Перейти до вмісту

Контрацептиви, захист

Повідомлень в темі: 245

#121 Amili

сама по собі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1458 повідомлень
  • Стать:Жінка

Відправлено 24.11.2009 – 17:26

Перегляд дописуrusjavyj (24.11.2009 00:47) писав:

Дурня то дурня!!!!!!!Нема питань!!!!!!Я лиш не розумію в чім проблема, у мені чи як???
Я ж здається нікому своєї думки ннавязуав!!!!
Ви що побісилися всі???
Досвід не мій особисто а моєї сім"ї....І нетреба бутьте ласкаві перекривлювати!!!П-ц

Ми Вам теж думки не нав’язуєм!!!!!!!!!!!!!!!!! А просто говоримо свою власну!!!! Не переймайтеся так!!!!!!!!!!!!!!!!!

В тему: захищатися треба, тим більше якщо партнери непостійні. При постійному партнері теж би радила, а то всяке можу бути, Ви йому довірятимете, а він...
Щодо захисту від вагітності, то стримування партнера не дає гарантії, що не завагітнієте. Що й казав пан rusjavyj, якщо не помиляюся.
Може з презервативом і не такі відчуття, як без, але робити з того трагедії не варто. Головне піклування один про одного.
Щодо штучного безпліддя, про яке говорили, то чула, що в чоловіків його можна відновити, але коли перев’язують маткові труби, то тут дуже мала ймовірність відновлення. Подумайте ж логічно про властивості людського організму, якщо щось десь стискається чч перетискаєся (якщо це не нормальний стан для органу) , воно з часом зростається. Тут не потрібно навіть обширних знань з медицини.
Мене мама народила в 39 років, якби вона по молодості перев’язала труби, мене б не було на світі. Батьки не шкодують, про те, що я народилася. А їхні однолітки заздрять їм, бо їхні діти здебільшого пороз’їжджалися і покинули їх, а з моїми батьками ще є дитина, яка допомагає в домашніх справах. В будь-якому разі, дитина - то дар з яким буває по різному і важко, і радісно.

Підсумовуючи скажу, що за контрацепцію, але яка в меншій мірі шкодитиме організму будь-якого з партнерів.
  • 0

#122 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 07.01.2010 – 20:54

Флуд видалено.
  • 0

#123 фламінго93

Чайник

• Користувачі
  • Pip
  • 2 повідомлень
  • Місто:Хмельницький

Відправлено 18.01.2011 – 16:24

Чому ніхто не пише, що в дівчат і жінок від презирвативів проблеми? :rolleyes: Пробували різні з чоловіком і в мене постійно якісь виникають дуже неприємні побічні реакції (в лікарні теж полежала). Користуємось перерваним, хоча вже набридло. на нерви діє. це спочатку я як марафонець закінчую поки чоловік себе кілька разів стримує, і коли я вже заспокоююсь він доганяє. а так хочеться разом і до кінця... наче обідили і не дали найголовнішим насолодитися.... :)
  • 0

#124 Пластун

хрєновенький генерал

• Користувачі
  • 1990 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Волинь

Відправлено 18.01.2011 – 16:40

Користуйтеся оральними контрацептивами і все буде добре.

Нам в університеті казали що презерватив це для "випадкової зустрічі".
Одружена жінка чи проста така що має постійного надійного партнера має запобігати вагітності в інший спосіб.

Повідомлення відредагував Пластун: 18.01.2011 – 16:42

• 0

#125 Ластів’ятко

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 38 повідомлень

Відправлено 31.01.2011 – 18:39

Я ніяких таблеток не пила і не буду, і спіралей ставити теж не збираюся-навыщо пити гормональне ы гробити собы здоровья,при тому вы спыралей часто болячкы рызны!Отн презерватив -вдягнув,використав-викинув!Проще простого!А те,що комусь з презервативом не кайф-так нехай з дитиною через 9 місяців буде кайф!
  • 0

#126 Пластун

хрєновенький генерал

• Користувачі
  • 1990 повідомлень

Відправлено 31.01.2011 – 20:49

Перегляд дописуЛастів’ятко (31.01.2011 18:39) писав:

Я ніяких таблеток не пила і не буду, і спіралей ставити теж не збираюся-навыщо пити гормональне ы гробити собы здоровья,при тому вы спыралей часто болячкы рызны!Отн презерватив -вдягнув,використав-викинув!Проще простого!А те,що комусь з презервативом не кайф-так нехай з дитиною через 9 місяців буде кайф!

Зараз гормональні котрацептиви не ні що 30 років тому після яких бороди відростали, а сперма необхідна жіночому організмові (знаю, що ризикую накликати сюди полчище любителів пожартувати з цього приводу, але це правда), постійне користування кондомами збільшує ризик окнозахворювань жіночої репродуктивної системи.
І "відчуття" тут ні до чого. Чи тобі просто щось захотілося написати? Бо видно посту на який відповідала ти не читала.
  • 0

#127 Тітонька ÈMMY

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 469 повідомлень
  • Місто:Олександрія

Відправлено 11.02.2011 – 22:57

Перегляд дописуЛастів’ятко (31.01.2011 18:39) писав:

Вау! Які упередження! А як же тоді гормональними таблетками лікують, якшо вони "гроблять здоров'я" ?! г
Та й у фінансовому плані кожному своє. Якшо секс раз на два тижні чи рідше - презервативи мо' й підуть. А коли за вихідні користується упаковка презервативів тої ж ціни що й пачка таблеток на місяць... Так і сексу перехочеться підбивши витрати B)
  • 0

#128 веснянка

Старійшина

• Користувачі
  • 1492 повідомлень

Відправлено 12.02.2011 – 00:30

Перегляд дописуПластун (18.01.2011 17:40) писав:

не завжди,там товстезна інструкція із застосування, особливо - пункт - протипоказання

Перегляд дописуПластун (18.01.2011 17:40) писав:

B)

Повідомлення відредагував веснянка: 12.02.2011 – 00:30

• 0

#129 Пластун

хрєновенький генерал

• Користувачі
  • 1990 повідомлень

Відправлено 12.02.2011 – 00:54

Перегляд дописувеснянка (12.02.2011 00:30) писав:

не завжди,там товстезна інструкція із застосування, особливо - пункт - протипоказання

Як в кожного препарату.
Але майже завжди щось можна підібрати.
  • 0

#130 Дівчатко)

Чайник

• Користувачі
  • Pip
  • 8 повідомлень

Відправлено 15.02.2011 – 21:48

Перегляд дописуПластун (18.01.2011 16:40) писав:

Одружена жінка чи проста така що має постійного надійного партнера має запобігати вагітності в інший спосіб.
це ж як одружена жінка має запобігат вагітності?
  • 0

#131 Пластун

хрєновенький генерал

• Користувачі
  • 1990 повідомлень

Відправлено 15.02.2011 – 21:51

Перегляд дописуДівчатко) (15.02.2011 21:48) писав:

це ж як одружена жінка має запобігат вагітності?

не презервативом
  • 0

#132 Дівчатко)

Чайник

• Користувачі
  • Pip
  • 8 повідомлень

Відправлено 15.02.2011 – 22:01

Перегляд дописуПластун (15.02.2011 21:51) писав:

не презервативом
ну я вже то зрозуміла і питаю про інші можливі способи?
  • 0

#133 Пластун

хрєновенький генерал

• Користувачі
  • 1990 повідомлень

Відправлено 15.02.2011 – 22:19

Перегляд дописуДівчатко) (15.02.2011 22:01) писав:

ну я вже то зрозуміла і питаю про інші можливі способи?

оральні контрацептиви
зараз 5 - те покоління цілком ок
  • 0

#134 Немі

т-зло, т-дурепа, т-невдаха, т-піся, т-ононіміст. я звьозда.

• Користувачі
  • 2566 повідомлень
  • Місто:Олімп

Відправлено 15.02.2011 – 22:26

Перегляд дописуПластун (15.02.2011 21:19) писав:

оральні контрацептиви
зараз 5 - те покоління цілком ок
хз
знайома (старша за мене на рік) вживала, тепер їй дитя захотілось, два роки не змогла завагітніти, а тепер на днях потрапила у лікарню і ледве вижила, бо виявилося, що в неї позаматкова вагітність, якраз в яєчнику та внутрішя кровотеча. Довелося вирізати весь яєчник, а й так їй пощастило, що вижила, бо загалом 4 літри крові втратила.
Так що чим більше дивлюся по знайомих, тим менше щодо оральних переконана, а після цього випадку вже взагалі.
  • 0

#135 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 15.02.2011 – 22:27

всі мої знайомі, які користувалися ОК, повагітніли аж бігом. їх не так багато - 6 дівчат від 20 до 27.
ще в одного знайомого дівчина приймала ОК і теж завагатніла. але тут я підозрюю, шо вона нагло хтіла його на собі одружити і про ОК брехала, що там в них сталося далі - хз.
а але результат прийому ОК тих дівчат - 2 дитини і 4 аборти.
кагбе, виникає питання: чому? ті таблетки прострочені були шо лі? чи цей спосіб контрацепції такий ж дієвий як і оте рахування днів коли можна і ніззя?
  • 0

#136 Дівчатко)

Чайник

• Користувачі
  • Pip
  • 8 повідомлень

Відправлено 15.02.2011 – 22:40

Перегляд дописуSensssorika (15.02.2011 22:27) писав:

а але результат прийому ОК тих дівчат - 2 дитини і 4 аборти.
кагбе, виникає питання: чому? ті таблетки прострочені були шо лі? чи цей спосіб контрацепції такий ж дієвий як і оте рахування днів коли можна і ніззя?

ну такі таблетки мають срок придатності вроді 5 років і на упаковці то зазначено(принаймні я бачила власними очима). мож вони не правильно приймали чи ше шось, але хоча гарантії на 100% нема ніде. ту це вже не одноразово казали.

А хтось знає про такі методи для небажаної вагітності після статевого акту як присування водою з оцтом або харчовою содою?
  • 0

#137 Пластун

хрєновенький генерал

• Користувачі
  • 1990 повідомлень

Відправлено 15.02.2011 – 22:41

В мене практично всі знайомі дівчата (більшість медики) приймали всю дорогу ОК і ніяких проблем, з групи без дитини поки одна, єдина що незаміжня.
все це діло консультуалося і обсмоктувалося всією великою професурою (бо ми ж прямо на тих каферах що для всієї України рекомендації пишуть тусили :( ) .
А причин для викиднів/загроз/всякої фігні море, реально їх з чимось пов'язати не-мож-ли-во. Може від ОК, а може від твоїх улюблених мюслів. Десь так. Тому не партеся, пийте таблетки і будьте щасливі.
  • 0

#138 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 15.02.2011 – 22:46

Перегляд дописуДівчатко) (15.02.2011 23:40) писав:

А хтось знає про такі методи для небажаної вагітності після статевого акту як присування водою з оцтом або харчовою содою?
хоспаді,який жах.
якшо вже довіряєте ОК, то після статевого акту є таблетки "монінг афте пілл". типу на наступний ранок.

я,наприклад, проти таблеток узагалі, не те шо контрацептивних.
  • 0

#139 Пластун

хрєновенький генерал

• Користувачі
  • 1990 повідомлень

Відправлено 15.02.2011 – 22:51

Перегляд дописуДівчатко) (15.02.2011 22:40) писав:

Ці методи знали ще в античності.
Оцтове спринцювання ніби і зараз застосовують. Десь на південному Тиморі.
Є думка що там варіант зальоту десь біля 1%, тобто не набагато менше ніж при перерваному. Але замість того щоб повалятися з коханим на пожмаканій постелі, ти бігтемеш як вжалена в туалет і так далі, не буду описувати процесу....
Воно тобі треба?
  • 0

#140 Немі

т-зло, т-дурепа, т-невдаха, т-піся, т-ононіміст. я звьозда.

• Користувачі
  • 2566 повідомлень
  • Місто:Олімп

Відправлено 15.02.2011 – 22:51

Перегляд дописуДівчатко) (15.02.2011 21:40) писав:

вони дуже дієві, траст мі
і безпечніші за ОК
можеш сміливо вживати :(
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних