Перейти до вмісту

Болонська система у ВНЗ

Повідомлень в темі: 104

#61 TossFromUA

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 142 повідомлень
  • Стать:Чоловік

Відправлено 13.06.2008 – 22:07

Найтупіша система в освіті. З нею тепер треба весь семестр тільки сидіти, ходити на пари. Називається 50/50 балів. Навіть, якщо ти досконало знаєш предмет і забив на пари, матимеш 50 балів і ідеш на талон... Отака система. Крім того, викладачі оцінюють хто як хоче. Хай йде... подалі їхня с-ма.
  • 0

#62 Sergiy_K

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6889 повідомлень
  • Місто:штори

Відправлено 14.06.2008 – 00:06

Перегляд дописуTossFromUA (13.06.2008 23:07) писав:

Найтупіша система в освіті. З нею тепер треба весь семестр тільки сидіти, ходити на пари. Називається 50/50 балів. Навіть, якщо ти досконало знаєш предмет і забив на пари, матимеш 50 балів і ідеш на талон... Отака система. Крім того, викладачі оцінюють хто як хоче. Хай йде... подалі їхня с-ма.

як ти все знаєш, то йди працюй, чого штани протирати
  • 0

#63 Альтерус

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 54 повідомлень

Відправлено 14.06.2008 – 13:19

А бо нєфіг на пари забивати.

Хоча, якщо працюєш, претензії справедливі. Але якщо просто не ходиш - хто тобі доктор? )
  • 0

#64 Дарця_Борхес

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 796 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:дурки...

Відправлено 14.06.2008 – 23:12

Єдине шо мені подобається, це те, що можна не здавати іспити з деяких предметів, в яких ти нічого не шариш.....Проте все інше....Оцінювання в кожного своє, деякі викладачі тупо не дозволяють отримувати оцінку "автоматом", а женуть на іспит, хоча ми можемо отримати оцінку і так.....В теорії не погано, а на практиці.... :)
  • 0

#65 Духовна необмеженість

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 449 повідомлень
  • Місто:Ukraine(I'm back)

Відправлено 15.06.2008 – 13:39

Перегляд дописуАльтерус (21.05.2008 21:03) писав:

та нормальна система. все дуже ефективно поєднується, жодних описаних тут проблем не спостерігаю.

але моя Академія на Болонку перейшла набагато раніше, ніж решта вишів України... та й у нас суміш класичної радянської та Болонської.

угу
у нас також все шикарно))
  • 0

#66 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6693 повідомлень
  • Місто:пекельне болото

Відправлено 15.06.2008 – 13:51

Як завжди, хорошу ідею обгадили... так само колись марксизм обгадили, і створили СРСР...
  • 0

#67 Духовна необмеженість

Писар

• Користувачі
  • 449 повідомлень

Відправлено 15.06.2008 – 15:42

я так гадаю, що то залежить від ВУЗу та від прогресивності його керівників)
  • 0

#68 Nomad

Старійшина

• Користувачі
  • 3581 повідомлень

Відправлено 15.06.2008 – 15:45

Перегляд дописуДуховна необмеженість (15.06.2008 16:42) писав:

я так гадаю, що то залежить від ВУЗу та від прогресивності його керівників)

Ну звичайно від ВУЗу залежить, від студентів...Он у нас у групі Оболонська система-пємо пифо на поляні, і всі задоволені всім))))
  • 0

#69 Aleph

Профі

• На перевірці
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 396 повідомлень

Відправлено 15.06.2008 – 22:43

Ставлення негативне. Наприклад, у медицині це приведе до ліквідації деяких спеціальностей, котрі займають ведучі позиції як по попиту так і по науковій роботі. Приклад - інфекційні хвороби, що є однією з найуніверсальніших спеціальностей.

При моєму негативному ставленню до зруйнованої імперії (СРСР), мушу зауважитим, що освіту так медицину потрібно було зберегти.
  • 0

#70 Sergiy_K

Старійшина

• Користувачі
  • 6889 повідомлень

Відправлено 16.06.2008 – 13:46

Перегляд дописуAleph (15.06.2008 23:43) писав:

Ставлення негативне. Наприклад, у медицині це приведе до ліквідації деяких спеціальностей, котрі займають ведучі позиції як по попиту так і по науковій роботі. Приклад - інфекційні хвороби, що є однією з найуніверсальніших спеціальностей.
це яким макаром? :) Болонська система забороняє спеціальність "інфекційні хвороби"?
  • 0

#71 Духовна необмеженість

Писар

• Користувачі
  • 449 повідомлень

Відправлено 17.06.2008 – 18:44

Перегляд дописуДарця_Борхес (15.06.2008 00:12) писав:

Єдине шо мені подобається, це те, що можна не здавати іспити з деяких предметів, в яких ти нічого не шариш.....Проте все інше....Оцінювання в кожного своє, деякі викладачі тупо не дозволяють отримувати оцінку "автоматом", а женуть на іспит, хоча ми можемо отримати оцінку і так.....В теорії не погано, а на практиці.... :happy1:

висновок - проблема не в системі, а у викладачах, які цю систему конвертує хто як хоче.

У нас в академії з цим просто цукерочка) І сама по собі система суперова.
Іспити складаємо навпротязі цілого року, частково відсутня "запарка" в кінці. :cool2:
  • 0

#72 Ласочка:)

Сова всія Теревень

• Користувачі
  • 1002 повідомлень
  • Місто:Славне місто Утопія

Відправлено 17.06.2008 – 19:25

Sergiy_K

У мене таке саме питання....
  • 0

#73 Aleph

Профі

• На перевірці
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 396 повідомлень

Відправлено 19.06.2008 – 12:45

Перегляд дописуSergiy_K (16.06.2008 14:46) писав:

це яким макаром? :huh: Болонська система забороняє спеціальність "інфекційні хвороби"?

Не буде більше такої спеціалазації у вищих медичних навчальних закладах. Швидше за все вона ввільється у більш загальну - терапія.
  • 0

#74 TossFromUA

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 142 повідомлень

Відправлено 25.06.2008 – 16:47

Перегляд дописуSergiy_K (14.06.2008 01:06) писав:

як ти все знаєш, то йди працюй, чого штани протирати
Взагалі... Ти що, вважаєш я б не міг?. Нажаль є дві вітки: м'ясом, мозком. М'ясом, взагалі жопа, перспективи ніякої. Мозком... наразі я настільки тупий, що нічого корисного мозком зробити неможу. Взагалі, іти працювати зараз (17 років) - це достроковий ††† на майбутню перспективу.

Перегляд дописуАльтерус (14.06.2008 14:19) писав:

А бо нєфіг на пари забивати.

Хоча, якщо працюєш, претензії справедливі. Але якщо просто не ходиш - хто тобі доктор? )
Я на пари не забивав, взагалі ходив і не пропускав, врешті, кінчив тим, що отримав 4 і 3 ки. Хоча... Екзаменм майже по максимуму понаписував.
Ви що?... Іди працюй, так? Розумієш, Та Срана система робить таку фігню з освітою в Україні, що, щоб розгребти і докопатися до суті будуть потрібні десятиліття. Хочу заявити, що БОЛОНСЬКИЙ ПРОЦЕС - свідомий процес розвалу освіти в Україні. Взагалі, населення України від природи не тупе, в порівнянні з тупими неграми-америкосами, які вміють тільки бігати, люди в нас вміють і можуть думати. Але, як завжди, нам потрібний батіг, щоб гнати. Бо наразі так... О, Болонський процес? Те пох, здамо, ідем на пиво... І так до сесії. Та взагалі суспільство перетворюється на стадо робочого класу, основна мета якого побухати. Блін, чому завжди так, я вже по собі бачу, що я просто стаю ідіотом, хоча вже став. Вибачайте, але це так. ;) ;) :angry1:

Нажаль пасивні ми... Нічого недовго залишилося. :)
Світ собі котиться в прірву.

Повідомлення відредагував TossFromUA: 25.06.2008 – 16:40

• 0

#75 Sergiy_K

Старійшина

• Користувачі
  • 6889 повідомлень

Відправлено 25.06.2008 – 16:52

Перегляд дописуTossFromUA (25.06.2008 17:47) писав:

Взагалі... Ти що, вважаєш я б не міг?. Нажаль є дві вітки: м'ясом, мозком. М'ясом, взагалі жопа, перспективи ніякої. Мозком... наразі я настільки тупий, що нічого корисного мозком зробити неможу. Взагалі, іти працювати зараз (17 років) - це достроковий ††† на майбутню перспективу.
я нічого не вважаю. ти визначся чи може освіта зробити тебе менш тупим. якщо так - то нічого на систему гнати, учись. якщо ні - то чого марнувати час?
  • 0

#76 TossFromUA

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 142 повідомлень

Відправлено 25.06.2008 – 16:59

Повір, освіта зробити мене менш тупим може! І не тільки мене. Нажаль теперішня розумним зробити неможе. Так, ідіотом, що все підряд зубрить, може. Але... я незнаю, куди я реально зможу піти працювати, після завершення навчання.
  • 0

#77 Мурзілка

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 321 повідомлень
  • Місто:Дім там де він

Відправлено 03.07.2008 – 10:50

Перегляд дописуDarkLordVillis (15.06.2008 14:51) писав:

Як завжди, хорошу ідею обгадили... так само колись марксизм обгадили, і створили СРСР...

Якщо оболонська система це хороша ідея, то при ній ти не навчався. Ця система просто якесь жахіття. Увесь час ганяєшся за кожним балом, бо 90 балів - то вже 5, а от 89 - ще 4. Змусити навчатись за цією системою того хто її вигадав :lol:
  • 0

#78 Sergiy_K

Старійшина

• Користувачі
  • 6889 повідомлень

Відправлено 03.07.2008 – 11:22

Перегляд дописуМурзілка (3.07.2008 11:50) писав:

Якщо оболонська система це хороша ідея, то при ній ти не навчався. Ця система просто якесь жахіття. Увесь час ганяєшся за кожним балом, бо 90 балів - то вже 5, а от 89 - ще 4. Змусити навчатись за цією системою того хто її вигадав :lol:
та нє. тут примус не поможе. коли хтось не вдупляє, що метою навчання є знання а не оцінка, то це вже пажизні.
  • 0

#79 Мурзілка

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 321 повідомлень
  • Місто:Дім там де він

Відправлено 03.07.2008 – 11:32

Перегляд дописуSergiy_K (3.07.2008 12:22) писав:

та нє. тут примус не поможе. коли хтось не вдупляє, що метою навчання є знання а не оцінка, то це вже пажизні.

Навіщо так? Я образно навела приклад, а сприймати так буквально...
  • 0

#80 Sergiy_K

Старійшина

• Користувачі
  • 6889 повідомлень

Відправлено 03.07.2008 – 11:58

Перегляд дописуМурзілка (3.07.2008 12:32) писав:

Навіщо так? Я образно навела приклад, а сприймати так буквально...
а що? в твоєму "образі" є інші смисли, крім того на який я вказав?
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних