Перейти до вмісту

* * * * * 1 Голосів

Ubuntu

Повідомлень в темі: 164

#61 Amarok

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2350 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Дубно -> Нетішин -> Київ -> New York

Відправлено 22.02.2011 – 07:17

Якщо вам невідомо то після Ubuntu Karmik 9.10 прибрали можливість встановлювати GDM теми. Поки що найкращий спосіб що я знайшов це встановити старий GDM.
Tут виклав процедуру того що я робив.

Повідомлення відредагував Amarok: 22.02.2011 – 07:37

• 0

#62 Amarok

Старійшина

• Користувачі
  • 2350 повідомлень

Відправлено 22.02.2011 – 15:23

Перегляд дописуAmarok (22.02.2011 00:17) писав:

Якщо вам невідомо то після Ubuntu Karmik 9.10 прибрали можливість встановлювати GDM теми. Поки що найкращий спосіб що я знайшов це встановити старий GDM.
Tут виклав процедуру того що я робив.
Там якщо лінк не відкривається то це хостер сервер апгрейдить, має відкритись згодом...
  • 0

#63 Dynkan 113

Старійшина

• Користувачі
  • 1721 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 01.04.2011 – 08:35

Які є аналоги Автокаду під лінукс?
  • 0

#64 Olexandr

противсіх

• Користувачі
  • 1510 повідомлень
  • Місто:місто Київ

Відправлено 01.04.2011 – 09:40

Перегляд дописуDynkan 113 (1.04.2011 09:35) писав:

Які є аналоги Автокаду під лінукс?
Немає. А які саму фенкції Автокаду цікавлять? Якщо двовимірка, то мабуть щось можна знайти. Або через Вайн.
  • 0

#65 Dynkan 113

Старійшина

• Користувачі
  • 1721 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 01.04.2011 – 09:56

Перегляд дописуOlexandr (1.04.2011 10:40) писав:

Немає. А які саму фенкції Автокаду цікавлять? Якщо двовимірка, то мабуть щось можна знайти. Або через Вайн.
так робота з звичайними 2д кресленями.
  • 0

#66 Olexandr

противсіх

• Користувачі
  • 1510 повідомлень

Відправлено 01.04.2011 – 10:08

Перегляд дописуDynkan 113 (1.04.2011 10:56) писав:

так робота з звичайними 2д кресленями.
Взагалі можна розглянути варіянт з віртуальною машиною, якщо залізо дозволяє.
Я теж шукав під лінукс щось таке, але не знайшов. Знайшов ніби заміну Автокаду — Ashlar-Vellum Graphite. Може ця піде під Вайном.
  • 0

#67 Mr.Ripley

(͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)

• Користувачі
  • 4665 повідомлень
  • Стать:Не скажу

Відправлено 01.04.2011 – 22:20

Перегляд дописуOlexandr (1.04.2011 11:08) писав:

Взагалі можна розглянути варіянт з віртуальною машиною, якщо залізо дозволяє.
Я теж шукав під лінукс щось таке, але не знайшов. Знайшов ніби заміну Автокаду — Ashlar-Vellum Graphite. Може ця піде під Вайном.
мда - навіщо тоді ставити лінукс якшо автокад всеодно запускати через віртуальну машину?
Хіба один автокад так - багато програм з віндовсу немає на лінуксі - аналоги не завжди рахуються((( Наприклад опенофіс - не завжди коректно прочитає excel"евський файл і т.д.

Повідомлення відредагував Mr.Ripley: 01.04.2011 – 22:21

• 0

#68 Olexandr

противсіх

• Користувачі
  • 1510 повідомлень

Відправлено 01.04.2011 – 22:23

Перегляд дописуMr.Ripley (1.04.2011 23:20) писав:

мда - навіщо тоді ставити лінукс якшо автокад всеодно запускати через віртуальну машину?
Хіба один автокад так - багато програм з віндовсу немає на лінуксі - аналоги не завжди рахуються((( Наприклад опенофіс - не завжди коректно прочитає excel"евський файл і т.д.
Автокад і Маткад, а з ОпенОфісом не так і часто проблеми. Зате все инше в лінуксі значно зручніше, тому загалом воно того варте.
  • 0

#69 eaebeeed49413332

Частий гість

• Заблоковані
  • PipPipPip
  • 65 повідомлень

Відправлено 01.04.2011 – 23:45

Перегляд дописуOlexandr (1.04.2011 23:23) писав:

Автокад і Маткад, а з ОпенОфісом не так і часто проблеми. Зате все инше в лінуксі значно зручніше, тому загалом воно того варте.
Ні не зручніше, а набагато гірше. І ні, не варте. Взагалі не варте.
  • 0

#70 Olexandr

противсіх

• Користувачі
  • 1510 повідомлень

Відправлено 02.04.2011 – 07:56

Перегляд дописуeaebeeed49413332 (2.04.2011 00:45) писав:

Чому не зручніше? Воно собі запустилось і висить в окремому вікні, як це було б і у вінді. Мені от значно легше вмикати вінду тільки аби клацнути на ярличок програми і в ній працювати. А от жити тільки в ній жахливо, тому значно легше запускатись з віртуалки.
  • 0

#71 eaebeeed49413332

Частий гість

• Заблоковані
  • PipPipPip
  • 65 повідомлень

Відправлено 02.04.2011 – 22:00

Зате все инше в лінуксі значно зручніше, тому загалом воно того варте.

Цитата

Перегляд дописуOlexandr (2.04.2011 08:56) писав:

Чому не зручніше? Воно собі запустилось і висить в окремому вікні, як це було б і у вінді.
Висновок: в лінуксі "все значно зручніше" бо "воно собі запустилось і висить в окремому вікні, як це було б і у вінді."
після цих переконливих слів я ледь не злетів з кресла шоб не постаивити собі бубунту. Але ж у мене Віндовс. Так нашо ж мені подражаніє, коли є оригінал.
не зручніше бо не зручніше. набагато приємніше корсутваись Віндовс з усіх міркувань. Починаючи від якихсь особистих вподобань закінчуючи сатитистично підтвердженою тотальною значною перевагою по зручности (загальній привабливості), набору пз, блищістю до людини, хоч графічними інтерфейсами, хоч принципами керування, адміністрування, взагалі - стилем та духом, починаючи від рівня користувача закінчуючи нєдрами програмування. все круче. да.
вам зручніше, - іншим (більшості) не зручніше. ну а оті ваші самозапоскоєння про краще життя з віртуалкою, з запуском Windows програм за допомогою wine (0_0), - це якби воно сказати, теж навряд когось переконає. Ідея мого того посту була думка (лише думка) шо не варто кидатися гучними агітаційними нікогонепереокнливими заявами про мегазручнішість, через сміховинність. людина констатувала реальний стан, а ви її пустими агітками закидувати. нема автокадів маткадів (і ще малінького паровозіка) і всьо - це факт. хай опиншмопин спільнота пише безкоштовні аналоги (якими ніхто не користуватиметься), але хоть тоді вже буде чим протиставитися.
  • 0

#72 СВІ†ЛОНОСНИЙ

http://svobodaslova.ukrainianforum.net/

• Користувачі
  • 2386 повідомлень
  • Місто:з Небес

Відправлено 02.04.2011 – 22:29

Олександре, дивно якось ти шукав. Я колись знайшов купу аналогів автокаду в Лінуксі.

Валера, гггг, смішно читати стількі затятости і фонотизму. -)

Насправді багато людей прекрасно користуються лінуксом і плюються коли згадують вантуз. Отаке. -)

До речі не тільки лінуксятники. Ті хто на маку теж на неї плюють. Бо це збірник недолугостей.

Ну так, під неї є автокад, але це не досягнення вантуза, щоб так радіти.
  • 0

#73 Olexandr

противсіх

• Користувачі
  • 1510 повідомлень

Відправлено 02.04.2011 – 23:39

Перегляд дописуeaebeeed49413332 (2.04.2011 23:00) писав:

Висновок: в лінуксі "все значно зручніше" бо "воно собі запустилось і висить в окремому вікні, як це було б і у вінді."
після цих переконливих слів я ледь не злетів з кресла шоб не постаивити собі бубунту. Але ж у мене Віндовс. Так нашо ж мені подражаніє, коли є оригінал.
У вас надто бурхливий потік фантазії. Коли одна програма є єдиним, що треба від вінди, то нащо на ній постійно сидіти, коли можна просто запустити тільки для цієї програми?

не зручніше бо не зручніше. набагато приємніше корсутваись Віндовс з усіх міркувань. Починаючи від якихсь особистих вподобань закінчуючи сатитистично підтвердженою тотальною значною перевагою по зручности (загальній привабливості), набору пз, блищістю до людини, хоч графічними інтерфейсами, хоч принципами керування, адміністрування, взагалі - стилем та духом, починаючи від рівня користувача закінчуючи нєдрами програмування. все круче. да.
гггггггггг, ви хоч самі в усе це вірите? Привабливістю? Стелем керування? Ближчість до людини (в цьому місці качаюся підлогою просто)? ;) Ви крім вінди чимось в житті користувались? Чи 10 років тому і не у себе, а в сусіда, і не бачили, а хтось розповідав?

вам зручніше, - іншим (більшості) не зручніше.
То хай користуються, то їхні проблеми, а не мої.
Ви краще скажіть, аналогів яких програм особисто вам бракує?

Перегляд дописуСВІ†ЛОНОСНИЙ (2.04.2011 23:29) писав:

Олександре, дивно якось ти шукав. Я колись знайшов купу аналогів автокаду в Лінуксі.
Їх і є купа, але вони страшенно кострубаті і не виконують необхідних функцій, та й сумісність з автокадівськими файлами, м’яко кажучи, кульгає.

Повідомлення відредагував Olexandr: 02.04.2011 – 23:40

• 0

#74 eaebeeed49413332

Частий гість

• Заблоковані
  • PipPipPip
  • 65 повідомлень

Відправлено 03.04.2011 – 00:19

Перегляд дописуСВІ†ЛОНОСНИЙ (2.04.2011 23:29) писав:

Валера, гггг, смішно читати стількі затятости і фонотизму. -)
Сміх певно - нервовий.)

Цитата

Насправді багато людей прекрасно користуються лінуксом і плюються коли згадують вантуз. Отаке. -)
Хочете поговорити про цифри?) Знаєте, їхня проблема в тому, що вони занадто переймаються, шоб їхнє плювання побачили опоненти. Чого б це? Шось психологічне. Користувачі ж Windows просто чхати хотіли на лінупс. Та він для них взагалі не існує.) Мені позиція останніх видається здоровішою за самопереконуване демонстраивне плювання купки ентузіастів незручної нецікавої копії мінікса, яка ось вже 20 років як доводить свою неспроможність зайняти сектор на який так пнуть її ті ентузіасти.)

Цитата

До речі не тільки лінуксятники. Ті хто на маку теж на неї плюють. Бо це збірник недолугостей.
Знову слід повторити: плюють ті, хто смокчуть. (можете занотувати :brovy:)

Цитата

Ну так, під неї є автокад, але це не досягнення вантуза, щоб так радіти.
Помиляєтесь. Під ваш лінупс чи яке небудь Хайку автокада чомусь не пишуть. Це досягнення Windows яка 1) своїми засобами надає потрібний програний інтирхвейс для створення норм. роботоздатних програм (ігор ;)) найрізноманітнішого напрямку і рівня складности, і 2) вона вибирається як цільова платформа не тому що пальцем хтось в неї тикнув, а бікоз оф її ультранищівна для "конкурентів" розповсюдженість, зумовлена її якостями. Тепер можете порівняти цю реальність з вашими віртуальними фантазіями: хто саме - "збірник недолугостей".

Перегляд дописуOlexandr (3.04.2011 00:39) писав:

У вас надто бурхливий потік фантазії. Коли одна програма є єдиним, що треба від вінди, то нащо на ній постійно сидіти, коли можна просто запустити тільки для цієї програми?
а ніхто про цей рідкісний випадок для диваків мазохістів і не казав. Йшлося за вдісутність потрібних програм під вашу мегосистему. :brovy:

Цитата

гггггггггг, ви хоч самі в усе це вірите? Привабливістю? Стелем керування? Ближчість до людини (в цьому місці качаюся підлогою просто)? :happy1: Ви крім вінди чимось в житті користувались? Чи 10 років тому і не у себе, а в сусіда, і не бачили, а хтось розповідав?
Авжеж вірю!
І я ж вам сказав: статистично підтверджена. Тобто ваш удаваний сміх, який має мені показати шо саме лінупс і блище до людини і легше освоююється і легше керується і красивший і він законодавець мод в цих всіх аспектах взаємождії системи з людиною тощо, - він просто якась флуктуація, виключення, яке якраз дводить мої слова. Адже так як ви думають надто мало людей. ну є люди які вважають шо вони марсіани. :brovy: хоча психічно здорові. навіть не всі лінуксоїди. бо вони навпаки пишаються склданістю і "консольністю" своєї системи, яка саме такою і має бути бо вона тру тіке така а юзерфрендлінес і зрозумілість всім це не тру це для лохів і так далі.

Цитата

То хай користуються, то їхні проблеми, а не мої.
Ви краще скажіть, аналогів яких програм особисто вам бракує?
Та не проблеми то. Просто Вінда дрюкає лінупс. і всьо.)))
Мова не йшла про мене. До стану "мені програм не вистачає" я не доходив, бо я не користуюсь тими подєлками як системою для хоч якоїсь роботи чи розваг. Виключно вивчальні цілі. Мені він не подобається шоб мені на ньому робити.
  • 0

#75 Olexandr

противсіх

• Користувачі
  • 1510 повідомлень

Відправлено 03.04.2011 – 00:27

У вас жодної конкретики немає. Скажіть чітко, чого не вистачає і в чому складність? Яким дистрибутивом користувались? В більшості люди, які критикують лінукс його навіть не бачили ніколи, або десь поклацали 5 хвилин і нічого не зрозумівши вирішили, що він гірший за звичну латану вінду.
З убунтою все дуже просто, а от коли мені доводиться працювати з віндою, то там я на собі дуже гарно відчуваю різницю між "поширеною супер’юзерфрендлі віндою" та "червонооко-ґіківським консольним лінуксом", і вона, зрозуміло, не на користь вінди.
  • 0

#76 eaebeeed49413332

Частий гість

• Заблоковані
  • PipPipPip
  • 65 повідомлень

Відправлено 03.04.2011 – 01:25

Перегляд дописуOlexandr (3.04.2011 01:27) писав:

У вас жодної конкретики немає. Скажіть чітко, чого не вистачає і в чому складність? Яким дистрибутивом користувались? В більшості люди, які критикують лінукс його навіть не бачили ніколи, або десь поклацали 5 хвилин і нічого не зрозумівши вирішили, що він гірший за звичну латану вінду.
З убунтою все дуже просто, а от коли мені доводиться працювати з віндою, то там я на собі дуже гарно відчуваю різницю між "поширеною супер’юзерфрендлі віндою" та "червонооко-ґіківським консольним лінуксом", і вона, зрозуміло, не на користь вінди.
Зато ви прям сипиете конкретикою: :happy1:

Цитата

Там вище якраз конкретні і показові приклдаи чого не вистачає наводолисиь. А мені вона не подабається! А не чогось не вистачає. Я не хочу розгортати подробиці, це довго і я взагалі не хочу про це спорити. Раніше я намагався якомгоа узагальнити і пояснити шо незручне. Тепер, мені взагалі цей унікс-мір не подобається. Якісь фанатики. Защемлені фанатики. При тому шо їх ніхто не чіпає.

Цитата

В більшості люди, які критикують лінукс його навіть не бачили ніколи, або десь поклацали 5 хвилин і нічого не зрозумівши вирішили, що він гірший за звичну латану вінду.
Ну звичайно, його можуть критикувати лише тупі або неусидчиві. Фігня. Люди зіштовхнувшись з ним зустрічаються з неприйнятною на їхню думку мірою незручностей і проблем і справедливо відмовялють цій сисемі в використанні. Не всі вони тупі. Якщо вони значно легше дають раду своїм ТАКИМ ЖЕ потребам в Віндовс і легше там вивчають шо і як робити, - то в справжньому світі це означає шо "блище до людини" якраз Віндовс. І саме через це вони не вибирають лінупс. А амбітним невдахам хвастунам залишаєься лиш виправдовувати свої недоробки шо їхня сиситема не для дурнів. Тоді Запорожець теж круче БМВ. Адже гаразд, посиділи поклацали, не схотліи розбиратись. Ну а решта? Шось пробуксовує чи не так? Якшо лінтяїв ми відсіяли, то інші вони всі перейшли на лінуск? Ох ні! Не перейшли. ЧОМУ? Безкоштовна (і значно зручніша за вашими словами) альтернатива не привабила цілий світ! Шось дивно це. Шось має це пояснювати. Безкоштовність (якшо ми про гроші, а не про нерви наприклад ;)) ми не можемо оспорити, значить виходить такий малий відсоток переходів на лінусп саме через те шо більшості пробувальників воно не здалося зручнішими і взагалі кращим ніразу. або взагалі людям не потрібна ця ваша навязкувата альтернатива, бо їх Віндовс цілком задовольняє. В будь якому випадку знову ж - видно хто зручніший.
  • 0

#77 Amarok

Старійшина

• Користувачі
  • 2350 повідомлень

Відправлено 03.04.2011 – 01:30

пане Валерію вам сюди http://www.tereveni.org.ua/forum/index.php...92&hl=linux
  • 0

#78 Mr.Ripley

(͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)

• Користувачі
  • 4665 повідомлень
  • Стать:Не скажу

Відправлено 03.04.2011 – 02:30

Зате все инше в лінуксі значно зручніше, тому загалом воно того варте.
наприклад?
не висне?
немає вірусів?

Як для сервера такого плану системи проявляють себе досить добре.
Але для користувачів - ну незнаю - безліч спеціалізованих програм, які мені буває треба - не мають аналогів на лінуксі.
запускати їх через віртуальну машину - брєд якийсь...
  • 0

#79 Olexandr

противсіх

• Користувачі
  • 1510 повідомлень

Відправлено 03.04.2011 – 10:13

eaebeeed49413332, вас хтось змушує користуватись лінуксом? Чи чого вас так зачіпає ця тема? Я от змушений мати справу з віндою і добре знаю, що не так, а вам просто так не подобається. То ніхто ж не змушує.

Перегляд дописуMr.Ripley (3.04.2011 03:30) писав:

наприклад?
не висне?
немає вірусів?
Не вантажить систему, простіший в налаштуваннях, не потрібно дефрагментувати, чистити реєстри, зручне встановлення програм, зрозуміла система організації дисків, системні файли розміщені окремо, тому нічого не можна поламати. І так далі.

Перегляд дописуMr.Ripley (3.04.2011 03:30) писав:

Але для користувачів - ну незнаю - безліч спеціалізованих програм, які мені буває треба - не мають аналогів на лінуксі.
запускати їх через віртуальну машину - брєд якийсь...
Все від потреб залежить. Якщо весь час треба такі програми і багато, то є сенс у вінді. Я от в свій час маткад запускав з вінди на віртуалці, а сидів на убунті. І це при тому, що у мене залізо навіть не середнє.
  • 0

#80 kalamar

Старійшина

• Користувачі
  • 4200 повідомлень
  • Місто:Чорнильщина

Відправлено 23.05.2011 – 04:20

Автокад? :lol: Я ніколи не повірю, що звичайний користувач ту програму купуватиме, адже то явно не програма широкого вжитку. Щодо України, то навіщо в Україні автокад, ми ж ніякої техніки не виробляємо? :ggggg:
Для лінукса є поки безкоштовна DraftSight.
Щодо маткаду, то взагалі вигадана проблема. Бо лідери символьних обчислень, Математика і Maple, мають лінукс версії.
http://www.maplesoft...quirements.aspx
В Маткаді раніше було якраз меплівське обчислювальне ядро, але тепер вони його замінили на mupad, на пару із матлабом, мабуть тому, що ядро мепла їм стало не по кишені.
Як альтернатива, користуйтесь вільною maxima, яка є в репозиторії, чи sage, в яку входить maxima й багато чого ще.
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних