Перейти до вмісту

Контрацептиви, захист

Повідомлень в темі: 245

#21 reyneke

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 683 повідомлень

Відправлено 09.05.2007 – 21:50

Постинор?? Ну-ну...
на скільки я знаю, його приймають вже при підозрі на вагітність для її зриву. Не частіше 1, максимум 2 разів на рік, чи якось так, бо дофіга гормонів, можливі порушення циклу, кровотечі і тд.
  • 0

#22 Hirosima Nagasaki

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 282 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:7 верств до небес, в кінці лісу...

Відправлено 10.05.2007 – 08:32

reyneke (9.05.2007 22:50) писав:

Постинор?? Ну-ну...
на скільки я знаю, його приймають вже при підозрі на вагітність для її зриву. Не частіше 1, максимум 2 разів на рік, чи якось так, бо дофіга гормонів, можливі порушення циклу, кровотечі і тд.
будь- які контрацептиви приймаються тільки згідно з рекомендацією лікаря, відповідно до особливостей вашого організму!
  • 0

#23 Hirosima Nagasaki

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 282 повідомлень
  • Місто:7 верств до небес, в кінці лісу...

Відправлено 11.05.2007 – 18:42

Що таке гормональні протизаплідні таблетки?

Це таблетки, до складу яких входять синтетичні жіночі статеві гормони (естроген та прогестин). Ці гормони схожі на ті, які виробляються в твоєму тілі. Комбінації таких гормонів блокують овуляцію (вихід зрілої яйцеклітини). Отож, запліднення не відбувається і вагітність стає неможливою.

Наскільки вони ефективні?

Гормональні контрацептиви - один із найефективніших серед усіх методів запобігання небажаної вагітності. За умови щоденного прийому, їх ефективність сягає 0,1-8 вагітностей на 100 жінок протягом першого року використання. Це єдиний метод, що наближається до 100% гарантії.

Чому гормональні контрацептиви є одним із найкращих методів для підлітків?
Найвища ефективність, порівняно з усіма іншими методами.
Вживання таблеток не пов'язано безпосередньо зі статевим актом, тому не відволікає і не заважає під час інтимних стосунків.
Користуватися зручно і просто, адже що може бути простіше, ніж випити одну таблетку на день.

Сучасні низькодозовані таблетки можна вживати необмежено довго.
Таблетки сприяють зменшенню менструальної кровотечі - "місячні" стають коротшими та меншими за величиною крововтрати, тому рідше спостерігається анемія (малокрів'я).
Біль під час менструації майже не відчувається.
Менструальний цикл стає регулярним. Точно відомо, коли розпочнеться менструація, тому можна планувати свої справи досить вдало. Більше того, в разі потреби (спортивні змагання, відпочинок на морі тощо), можна відстрочити прихід менструації до більш зручного часу.
Гормональні контрацептиви знижують ризик розвитку раку яєчників та матки.
Допомагають уникнути вугревого висипання. (Ти ж знаєш, як можуть вивести із себе прищі, що так недоречно з'являються на обличчі!)
Ідеального методу не існує, або декілька слів про недоліки гормональних таблеток
Таблетки не захищають від венеричних захворювань (точніше, тих, що передаються статевим шляхом: СНІД, сифіліс, гонорея тощо). Отож, доводиться обов'язково користуватись і презервативом.
Необхідно щоденно вживати таблетку, неуважність та забудькуватість збільшує ризик небажаної вагітності.
Впродовж 2-3 місяців прийому таблеток можуть турбувати незначні нудота, запаморочення, біль голови, неприємні відчуття в молочних залозах, а також "мажучі" виділення або незначна кровотеча зі статевих шляхів.
Ефективність протизаплідних таблеток знижується при одночасному вживанні деяких антибіотиків та інших препаратів. Отож, якщо ти приймаєш гормональні контрацептиви, обов'язково мусиш повідомляти про це лікаря, до якого ти звертаєшся з приводу будь-якого захворювання.
Необхідні кошти на придбання контрацептиву та його постійна наявність в аптеках.
І, нарешті, останнє, але найголовніше. Не можна розпочати прийом гормональних протизаплідних таблеток без попереднього огляду лікаря-гінеколога. Лише спеціаліст призначить такий препарат, який найкраще підійде саме тобі, адже контрацептивів сотні й усі вони різні. Не спокушайся спробувати таблетки, якими вдало користується подруга, або ті, що безкоштовно дали твоїй сусідці (матері трьох дітей) у Центрі планування сім'ї. Їх гормональний склад може абсолютно не підходити тобі та нашкодити здоров'ю

Є препарат, який називається постінор. Він належить до посткоїтальної котрацепції незахищеного сексу. Подібним чином, тобто одразу ж після сексу, можна скористатися контрацептивом – рігевідон. Якщо пити по 2 таблетки рігевідону через кожні 12 годин, то, як правило, через 3-4 прийоми з’являється менструальна реакція.

Якщо ж секс трапився несподівано навіть для вас самих, і ви нічого не знаєте про свого партнера чи партнершу або ж невпевнені у його (її), так би мовити, цноті, то для профілактики небезпечних статевих інфекцій зробіть ін’єкцію антибіотика нового покоління – цефтриаксон.
- Яким дозуванням?

- Достатньо буде ввести по 1 граму цефтриаксона двічі на добу.

І моя остання порада - не звертайтеся часто до таких методів, бо вони дуже шкідливі – ударні дози гормонів завдають значної шкоди організму. Подібну методику можна порівняти хіба що з ремонтом ручного годинника, який виконується молотком та сокирою.
Аптечна мережа "ВАКО" пропонує сьогодні найширший асортимент контрацептивних засобів, які допоможуть уберегтися від небажаної вагітності. Це і презервативи, на будь-який смак і розміри, негормональні вагінальні свічки, креми і тампони "Еротекс", "Патентекс", "Фарматекс" та гормональні контрацептиви, які індивідуально підбираються лікарем-генікологом. Серед цих препаратів особливу популярність мають "Діане-35", "Логест", "Марвілон", "Регівідон", "Тримерсі", "Мерсілон" та інші, виготовлені провідними фармацевтичними фірмами світу. Окрім того, в наших аптеках можна придбати внутрішньоматкові спіралі, навіть таку унікальну, як "Мірена", яка не лише запобігає заплідненню, але й має лікувальну дію, оскільки до її складу входить гормональна речовина левоноргістрол. Ми також потурбувалися і про вагітних жінок. Пропонуємо спеціально для них цілий ряд збалансованих комплексів вітамінів і мінералів, які насичують організм життєво необхідними речовинами, що сприяють нормальному розвиткові майбутньої дитини: "Прегнавіт", "Пренатал", "Вітрум", "Матерна".

Увага! Категорично забороняється використовувати гормональні контрацептиви, якщо:
ти вагітна або підозрюєш, що можеш бути вагітною;
ти маєш захворювання згортальної системи крові, підвищений артеріальний тиск, хвороби печінки;
ти куриш, вживаєш наркотики, алкоголь;
ти маєш пухлини (злоякісні, доброякісні) в будь-якому органі;
в тебе ще не розпочалися менструації та не встановився свій менструальний цикл.
  • 0

#24 малеча

Генеральний писар

• Користувачі
  • 669 повідомлень
  • Місто:вершина самотності

Відправлено 21.05.2007 – 10:09

Ого я і не знала що стільки є видів презирвативів... ну я бачила різні.. навіть у вигляді рзних тваринок: слоників, бегемотиків... різнокольорових.. А тут так зібрали все в один список :ura:
  • 0

#25 Гуцул

Генеральний писар

• Користувачі
  • 792 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Київ

Відправлено 21.05.2007 – 11:05

а як такі призервативи як "Контекс"? :ura:
  • 0

#26 збоченийФРЕШ

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 94 повідомлень
  • Місто:Ч Е Р Н і В Ц і

Відправлено 03.06.2007 – 10:04

головне обережнов с еробити, можна і без контрацептивів...головне вміло керувтаися та думати шо робиш.

але ясно, що захищатися потрібно....а ось що краще, то вже не мені судити.

щодо пункту 3 - високий рівень залетіти!
  • 0

#27 Neorlandina

Schadenfreude

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3840 повідомлень

Відправлено 03.06.2007 – 21:09

Постінор - бридота рідкісна. Використовується впродовж 72 годин від статевого акту. Після того теж можна, але чи буде результат і який він буде..... Дідько його знає чим то все скінчиться. Народиться зелений чоловічок який-небудь...
І взагалі - гормональні препарати - повна лажа.
Знайомий лікар порадив механічні контрацептиви (спіралі там всякі і те пе)
  • 0

#28 ромашечка91

Генеральний писар

• Користувачі
  • 504 повідомлень

Відправлено 03.06.2007 – 21:22

Preyervativi kraschi za vse. Bo voni zahist, ne til'ki vid vagitnosti, a i vid riznih hvorob... Moyi podrugi bil'sh za vse vikoristuyut' prezervativi,.
postinor ne rekomenduyut' vikoristuvati yak kontraceptiv, alishe yakscho prezik ne spracyuvav..
  • 0

#29 Ya=new DyaDya

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 119 повідомлень
  • Місто:Теребовля

Відправлено 03.06.2007 – 21:41

Є один спосіб який обереже дівчину від небажаної вагітності на 100.011%. ... після статевого акту, якщо партнер захотів собі і кінчив в середину дівчині потрібно посилувати себе і стати з ліжка, потім не зважаючи шо трусяться ноги зробити 50 повних, підкреслюю повних тобто якнайнижче опускатись до підлоги, ПРИСІДАНЬ. Це є народний метод і перевірений не одним поколінням наших землячок. Такшо дівчата кохайтесь на здоровя, і ваші ноги наберуть спортивного вигляду після пів року активного статевого життя. :)
  • 0

#30 Angelus

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 295 повідомлень

Відправлено 04.06.2007 – 00:18

Найкращий захист дають презервативи, але ніколи не купуйте презерватив за 80 коп десь у кіоску бо то теж саме що його просто не купувати. А вже "контекс", "лайф стайлз" чи "дюрекс", то не так важливо.
  • 0

#31 ТітіК

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 311 повідомлень
  • Місто:Світловодськ

Відправлено 04.06.2007 – 11:20

Користуюся "Козацькими" або любими ребристими. З приводу марок - Дюрекс, Сіко. Це - кращі, як на мене. Але можу порекомендувати напальчники, целофанові пакетики, резинові рукавички (унікальна модель на 5 персон), носові хустинки, скотч, скляні/пластикові пляшки, фантікі з-під конхвет, обкладинки для зошитів (використовувати по дві за раз), пиріжки (після статевого акту їсти не рекомендую), коробочки з-під дисків (болісно, але надійно) тощо. :wacko: :wacko: :cool2:
  • 0

#32 Денис :)

Генеральний писар

• Користувачі
  • 585 повідомлень
  • Місто:Столиця

Відправлено 04.06.2007 – 12:00

Я вам не ДЯДЯ (3.06.2007 22:41) писав:

Є один спосіб який обереже дівчину від небажаної вагітності на 100.011%. ... після статевого акту, якщо партнер захотів собі і кінчив в середину дівчині потрібно посилувати себе і стати з ліжка, потім не зважаючи шо трусяться ноги зробити 50 повних, підкреслюю повних тобто якнайнижче опускатись до підлоги, ПРИСІДАНЬ. Це є народний метод і перевірений не одним поколінням наших землячок. Такшо дівчата кохайтесь на здоровя, і ваші ноги наберуть спортивного вигляду після пів року активного статевого життя. :wacko:
ага, канешн... а ще мона паралельно стукити шаманським бубном і співати колискові Ктулху.... :wacko:
  • 0

#33 gycylka

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 14 повідомлень
  • Місто:Ужгород

Відправлено 05.06.2007 – 11:32

Я вам не ДЯДЯ (3.06.2007 22:41) писав:

Є один спосіб який обереже дівчину від небажаної вагітності на 100.011%. ... після статевого акту, якщо партнер захотів собі і кінчив в середину дівчині потрібно посилувати себе і стати з ліжка, потім не зважаючи шо трусяться ноги зробити 50 повних, підкреслюю повних тобто якнайнижче опускатись до підлоги, ПРИСІДАНЬ. Це є народний метод і перевірений не одним поколінням наших землячок. Такшо дівчата кохайтесь на здоровя, і ваші ноги наберуть спортивного вигляду після пів року активного статевого життя. :cool2:

Ага... Народ, на таких "приколах" більшість і попадається :wacko: А дехто ще вірить і в міф про лимонний сік... Будьмо дорослими і не шукаймо собі проблем на голову!

П.С. шкода, що така потрібна тема не надто обговорюється в сім'ях. Та й тут не можна сказати, щоб аж дуже багато людей писали свої думки :wacko: Сумно
  • 0

#34 Marcos

....

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3363 повідомлень

Відправлено 05.06.2007 – 11:35

а що тут писати ....і так ясно " презервативи це самий надійний захист" , хто це розуміє дурньою типу " 50 присідань" не займається.
  • 0

#35 Legum

Генеральний писар

• Користувачі
  • 735 повідомлень
  • Місто:Луцьк

Відправлено 14.06.2007 – 23:40

почитав.....як кажуть і смішно і грішно.....презервативи були і будуть......але ніхто не говорить, що частина чоловічої половини їх просто не сприймає.......і від цього і проблеми.....
як на мене.....своїй половині ніколи не дам пити хімію чи вставляти щось стороннє (вибачте пані за грубість).......а тому презервативи єдиний правильний вихід + надійний (хоча і не завжди на 100 відсотків) захист
  • 0

#36 Денис :)

Генеральний писар

• Користувачі
  • 585 повідомлень
  • Місто:Столиця

Відправлено 15.06.2007 – 18:11

а ще презервативи захищають від хвороб... це дуже важливо, бо Україна лідирує серед країн Європи по темпам поширення ВІЛ/СНІД. а крім сніду ще багацько хвороб існує, котрі дуже важко лікуються, і доволі великі гроші витрачаються на них...

так що краще заплатити пару гривників за презерватив, ніж потім пару сотень, а то й тисяч за лікування... а знаєте, мої любі дітки, які бувають наслідки таких хвороб, навіть якщо їх вилікували?
  • 0

#37 Духовна необмеженість

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 449 повідомлень
  • Місто:Ukraine(I'm back)

Відправлено 06.07.2007 – 22:51

Я вам не ДЯДЯ (3.06.2007 21:41) писав:

Є один спосіб який обереже дівчину від небажаної вагітності на 100.011%. ... після статевого акту, якщо партнер захотів собі і кінчив в середину дівчині потрібно посилувати себе і стати з ліжка, потім не зважаючи шо трусяться ноги зробити 50 повних, підкреслюю повних тобто якнайнижче опускатись до підлоги, ПРИСІДАНЬ. Це є народний метод і перевірений не одним поколінням наших землячок. Такшо дівчата кохайтесь на здоровя, і ваші ноги наберуть спортивного вигляду після пів року активного статевого життя. :D

:) ;) :D просто уявила реакцію мого хлопця, якби я то зробила... лежимо, тут вскочила голяка і давай присідати, ще й вголос рахуючи...
  • 0

#38 kYula

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 124 повідомлень

Відправлено 06.07.2007 – 22:59

хочте вірте чи ні, але постінор - здавалося б надійний препарат, але одна моя подруга, прийнявши його, залетіла
  • 0

#39 Духовна необмеженість

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 449 повідомлень
  • Місто:Ukraine(I'm back)

Відправлено 06.07.2007 – 23:11

kYula (6.07.2007 22:59) писав:

хочте вірте чи ні, але постінор - здавалося б надійний препарат, але одна моя подруга, прийнявши його, залетіла

жах... а вона прийняла його згідно з інструкцією? а мені завжди допомагав...
  • 0

#40 kYula

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 124 повідомлень

Відправлено 06.07.2007 – 23:16

ну, наче, за інструкцією...В неї був однорічний досвід з цим препаратом.
І насправді жах, бо те, що постінор не допоміг, помітила аж на 3 міс.

А взагалі, краще ним не зловживати, бо, наскільки я знаю, це екстрений контрацептив, знаю реальні випадки, коли був збій місячного циклу - що вже дуже негативно для організму.
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних