Перейти до вмісту

Роксолана

Повідомлень в темі: 26

#21 Bazhannja

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 18 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Київ

Відправлено 05.07.2008 – 15:59

За деякими джерелами Роксолана або Настя Лісовська (справжнього її ім"я досі ніхто не знає) взагалі думала тільки про себе та як помститися за себе, а про інтереси України не те що не дбала, а і не думала дбати. Взагалі вона була дуже жорстокою, можливо через те, що її викрали з України і багато разів продавали на невільницьких ринків.
  • 0

#22 TRYNDY_RYNDY

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 27 повідомлень
  • Місто:bagdad

Відправлено 05.07.2008 – 16:45

питання-чи не Роксолана спланувала отруення сина султана вид першои жнки,тобто вбила брата свого сина!ото вже геройка-гордитеся?я -не
  • 0

#23 Катка

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 84 повідомлень

Відправлено 05.07.2008 – 17:54

Перегляд дописуTRYNDY_RYNDY (5.07.2008 17:45) писав:

питання-чи не Роксолана спланувала отруення сина султана вид першои жнки,тобто вбила брата свого сина!ото вже геройка-гордитеся?я -не

то передача була про Роксолану...вона вважається історичною особою, а як відомо, вся історія - сумніви. ніхто не знає правди.вважати її національною героїнею? чи просто поспівчувати жінці, яка виживала на чужині як могла? кожен обирає своє.
  • 0

#24 Максим Стюфляєв

Генеральний писар

• СуперМодератори
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 725 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Лутугине Луганська область.

Відправлено 05.07.2008 – 18:43

Перегляд дописуКатка (5.07.2008 18:54) писав:

то передача була про Роксолану...вона вважається історичною особою, а як відомо, вся історія - сумніви. ніхто не знає правди.вважати її національною героїнею? чи просто поспівчувати жінці, яка виживала на чужині як могла? кожен обирає своє.
Господи, та яка вона національна героїня? У чому її героїзм? Що спала з султаном? Таких героїнь у всі часи було повно. Я не засуджую цю жінку. Але я не розумію, чого її зараз так звеличують? Вже просто бісить! Вона, отримавши владу, щось для України зробила? Допомогала українцям вибороти незалежність? Припинила турецько - татарські набіги на наші землі? Ні! Тоді за що така пошана?
  • 0

#25 Lemurka

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 61 повідомлень
  • Місто:Обухів, кв. 24

Відправлено 05.07.2008 – 18:50

Ну... звичайно, вона не героїня.
Але якщо така дівчина існувала (я думаю, це точно так і було), то нам можна нею попишатися. Адже українська дівчина досягла величезних висот в іншій країні. Вона молодець.
  • 0

#26 Максим Стюфляєв

Генеральний писар

• СуперМодератори
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 725 повідомлень
  • Місто:Лутугине Луганська область.

Відправлено 05.07.2008 – 18:55

Перегляд дописуLemurka (5.07.2008 19:50) писав:

Ну... звичайно, вона не героїня.
Але якщо така дівчина існувала (я думаю, це точно так і було), то нам можна нею попишатися. Адже українська дівчина досягла величезних висот в іншій країні. Вона молодець.
Тоді вже краще належно пошанувати Анну Ярославну. ІМХО, значно вагоміша підстава для національної гордості.
  • 0

#27 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6652 повідомлень
  • Місто:пекельне болото

Відправлено 05.07.2008 – 19:24

Перегляд дописуМаксим Стюфляєв (5.07.2008 19:43) писав:

Припинила турецько - татарські набіги на наші землі?
ну заборонила сину воювати проти родичів. Турки на Україну не нападали. але ж вони й раніше то не дуже нападали, для того в них татари були... а в татар невольники - то основний промисел.

та і не тільки чужого сина допомогла з світу звести, а й своїх двох синів також непожаліла. Інтригантка підла ще та була, так за владу боролась.

Повідомлення відредагував DarkLordVillis: 05.07.2008 – 19:25

• 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних