Перейти до вмісту

* * * * * 1 Голосів

Ubuntu

Повідомлень в темі: 164

#141 Mr.Ripley

(͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 4665 повідомлень
  • Стать:Не скажу

Відправлено 27.08.2011 – 19:19

Перегляд дописуЯрий (27.08.2011 05:43) писав:

Пробував робити калібрування і цікава ситуація, максимум батарея заряжається на 80%, до 60% було все норм, потім відразу впало на 20% і далі повільно батарея розряжалась.... не зрозуміло що ... але проблема не в убунті, потрібно в інший розідл писати..
Убунту має показувати реальний ресурс (реальну ємність)?
Скільки показує?
  • 0

#142 Ярий

Старійшина

• Користувачі
  • 1734 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Київ

Відправлено 28.08.2011 – 00:17

Перегляд дописуMr.Ripley (27.08.2011 20:19) писав:

Убунту має показувати реальний ресурс (реальну ємність)?
Скільки показує?

для початку пише що заряджена і показує 80% тільки(5 годин)
  • 0

#143 Гетьман

I am forsaken (c) Sylvanas

• Користувачі
  • 2480 повідомлень
  • Місто:Leopolis novus

Відправлено 29.09.2011 – 21:22

Після того, як ВінЛок убив Віндовс 7 на нетбуці, за порадою друга встановив собі Убунту 11.04. Маю до досвідчених Убунтистів кілька питань:
1. Чи можливо на комп з живим віндовсом встановити паралельно Убунту? Чи необхідно форматувати якийсь з дисків під неї?
2. Якщо встановлював софт за допомогою Ubuntu Softwae Center - то як знайти ім'я виконуваного файла або команди для виготовлення Launcher'a?
3. Як виконувати .run файли?
4. Як за допомогою WinE запускати іграшки, написані під Windows? Мене цікавлять не новинки, а стратегії на кшталт Heroes of Might and Magic 2/3, Civilization 3, Pharaoh, Warcraft 2 Battle.Net edition та інші стратегії.
5. Як у тамтешньому Скайпі зробити щоб вікно чату відкривалося поруч із основним вікном, а не робилося в окремому вікні? Інтерфейс перерив, ніде такої можливості немає. Чи на це і не сподіватись, оскілько це Beta?
  • 0

#144 Nameless One

ЧВ

• СуперМодератори
  • 2259 повідомлень

Відправлено 29.09.2011 – 22:21

Перегляд дописуГетьман (29.09.2011 22:22) писав:

Після того, як ВінЛок убив Віндовс 7 на нетбуці, за порадою друга встановив собі Убунту 11.04. Маю до досвідчених Убунтистів кілька питань:

1. Чи можливо на комп з живим віндовсом встановити паралельно Убунту? Чи необхідно форматувати якийсь з дисків під неї?
2. Якщо встановлював софт за допомогою Ubuntu Softwae Center - то як знайти ім'я виконуваного файла або команди для виготовлення Launcher'a?
4. Як за допомогою WinE запускати іграшки, написані під Windows? Мене цікавлять не новинки, а стратегії на кшталт Heroes of Might and Magic 2/3, Civilization 3, Pharaoh, Warcraft 2 Battle.Net edition та інші стратегії.
5. Як у тамтешньому Скайпі зробити щоб вікно чату відкривалося поруч із основним вікном, а не робилося в окремому вікні? Інтерфейс перерив, ніде такої можливості немає. Чи на це і не сподіватись, оскілько це Beta?
Ото не треба лазити по всіляких сумнівних сайтах і ловити Вінлоки. Крім того вінлок елементарно видаляється, без перевстановлення ОС і втрат будь-яких даних.

І відповіді на запитання:
1. Звісно що можливо. І звісно потрібно під другу ОС виділити окремий розділ. А після встановлення - налаштувати відповідним чином завантажувач(у Ububntu це здається grub)
Решта - гугл в поміч)
  • 0

#145 СВІ†ЛОНОСНИЙ

http://svobodaslova.ukrainianforum.net/

• Користувачі
  • 2386 повідомлень
  • Місто:з Небес

Відправлено 29.09.2011 – 22:47

google: man/help/how-to program`s_name

Додай ./ перед іменем файла.
./ім’я_файла.run
  • 0

#146 kalamar

Старійшина

• Користувачі
  • 4213 повідомлень
  • Місто:Чорнильщина

Відправлено 29.09.2011 – 22:52

1. Можливо звичайно. Але що ви маєте на увазі під "необхідно форматувати якийсь з дисків під неї"? Звичайно ж щоб поставити убунту потрібне місце, формально одна, а реально принаймні три партиції, одна партиція для системи, гинча для гоума, й нарешті невелика партиція для свопу. Якщо у вас весь диск займає віндовз, скористайтесь Партішн Маджік, виділіть на диску шматок невідформатованого місця, вставте диск з убунту, й зробіть потрібні партиції. Убунту побачить віндовз, й автоматично додасть його в бут-меню. Можна і без Партішн мажік, там в меню програми інсталяції буде опція зменшити партицію віндовз, й поставити убунту поряд. Перед тим не забудьте дефрагментувати диск. Але краще виділіть місце вручну, за дополмогою партішн маджік, й при інсталяції убунти вручну розбийте вільний простір, вам треба партиції /, /home, і свап, там графічна розбивачка з якою легко розберетесь, /, /home форматуйте в ext4.
2. А нащо воно вам? В Ubuntu Softwae Center там праворуч є кнопочка, г’add to launcher, чи по правому кліку мишки є keep in launcher, то якщо ви в юніті. Якщо в класичному гномі, то просто тягніть мишою програму із меню.
Якщо ж програми чомусь нема в меню, чи програма термінальна, без ҐУЯ, то користуйтесь в терміналі командою apropos [якесь ключове слово]. Напр. apropos editor дость вам список встановлених в системі програм, які якось пов’язані із редагуванням. Вам назви програми досить. Якщо ж ви хочете, ще й знати, де виконувний файл, то набирайте which [назва програми]. В синаптику ви можете проглянути список всіх файлів, які програма встановила при інсталяції.
3. А ./booo.run у терміналі, вони не виконуються? Подивіться, чи ви дали їм права виконуватись (поставили галочку в властивостях, чи через chmod u+x boo.run). Зрештою, ви не написали, що то за файли.
4. У Heroes of Might and Magic 2/3 й Warcraft я в лінуксі грав, решту не пробував. Віндовз програми запускаються в терміналі, як wine boo.exe. Можете так інсталятор запускати, чи краще просто скопіюйте з віндовза папку, й запускайте exe файл. З цими двома у вас не повинно бути пробем, вони запускаються, решту пробуйте, я решти не пробував під лінуксом. Взагалі про ігри тут дивіться.
  • 0

#147 FT232BM

私は人々嫌い

• Користувачі
  • 3435 повідомлень
  • Місто:Київ->НТУУ "КПІ"

Відправлено 29.09.2011 – 23:07

1. Якщо вінда вже стоїть, то нелякайтесь, якщо вона уб'є завантажувач Linux. Його завжди можна підкоректувати, завантажившись з CD/FLASH та викликавши команду grub. Детальнышы мануали гуглыть.
2. В інтерфейсі Unity: жмеш клавішу Win та просто ввдиш назву проги. Дуже часто в софтвар центрі пишеться які команди встановлюються данним пакетом. Якщо не користуєшся софтвар центром по якійсь причині чи написав власний скрипт, можна додати на нього симболік лінк в папку /usr/bin/ командою ln -s <source> <target>
3. Якшо нема дохволу на виконання його можна додати chmod +x файл. Або виконати його командою sh файл.
4. З вайном одні проблеми, хоча в іграшки всетаки можна пограти. Дуже раджу додатково установити утиліту winetricks. Вайн після цього зовсім ручний стає :( Не забудь PlayOnLinux. Ця утиліта допомагає встановлювати ігри.
5.ХЗ. Мене і так влаштовує.
  • 0

#148 Pavlo_Taiko

міністр по боротьбі з етикою та мораллю

• Користувачі
  • 2145 повідомлень

Відправлено 09.10.2011 – 21:38

Після того, як ВінЛок убив Віндовс 7 на нетбуці,
Всі вінлоки лікуються. Ну це так - памятка на майбутнє.
  • 0

#149 Mr.Ripley

(͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)

• Користувачі
  • 4665 повідомлень
  • Стать:Не скажу

Відправлено 10.10.2011 – 16:11

Просто запускаєш під вайн)
Одні працюють - інші не працюють просто) Тоді треба витрати трохи часу - в інтернеті пошукати. Певна послідовність дій.
Але може бути погане розширення екрану або проблеми з графікою.
Раджу обходитись без ігор.

Повідомлення відредагував Mr.Ripley: 10.10.2011 – 16:13

• 0

#150 Kassandra

Т-Сонятко

• СуперМодератори
  • 5187 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:сплячих левів

Відправлено 10.10.2011 – 16:57

до речі, що ви скажете про останню версію убунти? по правді кажучи, мені щось не дуже. начебто і намути якісь прикольні, а з іншої сторони мені більше подобалася 10.04 версія. та й глючніша ця більше.
  • 0

#151 FT232BM

私は人々嫌い

• Користувачі
  • 3435 повідомлень
  • Місто:Київ-&gt;НТУУ &quot;КПІ&quot;

Відправлено 10.10.2011 – 23:07

Перегляд дописуKassandra (10.10.2011 17:57) писав:

до речі, що ви скажете про останню версію убунти? по правді кажучи, мені щось не дуже. начебто і намути якісь прикольні, а з іншої сторони мені більше подобалася 10.04 версія. та й глючніша ця більше.

Мені дуже подобається. Глюків не помічаю. Чи те, що для тебе глюки для мене наслідки цілком очевидних причин.
  • 0

#152 СВІ†ЛОНОСНИЙ

• Користувачі
  • 2386 повідомлень

Відправлено 11.10.2011 – 14:09

Мені щось меню запуску програм Убунти не дуже. Те, що на весь екран, замість випадних категорії. Чув, що 8ма вінда буде копіювати це меню запуску.
Таке враження, що всі готуються до переходу на тачскрин. Але зараз воно не дуже доречно.

Повідомлення відредагував СВІ†ЛОНОСНИЙ: 11.10.2011 – 14:09

• 0

#153 Kassandra

Т-Сонятко

• СуперМодератори
  • 5187 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:сплячих левів

Відправлено 11.10.2011 – 17:27

от-от. мені та випадайка на весь екран теж не подобається.
  • 0

#154 FT232BM

私は人々嫌い

• Користувачі
  • 3435 повідомлень

Відправлено 11.10.2011 – 18:03

Користуйтесь термыналом. Я його поставив на WinKey+R.
Щоб запустити прогу в бекграунді додаю після назви проги в кінці "&". Так для того, щоб запустити текстовий редактор, ввожу
$ gedit &

Повідомлення відредагував FT232BM: 11.10.2011 – 18:03

• 0

#155 СВІ†ЛОНОСНИЙ

• Користувачі
  • 2386 повідомлень

Відправлено 11.10.2011 – 18:29

Я використовую Alt+F2 назва проги.
Звичка ще з E17, в якому не знайшов випадного меню яке можна редагувати.
Проте є start everything де по перших літерах запускаються програми і теки.
В терміналі треба повністю ім’я писати.

Повідомлення відредагував СВІ†ЛОНОСНИЙ: 11.10.2011 – 18:29

• 0

#156 FT232BM

私は人々嫌い

• Користувачі
  • 3435 повідомлень

Відправлено 11.10.2011 – 18:43

Перегляд дописуСВІ†ЛОНОСНИЙ (11.10.2011 19:29) писав:

Я використовую Alt+F2 назва проги.
Звичка ще з E17, в якому не знайшов випадного меню яке можна редагувати.
Проте є start everything де по перших літерах запускаються програми і теки.
В терміналі треба повністю ім'я писати.

В терміналі є 'Tab'(автоматичне доповнення).
Про Alt-F2 промовчав, бо він теж на весь екран розкидується.
  • 0

#157 Olexandr

противсіх

• Користувачі
  • 1510 повідомлень
  • Місто:місто Київ

Відправлено 11.10.2011 – 20:16

Перегляд дописуKassandra (10.10.2011 17:57) писав:

А яка мається на увазі? Альфа 11.10 чи 11.04?
  • 0

#158 Armando

Старійшина

• Користувачі
  • 1795 повідомлень

Відправлено 03.05.2013 – 05:33

Ubuntu 13.04 is ready to deploy

http://www.ubuntu.com/
  • -1

#159 _Ex

STATUS_OK

• Користувачі
  • 1738 повідомлень
  • Місто:Бахмут, Південна Слобожанщина, Україна

Відправлено 03.05.2013 – 18:19

Перегляд дописуArmando (03.05.2013 – 05:33) писав:

Ubuntu 13.04 is ready to deploy

http://www.ubuntu.com/
What a big deal! Really, it's just so amazing to hear that news. So cool, i still can't believe it finally is ready. Btw, is it ready to be FULLY IGNORED (as always)
  • 0

#160 Amarok

Старійшина

• Користувачі
  • 2350 повідомлень
  • Місто:Дубно -> Нетішин -> Київ -> New York

Відправлено 03.05.2013 – 18:33

Тобі напевно ніколи не набридне ця тема, про лінукс/юнікс :)
(Хоча здається колись сам уже крапку ставив)
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних