Перейти до вмісту

Чи існує Бог

Повідомлень в темі: 453

Опитування: чи існує Бог (185 користувачів проголосувало)

чи ви вірите в його існування

1. так (145 голосів [78.38%])

Процент голосів: 78.38%

2. ні (40 голосів [21.62%])

Процент голосів: 21.62%

Голосувати Гості не можуть голосувати

#441 Odonacer

Старійшина

• На перевірці
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1228 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:В Родині

Відправлено 16.11.2009 – 20:48

Можна взяти вже готового.
Але тоді будеш прислуговувати творцю.
  • 0

#442 Torry

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 153 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Димер

Відправлено 16.11.2009 – 21:39

Я вірю в Бога,хожу до церкви. Рідко правда,але хожу. В нас час без віри ніяк.
  • 0

#443 Така Існує

Чайник

• Користувачі
  • Pip
  • 7 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 17.11.2009 – 00:58

щиро вірю у Вищий Розум!
  • 0

#444 ukrainian2007

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 57 повідомлень

Відправлено 05.12.2009 – 12:51

Мене хрестили, та не можу похвалитись, що я явний християнин...
Та я все одно вірю в Бога, в те, що Бог є в кожному із нас – і треба діяти так, ніби ти Бог, тобто на благо усіх. Ми усі – єдині.
  • 0

#445 ШАХІСТ

ГЕНЕРАЛІСІМУС

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 974 повідомлень
  • Місто:ДОНБАСЬКИЙ КРАЙ

Відправлено 05.12.2009 – 13:06

В мені Бога немає зате є віра,віра в свої сили,віра в себе! Хоча десь глибоко глибоко в душі закладено що все таки щось існує,що називається Богом,і хочеться вірити,але щось заважає,я хрещений,в цьому році я НІ РАЗУ (!) не був у церкві,ну і який я віруючий у Бога? За життям не встигаю...
  • 0

#446 Odonacer

Старійшина

• На перевірці
  • 1228 повідомлень
  • Місто:В Родині

Відправлено 05.12.2009 – 14:01

БОГ.

Слово богъ (санскр.[санскрит] bhága богач, податель добра, зенд. [зенд — одна з іранських мов, яка близька до санскритської] baga-біг ), фріґійський Ζεύς Βαγταος) означає спершу добро, благо (звідти-богатий, богатство, збіже, і в неґативній формі-убогий), в дальшім ряді - се добродійна сила й податель добра.

Михайло ГРУШЕВСЬКИЙ ІСТОРІЯ УКРАЇНИ-РУСИ

Походження і первісне значення цього слова в слов'янських мовах цинічно вважається досі не з'ясоване.
Ряд вчених і богословів вважає, що слово «Бог» має загальноарійське походження від слова «баха».
На думку деяких "мовознавців" воно походить із тевтонського мовного джерела.

В основі концепції Бога поганські греки добачали КРАСУ (Бог Краси), поганські римляни — СИЛУ (Бог Сили), юдеї — ЗАКОН (Бог Закону), християни — ЛЮБОВ (Бог Любові).

Орії вважали Богом БУТТЯ.
Дажьбог - це Датель Буття. Датель Яві.
Для Любові були свої Боги, і сам Бог це і є Сила і Краса, бо Бог такий і є, а Закон входив в частину Світу як Прав.
Тому, щоб зрозуміти що таке Бог, необхідно тільки спитати у наших пращурів, які живуть в нас.
Живуть, а не кістками бряцають.

Про походження слова поганство.
Латинське слово "паґас" (від якого походить "паґанус", що значить "селянин", "хлібороб"). Римські раби (люди різних племен і рас, утративши рідні мови і віри) були першими християнами. Вони тих людей, які жили у "паґусах" (багатих хліборобських оселях патриціїв), звали "паґанусами", тобто "розкошолюбами", "незацікавленими вірою Христовою, яка ширить нехіть до земних благ", язичниками.
Італійське слово "паґанісімо" значить "язичеський"; наші далекі родичі слово "язик" вживали у значенні "нація", "мова". У чехів і сьогодні слово "єзику" значить "народ", "нація". Християнин (правдивий християнин) — інтернаціоналіст, який неприхильно наставлений до національних почувань і до роскоші від Землі. Християнин це той же пролетарій

Слово "погано" було поширене в дохристиянській Україні (Руси) в значенні "звиродніло", "недоумкувато", "потворно". Поганою людиною вважалася у наших Предків та людина, яка втратила цінні властивості своїх попередніх поколінь. "Опоганилася" значить "звиродніла", "спотворилася".
У санскриті слово "поганда" (чи "паганда") значить — звиродніла, нерозвинута, потворна. Оріяни ту дитину, яка до п'яти років не навчилася говорити, називали "паганда". Санскритське слово "ганда" значить "ганджа" (вада). І сьогодні ми кажемо — "людина без ганджу" (людина без вади), "людина з ганджою" (людина з вадою). У санскриті слово "паханда" (чи "пашанда") (у "Магабгараті") значить — лицемір; нечестивий; непобожний; нешанобливий; той, хто зневажливо ставиться до правовірної віри Індії; і це слово в цьому значенні й сьогодні вживають брагмани.

Мда, одним з проявів Бога є також Слово, бо воно може творити Дива. Воно може навіть з Бога зробити лайно. Бо якщо говорити рідною мовою, то до погані треба віднести хрестителя Володимира, як зрадника, і легіон зрадників до сьгодняшнього дня. А якщо казати по грецькі, то якщо ти селянин-погань і тебе цькують, то ти такий і є на все життя. Замирись і йди, погань, працюй на Господа, бо він дуже ненажерливий.

Зображення

Повідомлення відредагував Odonacer: 05.12.2009 – 14:21

• 0

#447 Індиго

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 17 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 18.01.2010 – 21:15

природний відбір, теорія ймовірності, нещасні випадки, випадки розтління малолітніх...
Так! світ створений розумною особою! але далі? далі що? далі світ пішов сам по собі...
  • 0

#448 ckopnio

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 62 повідомлень

Відправлено 18.01.2010 – 21:51

Перегляд дописуІндиго (18.01.2010 21:15) писав:

природний відбір, теорія ймовірності, нещасні випадки, випадки розтління малолітніх...
Так! світ створений розумною особою! але далі? далі що? далі світ пішов сам по собі...

Це як і з якого боку подивитися, наприклад, свій нік прочитай по-єврейськи і по-українськи.:-)
Можливо, зараз панує не той бог, що створював, а той, якого такий стан влаштовує...
  • 0

#449 Ulrick Stahlbehr

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 365 повідомлень
  • Місто:Звенигородка

Відправлено 18.01.2010 – 22:14

King Oni: Теми з*єднав. Авторе, використовуйте пошук.
  • 0

#450 Булка Ісус

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 101 повідомлень

Відправлено 18.01.2010 – 23:59

Навіщо комусь розумному було б робити дурниці.
  • 0

#451 Буря

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 285 повідомлень
  • Місто:Херсон

Відправлено 20.01.2010 – 00:43

Не знаю!!! :)
  • 0

#452 орел

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 75 повідомлень

Відправлено 20.01.2010 – 15:23

Бог існує.Але в ньго довгострокова відпустка.
  • 0

#453 Хтось_дивний

Старійшина

• Користувачі
  • 1037 повідомлень
  • Місто:Україна, Тернопіль

Відправлено 21.01.2010 – 01:32

Флуд видалив.
  • 0

#454 ВакуОлька