Перейти до вмісту

Контрацептиви, захист

Повідомлень в темі: 258

#241 Pocilunok.com

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 36 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Львів

Відправлено 18.12.2012 – 17:26

Перегляд дописуirishkas (14.09.2012 – 15:18) писав:

Ну то вже окрема тема. Конкретно я по досвіду скажу: презервативи, якщо ти вже з кимось зустрічаєшся то така морока. Як згадаю як мій у пориві страсті починає шукати в тумбочці презерватив, відриває зубами упаковку, то мені аж смішно робиться. І як після такого займатися сексом? Тому я для себе тільки ОК обрала. Нічого не треба нікуди надівати, займайся сексом хоч боком хоч раком, коли тобі вздумається!
Якісь Ви жахи такі пишете.Презерватив у нас з дружиною не викликає жодних проблем.Презерватив готується наперед і в тумбочку не треба лізти.Ви би в пориві пристрасті ще в аптеку побігли.І якщо презерватив якісний то не треба його розривати зубами, достатньо рук, все прекрасно відкривається.І якщо Ви визначилися зі своїм розміром і не купуєте надто дешевих презервативів то все супер.Але можна і таблетки їсти.Може вони і не шкідливі.То вже кому як.
  • -1

#242 Гетьман

I am forsaken (c) Sylvanas

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2480 повідомлень
  • Місто:Leopolis novus

Відправлено 18.12.2012 – 21:25

Хто тут гандон? (для гостроязиких - крім мене)
  • 0

#243 Themost

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 49 повідомлень

Відправлено 18.12.2012 – 22:03

Перегляд дописуZontag (17.12.2012 – 22:40) писав:

з негормональних, здається, гінепристон. Погугліть, в ІНтернеті є все :)
якось довелось його приймати. в аптеці порадили як, так би мовити, більш прихильний до організму - від нього рідше всякі побічні ефекти виникають. в принципі претензій у мене до нього не лишилося: подіяв ок, непередбачуваних чи неприємних наслідків не було.

Перегляд дописуelena_g (16.12.2012 – 16:28) писав:

дівчата-жіночки, а хтось користувався такими таблетками, що після сексу п'ються? кажуть, що то дуже шкідлива штука, але шо робить, наприклад, якщо іншого виходу нема? наскільки воно все шкідливо?
ну то не вітамінки - то раз:) усі ці контрацептиви, які п"ються після сексу, мають масу побічних ефектів - це два. Інша справа, що в них по-різному ці ефекти проявляється, залежно від складу препарату, принципу дії, здоров"я жінки і т.д. Тут найліпше,якщо є така змога, порадитися зі спеціалістом, щоб обрати найоптимальніший, який найменшу шкоду принесе.
  • 0

#244 elena_g

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 48 повідомлень
  • Стать:Жінка

Відправлено 20.12.2012 – 22:28

Перегляд дописуxTANATOSx (16.12.2012 – 17:52) писав:

Ці таблетки вже продаються, чи учені їх просто розробили?
я так підозрюю, що принаймні в наших краях їх ще не продають.
але прикольно, якщо вони не надто шкідливі.

Перегляд дописуZontag (17.12.2012 – 22:40) писав:

а взагалі зараз тої екстренної контрацепції багато є, з негормональних, здається, гінепристон. Погугліть, в ІНтернеті є все :)
погуглила:) теж явно не зовсім безобідний засіб, але,здається, ліпший,ніж постінор. у всякому випадку, якщо вірити сайту, не втрачає ефективність впродовж всіх 72ї годин, а в постінору то вона з кожною годиною знижується

Перегляд дописуThemost (18.12.2012 – 22:03) писав:

Тут найліпше,якщо є така змога, порадитися зі спеціалістом, щоб обрати найоптимальніший, який найменшу шкоду принесе.
та воно зрозуміло:) просто нагальної потреби наче так нема, але десь почула про такі препарати, то,думаю, попитаю:) при нагоді з лікарем проконсультуюся, але насправді сподіваюся, що найближчим часом потреба в їх прийомі не виникне)))
  • 0

#245 Zontag

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 57 повідомлень

Відправлено 20.12.2012 – 23:38

Перегляд дописуThemost (18.12.2012 – 22:03) писав:

в принципі претензій у мене до нього не лишилося: подіяв ок, непередбачуваних чи неприємних наслідків не було.
ну, по ідеї, ці препарати так і мають діяти:)
а те,що після деяких через раз виникають різні побічні ефекти - то певно провтик виробників чи розробників.хоча,може, й просто особливість організму.

Перегляд дописуelena_g (20.12.2012 – 22:28) писав:

погуглила :) теж явно не зовсім безобідний засіб, але,здається, ліпший,ніж постінор. у всякому випадку, якщо вірити сайту, не втрачає ефективність впродовж всіх 72ї годин, а в постінору то вона з кожною годиною знижується
ну та вони всі не э абсолютно безневинними, просто одні таблетки быльш безпечні, одні менш. на те, плюс на їх ефективність треба,мабуть що, й орієнтуватися в першу чергу
  • 0

#246 Pocilunok.com

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 36 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 28.12.2012 – 18:47

Вибирати між більш і менш шкідливими якось не альо.Здоров"я має бути на першому місці.
  • -2

#247 Barablya

Чайник

• Користувачі
  • Pip
  • 7 повідомлень

Відправлено 13.03.2018 – 22:23

А хто які ліки може порекомендувати, якщо у хлопця проблеми з потенцією (щось недороге)? Не хочу, щоб його докори сумління з цього приводу замучили.
Дякую завчасно за поради.
  • 0

#248 valentin_hromov

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 36 повідомлень
  • Місто:Киев

Відправлено 13.03.2018 – 23:01

Перегляд дописуBarablya (13.03.2018 – 22:23) писав:

А хто які ліки може порекомендувати, якщо у хлопця проблеми з потенцією (щось недороге)? Не хочу, щоб його докори сумління з цього приводу замучили.
Дякую завчасно за поради.
Якщо потрібні недорогі препарати, то варто звернути увагу на сучасні дженерики. Вони коштують на порядок дешевше, аніж оригінали, але в якості не уступають, оскільки використовується одна і та ж хімічна формула для виготовлення. Та ж сама левітра наприклад коштує за одну таблетку 35 грн. А оригінал віагри в 10 разів дорожче...
Тож, якщо захочете зекономити, але без втрати якості - левітра буде оптимальним варіантом. Ссилочку на магазин я зікріпив вище, можете подивитися асортимент, почитати про препарати підвищення потенції більш детально.
  • 0

#249 Frega

Чайник

• Користувачі
  • Pip
  • 6 повідомлень

Відправлено 14.08.2018 – 17:41

Краще завести дружину і забути про захист
  • 0

#250 Barablya

Чайник

• Користувачі
  • Pip
  • 7 повідомлень

Відправлено 27.08.2018 – 23:11

Я никогда контрацепцией не пользуюсь
только рок, только хардкор
  • 0

#251 valentin_hromov

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 36 повідомлень
  • Місто:Киев

Відправлено 27.08.2018 – 23:14

Лучше подумать дважды, прежде чем так рисковать.

Повідомлення відредагував valentin_hromov: 27.08.2018 – 23:15

• 0

#252 NuKak

Чайник

• Користувачі
  • Pip
  • 6 повідомлень

Відправлено 27.08.2018 – 23:21

На самом деле, свое здоровье обязательно нужно беречь, и контрацепция - это шаг на пути к тому, чтоб оставаться здоровым и без каких-либо проблем со здоровьем. В этом плане все зависит только от человека и никак не от судьбы. Вот у меня знакомая пара пережила тяжелую венерическую болезнь после которой не могут завести ребенка по причине того, что у мужа теперь все сперматозоиды мертвые после лечения... Скорее всего придется обращаться в Криобанк и просить помощи у репродуктологов, чтоб с помощью искуственного оплодотворения помогли завести ребенка. Так что задумайтесь, надо вам такое счастье или нет...

Повідомлення відредагував NuKak: 27.08.2018 – 23:21

• 0

#253 Eyrwa

Чайник

• Користувачі
  • Pip
  • 6 повідомлень

Відправлено 01.09.2018 – 09:37

Перегляд дописуBarablya (27.08.2018 – 23:11) писав:

Я никогда контрацепцией не пользуюсь
только рок, только хардкор
Ох і дарма, краще та дешевше купити презервативи rozetka.com.ua/seksualnoe-zdorove/c4629824 аніж потім бігати по лікарях з долярами, заліковуватись... А якщо підхопите таку болячку на все життя...Ото буде вам хард і РОК!
  • 0

#254 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 7228 повідомлень
  • Місто:пекельне болото

Відправлено 01.09.2018 – 10:09

москалі і спамери, ви й самі гандони
  • 0

#255 Dierelil

Чайник

• Користувачі
  • Pip
  • 6 повідомлень

Відправлено 27.09.2018 – 17:40

Вчора був день Гондона
  • 0

#256 Olenka12

Чайник

• Користувачі
  • Pip
  • 6 повідомлень

Відправлено 11.10.2018 – 14:29

Перегляд дописуMATADOR (24.04.2007 – 18:13) писав:

Останнім часом замічаю, що все більше на нашому форумі появляються дописи на інтимні теми ( Мастурбація, Секс на першому побачені ) і вони є найбільш читабельні для загалу гостів і здешніх користувачів.
Думаю всім буде корисно почитати, подивитися. Може хтось взнає, щось нове.
Тепер наведу ряд питань, які б не помішало знати всім від підлітка до «мачо»:
1. Контрацепція для жінок. Що саме, протипоказання?
2. Безпечні дні для природного планування ( якщо хтось про таке чув )? Дні овуляції найбільш небезпечні для статевих зносин.
Тут мене один знайомий спитався:
3. Який процент чи ймовірність завагітніти під час менструального циклу ( нар. назва місячні )?

«Знані» в тому ділі користувачі можуть поділіться своїм досвідом.
Може це збереже когось від незапланованої вагітності.
користувачі до школи не ходили та їм по 16?
  • 0

#257 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 7228 повідомлень
  • Місто:пекельне болото

Відправлено 12.10.2018 – 13:32

Як би ото цей форум захощати від гандонів ,тих що спамери та москалі
  • 0

#258 Rose

Чайник

• Користувачі
  • Pip
  • 2 повідомлень
  • Стать:Жінка

Відправлено 21.10.2018 – 13:25

Привіт! Підкажіть, чи можна хопцеві "кінчати всередину" піхви наприкінці статевого акту, якщо дівчина приймає протизаплідні таблетки (Джаз)? ЧИ є при цьому ризик завагітніти дуже швидко?
У мене один партнер, живемо разом, приймаю протизаплідні, відповідно статеві відносини, проте він завжди використовує "перерваний статевий акт". Я думаю, що це не обов'язкоо, адже я й так приймаю протизаплідні. А хлопець, видно, боїться.
Можливо, хтось знає відповідь на моє таке питання.
  • 0

#259 Fuckthat

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 192 повідомлень
  • Місто:Afghanistan

Відправлено 22.10.2018 – 13:08

Таку річ взагалі в людину пхати не можна.
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних