Перейти до вмісту

Чи існує Бог

Повідомлень в темі: 453

Опитування: чи існує Бог (185 користувачів проголосувало)

чи ви вірите в його існування

1. так (145 голосів [78.38%])

Процент голосів: 78.38%

2. ні (40 голосів [21.62%])

Процент голосів: 21.62%

Голосувати Гості не можуть голосувати

#241 Білусяк

Чайник

• Користувачі
  • Pip
  • 8 повідомлень

Відправлено 18.01.2008 – 18:26

Перегляд дописуMr.Gucul (18.01.2008 19:15) писав:

От бач,чимало ваших людей ходит роздають брушурки на автостанціях,дзвонять по домашніх телефонах ,на вулиці листівки різні ,анкетки роздяють,ходять запрошують людей у свій колектив,і хіба це не пропоганда?я не православний,і не католик,і не баптист і взагалді не з одних цих конфесій навіть не Ієшуїст.От навіть зарз ти да своє мило для того шоб більше людей навернулось до вас))
Хоча я немаю нічого проти вас,Бог один,і головне шоб він бу в нас в серці.
Я дуже дякую тобі за повагу, бо колои я кажу комусь що є Свідком Єгови дехто реагує не адекватно.Навіть можуть ображати мене поганими словами. Я зовсім не хочу вас примусити вірити в те в що вірю я.Просто я дуже хочу щоб ти і всі хто є на цьому форумі могли врятуватися в день Армагедону
а для цього потрібно читати Біблію і виконувати її. Хоча можливо тобі це не цікаво,так як було не цікаво мені. але я зацікавився Біблією. і вона мені дійсно допомагає жити.А щодо мого "мила" то я там написав чого я його даю.
  • 0

#242 Banderas

Місцевий

• На перевірці
  • PipPipPipPipPipPip
  • 212 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Львів

Відправлено 18.01.2008 – 18:30

Який Бог насправді показав Ісус. Ів 14-7.14
як каже Ісус хто бачив Мене той бачив Отця Ів14-9
  • 0

#243 Гуцул

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 792 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 18.01.2008 – 18:33

Перегляд дописуBanderas (18.01.2008 18:30) писав:

Який Бог насправді показав Ісус. Ів 14-7.14
як каже Ісус хто бачив Мене той бачив Отця Ів14-9
Також Єговіст? :)
  • 0

#244 Sergiy_K

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6889 повідомлень
  • Місто:штори

Відправлено 18.01.2008 – 18:33

Перегляд дописуMr.Gucul (18.01.2008 17:33) писав:

От кіт - він добро чи зло? Тварина розділяє своє життя на добрі вчинки і погані? Коли кіт зїдає курку - це добро чи зло? І з чиєї сторони ви будете судити?
Це добро - бо це природно :)
  • 0

#245 Гуцул

Генеральний писар

• Користувачі
  • 792 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 18.01.2008 – 18:34

Перегляд дописуSergiy_K (18.01.2008 18:33) писав:

Це добро - бо це природно :)
Молодець,тварина це природно,але якшо людина вб"є людину?)
  • 0

#246 Banderas

Місцевий

• На перевірці
  • PipPipPipPipPipPip
  • 212 повідомлень

Відправлено 18.01.2008 – 18:41

Перегляд дописуMr.Gucul (18.01.2008 18:33) писав:

Також Єговіст? :blink:

Ні
  • 0

#247 Вертипузо

Генеральний писар

• Користувачі
  • 607 повідомлень
  • Стать:Жінка

Відправлено 18.01.2008 – 20:51

Якось тут все сумно... До якого б світогляду, віросповідання, ідеології людина не належала в неї всеодно індивідуальне уявлення про Вищу Силу чи про те що керує світом.. Хтось може взагалі сказати що це сила що зробила перший поштовх до великого вибуху, адже він звідкись мав початись...Це дуже пафосно на мою думку заводити розмову чи дискусію, чи тим більше суперечку на тему уявлень людини про Бога... Як казав головний герой "Великої Риби Тіма Бартона хочеш образити людину поговори з нею про релігію... Не потрібно розпалювати деконструктивні суперечки, їх в нашому суспільстві і так вистачає...
  • 0

#248 Nameless One

ЧВ

• СуперМодератори
  • 2259 повідомлень

Відправлено 19.01.2008 – 14:40

Блін ну мені в голову ніяк не вкладається як люди можуть сміятись там з різних аномальних явищ, повідомлень про інопланетян і інших питянь які висвітлюються в ідіотських передачах типу "необ"яснимо но факт" і в той же час вірити в брєд про сина Абсолюта який мусив здохнути щоб цей Абсолют став любити людей - дрібних комашок у безмежному всесвіті. Люди попустіться. Земля не центр всесвіту як вважали раніше. І навіть не центр соларної системи.
  • 0

#249 Sotnik

Старійшина

• Користувачі
  • 1905 повідомлень

Відправлено 19.01.2008 – 15:00

З якого такого переляку той Абсолют почав любити людей? Він же свого сина "відмазав", тобто воскресив та забрав потім до себе.
  • 0

#250 Sink

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 192 повідомлень

Відправлено 19.01.2008 – 15:06

Перегляд дописуNameless One (19.01.2008 14:40) писав:

Блін ну мені в голову ніяк не вкладається як люди можуть сміятись там з різних аномальних явищ, повідомлень про інопланетян і інших питянь які висвітлюються в ідіотських передачах типу "необ"яснимо но факт" і в той же час вірити в брєд про сина Абсолюта який мусив здохнути щоб цей Абсолют став любити людей - дрібних комашок у безмежному всесвіті. Люди попустіться. Земля не центр всесвіту як вважали раніше. І навіть не центр соларної системи.
Більшість людей мусять вірити в якусь байду, так їм буде спокійніше :blink:

Перегляд дописуSotnik (19.01.2008 15:00) писав:

З якого такого переляку той Абсолют почав любити людей? Він же свого сина "відмазав", тобто воскресив та забрав потім до себе.
Я ше таку версію зустрічав: Бог типу людей дуже любив, а Сатана каже - шось не видно твоєї любові до них... коротше, то Сатана підбив Бога послати сина свого до людей на муки, щоб він взяв на себе всі гріхи людські.
  • 0

#251 Aleph

Профі

• На перевірці
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 396 повідомлень

Відправлено 23.01.2008 – 19:54

"Пам'ятай, ..., що Сотворюючий, Спокушаючий, Іскупляючий та Знищуючий Всесвіт є Одне".

Повідомлення відредагував Aleph: 23.01.2008 – 19:55

• 0

#252 bulbashka_aero

Вівця-перевертень

• Користувачі
  • 1577 повідомлень
  • Місто:Кременчук

Відправлено 25.01.2008 – 14:53

Класики комунізму зара’ не в моді, але релігія - то таки опіум для народу. І потрібна вона тільки тим, хто не готовий/не хоче/не може сам відповідати за себе.
Який той бог насправді? та байдуже.
Проте все, що я знаю про релігію, якось не узгоджується з тим, що бог може когось любити. Враження таке, що він і себе самого не любить. ;)
  • 0

#253 Stuff

Песиміст

• Користувачі
  • 2670 повідомлень
  • Місто:Львів..

Відправлено 25.01.2008 – 15:19

Цитата

I сказав Бог: Створимо людину за образом Нашим, за подобою Нашою; i нехай володарює вона над рибою морською i над птахами небесними, i над скотиною, i над усiєю землею, i над усiлякою гадиною, що повзає по землi.

I витворив Бог людину за образом Своїм, за образом Божим утворив її; чоловiком i жiнкою витворив їх.

тут наведена цитата, мабуть з Біблії - СТВОРИМО людину за образом НАШИМ, за подобою НАШОЮ і т.д. - значить виходить, що Богів декілька , а не один?

Але створив за образом СВОЇМ і т.д. - один Бог головний, а решта хто тоді?
  • 0

#254 Aleph

Профі

• На перевірці
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 396 повідомлень

Відправлено 25.01.2008 – 16:09

Перегляд дописуStuff (25.01.2008 15:19) писав:

тут наведена цитата, мабуть з Біблії - СТВОРИМО людину за образом НАШИМ, за подобою НАШОЮ і т.д. - значить виходить, що Богів декілька , а не один?

Але створив за образом СВОЇМ і т.д. - один Бог головний, а решта хто тоді?

Якщо притримуватися гіпотези ієрархічого створення світу, безпосередню роботу по сотворенню виконували сотворені Богом сутності (часто називаютьо ангелами) та за його дорученням. Староєврейською мовою, наприклад, один з різновидів вищих сутностей називається "Бене-ха-елоим" - сини Божі, які є чистим "духом". Вища сутність людини має таку ж природу, тобто "за образом".
  • 0

#255 Просто Катя

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 118 повідомлень

Відправлено 25.01.2008 – 17:52

Я вважаю, що людині потрібна ВІРА в її персонального Бога. Людині важко жити все пояснюючи законами фізики і покладаючись лише на себе самого...
Так важко переносити всі нещастя. Жити-це значить вірити у щось. Не обов"язково у бородатого дідугана, який сидить собі на небі і всіх обсипає добром. Бог для кожного різний, свій. І чує він тебе, коли тобі потрібен... І навіть найбільші скептики, часом вигукують"Боже, Боже!"
  • 0

#256 МаЛа ВрЕдНа ЖаБа

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 191 повідомлень
  • Місто:далеко далеко...

Відправлено 28.01.2008 – 21:24

кожен має право уявляти Бога по своєму,у кожного в думках він відображається якимось персонажем...
ніхто незнає яякий Бог направді,бо ніхто ще з ним не бачився...
  • 0

#257 МаЛа ВрЕдНа ЖаБа

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 191 повідомлень
  • Місто:далеко далеко...

Відправлено 28.01.2008 – 21:43

Бог існує,і як завжди всі мають право думати як хочуть...
я вірю в Бога,бо він сотворив світ,і не буду нікого ні в чому переконувати,...
бо у всіх знаходяться аргументи для свого виправданння!
  • 0

#258 чайка

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 182 повідомлень
  • Місто:МІСТО ЛЕВА

Відправлено 30.01.2008 – 18:36

"Щоб пізнати Бога, треба пізнати самого себе. Поки чоловік не знає Бога в самім собі, годі шукати Його в світі." "Вірити в Бога не значить — вірити в Його існування, а значить — віддатися Йому та жити за Його законом." Григорій Сковорода.
Бог існує. Він був завжди, створив світ, нас і колись ми будемо завжди з ним, десь всередині душі, коли віднайдем себе і свою справжню сутність. Вірять не всі, бо прив'язані до цього світу, бо шукають усьому поясненя і розумового сприйняття. Бога треба відчувати, а не розуміти. Головне не запізнитись з бажанням повірити...

Повідомлення відредагував чайка: 30.01.2008 – 18:36

• 0

#259 Лука

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 170 повідомлень
  • Місто:Київщина

Відправлено 30.01.2008 – 19:46

Цитата:"Все прекрасне ,що у нас є,- від Бога.Він створив сонце,щоб нам було світло вдень,а зірки
і місяць,щоб нам не було зовсім темно вночі.Бог також створив для нас землю."
Що можна ще доповнити?
  • 0

#260 kissarat

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 316 повідомлень
  • Місто:Тернопіль

Відправлено 17.02.2008 – 14:24

Перегляд дописуmerlin (18.04.2007 21:40) писав:

Скільки людей зараз сперечаються з приводу цього питання. Скажіть ви чи Він дійсно інує чи ні? Ваша думка
не знаю чи ыснуэ, але проголосував шо ны. бо покишо доказыв в його ыснування не бачив.
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних