Перейти до вмісту

Контрацептиви, захист

Повідомлень в темі: 245

#41 Духовна необмеженість

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 449 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Ukraine(I'm back)

Відправлено 06.07.2007 – 23:22

kYula, я то не зловживаю... але перший раз чую, що постінор не допоміг... така надійна штука...
  • 0

#42 kYula

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 124 повідомлень

Відправлено 06.07.2007 – 23:29

Надійного в нашому житті нема нічого.
Дівчина наспавді завагітніла після пост.- і це факт. Факт також те, що приймала його не одноразово.
  • 0

#43 адвокат

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 29 повідомлень
  • Місто:Україна

Відправлено 10.07.2007 – 23:28

Перегляд дописуreyneke (26.04.2007 11:58) писав:

А як ви відноситесь до такого способу прєдохранєнія, як перерваний статевий акт (для тих хто не в курсі, коли хлопець не кінчає у дівчину)? Звичайно, не від хвороб, але від небажаної вагітності.

Наскільки воно дієве? Бо мене впевнювали, що надійність - 99,9%! А мені якось слабо віриться... :)

Ага, розумно ...! І через пару десятків стримувань, під час спермовипусканння, ти станеш імпотентом, або захворієш простатою, що призведе до імпотенції !!! Віват безплідю !!! :blink:

Панове ! Що до використання презирвативів хотів би навести одну народну мудрість, вона більше буде зрозумілою для чоловічої половини .
Під час однієї виставки, виставили полотно одного невідомого маляра. На полотні був зображений голий чоловік із противогазом на голові, із роставленими руками по сторонах, в яких він тримав: в одній руці - букет ромашок, а в іншій презирватив. Під цим полотном, на табличці була написана одна фраза : що це означає?
Через деякий час, біля цієї картини лежала записка невідомого автора: " ТРАХАТИ ЖІНКУ ЧЕРЕЗ ПРЕЗИРВАТИВ,- ЦЕ ТЕ САМЕ, ЩО НЮХАТИ БУКЕТ РОМАШОК ЧЕРЕЗ ПРОТИВОГАСНИК ! " :) :)
  • 0

#44 reyneke

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 683 повідомлень

Відправлено 11.07.2007 – 09:47

Перегляд дописуадвокат (10.07.2007 23:28) писав:

Ага, розумно ...! І через пару десятків стримувань, під час спермовипусканння, ти станеш імпотентом, або захворієш простатою, що призведе до імпотенції !!! Віват безплідю !!! :)
Факти, будь ласка. Яким чином перерваний статевий акт сприяє чоловічому безпліддю?

Перегляд дописуадвокат (10.07.2007 23:28) писав:

Панове ! Що до використання презирвативів хотів би навести одну народну мудрість, вона більше буде зрозумілою для чоловічої половини .
Під час однієї виставки, виставили полотно одного невідомого маляра. На полотні був зображений голий чоловік із противогазом на голові, із роставленими руками по сторонах, в яких він тримав: в одній руці - букет ромашок, а в іншій презирватив. Під цим полотном, на табличці була написана одна фраза : що це означає?
Через деякий час, біля цієї картини лежала записка невідомого автора: " ТРАХАТИ ЖІНКУ ЧЕРЕЗ ПРЕЗИРВАТИВ,- ЦЕ ТЕ САМЕ, ЩО НЮХАТИ БУКЕТ РОМАШОК ЧЕРЕЗ ПРОТИВОГАСНИК ! " :) :blink:
І що ж ти пропонуєш, якщо перерваний акт тобі так не до вподоби?
  • 0

#45 адвокат

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 29 повідомлень
  • Місто:Україна

Відправлено 11.07.2007 – 12:04

Перегляд дописуreyneke (11.07.2007 10:47) писав:

Факти, будь ласка. Яким чином перерваний статевий акт сприяє чоловічому безпліддю?
І що ж ти пропонуєш, якщо перерваний акт тобі так не до вподоби?

в першу чергу, про проблему залботу повинна думати жінка, та її жіночий лікар. Методів захиститись є багато, хоча ні один з них не дає гарантії на всі 100%. Можна також зайнятися парі взаємовиручкою, тоб-то під час акту, коли в чоловіка настає фаза спермовикиду, жінці потрібно просто йому зробити мінет, - відповідно і вона буде впевнена, що незавагідніє і він себе не буде стримувати.
  • 0

#46 reyneke

Генеральний писар

• Користувачі
  • 683 повідомлень

Відправлено 11.07.2007 – 12:57

Перегляд дописуадвокат (11.07.2007 12:04) писав:

в першу чергу, про проблему залботу повинна думати жінка, та її жіночий лікар. Методів захиститись є багато, хоча ні один з них не дає гарантії на всі 100%. Можна також зайнятися парі взаємовиручкою, тоб-то під час акту, коли в чоловіка настає фаза спермовикиду, жінці потрібно просто йому зробити мінет, - відповідно і вона буде впевнена, що незавагідніє і він себе не буде стримувати.
Про проблему зальоту повинні думати обоє, взагалі-то... щоб потім не робити великі очі.

Метою перерваного статевого акту є кінчити аби-куди, головне, щоб не в жінку, а не утримати все в собі.
То де факти, що свідчать про чоловіче безпліддя від цього?
  • 0

#47 Вовкулака

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 207 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Вже не Вінниця...

Відправлено 11.07.2007 – 19:54

Та йолки палки як може бути безпечний секс здоровим... Це просто не сумісні речі, що глибоко засмучує!!!
  • 0

#48 FeRmatta

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 64 повідомлень

Відправлено 27.08.2007 – 00:17

мені теж цікаво, як прерваний статевий акт сприяє безпліддю?
  • 0

#49 Аничка

Генеральний писар

• Користувачі
  • 512 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 16.02.2008 – 14:36

Один вельми шанований мною гінеколог рекомендував користуватися зокрема лише Інотексами (INNOTEX). :rolleyes:
Він детально відслідковує найновішу інфу світової гінекології, і зокрема вивчає проблему вірусних захворювань та раку шийки матки.
Так от, досліджено (тільки не можу Вам вказати джерело, на жаль...) що більшість презервативів, доступних на ринку неньки-України, в змазці містять деякий шкідливий сперміцид, що значно підвищує ризик раку шийки матки. Назва його - 9-... якось-там (не пам'ятаю, на жаль).

:rolleyes: В жодному разі це не реклама INNOTEX, і не антиреклама для інших фірм. Однак, я на цю інфу зважаю.
Зокрема, презики з цими сперміцидами спричинюють дизбактеріоз піхви.
Пересвідчилася на власній ..., що при користуванні лише INNOTEX ця проблема в мене зникла.
Нехай кожен має власну думку, але нехай вона буде обгрунтованою.

ПС: дивно, останній допис на цю тему - 27.08.2007. Невже нікому це не цікаво. Чи тема себе вичерпала.

І ще, цікавий момент. У правилах для учасників форуму зазначено, що забороняється використовувати іноземні мови. У разі порушення цього допис видаляється. На форумі інколи зустрічаються дописи російською. Відколи вона не іноземна.
Нехай модератор не ображається на зайваження. Вважаю його слушним.
Нехай дописувачі напружаться й перекладуть цікаву інфу, знайдену на інших сайтах.
З повагою ...

Повідомлення відредагував Аничка: 16.02.2008 – 14:33

• 0

#50 Stuff

Песиміст

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2670 повідомлень
  • Місто:Львів..

Відправлено 18.02.2008 – 10:26

Мені одна знайома казала, що від вагітності(коли не запобігалися) допомагає, якщо з"їсти дві пачки вітаміну С одразу після сексу <_<
Хтось щось чув про таке? :ggggg:
  • 0

#51 =MAVKA=

Я в серці маю те, що не вмирає...

• Користувачі
  • 1153 повідомлень
  • Місто:м. Київ

Відправлено 18.02.2008 – 10:35

Stuff, щось в цьому є! Якщо згадати біологію, то ми знаємо, що сперматозоїди гинуть від підвищеної кислотності. Вітамін С - це аскорбінова кислота. Але не думаю, що вжиті 2 пачки вітамінок настільки понизять кислотність в жіночих статевих органах, що викличе нежиттєздатність сперматозоїдів. Якби то було безпечно, то всі б давно перейшли б на вітамінки. І корисно, і приємно.
  • 0

#52 Stuff

Песиміст

• Користувачі
  • 2670 повідомлень
  • Місто:Львів..

Відправлено 18.02.2008 – 10:45

Емм, так вона казала, що допомагало їй вже не раз, хоча мені щось у такий спосіб не дуже віриться <_<
  • 0

#53 БоБриК

Я повернувся !

• Користувачі
  • 3010 повідомлень
  • Місто:Scorpio const.

Відправлено 18.02.2008 – 10:58

Перегляд дописуStuff (18.02.2008 10:45) писав:

Емм, так вона казала, що допомагало їй вже не раз, хоча мені щось у такий спосіб не дуже віриться <_<
може то якісь інші таблетки були?
  • 0

#54 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 18.02.2008 – 11:01

Іноді використовують звичайний аспірин: зо дві таблетки після сексу потрібно покласти в вагіну для зміни кислотності середовища. Але то 50/50.
  • 0

#55 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 18.02.2008 – 11:55

Перегляд дописуОлеська (18.02.2008 11:01) писав:

Іноді використовують звичайний аспірин: зо дві таблетки після сексу потрібно покласти в вагіну для зміни кислотності середовища. Але то 50/50.

Сперматозоїди у вагіні ще нікого до вагітності не довели, вагітніють від тих, що потрапили до матки під час її скорочення. А за ними вже не вгонитеся ніяк, лише вб"єте мікрофлору і будете мати масу проблем.

Перегляд дописуДуховна необмеженість (6.07.2007 23:11) писав:

а мені завжди допомагав...

Завжди? Ви що, кожного разу його п"єте?
Постінор - це як зупиняти годинник молотком, я взагалі не уявляю, в яких випадках його можна пити окрім згвалтування.

Повідомлення відредагував -=VJ=-: 18.02.2008 – 11:53

• 0

#56 Lady Erato

Генеральний писар

• Користувачі
  • 882 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 18.02.2008 – 20:28

Жіночі контрацептиви в мене викликають недовіру.. Мені здається, це неоправданий ризик не лише завагітніти, та ще й побічні наслідки отримати..
Стосовно сприятливих/несприятливих днів - зараз все з ніг на голову перевернулось, і вже ніхто конкретно не скаже, коли точно не відбудеться зачаття.. Знаю випадки, коли вагітніли і в останній день перед місячними і ще купу подібних...
Мабуть таки найркаще - презервативи, куплені у відповідному місці, якоїсь провіреної марки і якісної, а також - довіра.. Довіра дозволить розслабитись і насолоджуватись без презервативів і тд і тп... і кінчати куди завгодно, лише не в вагіну...
  • 0

#57 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень

Відправлено 19.02.2008 – 13:26

Перегляд допису-=VJ=- (18.02.2008 11:55) писав:

Сперматозоїди у вагіні ще нікого до вагітності не довели, вагітніють від тих, що потрапили до матки під час її скорочення. А за ними вже не вгонитеся ніяк, лише вб"єте мікрофлору і будете мати масу проблем.
То народний спосіб. Але мікрофлора все ж таки сприяє потраплянню чи не потраплянню сперматозоїдів в матку. А чи знаєте Ви про можливість завагітніти навіть при відсутності сексу? Читала про такий випадок. А ще були неодноразово випадки, коли при сексі, хлопець не кінчив в дівчину, але вона (щоб завагітніти) сама сперму ТУДИ "направила". В результаті - вагітність.
  • 0

#58 Manana

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 18 повідомлень

Відправлено 17.04.2008 – 14:29

Перегляд дописуLady AD (18.02.2008 21:28) писав:

Мабуть таки найркаще - презервативи, куплені у відповідному місці, якоїсь провіреної марки і якісної, а також - довіра.. Довіра дозволить розслабитись і насолоджуватись без презервативів і тд і тп... і кінчати куди завгодно, лише не в вагіну...

:angry12: :( :ggggg:

а якщо презерватив порветься? а якщо сперма все-таки потрапить в середину, не зважаючи на те, що кінчав він не у вас?

мене цікавить, чи хтось приймав препарат "жанін"? які у вас відгуки про нього?
  • 0

#59 ROMEN

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 20 повідомлень
  • Місто:Рівне

Відправлено 04.05.2008 – 13:59

Презервативи єдиний нормальний засіб контрацепції!
Скажемо НІ таблеткам і тому подібному!
  • 0

#60 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень

Відправлено 08.05.2008 – 09:40

Флуд видалено
  • 0