Перейти до вмісту

* * * * * 1 Голосів

Ubuntu

Повідомлень в темі: 164

#161 _Ex

STATUS_OK

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1731 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Бахмут, Південна Слобожанщина, Україна

Відправлено 03.05.2013 – 19:17

Не про глинукс, а про викривлення навколо нього, зокрема про фальшування його вагомости, до смішного як от тут.
Ти ж може читав шо засновник dec ще дуже давно назвав унікс "snake oil", тобто китайськими "типу" ліками, такою собі псевдопанацеєю. Ну тобто традиції уніксу в цьому сенсі продовжено. Бо з цього глинуксу з його опенсорсними догмами зробили те саме, тіке помножили на багато. Але що справді дратує то це агресія яку здибуєш всюди від цих адептів, там де її точно не мало б бути. Тео де Раадт класно сказав, шо вони (лінуксоїди) шось роблять бо ненавидять майкрософт, а вони (тобто бсдуни), - бо люблять унікс. І читаючи різні матеріали, - це підтверджується. І це викликає відповідні реакцію і ставлення.
А тут, хіба такий сарказм не доречний? Очевидно, що доречний!
  • 0

#162 Amarok

Старійшина

• Користувачі
  • 2350 повідомлень
  • Місто:Дубно -> Нетішин -> Київ -> New York

Відправлено 03.05.2013 – 21:40

Я думав ВСІ холліварні теми навколо Лінукса були вже закриті. Який сенс тобі це?
Якщо ти хіба що не працюєш маркетологом відповідної компанії ...

(Маркетологом, піарником, рекламником чи як там коректно та професія називається)
  • 0

#163 _Ex

STATUS_OK

• Користувачі
  • 1731 повідомлень

Відправлено 03.05.2013 – 21:51

Які холівори, поглянь на той мій допис, - це здоровий сарказм. Ти перебільшуєш. І я не маркетолог "відповідної фірми", я ентузіаст ОС Windows, роззлючений такими ідіотами як лорівські аналитики чи еріком раймондсом. :lol:
  • 0

#164 Amarok

Старійшина

• Користувачі
  • 2350 повідомлень
  • Місто:Дубно -> Нетішин -> Київ -> New York

Відправлено 03.05.2013 – 22:09

Ну окей, який сенс тоді того "сарказму" котрий ми і так уже надцять разів чули/бачили і зрозуміли уже давно твою позицію/думку... :)
  • 0

#165 _Ex

STATUS_OK

• Користувачі
  • 1731 повідомлень

Відправлено 04.05.2013 – 00:05

Ну ти даєш. Ми увесь час повторюємось, ми не лімітовані на кількість висловлень власної думки в той чи інший спосіб на одиницю часу, окрім як нашим власним чуття міри. Не думаю, що я тут вийшов за ті суб'єктивні межі. Щож до мети сарказму. Ну це те саме що спитати навіщо людина посміхається коли їй смішно.
Ти до речі і досі використовуєш глинукс?
  • -1

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних