Перейти до вмісту

Чи існує Бог

Повідомлень в темі: 453

Опитування: чи існує Бог (185 користувачів проголосувало)

чи ви вірите в його існування

1. так (145 голосів [78.38%])

Процент голосів: 78.38%

2. ні (40 голосів [21.62%])

Процент голосів: 21.62%

Голосувати Гості не можуть голосувати

#261 Crazy Bobik

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 639 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Львув

Відправлено 17.02.2008 – 15:10

Я дума,що БОГ існує,адже хто тоді створив ЗЕМЛЮ,НЕБО,ЗІРКИ!?Моя відповідь-ТАК!!! :cool1:
  • 0

#262 Sotnik

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1905 повідомлень

Відправлено 17.02.2008 – 16:57

Бог існує. Це сама приРОДа. Саме так розуміли Бога наші пра-пращури. Бог існував завжди і буде існувати нескінченно. Змінюються тільки форми його існування. Ця змінюваність і є ознакою його величі. Закони Божі - це закони природи. Люди також є породженням природи і її часткою. Релігія потрібна для того, щоб взаємоузгодити принципи існування людей в суспільстві та взаємодію цього суспільства з навколішньою природою. Судячи із сьогоднішнього стану екології та протиріч в суспільстві, жодна з існуючих релігій із своєю функцією не впоралася і має бути відторгнута людством.
  • 0

#263 Kazkar

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 27 повідомлень

Відправлено 17.02.2008 – 19:20

Думаю, для того, щоб відповісти на питання "Чи існує Бог?" потрібно відповісти на питання "Що таке Бог?".
  • 0

#264 kissarat

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 316 повідомлень
  • Місто:Тернопіль

Відправлено 17.02.2008 – 19:46

Перегляд дописуSotnik (18.02.2008 02:57) писав:

Бог існує. Це сама приРОДа. Саме так розуміли Бога наші пра-пращури. Бог існував завжди і буде існувати нескінченно. Змінюються тільки форми його існування. Ця змінюваність і є ознакою його величі. Закони Божі - це закони природи. Люди також є породженням природи і її часткою. Релігія потрібна для того, щоб взаємоузгодити принципи існування людей в суспільстві та взаємодію цього суспільства з навколішньою природою. Судячи із сьогоднішнього стану екології та протиріч в суспільстві, жодна з існуючих релігій із своєю функцією не впоралася і має бути відторгнута людством.
у людей паталогічна схильність пояснювати невідомі явища через бога
і тому у наших пращурів богом була природа
  • 0

#265 DarkSun

тут написана якась тупа фігня

• Користувачі
  • 752 повідомлень
  • Місто:Мукачево

Відправлено 17.02.2008 – 20:15

А кому у світі все відомо? Ми багато не знаєм і про звичні явища. Якщо хтось не помітив, світ досить чітко впорядкований. І щось має бути. Чи то якийсь "вищій розум", чи щось інше. Вірю у існування бога, та не думаю що це щось звичне нам чи таке, в якому вигляді підносять нам Бога релігії.
  • 0

#266 Sotnik

Старійшина

• Користувачі
  • 1905 повідомлень

Відправлено 17.02.2008 – 21:22

Перегляд дописуYounker (17.02.2008 19:46) писав:

у людей паталогічна схильність пояснювати невідомі явища через бога
і тому у наших пращурів богом була природа
У людей генетична схильність пізнавати непізнане. Цим шляхом предки наближалися до розуміння навколішнього світу, а значить і до Бога.
Прийдешні релігії ввели заборону на наукову діяльність, пізнання світу. Тим самим відкинули прогрес людства.
До того ж вони об"явили всі давні напрацювання людства єрессю і знищили їх, повергши людство в морок середньовіччя, знищивши історію людства.
Паталогічна схильність, що згадана в дописі Younker, якраз і притаманна адептам цих релігій.
  • 0

#267 Лука

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 170 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Київщина

Відправлено 17.02.2008 – 22:02

Перегляд дописуSotnik (17.02.2008 16:57) писав:

Людство створило для себе: Ісуса Христа, Алаха, Будду, Єгову, Крішну ..... До них простіше
звертатись і уявити їх собі, так як вони колись були в подобі людскій і нам це простіше сприйняти
ніж щось абстрактне типу природи.Адже людина завжди потребує доказу в підтвердження
своєї віри, а ці пророки давали це людині.
І взагалі, не важливо яким ми шляхом пізнали Бога- чи то через природу, чи пророка, головне сам факт.
Існує така мудрість-наливши напій в різний посуд сутність його не зміниться від форми цього посуду.
  • 0

#268 Sotnik

Старійшина

• Користувачі
  • 1905 повідомлень

Відправлено 17.02.2008 – 22:30

Перегляд дописуЛука (17.02.2008 22:02) писав:

Існує така мудрість-наливши напій в різний посуд сутність його не зміниться від форми цього посуду.
В тім то й річ, що в народних релігіях розвиток йшов природним шляхом. Висловлюючись фігурально, люди пили просто з струмка джерельну воду.
А прийдешні релігії, так би мовити, примусили пити з різного посуду те що нал"ють.
  • 0

#269 Лука

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 170 повідомлень
  • Місто:Київщина

Відправлено 17.02.2008 – 22:50

Перегляд дописуSotnik (17.02.2008 22:30) писав:

В тім то й річ, що в народних релігіях розвиток йшов природним шляхом. Висловлюючись фігурально, люди пили просто з струмка джерельну воду.
А прийдешні релігії, так би мовити, примусили пити з різного посуду те що нал"ють.
Дійсно це так, в цьому є своя правда, але, час плине і хтось побачивши струмок безхозним,
захоче загородити його, ще й поставити продавця і мало хто ним зможе скориcтатись, адже, він один в своєму роді.У більшої кількості струмків є більша ймовірністі потрапити до своїх споживачів.
Тому поділ їх- явище незворотне.В нас завжди є вибір- пити те, що наливають чи ні, адже ми
вільні в виборі.
  • 0

#270 Merion@

Чайник

• Користувачі
  • Pip
  • 8 повідомлень
  • Місто:Україна

Відправлено 20.02.2008 – 19:01

Для мене Бого існує. ВІН завжди мені допомагає. Це дісно правда, тільки потрібно вірити в це.
  • 0

#271 pinguiarium

Генеральний писар

• Користувачі
  • 538 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 26.02.2008 – 17:49

Як понесе з України
У синєє море
Кров ворожу... отойді я
І лани, і гори -
Все покину і полину
До самого Бога
Молитися... а до того
Я не знаю Бога.

© T. S.
  • 0

#272 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6665 повідомлень
  • Місто:пекельне болото

Відправлено 27.02.2008 – 00:49

Не треба путати творця всесвіту, простору і часу з його законами, творця Сонячної Системи, і творця людини, і купу дрібних божків-правителів чи предків людських. То всі вони різні особи.
Існує багато чого, а чи існує Бог, то що саме мається на увазі? Чи Бог християнський, чи який інший? Чи це об'єкт, чи суб'єкт? Чи існує він в нашому часі і просторі, чи існує він в вашій фантазії?

Якщо простіше, то за сукупністю факторів бог існує вже тому, що ми тут про нього пишемо.... філософія, мать її...
  • 0

#273 Лєна ДАД

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 159 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 01.03.2008 – 14:52

По великому рахунку існує абсолютно все, про що ми думаємо, бо наші думки- це один великий простір у всесвіті.
Інше питання що ми розуміємо під певними поняттями...
І ще інше питання - для чого собі видумувати штучно щось чи когось хорошого, якщо можна це хороше побачити у собі. ;)

І ще одне питання, як на мене ... цікаве - чому я конче мушу у щось чи у когось вірити? Чи не тому мені це пропонується, що доказів існування цього реально немає, а відповідно існує воно знову таки лише у нашій фантазії, уяві і думках? :brovy:

Дуже корисно, як на мою приватну думку, у цьому відношенні почитати Террі Пратчета...
Там у нього описана ціла місцевість, де проживають боги, описується як боги появляються , сильнішають, слабшають і зникають.
Цікаво, одним словом, для загального розвитку... :)
  • 0

#274 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6665 повідомлень

Відправлено 01.03.2008 – 19:49

Бачили кіно "Мабуть боги з'їхали з глузду"? Для когось боги ті хто може примусити літати купу металобрухту, для когось - ті хто може створити сонячну система, а для когось боги - ті хто може вбивати тисячі людей за одну секунду... Я наприклад вірю в те, що була атлантида та інші високорозвинуті цивілізації, що були живі істоти, які створили людей, але я вважаю що не вони створили Землю. А ті хто створили Землю, не створювали Всесвіт, це зробив хтось інший...

Чому ти мусиш у щось вірити? Цікаве питання, ніби ніхто з людей і не примушує тебе у щось вірити, але свідомість людська така, що не може обійтись без віри... Якщо все знати, і знати чому і як, то це вже ніби не жива свідомість, а штучний інтелект... Може тому ти мусиш вірити, що ми, люди, лише напівбоги? У багатьох релігіях і навіть у Біблії десь написано, що сини божі лягали з дочками людськими... Я думаю вже достатньо доказів є того що була вища раса розумних істот, яких люди називали богами...
  • 0

#275 CCCP

Генеральний писар

• Користувачі
  • 611 повідомлень
  • Місто:тут, не далеко

Відправлено 02.03.2008 – 11:51

Перегляд дописуDrunkLordVillis (1.03.2008 19:49) писав:

що були живі істоти, які створили людей, але я вважаю що не вони створили Землю. А ті хто створили Землю, не створювали Всесвіт, це зробив хтось інший...

Вже научно доведено і всім відомо, що Земля з*явилась в результаті величезного вибуху......
А с приводу Бога, на мою думку це лише вигадка людства, така собі істота, ктора може все про що людина лише мріє(люди полюбляють створювати якись надзвичайні дії чи істоти). І подивітся на Церкви - то зовсім сміх та й годі, їх хіба можливо зрозуміти кто у них господь?!?!? А їхній календар мене зовсім вражає у них на місяць припадає(якщо повезе) до 8 робоіих днів, з одого боку це :) але ж з таким способом життя, можна і з глузду з*їхати!!
Моя думка - Бога не існує! Всі ті молитви, що люди до нього висловлюють, то лише один з способів духовного спокою, молючись, чомусь надзвичайному ми підсводому підіймаємось у себе в очах і таким чином нам здається, що ми найкращі, ми змогли зробити це і ми зробили це, отже ми чисті і можемо спокійно жити далі, до тих пір поки знову не трапиться якась халепа і людина буде духовно подавлена....(але це дурість)!!!!! :brovy:

Повідомлення відредагував CCCP: 02.03.2008 – 11:53

• 0

#276 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6665 повідомлень

Відправлено 02.03.2008 – 18:33

Нічого не доведено, це довести не можливо, це лише теорія. А є інформація, хоч і не підтверджена, що було послання від інопланетян, в якому добре розписано, чому і як вони будували сонячну систему, що Венера і Місяць зявилися значно пізніше (як апгрейд). Звичайно ж такі повідомлення засекречені і не підлягають оприлюдненню...

(люди полюбляють створювати якись надзвичайні дії чи істоти) - фантазії, казочки, легенди, так само як малечу лякають бабою Ягою та чахликом невмирущим... В більшості міфів боги далеко не всемогутні, це в середні віки нас залякали християнським всемогутнім богом.

Моя думка - Бога не існує! - значить ти розчарувався в християнському богові, але розкрий очі ширше, боги існують, і форми існування їх дуже різноманітні...
  • 0

#277 CCCP

Генеральний писар

• Користувачі
  • 611 повідомлень

Відправлено 02.03.2008 – 20:31

Перегляд дописуDrunkLordVillis (2.03.2008 18:33) писав:

значить ти розчарувався в християнському богові, але розкрий очі ширше, боги існують, і форми існування їх дуже різноманітні...
за мене не переймайся, мої очі відкриті !!!! може я і розчарувався, але скоріше я змінив свю думку з цього приводу, я реаліст, я вірю в реальні речі, а такі речі як Бог, навіть і не знаю, якщо людству це необхідно нехай вірують, нехай присвячують цьому своє життя, я ж маю своє життя і свою думку, в котрій і котрому не має місця для забавок такого калібру!
  • 0

#278 Aleph

Профі

• На перевірці
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 396 повідомлень

Відправлено 02.03.2008 – 23:47

Перегляд дописуCCCP (2.03.2008 20:31) писав:

за мене не переймайся, мої очі відкриті !!!! може я і розчарувався, але скоріше я змінив свю думку з цього приводу, я реаліст, я вірю в реальні речі, а такі речі як Бог, навіть і не знаю, якщо людству це необхідно нехай вірують, нехай присвячують цьому своє життя, я ж маю своє життя і свою думку, в котрій і котрому не має місця для забавок такого калібру!

Чому б не сказати прямо: те, що ти важаєш Богом, на твою думку не існує.

Варто задуматися: може ти щось не те важаєш Богом.

Так чи інакше, чи існує для кось Бог чи ні, для Всесвіту немає ніякого значення :rolleyes:
  • 0

#279 Sotnik

Старійшина

• Користувачі
  • 1905 повідомлень

Відправлено 03.03.2008 – 00:01

Перегляд дописуAleph (2.03.2008 23:47) писав:

....Так чи інакше, чи існує для кось Бог чи ні, для Всесвіту немає ніякого значення :cry:
Класно сказав. :rolleyes:
Богу абсолютно все рівно, чи існує він, чи ні. А також те, що люди думають з цього приводу...
Якби це було не так, то Бог би вже давно знайшов спосіб показати Кузькіну мать всім, хто сумнівається.
  • 0

#280 CCCP

Генеральний писар

• Користувачі
  • 611 повідомлень

Відправлено 03.03.2008 – 00:08

Перегляд дописуAleph (2.03.2008 23:47) писав:

Варто задуматися: може ти щось не те важаєш Богом.

Так чи інакше, чи існує для кось Бог чи ні, для Всесвіту немає ніякого значення :)
:rolleyes: Молодець підняв настрій!!!! Ні панове ви помиляєтесь!! Мені дуже добре відомо, кто такий той Бог!!!!!!!!!!!!!!!!! Але я не вважаю за подрібне приділяти цьому явищу уваги(так, я не зовсім вірю в нього)!

Вважай, що я і є Всесвіт! :)) :cry:
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних