Перейти до вмісту

Контрацептиви, захист

Повідомлень в темі: 245

#101 Гість_Tycja_*

• Гості

Відправлено 12.11.2009 – 21:02

Перегляд дописуreyneke (26.04.2007 10:58) писав:

А як ви відноситесь до такого способу прєдохранєнія, як перерваний статевий акт (для тих хто не в курсі, коли хлопець не кінчає у дівчину)? Звичайно, не від хвороб, але від небажаної вагітності.

Наскільки воно дієве? Бо мене впевнювали, що надійність - 99,9%! А мені якось слабо віриться... :lol:
Я ніколи би на таке не пішла,оскільки це дуже ризиково
  • 0

#102 rusjavyj

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 38 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 13.11.2009 – 18:32

Перегляд дописуreyneke (26.04.2007 10:58) писав:

А як ви відноситесь до такого способу прєдохранєнія, як перерваний статевий акт (для тих хто не в курсі, коли хлопець не кінчає у дівчину)? Звичайно, не від хвороб, але від небажаної вагітності.

Наскільки воно дієве? Бо мене впевнювали, що надійність - 99,9%! А мені якось слабо віриться... :unsure:
Воно дієве....незовсім........
Проблема в тім що у смазочних рідинах є теж невеликий відсоток смерматозоїдів, але він є.....Тож залетіти можна і при перериванні стат.акту.
Це дані з мед. книг і лікарів....Це чиста правда.

Перегляд дописуreyneke (26.04.2007 12:03) писав:

Marcos, Stuff
Ну якщо чоловік не може стриматися, то тоді так, звичайно...

2 Stuff
Яким чином це шкодить чоловічому здоров"ю, якщо чоловік все одно кінчить?? Раніше, чи трошки пізніше... яка різниця?

Мене більше цікавить твердження, що... гмм... смазка то не сперма, і в ній сперми ані граму немає. Хоча на презервативах пишуть, що в ній може міститися невелика кількість сперми. І як мені пояснили, таке може бути лише тоді, коли, скажімо так, це не перший статевий акт за ніч. А якщо чоловік до цього не кінчав та вміє добре стримуватися, чи можлива вагітність в такому випадку?
Завагітніти ??????? Та безпроблем.Стримуйся скільки влізе - це недає ніяких гарантій...
А щодо здоровя, то так можна імпотентом стати.....Дуже велика шкода організму чоловіка...
Форумчани ви б ліпше книги про таке читали, а не дурниці отакі виписували....

Без обід....Перепрошую.
  • 0

#103 rusjavyj

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 38 повідомлень

Відправлено 13.11.2009 – 19:03

Перегляд дописуreyneke (11.07.2007 09:47) писав:

Факти, будь ласка. Яким чином перерваний статевий акт сприяє чоловічому безпліддю?

І що ж ти пропонуєш, якщо перерваний акт тобі так не до вподоби?
та це катастрофа!!!!!!! Люди читайте книги медичні, консультуйтесь з дохторами!!!!!!!!!!
Та масти собі голову смальцем1!!!!!!!!
Роби так дальше, будеш завжди здоровий і "стоячий"....
Ужас....
Я б на твому місці навіть встидався писати таку фігню...Щоб форумчани хіба посміялись...
  • 0

#104 rusjavyj

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 38 повідомлень

Відправлено 13.11.2009 – 20:14

Перегляд дописуolmos (22.05.2008 16:06) писав:

коли ми користувались "стримуванням", "завагітніли" - вперше.... наразі під час останніх пологів перев"язали маточні труби та і все, звичайно спосіб не для всіх але ефективний, хоча якщо чесно трішечки жалкую, десь у глибині душі хочеться ще одне маленьке життя....
Якщо первязані маткові труби то їх можна і "розвязати", а от як обрізані - то звичайно безповоротньо!!!!!!!
Це мені говорила завідуюча І-Ф. роддому...

Перегляд дописуyushchenko (18.09.2009 01:35) писав:

Угу. А можливості гаманця ще неймовірніші.
Кілька тисяч і "труби" відновлені...(точно незнаю скільки..)
Як хочеться дитинки, то я думаю кожен постарається зробити все для цього.
  • 0

#105 bendera.UA

Комбінатор....мясо-горілчаного комбінату.

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2306 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:вокзал Київ-Пас - Дарниця

Відправлено 13.11.2009 – 23:13

Перегляд дописуrusjavyj (13.11.2009 18:32) писав:

Наскільки воно дієве? Бо мене впевнювали, що надійність - 99,9%! А мені якось слабо віриться...
ніфіга...... то діє на 111111110000000998765432 і 5 сотих відсотка....... шо ж ви так заменшуєте.......
  • 0

#106 Ганна панна

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 104 повідомлень

Відправлено 15.11.2009 – 03:25

Перегляд дописуrusjavyj (13.11.2009 21:14) писав:

Якщо первязані маткові труби то їх можна і "розвязати"
Якщо орган перетиснений довгий час у неприродному стані, то це може йому зашкодити. І таке втручання може не пройти безслідно.
  • 0

#107 bendera.UA

• Користувачі
  • 2306 повідомлень

Відправлено 15.11.2009 – 12:08

головне шоб був гАламурний бантік....
Зображення

Ганна панна права - жоден лікарь не дасть гаранії відновлення репродуктивної функції після такої процедури...... то скорше виключення, а не правило...
  • 0

#108 ВакуОлька

Найпостожерливіша

• Користувачі
  • 1558 повідомлень
  • Стать:Жінка

Відправлено 15.11.2009 – 17:37

Перегляд дописуrusjavyj (13.11.2009 21:14) писав:

Якщо первязані маткові труби то їх можна і "розвязати", а от як обрізані - то звичайно безповоротньо!!!!!!!
Це мені говорила завідуюча І-Ф. роддому...

Кілька тисяч і "труби" відновлені...(точно незнаю скільки..)
Як хочеться дитинки, то я думаю кожен постарається зробити все для цього.
"Чув дзвін, не знаєш де він".. По-перше, припини істерику.. Чесно.. Встидно, що ти мій земляк.. теж мені.. мужик..

По-друге, не говори того, чого не знаєш... Маткові труби "розв"язати, як ти кажеш, неможливо. Нема ще технологій. Якщо читаєш книги, добре вчитуйся і візьми лінійку і уяви якої товщини маткові труби. При перев"язуванні маткових труб відновлення їх не неможливим. А от вагітність - може бути як і після перев"язування, так і після втрати труб разом з яйниками. Правда тільки методом ЕКЗ (екстракорпоральне запліднення) як за допомогою власних яйцеклітин жінки, яка перед "зав"язуванням" заморозила їх у кріокамері, так і донорськими..

Я тебе прошу, не говори того, чого не знаєш. Лікар може й могла щось схоже сказати, але це тільки схоже..
  • 0

#109 Zhooook

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 167 повідомлень

Відправлено 15.11.2009 – 19:30

Кидайте дрочити, і тоді шанси завагітніти збіольшаться. Бо сперма вся буде дозріла!
  • 0

#110 Zuzik

наглий, самоувєрєнний хам!

• Користувачі
  • 1126 повідомлень

Відправлено 15.11.2009 – 19:44

Перегляд дописуZhooook (15.11.2009 19:30) писав:

Кидайте дрочити, і тоді шанси завагітніти збіольшаться. Бо сперма вся буде дозріла!
Дивися шо б не перезріла тільки...
  • 0

#111 bendera.UA

• Користувачі
  • 2306 повідомлень

Відправлено 15.11.2009 – 21:28

Перегляд дописуВакуОлька (15.11.2009 17:37) писав:

... Маткові труби "розв"язати, як ти кажеш, неможливо. Нема ще технологій. Якщо читаєш книги, добре вчитуйся і візьми лінійку і уяви якої товщини маткові труби...
для чого така поглиблина лекція? варто було просто порадити завязати власного цюцюрника на вузлик з бантіком, а потім порадити роз"язати його....... думаю то було б дохідливіше.
  • 0

#112 Ганна панна

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 104 повідомлень

Відправлено 16.11.2009 – 01:35

Судячи з того, що тут нарадили, то безпечніше для здоров’я читати медичні сайти.
  • 0

#113 rusjavyj

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 38 повідомлень

Відправлено 17.11.2009 – 01:03

[quote name='ВакуОлька' post='538422' date='15.11.2009 17:37']"Чув дзвін, не знаєш де він".. По-перше, припини істерику.. Чесно.. Встидно, що ти мій земляк.. теж мені.. мужик..

По-друге, не говори того, чого не знаєш... Маткові труби "розв"язати, як ти кажеш, неможливо. Нема ще технологій. Якщо читаєш книги, добре вчитуйся і візьми лінійку і уяви якої товщини маткові труби. При перев"язуванні маткових труб відновлення їх не неможливим. А от вагітність - може бути як і після перев"язування, так і після втрати труб разом з яйниками. Правда тільки методом ЕКЗ (екстракорпоральне запліднення) як за допомогою власних яйцеклітин жінки, яка перед "зав"язуванням" заморозила їх у кріокамері, так і донорськими..

Я тебе прошу, не говори того, чого не знаєш. Лікар може й могла щось схоже сказати, але це тільки схоже..[/quote]
Та мені без різниці.....Та у мене жінку кесарили і не одна лікарка сказала, що на маткових труба можна поставити бантик, або обрізати....
Якщо бантик томаткові труби можуть навіть самі відновитись...і часто жінка таким чином несподівано вагітніє....

Мені однаково, говоріть і пишіть і робіть собі кожен як хоче!!!!!!
Я ж ненавязую своєї думки, я просто говорю те що говорили мені спеціалісти і ВСЕ!!!! І читав мед.книги - кожна відповідно по-своєму пише....
І крі м того моя дружина частково повязана з медициною...але правда не медик....

[quote]
Встидно, що ти мій земляк.. теж мені.. мужик..
[\quote]
))))
  • 0

#114 ВакуОлька

Найпостожерливіша

• Користувачі
  • 1558 повідомлень
  • Стать:Жінка

Відправлено 18.11.2009 – 20:37

Перегляд дописуrusjavyj (17.11.2009 01:03) писав:

Та мені без різниці.....Та у мене жінку кесарили і не одна лікарка сказала, що на маткових труба можна поставити бантик, або обрізати....
Якщо бантик томаткові труби можуть навіть самі відновитись...і часто жінка таким чином несподівано вагітніє....

Мені однаково, говоріть і пишіть і робіть собі кожен як хоче!!!!!!
Я ж ненавязую своєї думки, я просто говорю те що говорили мені спеціалісти і ВСЕ!!!! І читав мед.книги - кожна відповідно по-своєму пише....
І крі м того моя дружина частково повязана з медициною...але правда не медик....
"Та мені...", "Та у мене..."... ггг

Скажу та.. Не буду тут розмахувати руками і пояснювати що й до чого... Скажу тобі тільки одне - непрохідність маткових труб (чи штучна, чи в наслідок запальних процесів) є першим показником для ЕКЗ. При непрохідності (перекритті) труб природня вагітність НЕМОЖЛИВА!!! Лікарі можуть спробувати відновити непрохідність хірургічним способом, але удачі в цій справі всього 10%, а то й менше.

Більше пояснювати і розпинатись не буду... Вчи матчасть.. Або хоча б уважно почитай про те, як відбувається запліднення і роздивись картинки під тим текстом.. А не користуйся послугами ББС...

*знаю, що то мало кому потрібна така інформація, але зачепило..
  • 0

#115 rusjavyj

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 38 повідомлень

Відправлено 20.11.2009 – 16:42

Скажу та.. Не буду тут розмахувати руками і пояснювати що й до чого... Скажу тобі тільки одне - непрохідність маткових труб (чи штучна, чи в наслідок запальних процесів) є першим показником для ЕКЗ. При непрохідності (перекритті) труб природня вагітність НЕМОЖЛИВА!!! Лікарі можуть спробувати відновити непрохідність хірургічним способом, але удачі в цій справі всього 10%, а то й менше.

Більше пояснювати і розпинатись не буду... Вчи матчасть.. Або хоча б уважно почитай про те, як відбувається запліднення і роздивись картинки під тим текстом.. А не користуйся послугами ББС...

*знаю, що то мало кому потрібна така інформація, але зачепило..
[/quote]
Ти мабуть дуже мудра, і все про все знаєш!!!!
Обсирати когось бачу непогано вмієш!!!!
Я виклав те що знаю з власного досвіду, а ти тут про свої 5 копійок!!!!
Я ще раз кажу мене слухати нетреба, слухати треба спеціалістів!!!! Нажать або і надобре такі передачі не дивлюсь!!!!!
Тож будь ласкава пиши по темі, а не мене перекрикуй!!!!
ГГГГГГГГГГГГГГГГГГГГГГГГГГГГГГГГГГГГГГГГГГГГГГГ)))))))
  • 0

#116 Вареник

banned

• Користувачі
  • 3089 повідомлень

Відправлено 20.11.2009 – 16:51

Перегляд дописуrusjavyj (20.11.2009 16:42) писав:

Я виклав те що знаю з власного досвіду, а ти тут про свої 5 копійок!!!!
пане, вам перев"язували маткові труби?
  • 0

#117 Zuzik

• Користувачі
  • 1126 повідомлень

Відправлено 20.11.2009 – 16:54

Перегляд дописуВареник (20.11.2009 16:51) писав:

ні... канали... сіменні... але то ж типу... аналог... як кажуть при спробі продати старі жигулі за ціною БМВ
  • 0

#118 Вареник

banned

• Користувачі
  • 3089 повідомлень

Відправлено 20.11.2009 – 16:56

Перегляд дописуZuzik (20.11.2009 16:54) писав:

ні... канали... сіменні... але то ж типу... аналог... як кажуть при спробі продати старі жигулі за ціною БМВ

це явно подіяло на нервову систему пана
  • 0

#119 rusjavyj

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 38 повідомлень

Відправлено 20.11.2009 – 17:03

Перегляд дописуВареник (20.11.2009 16:51) писав:

Та ні слава Богу!!!!!!Вам що роити нічого???
Всі за одну?? Та на здоровя........
Це ж треба було на мою голову, в цю тему залізти, а тепер спокою немаю....)))
Проїхали!!!!!!
  • 0

#120 Zuzik

• Користувачі
  • 1126 повідомлень

Відправлено 20.11.2009 – 17:07

Перегляд дописуrusjavyj (20.11.2009 17:03) писав:

Та ні слава Богу!!!!!!Вам що роити нічого???
Всі за одну?? Та на здоровя........
Це ж треба було на мою голову, в цю тему залізти, а тепер спокою немаю....)))
Проїхали!!!!!!
Та чого ж? Пан так впевнено розказує про речі (на переконання багатьох насправді дурня повна), посилаючись на власний досвід, що загалу дуже цікаво дізнатися про цей досвід... особливо про бантики і художню вишивку апендицитних швів... :wacko:
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних