Перейти до вмісту

Чи існує Бог

Повідомлень в темі: 453

Опитування: чи існує Бог (185 користувачів проголосувало)

чи ви вірите в його існування

1. так (145 голосів [78.38%])

Процент голосів: 78.38%

2. ні (40 голосів [21.62%])

Процент голосів: 21.62%

Голосувати Гості не можуть голосувати

#21 Xobb

Doctor What'son

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1481 повідомлень
  • Стать:Чоловік

Відправлено 29.12.2006 – 12:29

ytj
взагалі-то задали питання. можна відповідь, чи вам релігія не позволяє відповідати?
  • 0

#22 Andy

Безкрилий Ангел

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 232 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 29.12.2006 – 13:52

от мені цікаво.... за те, що ти на форумі когось в свою секту затянеш вам теж доплачують? І невже не зрозуміло, що тих, хто вже вірить, цим ти більше не заставиш вірити. А тих хто не вірить, ще більше відштовхнеш від християнства. Породжуєш лише привід для любителів ще трохи обплювати мою релігію (зваж, що МОЮ релігію, а не твою...ти лиш прикриваєшся фразами з Білії і хз в що віриш).
  • 0

#23 ytj

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 23 повідомлень
  • Місто:lviv

Відправлено 29.12.2006 – 16:05

Цитата

взагалі-то задали питання
яке?

Цитата

навіщо переконувати в своїй правоті?
це?
чи це:

Цитата

не реалізувався в житті, шо зараз на форумі хочеш нав.язати свою релігію/погляди?
?
я не відповідатиму на особисті атаки, скеровані на уявний образ, яке ви в собі маєте про мене. ці питання не до мене, а до вашої уяви. ви уяили собі мене? Задали питання? Уявіть тепер і відповідь.

Цитата

от мені цікаво.... за те, що ти на форумі когось в свою секту затянеш вам теж доплачують? І невже не зрозуміло, що тих, хто вже вірить, цим ти більше не заставиш вірити. А тих хто не вірить, ще більше відштовхнеш від християнства. Породжуєш лише привід для любителів ще трохи обплювати мою релігію (зваж, що МОЮ релігію, а не твою...ти лиш прикриваєшся фразами з Білії і хз в що віриш).

мені шкода що репутація твоєї релігії постраждала. :D
і ще раз повторю, пости, які я вивісив були написані греко-католиками.
  • 0

#24 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 29.12.2006 – 17:53

Перегляд дописуytj (27.12.2006 14:42) писав:

Помолися Богові щоб Він увійшов у твоє серце. Попроси Духа Святого наповнити тебе і зробити тебе Храмом Своїм.
Яким текстом пропонуєте молитися?
  • 0

#25 jakobz

Подстрєкатєль

• Користувачі
  • 2067 повідомлень
  • Місто:Україна,саме дно

Відправлено 29.12.2006 – 20:41

Перегляд дописуytj (29.12.2006 16:05) писав:

я не відповідатиму на особисті атаки, скеровані на уявний образ, яке ви в собі маєте про мене. ці питання не до мене, а до вашої уяви. ви уяили собі мене? Задали питання? Уявіть тепер і відповідь.
А кому задавати питання?
Ми вже вас уявили.Уявили ваші наступні пости.
Так шо у вас більше немає потреби писати.(Ач,яка хороша штука та уява!)

Повідомлення відредагував jakobz: 29.12.2006 – 20:43

• 0

#26 Evol

Старійшина

• Користувачі
  • 1846 повідомлень

Відправлено 29.12.2006 – 21:20

Перегляд дописуXobb_Xopxe aka hobit (29.12.2006 11:57) писав:

покури чуть форума. таких як ти тут вже вагонами вивозили. навіщо переконувати в своїй правоті? ти не реалізувався в житті, шо зараз на форумі хочеш нав.язати свою релігію/погляди?
теж мені.. обізвався той хто в житті реалізувався... :D по репутації зразу видно всю твою реалізованість :8:
  • 0

#27 Xobb

Doctor What'son

• Користувачі
  • 1481 повідомлень

Відправлено 30.12.2006 – 17:28

Перегляд дописуEvol (29.12.2006 21:20) писав:

теж мені.. обізвався той хто в житті реалізувався... :D по репутації зразу видно всю твою реалізованість :D
:8: швиденько перейменовуєм репутацію в абсолютне значення реалізованості. Попередньо інвертувавши значення.

в житті мене люди сприймають адекватно, тому ваш закид про репутацію не має навіть претензій на об.єктивність.
  • 0

#28 Evol

Старійшина

• Користувачі
  • 1846 повідомлень

Відправлено 30.12.2006 – 18:52

Перегляд дописуXobb_Xopxe aka hobit (30.12.2006 17:28) писав:

:D швиденько перейменовуєм репутацію в абсолютне значення реалізованості. Попередньо інвертувавши значення.

в житті мене люди сприймають адекватно, тому ваш закид про репутацію не має навіть претензій на об.єктивність.
та до чого тут те, як люди сприймають тебе... ти ж сам говориш шо на форумі ті, що себе не реалізували в житті... так я тільки кажу шо ти цьому живий приклад :8:
  • 0

#29 ytj

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 23 повідомлень
  • Місто:lviv

Відправлено 30.12.2006 – 18:55

Перегляд дописуjakobz (29.12.2006 20:41) писав:

А кому задавати питання?
Ми вже вас уявили.Уявили ваші наступні пости.
Так шо у вас більше немає потреби писати.(Ач,яка хороша штука та уява!)

Точно.
Поки вам подобається уявне а не реальне.
  • 0

#30 Ramones

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 44 повідомлень
  • Місто:Севастополь

Відправлено 30.12.2006 – 19:23

НЕ НАКИДУЙТЕСЬ ОДИН НА ОДНОГО!!!

Я не засуджую ні одну із сторін цієї сутички, але ніхто не зможе довести своєї правоти, як ЮсТуДжизус, так і ті хто не підтримує його думку... Це все виллєтся лише поганими спогадами один про одного та про форум...

Я не підримую захід ЮсТуДжизуса!!! Такі заклики, в таких місцях не викличут підтримки, в виключному разі -коли його будуть підтримувати однодумці...

Не сприймайте це як розумничання, просто форум - не для ворожнечі, а для спілкування людей зі схожими інтересами. І сподіваюсь що адміни мене підтримають...
  • 0

#31 Боривітер

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 803 повідомлень
  • Стать:Не скажу

Відправлено 30.12.2006 – 22:44

Перегляд дописуRamones (30.12.2006 19:23) писав:

НЕ НАКИДУЙТЕСЬ ОДИН НА ОДНОГО!!!

Я не засуджую ні одну із сторін цієї сутички, але ніхто не зможе довести своєї правоти, як ЮсТуДжизус, так і ті хто не підтримує його думку... Це все виллєтся лише поганими спогадами один про одного та про форум...

Я не підримую захід ЮсТуДжизуса!!! Такі заклики, в таких місцях не викличут підтримки, в виключному разі -коли його будуть підтримувати однодумці...

Не сприймайте це як розумничання, просто форум - не для ворожнечі, а для спілкування людей зі схожими інтересами. І сподіваюсь що адміни мене підтримають...
Ramones,форум не завжди дя спілкування людей з спільними інтересами.є винятки.але...
до всіх:"Давайте зробимо так,щоб наш форум був для спілкування людей зі спільними інтересами"!! :D :D :D :D :8:
PEACE!!!LOVE!!!RESPECT!!!
  • 0

#32 L.R.

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 339 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 30.12.2006 – 22:55

форум для багатьох людей - це одне з рідкісних місць де можна посперечатись, тому що в реалі це робити набагато важче.
а в суперечках людина розвивається, здобуває нові знання, практикує мовні засоби, способи переконання і висловлення своєї думки.
чи ви хочете, щоб всі форуми перетворились в веб-місця "дуполизання"?

це по-дитячому, народ... типу "давайте жить дружно"
  • 0

#33 Xobb

Doctor What'son

• Користувачі
  • 1481 повідомлень

Відправлено 30.12.2006 – 23:21

Перегляд дописуEvol (30.12.2006 18:52) писав:

та до чого тут те, як люди сприймають тебе... ти ж сам говориш шо на форумі ті, що себе не реалізували в житті... так я тільки кажу шо ти цьому живий приклад :D
напевне ти не зрозумів. я, як і більшість соціуму, не приходить на форум реалізовуватися, бо тут кінцева мета надто примітивна (ІМХО). Але є люди, які стараюся досягати цієї мети, а сама проповідують на форумах, пишуть повідомлення "всі казли, я один гєній, ви міня ні паймьотє" і шось таке в тому роді. Напевне в житті їм цього не вистачає, тому вони пездують на форум показувати себе. це не більше ніж позерство.

Не заперечую, що я люблю посперечатися, але надаю перевагу аргументам, а не смайлам в суперечці.
  • 0

#34 Зимова Дівчина

Білочка-пустунка

• Користувачі
  • 2069 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Київ

Відправлено 30.12.2006 – 23:47

Цитата

просто форум - не для ворожнечі, а для спілкування людей зі схожими інтересами
а смисл?форум для спілкування різних людей з різними інтересами.інакше для чого?смайлами обмінюватись?маячня.

і по темі. точніше питання до автора. навіщо ви її створювали. тут ні питання ні проблеми для обговорення. ви хотіли побачити реакцію на ваш заклик? чи що?як на мене тема беззмістовна, а отже, порушує правила.змініть хочаб формулювання для початку.
  • 0

#35 Evol

Старійшина

• Користувачі
  • 1846 повідомлень

Відправлено 31.12.2006 – 17:35

Перегляд дописуXobb_Xopxe aka hobit (30.12.2006 23:21) писав:

напевне ти не зрозумів. я, як і більшість соціуму, не приходить на форум реалізовуватися, бо тут кінцева мета надто примітивна (ІМХО). Але є люди, які стараюся досягати цієї мети, а сама проповідують на форумах, пишуть повідомлення "всі казли, я один гєній, ви міня ні паймьотє" і шось таке в тому роді. Напевне в житті їм цього не вистачає, тому вони пездують на форум показувати себе. це не більше ніж позерство.

Не заперечую, що я люблю посперечатися, але надаю перевагу аргументам, а не смайлам в суперечці.
та ні. це ти мабуть не зрозумів. я кажу, що ти нічим не відрізняєшся від таких людей.
  • 0

#36 Едвард Нортон

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 143 повідомлень
  • Місто:Місто-Герой Київ

Відправлено 31.12.2006 – 18:48

Ти якийсь злий сьогодні !То в борделі дебош хочеш влаштувати то цього фанатика на суіцид підталкуєш :yes:
  • 0

#37 колючка

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 22 повідомлень
  • Місто:міста Лева

Відправлено 02.01.2007 – 12:24

Перегляд дописуSER_ROCKO (31.12.2006 18:38) писав:

Ти дурний фанатик. Тобі нема що робити? Краще зразу застрелись. .......
ну не подобається пост чи тема, напиши: не подобається, вважаю беззмістовним чи ін., або проігноруй, ніхто ж не просить відповідати, але до чого тут агресія, образи?І якшо сам не відносишся до християн, то принаймі май повагу до цієї релігії (зрештою як і до всіх інших), і нема чого тут розкидатися словами, які для тебе не мають жадгної ваги, а для когось є святими(маю на увазі хрест і св.Августина).Не боїшся гріха - так маю повагу.

P.S. модераторів просила б прослідкувати за дотриманням правил форуму, бо пост SER_ROCKO містить порушення правил 4.6.3. та 4.6.5.
  • 0

#38 Lady Of The Flowers

Генеральний писар

• Користувачі
  • 952 повідомлень

Відправлено 02.01.2007 – 13:07

модератори відпочивають) у них святкові дні :yes:) вони нічо не робитимуть :brovy:))

Повідомлення відредагував Parsokon: 02.01.2007 – 13:08

• 0

#39 колючка

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 22 повідомлень
  • Місто:міста Лева

Відправлено 02.01.2007 – 13:12

Перегляд дописуParsokon (2.01.2007 13:07) писав:

модератори відпочивають) у них святкові дні :yes:) вони нічо не робитимуть :brovy:))
ну це справа неспішна...тож нехай відпочинуть добре, в них робота дуже важка, потрібно набратись сил :brovy:
  • 0

#40 Боривітер

Генеральний писар

• Користувачі
  • 803 повідомлень
  • Стать:Не скажу

Відправлено 02.01.2007 – 13:59

Перегляд дописуL.R. (30.12.2006 22:55) писав:

форум для багатьох людей - це одне з рідкісних місць де можна посперечатись, тому що в реалі це робити набагато важче.
а в суперечках людина розвивається, здобуває нові знання, практикує мовні засоби, способи переконання і висловлення своєї думки.
чи ви хочете, щоб всі форуми перетворились в веб-місця "дуполизання"?

це по-дитячому, народ... типу "давайте жить дружно"
я не мав на увазі,"зробімо форум збіговиськом зомбі,що мають тільки одну думку і говорять тільки про неї і підтакуюють один одному"!!!!
вільне спілкування і повна свобода у висловлюванні своїх думок,як у хіппі,ги...але треба трохи "дозувати" і "фільтрувати" свої висловлювання у цензурному плані,або прикривати їх **** :yes:
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних