Перейти до вмісту

Контрацептиви, захист

Повідомлень в темі: 245

#241 Pocilunok.com

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 36 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Львів

Відправлено 18.12.2012 – 17:26

Перегляд дописуirishkas (14.09.2012 – 15:18) писав:

Ну то вже окрема тема. Конкретно я по досвіду скажу: презервативи, якщо ти вже з кимось зустрічаєшся то така морока. Як згадаю як мій у пориві страсті починає шукати в тумбочці презерватив, відриває зубами упаковку, то мені аж смішно робиться. І як після такого займатися сексом? Тому я для себе тільки ОК обрала. Нічого не треба нікуди надівати, займайся сексом хоч боком хоч раком, коли тобі вздумається!
Якісь Ви жахи такі пишете.Презерватив у нас з дружиною не викликає жодних проблем.Презерватив готується наперед і в тумбочку не треба лізти.Ви би в пориві пристрасті ще в аптеку побігли.І якщо презерватив якісний то не треба його розривати зубами, достатньо рук, все прекрасно відкривається.І якщо Ви визначилися зі своїм розміром і не купуєте надто дешевих презервативів то все супер.Але можна і таблетки їсти.Може вони і не шкідливі.То вже кому як.
  • -1

#242 Гетьман

I am forsaken (c) Sylvanas

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2480 повідомлень
  • Місто:Leopolis novus

Відправлено 18.12.2012 – 21:25

Хто тут гандон? (для гостроязиких - крім мене)
  • 0

#243 Themost

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 49 повідомлень

Відправлено 18.12.2012 – 22:03

Перегляд дописуZontag (17.12.2012 – 22:40) писав:

з негормональних, здається, гінепристон. Погугліть, в ІНтернеті є все :)
якось довелось його приймати. в аптеці порадили як, так би мовити, більш прихильний до організму - від нього рідше всякі побічні ефекти виникають. в принципі претензій у мене до нього не лишилося: подіяв ок, непередбачуваних чи неприємних наслідків не було.

Перегляд дописуelena_g (16.12.2012 – 16:28) писав:

дівчата-жіночки, а хтось користувався такими таблетками, що після сексу п'ються? кажуть, що то дуже шкідлива штука, але шо робить, наприклад, якщо іншого виходу нема? наскільки воно все шкідливо?
ну то не вітамінки - то раз:) усі ці контрацептиви, які п"ються після сексу, мають масу побічних ефектів - це два. Інша справа, що в них по-різному ці ефекти проявляється, залежно від складу препарату, принципу дії, здоров"я жінки і т.д. Тут найліпше,якщо є така змога, порадитися зі спеціалістом, щоб обрати найоптимальніший, який найменшу шкоду принесе.
  • 0

#244 elena_g

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 48 повідомлень
  • Стать:Жінка

Відправлено 20.12.2012 – 22:28

Перегляд дописуxTANATOSx (16.12.2012 – 17:52) писав:

Ці таблетки вже продаються, чи учені їх просто розробили?
я так підозрюю, що принаймні в наших краях їх ще не продають.
але прикольно, якщо вони не надто шкідливі.

Перегляд дописуZontag (17.12.2012 – 22:40) писав:

а взагалі зараз тої екстренної контрацепції багато є, з негормональних, здається, гінепристон. Погугліть, в ІНтернеті є все :)
погуглила:) теж явно не зовсім безобідний засіб, але,здається, ліпший,ніж постінор. у всякому випадку, якщо вірити сайту, не втрачає ефективність впродовж всіх 72ї годин, а в постінору то вона з кожною годиною знижується

Перегляд дописуThemost (18.12.2012 – 22:03) писав:

Тут найліпше,якщо є така змога, порадитися зі спеціалістом, щоб обрати найоптимальніший, який найменшу шкоду принесе.
та воно зрозуміло:) просто нагальної потреби наче так нема, але десь почула про такі препарати, то,думаю, попитаю:) при нагоді з лікарем проконсультуюся, але насправді сподіваюся, що найближчим часом потреба в їх прийомі не виникне)))
  • 0

#245 Zontag

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 57 повідомлень

Відправлено 20.12.2012 – 23:38

Перегляд дописуThemost (18.12.2012 – 22:03) писав:

в принципі претензій у мене до нього не лишилося: подіяв ок, непередбачуваних чи неприємних наслідків не було.
ну, по ідеї, ці препарати так і мають діяти:)
а те,що після деяких через раз виникають різні побічні ефекти - то певно провтик виробників чи розробників.хоча,може, й просто особливість організму.

Перегляд дописуelena_g (20.12.2012 – 22:28) писав:

погуглила :) теж явно не зовсім безобідний засіб, але,здається, ліпший,ніж постінор. у всякому випадку, якщо вірити сайту, не втрачає ефективність впродовж всіх 72ї годин, а в постінору то вона з кожною годиною знижується
ну та вони всі не э абсолютно безневинними, просто одні таблетки быльш безпечні, одні менш. на те, плюс на їх ефективність треба,мабуть що, й орієнтуватися в першу чергу
  • 0

#246 Pocilunok.com

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 36 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 28.12.2012 – 18:47

Вибирати між більш і менш шкідливими якось не альо.Здоров"я має бути на першому місці.
  • -2

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних