Перейти до вмісту

Чи існує Бог

Повідомлень в темі: 453

Опитування: чи існує Бог (185 користувачів проголосувало)

чи ви вірите в його існування

1. так (145 голосів [78.38%])

Процент голосів: 78.38%

2. ні (40 голосів [21.62%])

Процент голосів: 21.62%

Голосувати Гості не можуть голосувати

#281 Aleph

Профі

• На перевірці
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 396 повідомлень
  • Стать:Чоловік

Відправлено 03.03.2008 – 00:27

Перегляд дописуCCCP (3.03.2008 00:08) писав:

Але я не вважаю за подрібне приділяти цьому явищу уваги(так, я не зовсім вірю в нього)!

Якби ти не приділяв цьому уваги, ми б не бачили тут твоїх дописів.

Люди, переважно, не говорять (пишуть) про те, чому не приділяють уваги :rolleyes:
  • 0

#282 CCCP

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 611 повідомлень
  • Місто:тут, не далеко

Відправлено 03.03.2008 – 00:35

Перегляд дописуAleph (3.03.2008 00:27) писав:

Якби ти не приділяв цьому уваги, ми б не бачили тут твоїх дописів.

Люди, переважно, не говорять (пишуть) про те, чому не приділяють уваги :rolleyes:
Я приділяю цьому уваги з особистої точки зору!

На мою думку Бог - це один з винаходів людей! До котрого вони звертаються, що б духовно заспокоїти себе і людині необхідно знати, що Він, саме він про неї(людину) дбає і оберігає! Але не факт, що воно саме так і є!
  • 0

#283 pozitronik

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 79 повідомлень

Відправлено 03.03.2008 – 00:55

Перегляд дописуCCCP (3.03.2008 00:35) писав:

На мою думку Бог - це один з винаходів людей! До котрого вони звертаються, що б духовно заспокоїти себе і людині необхідно знати, що Він, саме він про неї(людину) дбає і оберігає! Але не факт, що воно саме так і є!

А якщо ваважати бога великим джерелом енергії? Або навіть не джерелом а скупченням, ця енергія як вчилось в фізиці по законах збереження енергії передається людям, люди теж в свою чергу передають якусь енергію. При поганому вчинку виділяється якась негативна а при хорошому позитивна енергія, яка проходить якийсь цікавий цикл. Думаю люди історично придумали своє уявлення Бога керуючись інколи здогадкам, інколи чимось іншим, можливо навіть дещо надумувалось, або приписувалось для чиєїсь користі. А якщо вважати Бога винаходом людей тоді виникає думка звідки ж взялись люди, що тримає їх тут, можливо правильніше вважати що спочатку був Бог?
  • 0

#284 Aleph

Профі

• На перевірці
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 396 повідомлень

Відправлено 03.03.2008 – 00:56

Перегляд дописуCCCP (3.03.2008 00:35) писав:

Я приділяю цьому уваги з особистої точки зору!

Ти на стільки ж правий на скільки помиляєшся :rolleyes:

Боги та богині - генетичні програми, виражені у примітивних символах (Р.А.Уілсон).

Бог існує? Так!
Бог існує? Ні!

Залежно, що ти під цим розумієш. Те, що християнство називає Богм є четвертим проявом Абсолюту з точки зору кабаліста. Це - ілюзія. А що не ілюзія? Чому ж ти важаєш, що ілюзія існування Бога є гіршою чим ілюзія його не існування?
  • 0

#285 CCCP

Генеральний писар

• Користувачі
  • 611 повідомлень
  • Місто:тут, не далеко

Відправлено 03.03.2008 – 01:01

Перегляд дописуpozitronik (3.03.2008 00:55) писав:

А якщо ваважати бога великим джерелом енергії? Або навіть не джерелом а скупченням, ця енергія як вчилось в фізиці по законах збереження енергії передається людям, люди теж в свою чергу передають якусь енергію. При поганому вчинку виділяється якась негативна а при хорошому позитивна енергія, яка проходить якийсь цікавий цикл.
То ти хочиш сказати, що люди вірять у фізичне явище, а як же духовність?? :rolleyes:
  • 0

#286 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6671 повідомлень
  • Місто:пекельне болото

Відправлено 04.03.2008 – 00:49

Перегляд дописуpozitronik (3.03.2008 00:55) писав:

А якщо ваважати бога великим джерелом енергії? Або навіть не джерелом а скупченням, ця енергія як вчилось в фізиці по законах збереження енергії передається людям, люди теж в свою чергу передають якусь енергію. При поганому вчинку виділяється якась негативна а при хорошому позитивна енергія, яка проходить якийсь цікавий цикл. Думаю люди історично придумали своє уявлення Бога керуючись інколи здогадкам, інколи чимось іншим, можливо навіть дещо надумувалось, або приписувалось для чиєїсь користі. А якщо вважати Бога винаходом людей тоді виникає думка звідки ж взялись люди, що тримає їх тут, можливо правильніше вважати що спочатку був Бог?

Якщо питання стоїть так, та зараз я видам....
Що таке віртуальна реальність (будь які компютерні ігри наприклад)? Це всесвіт зі своїми законами, який створений інформацією(програмою)

У нашому всесвіті три основи - матерія, енергія і інформація... властивості інформації поки-що найменш вивчені

Розкрию триєдиність християнського бога і відповідність до нашого всесвіту:
Господь Бог - інформація
Син божий - матерія
Святий дух - енергія

...Спочатку було слово...
Якщо спочатку було ніщо, то потрібно лише певна інформація щоб утворити матерію і антиматерію, енергію і антиенергію, інформацію і дезінформацію
і потрібна певна інформація, щоб утримувати баланс у всесвіті - закони фізики...

Якщо люди-програмісти створюють іграшки, то вони боги для цих програм, для штучних інтелектів, які вони створюють...

З.І. Зараз це модно. впринципі все вищенаписане - цитати зібрані докупи...
  • 0

#287 pozitronik

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 79 повідомлень

Відправлено 04.03.2008 – 00:57

що тут скажеш, міркувати чи Бог це тільки енергія чи ще й інформація і духовність дуже важко. Але те що існує щось що є вище за людей є мабуть вже фактом.
  • 0

#288 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6671 повідомлень
  • Місто:пекельне болото

Відправлено 04.03.2008 – 00:57

Ще додам... позитивної чи негативної енергії небуває. Ці слова стали модними у всяких шарлатанів-цілителів 20 років тому і вже застаріли.
Енергія - це фотон у вигляді частинки або поле у вигляді хвилі (корпускулярно-хвильовий дуалізм)
Є матерія і антиматерія, отже є енергія і можливо антиенергія (може хтось краще фізику знає, скажіть)
Є позитивно і негативно заряджені частинки, але фотон заряду не несе, тому енергія не може бути позитивною чи негативною
Є інформація корисна для обєкта, а є шкідлива, але це ще недуже досліджено, щоб розділяти інформацію на позитивну і негативну...
  • 0

#289 Санька Колосок

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 376 повідомлень

Відправлено 04.03.2008 – 01:06

Важке питання: медицина довела, що всі жінки пішли від однієї жінки (там є якась клітина), але раси то 4!!!
Можливо у Єви будо 4 бойфренда, а може це еволюція..............
  • 0

#290 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 04.03.2008 – 11:09

Перегляд дописуСаньок (4.03.2008 01:06) писав:

Важке питання: медицина довела, що всі жінки пішли від однієї жінки (там є якась клітина), але раси то 4!!!
Не всі, а більшість сучасних жінок, і не клітина, а генетичний маркер.
Стосовно "однієї" - просто ті, що вижили, пішли від однієї. Цілком можливо, що їх було більше, але з часом ті генотипи вимерли.
Ну а раси - це еволюція, це давно відомо.
  • 0

#291 DarkSun

тут написана якась тупа фігня

• Користувачі
  • 752 повідомлень
  • Місто:Мукачево

Відправлено 09.03.2008 – 12:40

В Бога вірю. Думаю точно сказати, що таке Бог не можна. Схиляюся до версії, що це якийсь абсолют, чи ще щось таке. Бо теорій зара багато, як і доказів, начебто правдивих. Думаю деякі з цих теорій правдиві, і вони якось зв'язані між собою, та ми поки не можем цього збагнути. Думаю різні релігії просто по-різному звертаються до одного і того самого Бога. І не підтримую жодних варіантів цих поклонінь Богу, хоча у побуті більше схоляюся до християнства (ну, традиції все-таки). Також думаю, шо сучасні релігії дуже примітивно зображують Бога.
  • 0

#292 Лєна ДАД

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 159 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Львів

Відправлено 09.03.2008 – 19:08

Перегляд дописуDrunkLordVillis (4.03.2008 00:49) писав:

Якщо питання стоїть так, та зараз я видам....
Що таке віртуальна реальність (будь які компютерні ігри наприклад)? Це всесвіт зі своїми законами, який створений інформацією(програмою)

У нашому всесвіті три основи - матерія, енергія і інформація... властивості інформації поки-що найменш вивчені

Розкрию триєдиність християнського бога і відповідність до нашого всесвіту:
Господь Бог - інформація
Син божий - матерія
Святий дух - енергія

...Спочатку було слово...
Якщо спочатку було ніщо, то потрібно лише певна інформація щоб утворити матерію і антиматерію, енергію і антиенергію, інформацію і дезінформацію
і потрібна певна інформація, щоб утримувати баланс у всесвіті - закони фізики...

Якщо люди-програмісти створюють іграшки, то вони боги для цих програм, для штучних інтелектів, які вони створюють...

З.І. Зараз це модно. впринципі все вищенаписане - цитати зібрані докупи...
Ну от не може пересічна людина не жити штампами, котрі хтось для неї вже придумав.
От було слово спочатку і все тут! І конче слово Бога, а не якогось там інопланетянина Васі чи Мані і все!
І Господь Бог - не якийсь там пан бог чи хазяїн бог, а Господь. Нав"язали і тепер так і буде. Тільки так!
Партія нас вела, веде і вести буде. Куди, на фіга - не важно, яка різниця, головне, що за нас хтось думає і щось вирішує...
  • 0

#293 DarkSun

тут написана якась тупа фігня

• Користувачі
  • 752 повідомлень
  • Місто:Мукачево

Відправлено 09.03.2008 – 19:21

Лєна ДАД, от-от, примітивне сприймання Бога. Думаю, це щось вище за людський розум, тому ми не можем це осягнути.
  • 0

#294 BvsG

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 74 повідомлень
  • Місто:bland

Відправлено 10.03.2008 – 20:37

БОГ існує, хто вважає навпаки, просто сам себе дурить :ggggg:
  • 0

#295 Sotnik

Старійшина

• Користувачі
  • 1905 повідомлень

Відправлено 10.03.2008 – 21:58

Бог - то сумління людини.
  • 0

#296 LMaXLvIV

Старійшина

• Користувачі
  • 1067 повідомлень

Відправлено 13.03.2008 – 23:21

а сумління буде чистим після покаяння, якщо мав місце гріх через необізнаність.

Повідомлення відредагував Limit Maximum: 13.03.2008 – 23:22

• 0

#297 Sotnik

Старійшина

• Користувачі
  • 1905 повідомлень

Відправлено 14.03.2008 – 00:39

Покаяння перед Богом. Тобто наодинці з своїм сумлінням.
  • 0

#298 LMaXLvIV

Старійшина

• Користувачі
  • 1067 повідомлень

Відправлено 14.03.2008 – 02:05

Перегляд дописуSotnik (14.03.2008 00:39) писав:

Покаяння перед Богом. Тобто наодинці з своїм сумлінням.
хіба в наш час для кожного є таке місце, де можна тривало побути на одинці із самим собою, щоб добре розчути голос сумління?
А як щодо несформовного сумління в підлітків та дітей?
  • 0

#299 Sotnik

Старійшина

• Користувачі
  • 1905 повідомлень

Відправлено 14.03.2008 – 02:50

Перегляд дописуLimit Maximum (14.03.2008 02:05) писав:

А як щодо несформовного сумління в підлітків та дітей?
Не знаю, пане Limit Maximum, що Вам на це відповісти...
Я вже десь писав, здається в темі про того статевостурбованого хлопчика, що суспільство погано виконує свою виховну функцію. Спортивні секції, позашкільні культурницькі та освітянські заклади або дорогі, або взагалі не існують...Залишається сім'я та школа. Але не всім щастить народитися в благополучній родині, де батьки виховують, прививають сумління дитині. Школа скоріше формально до цього ставиться, за рідким винятком...Залишається вулиця, компанії підлітків, багато з яких функціонують за принципами вовчої зграї...
Є стаття одного одіозного історичного діяча. Називається "Бог живет только в гордых сердцах". Пошукайте, в Гуглі є. В принципі правильно все пише. Але ідея яка живе в серці, та ідея що є рушійною силою сумління...Вона звідкись має взятися. Добре тому, в кого такий стрижень є. Чи то батьки правильно виховали, чи то людина відповідальна сама собою, чи то школа постаралася, пощастило з вчителями. А якщо не пощастило? Де взяти оте горде серце, в якому живе Бог?
Чи може таку виховну функцію взяти на себе Церква? На мою думку -ні. А може мені не пощастило вирости на території, окупованій московським патріархатом? Може є і інші відносини вірян з Церквою? Цього я не знаю.
В одному впевнений. Бог, який створив Всесвіт - це не той Бог, про якого йдеться в Вітхому завіті...
  • 0

#300 LMaXLvIV

Старійшина

• Користувачі
  • 1067 повідомлень

Відправлено 14.03.2008 – 03:09

Перегляд дописуSotnik (14.03.2008 02:50) писав:

Є стаття одного одіозного історичного діяча. Називається "Бог живет только в гордых сердцах". Пошукайте, в Гуглі є. В принципі правильно все пише.
не думаю що Гітлер знайшов Бога в свому серці... Тощо він щось шукав, то це очевидно...

Цитата

Але ідея яка живе в серці, та ідея що є рушійною силою сумління...Вона звідкись має взятися. Добре тому, в кого такий стрижень є. Чи то батьки правильно виховали, чи то людина відповідальна сама собою, чи то школа постаралася, пощастило з вчителями. А якщо не пощастило? Де взяти оте горде серце, в якому живе Бог?
його можуть передати інші, ті, хто з Богом у серці. Інакше ж як.

Цитата

Чи може таку виховну функцію взяти на себе Церква? На мою думку -ні. А може мені не пощастило вирости на території, окупованій московським патріархатом? Може є і інші відносини вірян з Церквою? Цього я не знаю.
є... але мало, дуже мало...
При монастирях. На західній Україні ще щось є духовне... знайти можна. Все ж менше тут пиятики і гульбищ, бо люди до церкви ідуть щонеділі після робочого тижня. Шукають Бога...

Цитата

В одному впевнений. Бог, який створив Всесвіт - це не той Бог, про якого йдеться в Вітхому завіті...
однозначно не той, яким його юдеї бачили і змалювали у Вітхому завіті.
Він більше схожий до Того, про якого говорив Христос (що юдеям ой як не сподобалося).

Повідомлення відредагував Limit Maximum: 14.03.2008 – 03:12

• 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних