Перейти до вмісту

Чи існує Бог

Повідомлень в темі: 453

Опитування: чи існує Бог (185 користувачів проголосувало)

чи ви вірите в його існування

1. так (145 голосів [78.38%])

Процент голосів: 78.38%

2. ні (40 голосів [21.62%])

Процент голосів: 21.62%

Голосувати Гості не можуть голосувати

#301 Sotnik

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1905 повідомлень
  • Стать:Чоловік

Відправлено 14.03.2008 – 03:25

Ви ж зрозуміли, що я згадав ту статтю не задля пропаганди її автора, а для окреслення ідеї "Бога в гордому серці"?
Думаю, що без реформації релігії під сучасний рівень знань і уявлень людей про Всесвіт нас згодом чекає сумна картина, коли Бог залишиться лише в серцях дуже невеликої кількості людей...
  • 0

#302 LMaXLvIV

Старійшина

• Користувачі
  • 1067 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 14.03.2008 – 04:02

Перегляд дописуSotnik (14.03.2008 03:25) писав:

Ви ж зрозуміли, що я згадав ту статтю не задля пропаганди її автора, а для окреслення ідеї "Бога в гордому серці"?
гордість противна смиренності, а як сказано в Біблії "Бог противиться гордим". Як щодо цього?

Цитата

Думаю, що без реформації релігії під сучасний рівень знань і уявлень людей про Всесвіт нас згодом чекає сумна картина, коли Бог залишиться лише в серцях дуже невеликої кількості людей...
якби ж так було все просто... http://zoomrok.by.ru/
  • 0

#303 Лєна ДАД

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 159 повідомлень
  • Стать:Жінка

Відправлено 14.03.2008 – 08:13

Перегляд дописуDarkSun (9.03.2008 19:21) писав:

Лєна ДАД, от-от, примітивне сприймання Бога. Думаю, це щось вище за людський розум, тому ми не можем це осягнути.
Ага. Так само як колись блискавку не могли осягнути і Земля була плоскенька і центр Всесвіту...
Людина весь час собі якусь біду на голову видумує, бо не все розуміє. А коли зрозуміє - то сміється над собою :angry1:
  • 0

#304 Sotnik

Старійшина

• Користувачі
  • 1905 повідомлень

Відправлено 14.03.2008 – 10:12

Перегляд дописуLimit Maximum (14.03.2008 04:02) писав:

гордість противна смиренності, а як сказано в Біблії "Бог противиться гордим". Як щодо цього?

якби ж так було все просто... http://zoomrok.by.ru/
Смиренність притаманна християнству...Обговорюючи це ми знову підемо по колу, повторюючи одне й те саме - про рабів, про жидів і т.д. Всі Ваші аргументи зведуться до цитування Біблії... Все це я вже читав. Справа в тому, що не для всіх написане в Біблії є аргументом. Для декого ті слова мають авторитет не більший, ніж слово написане на паркані крейдою... (Вибачаюсь, якщо зачепив чиїсь релігійні почуття грубою алегорією).
Як на мене, то смиренність - це гальмо прогресу. Чи змогли б смиренні люди вирватися в космос, приборкати атом, розшифрувати ДНК?
В моєму світосприйнятті нема місця смиренності.
Я думаю, що то був невдалий переклад слова "honour" - гордість. Можна з таким же успіхом перекласти як "честь". Як на Вашу думку, честь і смиренність сумісні поняття?
За посилання на жидо-масонів дякую. Буду вивчати як буде час.
  • 0

#305 LMaXLvIV

Старійшина

• Користувачі
  • 1067 повідомлень

Відправлено 14.03.2008 – 15:52

Перегляд дописуSotnik (14.03.2008 10:12) писав:

Як на мене, то смиренність - це гальмо прогресу. Чи змогли б смиренні люди вирватися в космос, приборкати атом, розшифрувати ДНК?
могли б вже жити на інших планетах, творити матерію з нічого (як деякі свамі - напр. Саі Баба) та думкою міняти зміст ДНК, БО не заважали би розвиватись один одному в цьому напрямі. Смиренний означає короткий на прояв агресії та ворожості, люб'язний до інших та поважаючий Господа.

Цитата

Я думаю, що то був невдалий переклад слова "honour" - гордість. Можна з таким же успіхом перекласти як "честь". Як на Вашу думку, честь і смиренність сумісні поняття?
на мою думку це різні поняття (ой, не на мою думку. Це думка Всесвіту... я її лише вловив і передаю...)
Гордість має більше спільного з егоїзмом, упередженим самовознесенням над іншими, а честь має навіть смиренний характер, бо честь є повага до іншого та до себе в тому числі.

Повідомлення відредагував Limit Maximum: 14.03.2008 – 15:56

• 0

#306 DarkSun

тут написана якась тупа фігня

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 752 повідомлень
  • Місто:Мукачево

Відправлено 14.03.2008 – 18:38

Перегляд дописуЛєна ДАД (14.03.2008 08:13) писав:

Ага. Так само як колись блискавку не могли осягнути і Земля була плоскенька і центр Всесвіту...
Людина весь час собі якусь біду на голову видумує, бо не все розуміє. А коли зрозуміє - то сміється над собою :angry1:
Може, колись людство і буде сміятися над сучасною церквою. Та це не означає, що Бога існує. Я переконаний, що написане у Біблії - правда. навіть те, що здається простій людині нереальним. І дійсно нне важливо, чи існує він, чи ні. Більшість релігій повчає нас саме добру, повчає гідно прожити життя. А те, чи існує Бог, чи ні, ми все одно всі взнаєм.
  • 0

#307 Лєна ДАД

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 159 повідомлень

Відправлено 15.03.2008 – 12:44

Перегляд дописуBvsG (10.03.2008 20:37) писав:

БОГ існує, хто вважає навпаки, просто сам себе дурить :happytwo:
Та якщо чесно, то по фіг. Існує чи Не існує... По великому рахунку це значення для життя людини та її совісті не має жадного.
  • 0

#308 Лука

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 170 повідомлень
  • Місто:Київщина

Відправлено 15.03.2008 – 13:52

Перегляд дописуSotnik (14.03.2008 10:12) писав:

Смиренність притаманна християнству...Обговорюючи це ми знову підемо по колу, повторюючи одне й те саме - про рабів, про жидів і т.д. Всі Ваші аргументи зведуться до цитування Біблії... Все це я вже читав. Справа в тому, що не для всіх написане в Біблії є аргументом. Для декого ті слова мають авторитет не більший, ніж слово написане на паркані крейдою... (Вибачаюсь, якщо зачепив чиїсь релігійні почуття грубою алегорією).
В моєму світосприйнятті нема місця смиренності.
За посилання на жидо-масонів дякую. Буду вивчати як буде час.
Так,смиренність дещо гальмує прогрес,АЛЕ....
Всі випробовування та спокуси нам посилаються як провірка на вшивість.Чесність і смирення досить різні речі,
але останнє не означає слабкість,а правила поведінки.
Наведу один з прикладів смиренності яку ви виконуєте щодня:
на автошляхах України існують загально прийняті правила дорожнього руху,ми їх додержуємось,хоч вони і відносяться до мусорних понять,нам хтось їх нав"язує.Ви що, противитесь загальним правилам поведінки?
Робите що вам заманеться на дорозі?Навпаки, ви смиренно виконуєте, те що потрібно,ви боїтесь покарання-
фінансового,фізичного,морального...
Нам же Вищий Розум теж дав правила,не важливо в яких з Релігійних Святинь вони знаходяться,
ми як ті вперті барани противимось і протестуєм,бо покарання як такого не бачим....
"Шлях смиренний низько,але до високої батьківщини-Неба несе.Якщо хочеш досягти цієї вершини,цим шляхом іди."
Я думаю,цим все сказано,але кожен сам для себе вирішує,яку з доріг обрати.
  • 0

#309 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6652 повідомлень
  • Місто:пекельне болото

Відправлено 15.03.2008 – 15:20

смиренність дещо гальмує прогрес

- от тільки багато тисяч років всі були вільними язичниками, і ніякого прогресу небуло... у рабовласницькому римі зявився деякий прогрес - наприклад катапульта

саме в розквіт християнства, розгул інквізиції і т.д. сильно здвинувся прогрес - доменні печі, мануфактури - тканини, папір, сталь достатньої якості...
в минулому столітті теж смиренність підтримувалася, і маємо гарний прогрес.
В Японії вже майже немає вільних войовничих самураїв, після бомбардування Хіросіми і Нагасакі всі смиренні трудяги - надзвичайний науково-технічний прогрес! Доводів достатньо щоб вас переконати в невірності ваших слів?
  • 0

#310 Sotnik

Старійшина

• Користувачі
  • 1905 повідомлень

Відправлено 15.03.2008 – 18:06

Пані Лука навела приклад звичайної законослух'яності. Виконання кримінального, громадянського, податкового і т.ін. законодавства - це не смиренність. Це звичайні норми проживання в суспільстві, незалежно від того, чи твоя релігія проповідує смиренність, чи ні. Якщо людина не сує пальці в розетку, тому що бачить попереджувальний напис "Не влезай! Убьет!", це не тому що вона "смиренна", а тому що має здоровий глузд. І релігія тут зовсім ні до чого.

З паном DrunkLordVillis я погоджуюся лише в тому сенсі, що технічний прогрес йде не зовсім мирним і цивілізованим шляхом, іноді я б навіть сказав божевільним. Але смиренність тут вже не допоможе. "Рубікон" пройдено. Декілька століть середньовіччя, коли за допомогою релігії стримували прогрес і розвиток суспільства минули.
  • 0

#311 LMaXLvIV

Старійшина

• Користувачі
  • 1067 повідомлень

Відправлено 16.03.2008 – 00:03

Перегляд дописуSotnik (15.03.2008 18:06) писав:

прогрес і розвиток суспільства
не бачу я розвитку. Є тотальна деградація моральна і фізична завдяки тому техпрогресу. Розвиваються лише одиниці, і то відомо в яку строну їхній розвиток і яка їм "користь" з нього.

Перегляд дописуЛєна ДАД (15.03.2008 12:44) писав:

Та якщо чесно, то по фіг. Існує чи Не існує... По великому рахунку це значення для життя людини та її совісті не має жадного.
кажете за себе
  • 0

#312 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 16.03.2008 – 00:39

Флуд видалено.
  • 0

#313 КаваНеПийПивоЇжБорщ...

Т Чарівне Гімно 2009

• Користувачі
  • 3018 повідомлень
  • Стать:Не скажу
  • Місто:мами

Відправлено 16.03.2008 – 09:38

Цитата

Чи існує Бог
не наю, я не бачив.
  • 0

#314 LMaXLvIV

Старійшина

• Користувачі
  • 1067 повідомлень

Відправлено 18.03.2008 – 17:01

Перегляд дописуShakalhomesixVSseven (16.03.2008 09:38) писав:

не наю, я не бачив.
а його не видно очима. Можна побачити лише посланців Бога: Ангелів, Синів, Аватарів...

Бог пізнається душею, а не тілом.
  • 0

#315 pinguiarium

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 538 повідомлень

Відправлено 18.03.2008 – 17:35

Перегляд дописуLimit Maximum (18.03.2008 17:01) писав:

а його не видно очима. Можна побачити лише посланців Бога: Ангелів, Синів, Аватарів...

Бог пізнається душею, а не тілом.

Аватари бачив. Бог є.
  • 0

#316 LMaXLvIV

Старійшина

• Користувачі
  • 1067 повідомлень

Відправлено 18.03.2008 – 18:48

Перегляд дописуpinguiarium (18.03.2008 17:35) писав:

Аватари бачив. Бог є.
кого з сучасних Аватарів ти бачив?
  • 0

#317 Nameless One

ЧВ

• СуперМодератори
  • 2259 повідомлень

Відправлено 18.03.2008 – 20:39

Ага, щось і я втратив суть розмови. Ельмексиканцю, не був би ти люб"язний кинути мені пару цитаток з біблії в яких щось говориться про Аватарів. Ти ж любиш це діло, я знаю :)
  • 0

#318 Lemon

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 437 повідомлень

Відправлено 18.03.2008 – 21:47

Є усьо в шо ми вірим.
  • 0

#319 Nameless One

ЧВ

• СуперМодератори
  • 2259 повідомлень

Відправлено 18.03.2008 – 22:07

Перегляд дописуLemon (18.03.2008 21:47) писав:

Є усьо в шо ми вірим.
Та ти що? А я вірю в мільйон баксів в мене в шафі. А його там чомусь нема :)

Повідомлення відредагував Nameless One: 18.03.2008 – 22:12

• 0

#320 vesnyanka

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 72 повідомлень
  • Місто:Ірій (країна куди відлітають душі)

Відправлено 18.03.2008 – 22:30

Перегляд дописуNameless One (18.03.2008 22:07) писав:

Та ти що? А я вірю в мільйон баксів в мене в шафі. А його там чомусь нема :)

значить так ти віриш
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних