Перейти до вмісту

Чи існує Бог

Повідомлень в темі: 453

Опитування: чи існує Бог (185 користувачів проголосувало)

чи ви вірите в його існування

1. так (145 голосів [78.38%])

Процент голосів: 78.38%

2. ні (40 голосів [21.62%])

Процент голосів: 21.62%

Голосувати Гості не можуть голосувати

#201 Квіточка

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 140 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:З Миколайова ! ! !

Відправлено 14.10.2007 – 12:21

Так, існує - але це не якийсь старенький бородатий дядька, яким його уявляють люди.
Це якась надістота поза часом простором і формою. Це суть всього, єдине начало всього. Він у всьому, що навкруги і ми частина його.
І Бог - один у всіх релігіях.
Я вважаю, що ми, люди, просто нездатні осягнути своїм розумом цього так само як не можемо осягнути нескінченність часу і простору.

І також, я не вважаю, що ми створені за його образом та подобою. Це просто егоістичність людства, яке вважає, що воно єдине таке, що воно досконале.

Повідомлення відредагував Квіточка: 14.10.2007 – 12:23

• 0

#202 LMaXLvIV

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1067 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Львів

Відправлено 14.10.2007 – 13:10

Перегляд дописуКвіточка (14.10.2007 13:21) писав:

І також, я не вважаю, що ми створені за його образом та подобою. Це просто егоістичність людства, яке вважає, що воно єдине таке, що воно досконале.
Подоба Творця - здатність творити.
"За Його подобою" означає бути здатним Творити з Ним.
  • 0

#203 Житомирянин

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 33 повідомлень
  • Місто:м. Житомир

Відправлено 14.10.2007 – 13:34

Не виключаю можливості існування надприродних сил,але на мою думку Богом є кожен із нас у своїй унікальності,здатності мислити і творити,ніхто не вирішує за нас,як прожити життя,як вчинити у тій чи іншій ситуації,кого любити,а кого ненавидіти,проповідувати любов до ближнього чи спалювати поселення в Іраку,тримати на руках свою дитину і бути найщасливішим на цілому світі чи примушувати дівчину робити аборт,любити рідну країну чи цуратися своєї мови і походження :wub: ...Я не вірю у долю.Людина має унікальну річ-свободу,і можливість прожити життя так,як вона того захоче,головне використовувати цю можливість з розумом :)
  • 0

#204 Ghost

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 60 повідомлень
  • Місто:Dogwille

Відправлено 16.10.2007 – 01:26

God is dead...

Порушення пункту правил 4.7.6.+10 попередження!Stuff
  • 0

#205 LMaXLvIV

Старійшина

• Користувачі
  • 1067 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 16.10.2007 – 12:49

Перегляд дописуGhost (16.10.2007 02:26) писав:

God is dead...
... Nitshe has said.
Nitshe is dead, the God has said.

Порушення пункту правил 4.7.6.+10 попередження!Stuff
  • 0

#206 Пензлик

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 132 повідомлень
  • Місто:Стаааліца

Відправлено 16.10.2007 – 14:12

Я вірю в існування всього,влючаючи духів,придів,творця...А Сатану придумали люди,щоб скидувати на них вину за свої вчинки))))) :wub:
  • 0

#207 Кабан

Абориген

• Заблоковані
  • PipPipPipPip
  • 83 повідомлень

Відправлено 23.10.2007 – 22:02

Я вірю, що Бог або вища сила існує. Мені мало віриться, що все що існує, могло просто так зявитись без причини або стороньої допомоги. Можливо Бог зовсім не такий, яким собі уявляє людство. Він безперечно має якусь мету... Тільки питання в тому, яку? Я нажаль, не знаю відповіді на це питання. Та чи варто нам знати?
  • 0

#208 Крихітка

Мрійниця

• Модератори
  • 4030 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Івано-Франківськ, Castelló, Ibiza, Hildesheim

Відправлено 03.12.2007 – 19:16

Існує і я в цьому не сумніваюсь ні на крапельку.Не знаю в якій формі,де і що Він собою взагалі представляє,але те що Він існує-сумнівів немаю
  • 0

#209 Nina

Чайник

• Користувачі
  • Pip
  • 4 повідомлень

Відправлено 03.12.2007 – 19:57

Я напевне знаю,що існує якась сила,яка керує нами....знає нашу долю і майбутнє....то може це і є Бог.Я вірю в цю Вищу Силу....може це і є Бог??
Людині треба у щось вірити....бо без цього жити неможливо!

шось я не погоджуюсь з тим що Бог то особо.....Бог то сила...думка...совість...співчуття...кара...милосердя...дилема..і так далі...

це ти зараз так думаєш...
я не вірю в те,що якщо ти дізнаєшся,що Бог дійсно існує то твоє життя не зміниться....
невже в твоїй голівці не промайне думка про те,що після смерті ти можеш горіти у пеклі за все те лихе,що ти заподіяв на землі?і невже ти ...не будеш хоч крапельку боятися кінця світу,який может прийти ще при твому житті??
  • 0

#210 Like_other

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 57 повідомлень
  • Місто:міста-героя ІВАНО-ФРАНКІВСЬКА!

Відправлено 03.12.2007 – 20:38

бог існує....творець усього на світі :wub: ...........а су4асні релігії-це повний сакс,це ви4авлювання грошей і насадження тупих міфів :)
  • 0

#211 Петро_М

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 103 повідомлень
  • Місто:Львівщина,м.Червоноград

Відправлено 04.12.2007 – 01:31

Перегляд дописуMucuk (3.12.2007 21:38) писав:

бог існує....творець усього на світі :cool2: ...........а су4асні релігії-це повний сакс,це ви4авлювання грошей і насадження тупих міфів :cool2:

Навіщо так категорично?Світ не є чорно-білим.
  • 0

#212 Archon-ua

Літають тут всякі...

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 998 повідомлень
  • Місто:Земля і біля неї...

Відправлено 04.12.2007 – 01:35

Перегляд дописуMucuk (3.12.2007 20:38) писав:

бог існує....творець усього на світі :cool2: ...........а су4асні релігії-це повний сакс,це ви4авлювання грошей і насадження тупих міфів :cool2:
Міфи то не тупі... а от те що роблять ними прикриваючись...
  • 0

#213 Білусяк

Чайник

• Користувачі
  • Pip
  • 8 повідомлень

Відправлено 18.01.2008 – 15:30

Мені дуже цікаво знати Вашу думку про те яким є Бог насправді?
  • 0

#214 Гуцул

Генеральний писар

• Користувачі
  • 792 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 18.01.2008 – 15:45

Перегляд дописуБілусяк (18.01.2008 15:30) писав:

Кожна людина поклоняється свому Богу,в кожної вони різні,наприклад в наших предків богом був Дажбог.
По-перше, ми повинні раз і назавжди заявити: головним Богом наших Предків був Бог Сонця – Дажбог. Це ім’я дійшло до нас із літописів, старовинних обрядових пісень, творів іноземних та наших авторів. Дажбог вважався сином Бога Неба, або подальшою інкарнацією наших Богів Неба й Сонця. Проходили тисячоліття – змінювалися назви Бога, та віра в нього існує і по сьогодні. Український народ – це внуки Дажбожі. Своїми променями (лучами = сонячними стрілами) випущеними з луки (дуги = лука) Сонця Він міг оживляти й спопеляти людей. Дажбог податель благ, Бог, який дарує людям добро, світло, тепло, воду, життя… Дажбог навчив людей обробляти землю. Він подарував їм насіння злаків. Подарував плуг і вогонь. Дажбог навчив орати й сіяти. Дажбог – великий сонячний воїн, захисник своїх земних чад. Дажбог – божество княжих дружин, загартованих кметів-січовиків. Вони, руси, його внуки. Він не тільки зігріває й напоює дощами землю, а й стежить за тим, як виконуються Його закони Прави, які Він подарував своїм онукам. Дажбог в Русі був Богом широких верств населення, від верхів до низів. Він був Богом корінного населення цієї землі. Існує легенда, що Дажбог родився, як син Божий, в одній стародавній сім’ї у Сур’яграді – сучасному Києві. Він був підступно вбитий ворогами але воскрес із волі свого небесного Отця і вознісся на Сваргу. Дажбог згадується у літературі: «Слово о полку...», «Велесова книга», різні християнські літописи… До Лева Силенка назва Бога прийшла від діда Трохима, а тому передав його дід…

Дажбог – це позаземна космічна енергія творення неживого і живого світу. Дажбог це світло – це Той, що створив і підтримує життя на Землі. Предки ототожнювали Його із денним світилом. Дажбог – Бог благополуччя й багатства кожної родини. Він дає життя не тільки людині, а й тваринам та рослинам.

Дажбог – захисник свого Народу. Його військові імена: Яр, Ярило, Яровит, Орій, Арес і Перун. Його пізніші імена, взяті зі свят, присвячених Йому: Коляда, Колодій, Ярило, Купайло, Горовин (Перун), Чур, Обілус (Спас), Калита. Його стародавні імена: Род, Білобог, Гор, Горовин, Колос, Світовид.

Дажбог – вчитель і помічник внуків своїх. Він дав їм вогонь, навчив із ним поводитись й виплавляти метал. Навчив визначати пори року, дні та складати календар. Орієнтуватися по сонцю, небесних зорях і планетах при військових походах. Дажбог – Датель Божої мудрості й відваги …

Образ Дажбога і Його імена мінялися так як мінялося життя нашого народу. Предки уявляли Дажбога по-різному. В образі людини – це мужній красивий воїн і захисник свого народу. Він випромінював навколо себе світло, яке осліплювало оточуючих. Він мав гаптований золотом плащ, оздоблений золотою оправою пугар (ріг) для вина. Руський довгий меч з оздобленим руків’ям і золотими піхвами. На шиї золоте намисто із самоцвітами – дорогоцінна гривна. Носив золотистий чуб – косу орія. Мав карі, золотаві очі і загоріле, медового кольору, струнке, високе й мужнє тіло із широкими плечима. Носив золотий символ Сонця на грудях панцира, як оберіг і захист від Сил Тьми. У правому вусі золотий колт (серга). Золотий колт – оберіг життя. На обох руках – золоті зап’ястя. Це захист від ворожих мечів. Золотий шолом і обладунок воїна Він одягав у дні битв Його чад із ворогами. А у прості дні Він як цар Неба й Землі носив золотий вінець (корону) і простий льняний вишитий одяг, у дні свят – вінок із квітів. Дажбог завжди був усміхнений і привітний до своїх чад.

Його символами були: білий півень, білий кінь, сонячний диск з ореолом, білий лебідь, сокіл… Святим сонячним днем Дажбога була неділя, в яку відпочивали від праці. Христос – це жидівський клон Дажбога. Як не дивно, але клоном вдалося підмінити оригінал. Чому? Тому що клон був створений для тих, хто мав владу. А образ Дажбога створений і виплеканий генієм нашого народу. От чому Христа нам нав’язали вогнем і мечем князі через жидівських і еллінських місіонерів, які етнічно чужі були нашому народу.

Дажбог – безсмертний і вічний наш Бог. Хто вірить у нього, той воістину стає як Він – безсмертним. Дажбог – єдиний Бог, якому поклонялись стародавні українці. Про Дажбога говориться i у «Iсторiї Русів», як єдиного Бога українців. Автором даного твору був Георгій Кониський, великий син України – письменник, ректор Київської Академії, а пізніше архієпископ Білорусі. Пам’ятаймо, що староукраїнське плем’я русів себе часто виділяло окремо від інших староукраїнських, слов’янських та залежних від них племен. Це плем’я мало владу над стародавніми українцями. Дажбог присутній у дохристиянських колядках, веснянках, гаївках та інших піснях Українського народу.
  • 0

#215 Грей

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 22 повідомлень
  • Місто:Черкаси

Відправлено 18.01.2008 – 15:47

IMHO Бог як такий - природа що нас оточує, тобто весь Всесвіт. Зображення Бога як діда з бородою або іншого земного створіння вважаю примітивізмом.
  • 0

#216 Archon-ua

Літають тут всякі...

• Користувачі
  • 998 повідомлень

Відправлено 18.01.2008 – 15:49

Подивись у дзеркало... Подивись на інших... Подивись навколо... він/вона/воно скрізь...
  • 0

#217 Romun

Генеральний писар

• Користувачі
  • 573 повідомлень
  • Місто:Полтава

Відправлено 18.01.2008 – 15:52

Бог насправді є таким, що виразити на форумі словами неможливо ;)
Насправді, якщо і можливо, то краще це зробити в приваті. Бо твої слова тут з таким брудом змішають, що й сам нерадий будеш. :)
  • 0

#218 Archon-ua

Літають тут всякі...

• Користувачі
  • 998 повідомлень

Відправлено 18.01.2008 – 15:54

Перегляд дописуRomun (18.01.2008 15:52) писав:

Бог насправді є таким, що виразити на форумі словами неможливо :)
Насправді, якщо і можливо, то краще це зробити в приваті. Бо твої слова тут з таким брудом змішають, що й сам нерадий будеш. :)
то точно... ;)
  • 0

#219 bamik

салоїд

• Користувачі
  • 2443 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 18.01.2008 – 15:58

Цитата

I сказав Бог: Створимо людину за образом Нашим, за подобою Нашою; i нехай володарює вона над рибою морською i над птахами небесними, i над скотиною, i над усiєю землею, i над усiлякою гадиною, що повзає по землi.

I витворив Бог людину за образом Своїм, за образом Божим утворив її; чоловiком i жiнкою витворив їх.

• 0

#220 Sergiy_K

Старійшина

• Користувачі
  • 6889 повідомлень
  • Місто:штори

Відправлено 18.01.2008 – 16:00

Перегляд дописуRomun (18.01.2008 15:52) писав:

Бог насправді є таким, що виразити на форумі словами неможливо :)
Бог - це лідер окультної секти, з яким варто спілкуватись лише в приваті ;)
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних