Перейти до вмісту

Що означає жити серцем?

Повідомлень в темі: 58

#21 pyrius

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 284 повідомлень

Відправлено 15.05.2007 – 22:02

Перегляд дописумалеча (13.05.2007 08:44) писав:

А чому друзям... а не коханій людині?... Ще не знайшла ... кому його подарувати? :cool1:

по перше я хлопець :)

а стосовно коханої людини - як казала моя одна знайома - кохана лодина перш за все кращій друг, а потім вже кохана людина.

Стосовно питання: нажаль чи нащастя - ні.
  • 0

#22 Shoni

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 251 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Жидачів, Львівська обл.

Відправлено 15.05.2007 – 22:52

Ну якщо логічно подумати, то це неможливо, недовго потягнеш, а якщо в переносному значенні вживати цей вираз то ярозумію його так: "Жити серцем" - бути завжди відкритим, не говорини не правду, бути ніжним, ласкавим, вітчливим до навколишніх. :cool1:
  • 0

#23 xrustya:)

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 75 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Львів

Відправлено 18.05.2007 – 20:53

житти серцем треба, навіть дуже треба...саме завдяки серцю ми можемо відчувати всі барви сірого буденного життя...але з другого боку це тяжко, бо є на світі такі люди які тільки то і роблять шо шукають людей з відкритим серцем, шоб трошки "поживитися" їхнім позитивом :) ....але всеодно треба дарувати один одному привітні усмішки і старатися жити з відкритим серцем... :)
  • 0

#24 kviten

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 245 повідомлень
  • Місто:ua

Відправлено 23.05.2007 – 22:35

Перегляд дописуzav (19.04.2007 10:57) писав:

Не користуватися розумом, нехтувати поміркованістю, діяти зе першим бажанням.
здається, це означає жити імоціями, а не серцем!
жити серцем це відчувати жаль до людей, тепло друзів, любов батьків, пошану чи навпаки оточующіх, бачити крім кольору очей в людях ще і душу.
  • 0

#25 gycylka

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 14 повідомлень
  • Місто:Ужгород

Відправлено 04.06.2007 – 21:37

Або я щось провтикала, або тут немає відповіді самого автора теми...
А власне, хотілося б почути, бо ж чомусь це запитання постало :wacko:

а потім і я вже скажу своє скромне слово...
  • 0

#26 merlin

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 72 повідомлень

Відправлено 05.06.2007 – 15:24

Перегляд дописуgycylka (4.06.2007 22:37) писав:

Або я щось провтикала, або тут немає відповіді самого автора теми...
А власне, хотілося б почути, бо ж чомусь це запитання постало :wacko:

а потім і я вже скажу своє скромне слово...

Життя нам здається таємницею. І всі ми мучимось від одного протиріччя - ми всі прагнемо якогось кращого життя, але не знаємо де його знайти. Постає також питання, якщо ж ми і знайдемо його, то чи зможемо вдержати????. Те життя яке ми жадаємо є не сумісним з тим що ми маємо, або спостерігаємо навколо себе. Мусимо визнати зрештою шо наше життя - загадка та й рішення його не видаються разом із свідоцтвом про народження. Нам треба вирушати в подорож, шоб знайти життя яке ми прагнемо, заслуговуємо. Шлях же нам буде показувати наше серце. Нема ніц важливішого за життя серця. І якщо ми хочемо зберегти наше серце на протязі нашого життя ми просто не повинні відмовлятись від бажання шукати. Ключ до розгадки найважливіших питань для людей таких як: ким же ми є насправді і навіщо взагалі живемо на землі, криється в бажанні нашого серця. Відповідь на ці питання приходять дивним чином і ми часто не зауважуємо. Час від часу в житті відбуваються довгоочікувані події і тоді все навколо стає прекрасним. Хочеться, щоб ці миті тривали вічно... Це не обовязково якись великий успіх... Згадаймо собі лишень ті момемнти коли ми готові були віддати цілий світ за можливість лише зупинити ці миті. Хіба це не були миті любові, радості. Просто хвилини тиші, коли здававлося. шщо все йде добре. І шось говорило в нашому серці: нарешті я зрозумів для чого я був створений!!! Дорога життя серця є індивідуалюна ніщо не допоможе її знайти. Різні книги вчителі чи навіть психологи не допоможуть нам її знайти вони лише можуть скерувати нас у певному напрямку. Скількох би поганих речей людина б уникнула коли б жила серцем....

Шановно от і моя відповідь вам чекаю шось від вас1!!! :wacko:
  • 0

#27 малеча

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 669 повідомлень
  • Місто:вершина самотності

Відправлено 05.06.2007 – 16:56

Перегляд дописуpyrius (15.05.2007 23:02) писав:

по перше я хлопець :cool2:

а стосовно коханої людини - як казала моя одна знайома - кохана лодина перш за все кращій друг, а потім вже кохана людина.

Стосовно питання: нажаль чи нащастя - ні.
Ой вибач не глянула.... я думала що тільки дівчата можуть ставити такі аваторки :wacko: ... прикольно....
Я теж кажу так, що спочатку треба бути своїй коханій людині найкращим другом :wacko:
  • 0

#28 Jastreb

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 48 повідомлень

Відправлено 10.07.2007 – 09:09

Поняття жити серце пов*язане із фізикою живого. Фізика живого поняття введене у сучасну фізику як науку недавно. Базується або навіть започаткована на основі досліджень українського вченого професора квантової медицини Сітько. Так от, Сітько відкрив секрет тибетської медицини, що було відповідним чином документально закріплено....
Що стосується "жити серцем" то у даному випадку необхідно звернутись до інформації про енергетичну оболонку (когерентне поле) тіла живої людини, у механізмі якої зокрема присутні так звані чакри. Чакра, яка відповідає за енергетичний обмін пов*язаний із почуттями людини знаходиться приблизно на рівні серця тому ми і говоримо "слухати серце". У випадку розбалансування когерентого поля ми спостерігаємо душевний біль на тому ж рівні серця...

Повідомлення відредагував Jastreb: 10.07.2007 – 09:10

• 0

#29 адуфанчік

Генеральний писар

• Користувачі
  • 807 повідомлень
  • Місто:відки і всі

Відправлено 31.07.2007 – 20:13

якшо жити серцем, то так довго не протянеш
  • 0

#30 Соне4КО

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 51 повідомлень
  • Місто:Черкаська обл.

Відправлено 01.08.2007 – 11:23

Жити лише серцем або лише розумом НЕМОЖЛИВО. Організм людини цілісний і нероздільний, тому не можна просто вимкнути розум і користувтися тільки серцем або навпаки. А от користуватися ними одночасно це саме те що треба. Важко жити щасливо якщо серце і розум повністю суперечать одне одному у діях і почуттях. Тому намагаюсь поєднувати. І розум і серце дані нам для того щоб повноцінно ними користуватися а не катеорично їх відкидати, отже компроміс у цьому випадку найкраще рішення, щоб і серцю не боляче, і розум не суперечив.
  • 0

#31 Анюта

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 171 повідомлень
  • Місто:Сміла

Відправлено 01.08.2007 – 12:28

Жити серцем - це означає ігнорувати мозок :angry1:
  • 0

#32 Archon-ua

Літають тут всякі...

• Користувачі
  • 998 повідомлень
  • Місто:Земля і біля неї...

Відправлено 01.08.2007 – 13:34

Перегляд дописуАнюта (1.08.2007 13:28) писав:

Жити серцем - це означає ігнорувати мозок :angry1:
Навпаки... Це означає НЕ ігнорувати серце
  • 0

#33 Chukcha

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 117 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 01.08.2007 – 14:37

Жити серцем - робити необдумані/шалені/незрозумілі/дивні/дикі... вчинки за першим покликом його(серця),при цьому абсолютно не звертати увагу на думки оточуючих з цього приводу та не витрачати час на обдумування раціональності того чи іншого вчинку.
  • 0

#34 Romun

Генеральний писар

• Користувачі
  • 573 повідомлень
  • Місто:Полтава

Відправлено 05.08.2007 – 16:26

Перегляд дописуJastreb (10.07.2007 10:09) писав:

Поняття жити серце пов*язане із фізикою живого. Фізика живого поняття введене у сучасну фізику як науку недавно. Базується або навіть започаткована на основі досліджень українського вченого професора квантової медицини Сітько. Так от, Сітько відкрив секрет тибетської медицини, що було відповідним чином документально закріплено....
Що стосується "жити серцем" то у даному випадку необхідно звернутись до інформації про енергетичну оболонку (когерентне поле) тіла живої людини, у механізмі якої зокрема присутні так звані чакри. Чакра, яка відповідає за енергетичний обмін пов*язаний із почуттями людини знаходиться приблизно на рівні серця тому ми і говоримо "слухати серце". У випадку розбалансування когерентого поля ми спостерігаємо душевний біль на тому ж рівні серця...
Хм, ніколи не чув про Сітько, треба пошукати. Про те що роботу енергетичних центрів досліджують медики (в т. ч. українські) чув.
Якщо вже йти в цей бік теми, можу сказати, що в багатьох людей їх життя проходить за функціонуванням лише нижніх чотирьох центрів, як наслідок багатьом не відомо що означає жити серцем, хіба суто ментально, але це не істина... Не знаю як кому, але мені жити з почутттям любові до всього оточуючого набагато комфортніше, це напряму пов`язане з почуттям щастя, гармонії для мене... Лише тоді може прийти розуміння двох найбільших (за словами Христа) заповідей... Хоча прийти до якогось релігійного розуміння і не обов`язково. Кожному своє.

Повідомлення відредагував Romun: 05.08.2007 – 16:35

• 0

#35 IRo

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 92 повідомлень
  • Місто:Полтава:))

Відправлено 05.08.2007 – 21:33

Жити серцем небезпечніше у порівнянні з життям за законами та логікою мізків.Так ти стаєш більш відкритішим і,як дитина,вразливішим до подразників зовнішнього світу.Але,що може дати тобі таку ж насолоду та радість,яку ти відчуваєш та сприймаєш серцем :) ,а не піддивляєшся за цим процесом з напівпрозорої оболонки-відчуття мізками
  • 0

#36 Руда_миша

Генеральний писар

• Користувачі
  • 547 повідомлень
  • Місто:Центру та окраїн Львова

Відправлено 13.08.2007 – 10:40

Жити серцем - це надавати перевагу емоційним рішенням. Зазвичай розум повинен "охолоджувати" такі рішення, але коли людина живе серцем - розум вже ні до чого. Знаю кількох таких людей. Це - найдобріші на світі люди. Зрештою, і я такою колись була.
  • 0

#37 Жучка

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 45 повідомлень

Відправлено 13.08.2007 – 10:57

для мене жити серцем, означає бути дуже добрим, робити все щиро та від серця.... і будь-що, навіть дрібничку, сприймати серцем, що не є дуже добре!!
  • 0

#38 Мимиха

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 96 повідомлень
  • Місто:Тернопіль

Відправлено 13.08.2007 – 13:58

жити серцем це означає робити все так, як серце підказує, і вірити в те що воно ніколи непідведе. І коли зробивши помилку впершу чергу людина буде нарікати на себе, на своє серце і не буде шукати когось іншого винним. :angry12:
  • 0

#39 Душа

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 87 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 20.02.2009 – 10:50

кажуть, що для тих, хто відчуває життя - трагедія, а для тих, хто ні - комедія...
я не повністю, згідна з цим. можливо деякі речі , коли ти вічуваєш, тяжко пережити, але коли ти просто живеш, то це скоріше не комедія, а трагедія...Жити відчуваючи - значає жити серцем.
  • 0

#40 Теж пасічник...

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 332 повідомлень
  • Місто:краще не знати:)

Відправлено 20.02.2009 – 11:18

Жити серцем - це жити емоціями. Саме серце боли коли щось не так, серце тріпотить від радощів. Наше суспільство виховує людей з черствим серцем, які приховують один від одного свої думки а про вираз емоції взагалі не говорю - їх подавляють. Тому скільки людей ходить вулицями з камяними обличчями і каменем на серці. Порівняйте тільки як відрізняються спілкування міського і сільського жителя: хто вкладає більше серця у спілкування? Чи порівняйте розмову закоханих і компанію хловців, які розмовляють без ніякої міміки лиця і губ. Ви принаймі побачите що таке спілкуватися з серця. А жити з серця ще важче, постійно заважає інтелект (що каже: думай що і кому говориш),боязнь невідомо яких страхів.

Жити з серця - то певно як бути Богом: любити всіх і кожного, не має значення який він, без жодного страху.
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних