

Перегляд дописуCastiel (18.09.2009 09:41) писав:

Та якби навіть приймати строго раз на місяць, то за пару місяців гормональний баланс би дизбалансувався і не відомо що потім би могло статися)
Такі да. Але знов таки вони не даремно називаються засобами екстренної контрацепції. іх і не створювали для регулярного вживання. Для цього є інші засоби......... а бути такою гумною щоб раз на місяць (як не частіше) на свю 5-ту точку пригод шукать - то ще треба або постаратись або бути класичною бланздінкай з анікдотів...
 • 0Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних