Перейти до вмісту

Чи існує Бог

Повідомлень в темі: 453

Опитування: чи існує Бог (185 користувачів проголосувало)

чи ви вірите в його існування

1. так (145 голосів [78.38%])

Процент голосів: 78.38%

2. ні (40 голосів [21.62%])

Процент голосів: 21.62%

Голосувати Гості не можуть голосувати

#401 Banderas

Місцевий

• На перевірці
  • PipPipPipPipPipPip
  • 212 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Львів

Відправлено 26.03.2008 – 23:10

У кожного своя істина але істинною може бути тільки одна істина!
Тобто це лише в людському розумінні може бути декілька істин тому твердження в кожного своя істина є некоректним бо вона лише одна!
  • 0

#402 Sotnik

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1905 повідомлень

Відправлено 26.03.2008 – 23:26

Критерієм істини є практика.
Ваша істина, пане Banderas, підтверджується практикою?
І якщо так, то в чому це проявляється?
  • 0

#403 Banderas

Місцевий

• На перевірці
  • PipPipPipPipPipPip
  • 212 повідомлень

Відправлено 26.03.2008 – 23:36

Мені вже набридло щось доводити принаймі мої переконання не можна заперечити доказовим способом!
Як я вже казав істина одна тому не треба казати моя чи не моя істина.
Чи варто відстоювати те у що не віриш?
  • 0

#404 Nameless One

ЧВ

• СуперМодератори
  • 2259 повідомлень

Відправлено 26.03.2008 – 23:43

Перегляд дописуBanderas (26.03.2008 23:36) писав:

Мені вже набридло щось доводити принаймі мої переконання не можна заперечити доказовим способом!

Бандерлог, свої переконання запхай туда куда не світить сонце, і поглибше. Чесне слово, ти смішний. Ти ниций. Тобі навіть до того ж Лмаха ще рости і рости. Ти як і він постійно кричиш всім свою думку а коли хтось її заперечує, то активно починаєш "доводити". Хоча це і доводом назвати важко. Але прикол в тому що ти доказуєш не іншим. Ти доказуєш собі. Анничка дуже гарно тебе охарактеризувала. Софістика це твоя сфера. Тому краще вбийся бо з твоїх дописів навіть сміятись не хочеться, хочеться плакати.

[size=1]Marcos: ПОПЕРЕДЖЕННЯ(за пунктом правил 4.7.3). Я ж вже давав усне попередження. Ну тепер маєш[/si
  • 0

#405 ___

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 31 повідомлень

Відправлено 27.03.2008 – 14:28

Перегляд дописуBanderas (26.03.2008 21:07) писав:

Пані Келліс ви кажете що потрібно мати повагу до інших(які думають інакше) то скажіть чи є повага до мене коли мені кажуть(не маючи вагомих доказів) що я вірю в якусь там легенду?
щоб вірити вагомі докази не потрібні. особисто мені здається, що щасливі ті, хто може вірити просото, щиро і без доказів, з дитячою наївністю :rolleyes:
Але коли ведеться така дискусія, то не варто примішувати до нех свої особисті релігійні переконання, принаймі, коли ви сперечаєтеся з тими, для кого віра і Біблія не є аргументом. Це аргумен для вас, але не для "нехристиян". Це так, наче сперечатися з японцем українською мовою.
Мої релігійні погляди теж доволі незвичні, але я не думаю, що варто собі дозволяти якимось чином виявити власне суб"єктивне бачення. Вас прсото не зрозуміють, але перед тим спровокується сварка.
NamelessOne не думаю, що це софістика... софістика - це свідоме і акуратне порушення та обходження логіки, а тут радше домінування віри над логікою. Всього-навсього... за це навіть ображатися не можна :D

Повідомлення відредагував Kellis: 27.03.2008 – 14:33

• 0

#406 Nameless One

ЧВ

• СуперМодератори
  • 2259 повідомлень

Відправлено 27.03.2008 – 18:37

Цитата

щасливі ті, хто може вірити просото, щиро і без доказів, з дитячою наївністю

Kellis, після того як я прочитав "Похвалу глупоті" Еразма Роттердамського(сьодні на парі дочитав якраз) ця думка для мене теж здається вірною хоч і трохи в інакшому значенні. Але не буду вже її розвивати ато знов будуть ображатись певні індивідуми що я їх обізвав тупими сліпими фанатиками :rolleyes: Так що тут дійсно не стільки софістика скільки фанатизм, особливо у випадку Бандерлога(нє ну як же так вдало підійшло моє спонтанно вигадане поганяло.."словом «бандерлоги» иногда называют легко поддающихся влиянию или «зомбированию» людей"..а я і не знав раніше..)

Kellis, звісно що в кожної людини свої власні релігійні погляди, світогляд і уявлення.І лише істинні дурні називають себе якимось словом, при чому дуже мало про то слово знають. Але мені принаймні було би цікаво дізнатись твої погляди. Не для дискусії звісно :D Можна і в приват на цей рахунок дати відповідь. А можна і не відповідати ;)
  • 0

#407 Banderas

Місцевий

• На перевірці
  • PipPipPipPipPipPip
  • 212 повідомлень

Відправлено 27.03.2008 – 18:46

nameles one ти зазомбований демоном і він тобою керує як хоче!
Як ще інакше можна пояснити твою нестерпність ти не вмієш контролювати себе!
Дуже цікаво які в тебе переконання в що ти віриш чи не віриш ні у що?

Marcos: ПОПЕРЕДЖЕННЯ(за пунктом правил 4.7.3).
  • 0

#408 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень
  • Стать:Не скажу
  • Місто:Україна вул Любая8

Відправлено 27.03.2008 – 21:59

Перегляд дописуBanderas (26.03.2008 22:39) писав:

Моя віра дуже посипалася що я поставив собі аватар Бандераса! :rolleyes:
Знаєш що, я завжди відповідаю на питання, але як можна відповісти на дурне?
А ось ти відповіла мені не на всі питання!
І християнин ніколи не влазить в суперечки, це ти хочеш створити суперечку!
:D Гарна відповідь!

Цитата

І християнин ніколи не влазить в суперечки, це ти хочеш створити суперечку!
Добре, що ти це підмітив. Нам це не потрібно, бо в нас є Віра, нам не треба ні висміювати нікого, ні принижувати, ні обзивати...Так що друже, моя тобі порада - просто не ведись на провокації. Є багато тем, на які можна гарно подискутувати.
  • 0

#409 Інквизитор

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 32 повідомлень

Відправлено 28.03.2008 – 10:53

Бог існує, і дурні просто люди які це заперечують. Я себе не відношу до жодної релігії планети. Але я просто вірю в його існування, і притримуюсь деяких християнських цінностей. Я не стаю на коліна перед ним але іноді прошу допомоги і сприяння в моїх справах. Бог не має тіла, він не зхожий на жодну істоту на нашій планеті. Він існує в своєму світі, в паралельному. В нього на меті думаю є створити багато цивілізацій в усьому Всесвіті, і щоб найсильніша раса вижила. Тут діють закони дикої природи, виживає найсильніший в цьому жорстокому світі.
Ось в що я вірю.
  • 0

#410 Інквизитор

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 32 повідомлень

Відправлено 28.03.2008 – 11:04

Бог завжди існував, існує і буде існувати! Не розумно ставити питання звідки він взявся. Людству ніколи не зрозуміти це, якщо звісно він сам не скаже.
  • 0

#411 LMaXLvIV

Старійшина

• Користувачі
  • 1067 повідомлень

Відправлено 28.03.2008 – 14:27

Перегляд дописуR@mZeS (28.03.2008 10:53) писав:

виживає найсильніший в цьому жорстокому світі.
найсильніший у чому?
  • 0

#412 LMaXLvIV

Старійшина

• Користувачі
  • 1067 повідомлень

Відправлено 28.03.2008 – 14:39

Перегляд дописуBanderas (27.03.2008 18:46) писав:

nameles one ти зазомбований демоном і він тобою керує як хоче!
Як ще інакше можна пояснити твою нестерпність ти не вмієш контролювати себе!
Дуже цікаво які в тебе переконання в що ти віриш чи не віриш ні у що?
цілком підтримую, але йому того нажаль не почути і не зрозуміти...

Перегляд дописуKellis (27.03.2008 14:28) писав:

я не думаю, що варто собі дозволяти якимось чином виявити власне суб"єктивне бачення.
а чому суб'єктивне?
  • 0

#413 Aleg_@tor

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 98 повідомлень
  • Місто:м. Дубно

Відправлено 29.03.2008 – 12:31

Ця суперечка може тривати вічно (тим більше коли переходять на особистості!) і ніяких плодів вона не пренесе!
Щоб знайти істину - повинен бути СПІЛЬНИЙ діалог, де є повага до іншої точки зору!

Хочем ми цього чи ні, вигідно це нам чи ні, вірим ми чи невірим, але всеодно Бог є і це очевидно!

ВСЬОМУ Є ПРИЧИНА І ПЕРШОПРЕЧИНА ВСЬОГО Є БОГ! АДЖЕ НЕБУЛО Б ПРИЧИНИ - НЕБУЛО Б НАСЛІДКА!!!

Щодо теми то Бог був завжди (вічно), - це легше зрозуміти коли відкинути час (минуле, теперішнє, майбутнє)

В мене виникло питання ВІЧНІСТЬ - це відсутність минулого, теперішнього і майбутнього, чи зведення в одне ціле?
Допоможіть розібратися!

Повідомлення відредагував Aleg_@tor: 29.03.2008 – 12:44

• 0

#414 LMaXLvIV

Старійшина

• Користувачі
  • 1067 повідомлень

Відправлено 30.03.2008 – 13:51

Перегляд дописуAleg_@tor (29.03.2008 13:31) писав:

Щоб знайти істину - повинен бути СПІЛЬНИЙ діалог, де є повага до іншої точки зору!
Цікавий момент: що коли проповідував Ісус про Істину, він не шукав її у спільному діалозі з книжниками і фарисеями. Що Ви на це скажете?

Цитата

В мене виникло питання ВІЧНІСТЬ - це відсутність минулого, теперішнього і майбутнього, чи зведення в одне ціле?
це зведення в одне ціле, де все зрозуміло, і думка (задум, бажання духу) виконано ще у мить її виявлення...

Повідомлення відредагував Limit Maximum: 30.03.2008 – 13:55

• 0

#415 Aleg_@tor

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 98 повідомлень
  • Місто:м. Дубно

Відправлено 31.03.2008 – 10:44

Перегляд дописуLimit Maximum (30.03.2008 14:51) писав:

Цікавий момент: що коли проповідував Ісус про Істину, він не шукав її у спільному діалозі з книжниками і фарисеями. Що Ви на це скажете?

А навіщо Ісусові шукати істину?, коли Він її знав!!! Тим більше книжники і фарисеї хотіли його вбити, бо Ісус рушив їхню владу!
  • 0

#416 LMaXLvIV

Старійшина

• Користувачі
  • 1067 повідомлень

Відправлено 31.03.2008 – 17:04

Перегляд дописуAleg_@tor (31.03.2008 11:44) писав:

А навіщо Ісусові шукати істину?, коли Він її знав!!! Тим більше книжники і фарисеї хотіли його вбити, бо Ісус рушив їхню владу!
Він не то що знав її - Він є Істиною. А то ми знаємо Істину, що Ісус є Істина.
  • 0

#417 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 05.04.2008 – 10:00

Флуд видалено.
  • 0

#418 BvsG

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 74 повідомлень
  • Місто:bland

Відправлено 06.04.2008 – 20:48

Хтоб, що не казав, спочатку була інформація, чи енергія, ородження цієї "матерії" ніщо інше як БОГ!!! Як не крутіть, щось керує всесвітом!
  • 0

#419 Aleph

Профі

• На перевірці
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 396 повідомлень

Відправлено 14.04.2008 – 23:10

Книжники, фарисеї та ессеї - назви течій (можна сказати сект) юдаїзму тих часів. Ісус належав до ессеїв :ggggg:

це зведення в одне ціле, де все зрозуміло, і думка (задум, бажання духу) виконано ще у мить її виявлення...

Якщо відкинути "зрозуміло" і "думка" - те, що написано називають самадхе, зупинка світу, миттєва смерть і т.д.

Перегляд дописуLimit Maximum (31.03.2008 18:04) писав:

Він не то що знав її - Він є Істиною. А то ми знаємо Істину, що Ісус є Істина.

"Ми" цього не знаємо. Частина з нас знає, що є релігія у якій стверджується, що Ісус - істина :ggggg:
  • 0

#420 LMaXLvIV

Старійшина

• Користувачі
  • 1067 повідомлень

Відправлено 15.04.2008 – 09:54

Перегляд дописуAleph (15.04.2008 00:10) писав:

Книжники, фарисеї та ессеї - назви течій (можна сказати сект) юдаїзму тих часів. Ісус належав до ессеїв :ggggg:
якби він себе причисляв туди, то це би обов'язково було висвітлено, бо то було б вигідно для спекуляцій.

Цитата

Якщо відкинути "зрозуміло" і "думка" - те, що написано називають самадхе, зупинка світу, миттєва смерть і т.д.
ну і?

Цитата

"Ми" цього не знаємо. Частина з нас знає, що є релігія у якій стверджується, що Ісус - істина :ggggg:
Я НАГОЛОШУЮ на тому що той хто ЗНАЄ - той ЗНАЄ, бо перевірив на власному досвіді.
Банально: "що попросите в ім'я моє, те отримаєте" спрацьовує. Це вже практичне знання, в результаті віри, що передувала знанню.
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних