Перейти до вмісту

Чи існує Бог

Повідомлень в темі: 453

Опитування: чи існує Бог (185 користувачів проголосувало)

чи ви вірите в його існування

1. так (145 голосів [78.38%])

Процент голосів: 78.38%

2. ні (40 голосів [21.62%])

Процент голосів: 21.62%

Голосувати Гості не можуть голосувати

#361 Aleph

Профі

• На перевірці
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 396 повідомлень
  • Стать:Чоловік

Відправлено 24.03.2008 – 09:10

Сказав: "Я - є!" і появився :)
  • 0

#362 ___

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 31 повідомлень

Відправлено 24.03.2008 – 20:01

Почати потрібно з того, що існування Бога довести чи спростувати неможливо, бо завжди залишиться у тому доведенні чи спростуванні якась прогалина, залатати яку розумом неможливо. 1.Та й якщо вірити у існування Бога, то логіку теж створив він, отож сам є поза нею і їй не підвладний.
2.Якщо ви все таки вирішуєте вірити у Бога (вірити!!!!!! а віра лише дотично пов"язана з розумом!), то потрібно оприділитися, у якого саме Бога ви вірити. Якщо у єдиного вседержителя, то можна припустит, що він є був і буде завжди. Це просто матиматична нескіченність у вигляді вісімки або кола, циклічність. і те, що це важко вивести з математики і перенести на якусь істоту ще неозначає, що воно неможливо, це просто означає, що ви не вивчаєте квантову фізику або філософію, або і те, і інше водночас:) а простіше кажучи, просто не звикли до абстрактного мислення. але то не проблема, якщо у вас є віра :)

+Ремарк писав: "Ми як мавпи між гілками: надто дурні, щоб щось збагнути і надто розумні, щоб жити недумаючи". :happy1:
  • 0

#363 Nameless One

ЧВ

• СуперМодератори
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2259 повідомлень

Відправлено 24.03.2008 – 20:31

Kellis якщо вже слідувати твоїй логіці то почати потрібно всетаки з того що саме поняття бога усвідомити не можливо, тому немає сенсу ще й шукати звідки то, сам не знаю що :)
  • 0

#364 Banderas

Місцевий

• На перевірці
  • PipPipPipPipPipPip
  • 212 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 24.03.2008 – 20:34

Перегляд дописуSotnik (22.03.2008 00:08) писав:

Бог - це сама приРОДа. Вона завжди була і буде. А в тому вигляді, якою бачимо її ми зараз, на цьому історичному етапі, її создало Слово, яке і є проявом Бога. Бо ж відомо, що спочатку було Слово. Мається на увазі не слово з трьох букв, а слово як впорядкована інформація. Щось на кшталт впорядкованості молекул ДНК, які вистроюються в наперед закладеному одному їм відомому порядку. Так і оте перше Слово - це той закодований порядок, "комп'ютерна" програма, згідно якої вибудувався Всесвіт і все що в ньому є. Все, що не вписується в цей порядок, приречене на вмирання і подальшу трансформацію згідно законів збереження енергії та маси, а може ще якихось нам невідомих законів. Те що вписується - буде прогресувати.
Бог не природа а творець природи. Цей закодований порядок вже був закладений кимось. Але в природі є виключення із правил н-д всі тіла звужуються при охолоджені лише вода розширяється.Вода не вписується в цей порядок але вона дає життя і без неї приречені на вмирання!
Я так бачу що ви самі не дуже добре розумієте що пишите.
Бог поза простором і часом Він завжди є а природа безапеляційно має свій початок.
То хто ж більший?
  • 0

#365 Sotnik

Старійшина

• Користувачі
  • 1905 повідомлень

Відправлено 25.03.2008 – 03:31

Природа не має ні початку, ні кінця. Вона лише постійно перетворюється, змінюється згідно діючих законів. Простір і час - це теж прояви, властивості природи.
  • 0

#366 LMaXLvIV

Старійшина

• Користувачі
  • 1067 повідомлень

Відправлено 25.03.2008 – 13:07

Перегляд дописуSotnik (25.03.2008 03:31) писав:

Природа не має ні початку, ні кінця. Вона лише постійно перетворюється, змінюється згідно діючих законів. Простір і час - це теж прояви, властивості природи.
якщо відкидати не божественну природу і називати божественну природу просто "природою" то воно так виглядає.
На Вашу думку, що це за закони, чим вони характеризуються?
  • 0

#367 ___

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 31 повідомлень

Відправлено 25.03.2008 – 13:25

Перегляд дописуNameless One (24.03.2008 21:31) писав:

Kellis якщо вже слідувати твоїй логіці то почати потрібно всетаки з того що саме поняття бога усвідомити не можливо, тому немає сенсу ще й шукати звідки то, сам не знаю що :)
ну, Бог - це породження релігії, релігія тримається на вірі, а віру осягати розумом... хм... це смішно і неможливо, на то вона і віра. До того ж, скільки релігій - стільки і Богів, тож треба уточнити, якого з них ми маємо на увазі.

зі свого власного 20-ирічного досвіду знаю, що люди харяться різними безглуздими питаннями. але що їм дадуть відповіді на них??? легше не стане і простіше теж. нам дано знати достатньо, а більшого не треба.
П.С. Більшість теологічних дискусій викликають у мене настійливе бажання зайнятися чимось коріснішим, наприклад випити пива :)

Повідомлення відредагував Kellis: 25.03.2008 – 13:28

• 0

#368 LMaXLvIV

Старійшина

• Користувачі
  • 1067 повідомлень

Відправлено 25.03.2008 – 14:17

Перегляд дописуKellis (25.03.2008 13:25) писав:

ну, Бог - це породження релігії
Уявлення про Бога це породження релігії, а Бог не є породженням чогось, бо він породжує все. Все що має ім'я, є суть породженням іншого, окрім Бога (Бог, це не ім'я).

Цитата

Більшість теологічних дискусій викликають у мене настійливе бажання зайнятися чимось коріснішим, наприклад випити пива
рекомендую звернутися до меншості і не підміняти для себе пошук Бога бокалом пива...
  • 0

#369 Nameless One

ЧВ

• СуперМодератори
  • 2259 повідомлень

Відправлено 25.03.2008 – 14:18

Перегляд дописуKellis (25.03.2008 13:25) писав:

ну, Бог - це породження релігії, релігія тримається на вірі, а віру осягати розумом... хм... це смішно і неможливо, на то вона і віра. До того ж, скільки релігій - стільки і Богів, тож треба уточнити, якого з них ми маємо на увазі.

зі свого власного 20-ирічного досвіду знаю, що люди харяться різними безглуздими питаннями. але що їм дадуть відповіді на них??? легше не стане і простіше теж. нам дано знати достатньо, а більшого не треба.
Ха-ха. Це ж саме і я хотів сказати тільки іншими словами. Людина на даному етапі ну ніяк не зможе знайти відповіді на деякі питання, то нащо вірити в те що завідомо є помилковим? Даєш агностицизм!

Цитата

П.С. Більшість теологічних дискусій викликають у мене настійливе бажання зайнятися чимось коріснішим, наприклад випити пива :)

Оце правильна позиція! Посуті теологічні дискусії безглузді, бо користі приносять мало, хоча інколи і можуть трохи прояснити і підштовхнути у вірному напрямку. Та і багато хто отримує елементарне естетичне задоволення від дискусій. Дискусій будьякого роду. Але теологічні дискусії вигідно вирізняються тим що дуже мало достовірних аргументів і фактів по темі і такі дискусії може вести кожен. Але які б позитивні не були дискусії, вони і рядом з пивом не стояли. Тому варто заснувати нову релігію і поклонятись ПИВУ. Було би класно :)
  • 0

#370 oksdemidova@rambler.ru

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 554 повідомлень
  • Стать:Жінка

Відправлено 25.03.2008 – 14:20

а я не знаю,складне питання,та і звідки мені знати
  • 0

#371 Banderas

Місцевий

• На перевірці
  • PipPipPipPipPipPip
  • 212 повідомлень

Відправлено 25.03.2008 – 16:24

nameless one писав
Людина на даному етапі ну ніяк не зможе знайти відповіді на деякі питання, то нащо вірити в те що завідомо є помилковим

Якщо ти не можеш знайти відповіді на деякі питання то звідки ти знаєш що вони є помилковими?

Повідомлення відредагував Banderas: 25.03.2008 – 16:26

• 0

#372 Nameless One

ЧВ

• СуперМодератори
  • 2259 повідомлень

Відправлено 25.03.2008 – 16:43

Banderas писав
бла-бла-бла

Бо не тільки я неможу знайти відповіді на певні питання. Ніхто неможе знайти. Принаймні поки що. Але проте кожен кричить що він все знає, і мало хто визнає що він нічого не знає :)
  • 0

#373 Sweet Caroline

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 71 повідомлень
  • Стать:Жінка

Відправлено 25.03.2008 – 16:47

ну-ну) філософи) бог завжди був,є і буде) :)
  • 0

#374 Banderas

Місцевий

• На перевірці
  • PipPipPipPipPipPip
  • 212 повідомлень

Відправлено 25.03.2008 – 16:52

Однозначно що релігія це породження людини!

Якщо припустити що богів багато тоді вони або ж нерівноправні та незалежні один від одного або ж один з них вищий незалежний досконалий а інші залежать від нього і відповідно менш досконалі. Якщо припустити що всі рівноправні і незалежні тоді треба визнати що жоден з них не буде досконалим яким повинен бути Бог. Адже перш за все бути Богом значить бути досконалим... Якщо ж Бог вище всього і всіх Він може бути тільки один і не мати Собі рівних. Інакше кажучи якщо припустити 2 всевишні істоти жодна з них не була би всевишньою і тому ні одна не була б істинним Богом.
Якщо Бог не один Він не існує. Бо для того щоб Він був істинним Богом треба щоб нікого не було досконалішого і вищого від Нього. А якщо б хтось був рівним Йому, Він не був би всевишнім!

Бо не тільки я неможу знайти відповіді на певні питання. Ніхто неможе знайти. Принаймні поки що. Але проте кожен кричить що він все знає, і мало хто визнає що він нічого не знає :)
[/quote]

Тоді чому ж ти стверджуєш що вони є завідомо помилковими якщо ти не знаєш на них відповідь?
Щоб щось заперечувати треба спочатку це осягнути!
  • 0

#375 дурне дитя з Венери

Т псих 2007 [b][img]star[/img][/b]

• Користувачі
  • 1797 повідомлень
  • Місто:КИЇВ

Відправлено 25.03.2008 – 17:04

Тупізна. Ще раз впевняюсь, що на цьому форумі меін нічого робити в розділі релігія....
2all: ви хоч Біблію читали? 00
2Sotnik: теж сме стосується тебе. "В начале было Слово, и Слово было у Бога, и Слово было Бог." (Від Іоанна 1:1)

"Бога никто не создал, ибо сам Бог все создал."

більше писати тут навряд чи буду...
  • 0

#376 Nameless One

ЧВ

• СуперМодератори
  • 2259 повідомлень

Відправлено 25.03.2008 – 17:13

Перегляд дописуBanderas (25.03.2008 16:52) писав:

Тоді чому ж ти стверджуєш що вони є завідомо помилковими якщо ти не знаєш на них відповідь?
Щоб щось заперечувати треба спочатку це осягнути!

Просто це не я повинен доводити що вони помиляються а вони повинні довести що вони праві ;)
Ще питання є? Тільки давай без софістики)

дурне дитя з Венери необіжайся, але твій нік і перше слово твого допису дуже точно тебе характеризують :rolleyes:

Хвате вже посилати всіх на 6 букв, майте свою думку а не ховайтесь за туалетним папером.
  • 0

#377 дурне дитя з Венери

Т псих 2007 [b][img]star[/img][/b]

• Користувачі
  • 1797 повідомлень
  • Місто:КИЇВ

Відправлено 25.03.2008 – 17:14

00. так і знав шо хтось це напише. а хіба то не моя думка? "Щоб щось заперечувати треба спочатку це осягнути! " (с) Бандерас
Бандерас шось активно строчить... :rolleyes:

Повідомлення відредагував дурне дитя з Венери: 25.03.2008 – 17:16

• 0

#378 Banderas

Місцевий

• На перевірці
  • PipPipPipPipPipPip
  • 212 повідомлень

Відправлено 25.03.2008 – 17:22

Правильно ти не повинен нічого доводити тим паче того чого не знаєш!
Прийде час і Господь сам візьме слово і будеш мати тоді докази бо Бог не потребує захисту з боку людини.
Головне щоб ти це зрозумів скоріше ніж прийде цей час.
В біблії написана одна історія думаю для тебе буде цікавою
Дії Святих Апостолів 9!

Повідомлення відредагував Banderas: 25.03.2008 – 17:23

• 0

#379 ___

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 31 повідомлень

Відправлено 25.03.2008 – 17:24

Перегляд дописуLimit Maximum (25.03.2008 14:17) писав:

Уявлення про Бога це породження релігії, а Бог не є породженням чогось, бо він породжує все. Все що має ім'я, є суть породженням іншого, окрім Бога (Бог, це не ім'я).
Тим не менше, ви повинні погодитися, що це типове бачення трансцендентного бога для монотеїстичних релігій. Я не обговорюю тут свої релігійні погляди і не критикую ваші, просто потрібно дивитися на все безсторонньо і об"єктивно. Зверністься до теорії релігії, це багато прояснить.
Nameless One тим не менше, кожен має право вірити у те, що йому заманеться. Я вельми ліберальна ;)
Просто не люблю тих, хто вважає, що його і лише його точка зору правильна. Багато людей самі толком не розуміють, які абсурдні речі говорять...
Небагато є розумних людей, з якими можна насправді цікаво дискутувати... і це дууууже сумно... :rolleyes:((
Banderas А скажіть тоді мені будь ласка, що таке бог у словниковому розумінні і вашому? бо здається мені, що ви самовільно приписали богові певні ніби-то необхідні характеристики :)
  • 0

#380 Nameless One

ЧВ

• СуперМодератори
  • 2259 повідомлень

Відправлено 25.03.2008 – 17:36

Kellis та ти собі не уявляєш який я ліберальний. Просто якось так виходить що я справляю враження "войовничого атеїста". Ні, насправді я не войовничий і навіть не зовсім атеїст. І поважаю чужу думку, навіть поважаю деяких людей які називають себе християнами(хоча вони не дуже і схожі на типових християн :rolleyes: ). Я не люблю фанатиків. І сліпих. Не люблю тих хто незважає на жоден аргумент який спростовує його думку, вважає всіх інакодумців пропащими людьми і т.д. Людей другого сорту не люблю за тупість, за небажання нічого знати, за те що вони роблять те що робили завжди їх батьки і батьки батьків, за те що просто роблять те що і всі, навіть не задумуючись над цим.

Келліс, думаю багатьом цікаво встетаки які ж твої релігійні погляди ;)
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних