Перейти до вмісту

Чи існує Бог

Повідомлень в темі: 453

Опитування: чи існує Бог (185 користувачів проголосувало)

чи ви вірите в його існування

1. так (145 голосів [78.38%])

Процент голосів: 78.38%

2. ні (40 голосів [21.62%])

Процент голосів: 21.62%

Голосувати Гості не можуть голосувати

#181 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6536 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Київ

Відправлено 06.06.2007 – 09:08

Дивно. Чомусь, якщо християнин, то обов"язково або намагається заткнути рота, або впендюрити своє переконання сьомим розміром шрифту.

Повідомлення відредагував -=VJ=-: 06.06.2007 – 09:10

• 0

#182 Eqilibrium

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 336 повідомлень
  • Місто:Сарни - Львів - Wadowice - ...

Відправлено 06.06.2007 – 10:38

Перегляд допису*Киця* (24.05.2007 12:36) писав:

Ne viryu. Vzagali to ya viryu v nauku i logiku. I ne viryu ni vo scho, scho ne mojna bud'yaki sposibom dovesti. A isnuvannya Boga dovesti ne mojna. Tomu i ne viryu.
Sche dumayu, scho religiya ogranichae lyudey. I koli uchu istoriyu bachu scho bil'shist'voyin, ta vsyogo poganogo trapilis' same radi religiyi.
Htos' skazav, scho vira potribna lyudyam. Ta i psihologi doveli, scho kojen virit'vo schos'. Scho ateyizm tej vira, z tim scho ce vira v ne isnuvannya Boga... Ot ne rozumiyu chomu lyudyam ce potribnr, ale kojnomu svoye.
Hocha ya nikoli ne zroumiyu, yak mojna bil'sh lyubiti Boga, nij napriklad bat'kiv chi kohanu lyudinu...ale, tak duje tolerantna lyudina, namagayus zrozumiti ce i znayti yakis' zmist u tomu...
Ти глибоко помиляєшся!!!! Існування бога можна довести. Почитай св. Тому Аквінського
А що стосується любові до Бога, то ти зрозумієш це трошки пізніше, коли стане важче........

Перегляд допису-=VJ=- (6.06.2007 10:08) писав:

Дивно. Чомусь, якщо християнин, то обов"язково або намагається заткнути рота, або впендюрити своє переконання сьомим розміром шрифту.
Ну вибач я просто виразив свою думку(і не важливо яким шрифтом). От твою мислю я шось не можу зрозуміти...... :wacko:
  • 0

#183 Боривітер

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 803 повідомлень
  • Стать:Не скажу

Відправлено 06.06.2007 – 22:32

тобі хось заважає аналогічно свою думку висловити? здається тобі рота ніхто не затикав :yes:

хто як хоче так і робе
  • 0

#184 чайка

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 182 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:МІСТО ЛЕВА

Відправлено 07.06.2007 – 11:07

Ми звідкісь беремось в цьому світі, живемо, вмираємо...Нам потрібні пояснення, чому, навіщо, як...Релігія-організація впливових, розумних, віруючих у свої переконання чи владних людей, яка тлумачить життєві цінності і частково пояснює, чому, навіщо, як.Головним питанням майже у всіх релігіях є здогадки про життя після смерті. Якось в художній школі діти малювали ікони, на одній спільній роботі було зображено Божий Суд...З правої сторони стояли правидні-християни, священники, з лівої стояли грішні-мусульмани і негри. Невже в рай потраплять тільки ті люди, які вірили в Христа, які були християнами? Це маячня. Отже релігія не має сенсу! Отже Бог може бути і Христом, і Рамою...Але ж ми мусимо в щось вірити, бо без віри будуть суцільні суїциди. Бог є без сумнівів. Але він не такий, як ми його собі вигадуєм. Наш мозок маленький, працює кілька процентів його потужності. Розумом ми ніколи не зуміємо осягнути істини.
Мені найбільше подобається думка, що Бог є Любов.
  • 0

#185 Роланд

Purple haze all around

• Користувачі
  • 1007 повідомлень
  • Місто:Житомир

Відправлено 07.06.2007 – 11:45

чайка
+1
Тотально згоден :yes:
  • 0

#186 La Boheme

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 65 повідомлень

Відправлено 11.06.2007 – 10:25

Бог існує....
  • 0

#187 кОшЕннЯткО

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 138 повідомлень
  • Місто:Тернопіль

Відправлено 11.08.2007 – 20:24

Я думаю...ні я не думаю я впевнена, що існує. Це моя думка. ВІН мені постійно помагає і підказує... :angry12: і я ЙОМУ дякую за це!
  • 0

#188 Svarog

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 68 повідомлень

Відправлено 11.08.2007 – 20:31

Він є, напевно, але ніхто не знає який Він!
  • 0

#189 SLASH

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 133 повідомлень
  • Місто:Рівне

Відправлено 15.09.2007 – 12:43

В Бога не вірю! Вірю в Сатану! Сатана - крутіше :rolleyes:
  • 0

#190 Гість_Радикальний Націоналіст_*

• Гості

Відправлено 25.09.2007 – 10:49

Перегляд дописуmerlin (18.04.2007 12:40) писав:

Скільки людей зараз сперечаються з приводу цього питання. Скажіть ви чи Він дійсно інує чи ні? Ваша думка

Він існує, це факт. Подивіться на Всесвіт, на Галактики, Сонячні Системи, нашу пралнету Землю. Все так ідеально влаштовано, всі закони фізмки працюють ідеально. Якщо, щось нарушиться, все! Життя на планеті кінчиться. Я думаю, Бог не такий, яким собі уявляє людина. Він немає якоїсь форми тілесного, він існує поза часом. Він завжди був, є, і буде. Він постійно експерементує, створює різні форми життя. Дивиться, яка форма життя краща - ту доті залишити. Яка гірша - знищити і далі експерементувати. Мета існування людства. на мою думку: здобувати знання, покинути нашу Галактику, зберегти расу людську. Адже через 3 мільярда років наша люба Галактика "Молочний шлях" врізиться в іншу Галактику з великою швидкостью... В Землі є дві можливі судьби. Перша, якщо ми будемо в центрі Галактики, нас розірве на шматки. Якщо ми будемо в іншому кінці, нас просто викине за межі Галактики... Чорна діра нашої Галактики засосе Чорну диру іншої, і тоді... Вам краще не знати, так буде спокійніше. А то, ще будуть жахи снитись :D
  • 0

#191 Сварус

Старійшина

• Користувачі
  • 3815 повідомлень
  • Місто:Вінниця

Відправлено 25.09.2007 – 12:37

Радикальний Націоналіст, Ви то про гкалактиу снерйозо? Мнеі вже плочаи жхаи сснитиь! :D
  • 0

#192 Гість_Радикальний Націоналіст_*

• Гості

Відправлено 25.09.2007 – 13:22

Перегляд дописуСварус (25.09.2007 13:37) писав:

Ви то про гкалактиу снерйозо? Мнеі вже плочаи жхаи сснитиь! :)

Це все серйозно, як ніколи, нажаль. Я цікавлюся астрономією, це дуже цікава наука, захоплює дух. Це я узнав, коли дивився документальнмй фільм. Але вам немає чого боятися, адже тоді, вас вже в живих давно не буде :yes: Як і мене :D
  • 0

#193 Сварус

Старійшина

• Користувачі
  • 3815 повідомлень
  • Місто:Вінниця

Відправлено 25.09.2007 – 14:48

А пан, яикй цсікавитья аєстрономію, чоасм не заабувє що Сцоне не вніче? Що вноо з чоасм зсмнешитья, внідповідо зсмінятья тіраєкторї рхуу пелант, увмои пнроживаня на них? І що це мжое сстатиь до тгоо ггіпотетичноо зніткненя з іоншю Гоалактикю, ящко ткае мвожлие влзагаі. А от ртеальнісь знакінченя ріесурсв Сцоня кдуи бчлиже "пнриземлеа" тмеа! :D
  • 0

#194 Chily

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 448 повідомлень

Відправлено 25.09.2007 – 15:33

якщо людина замислюється чи він існує, це вже значить, що вона не вірить...
  • 0

#195 PoCoMaXa

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 71 повідомлень
  • Місто:Херсон

Відправлено 25.09.2007 – 16:43

Перегляд дописуChily (25.09.2007 16:33) писав:

якщо людина замислюється чи він існує, це вже значить, що вона не вірить...
Доречі, дуже вірно підмітила. Є, мабуть, три групи: ті, хто сліпо вірить; ті, хто вважає що вірить, але іноді сумнівається, ну й атеїсти. Сам належу до останніх.
  • 0

#196 Осколок Життя

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 104 повідомлень

Відправлено 25.09.2007 – 18:41

Перегляд дописуTolikus (18.04.2007 15:10) писав:

Звичайно що існує...., земля не могла виникнути сама по собі....,
а на рахунок того, що Він існує в нас - то не дуже погоджуюся.... - Бог - це особа, а не сила...

"Бог - це особа, а не сила..." Якщо він\вона\воно особа, а не сила, а люди, як ми знаємо, теж особи, то люди - боги)))... хі... маячня!...
і тільки сила може творити,але не людина...

Перегляд дописуmerlin (18.04.2007 15:22) писав:

дуже слушне зауваження що Бог в кожному з нас бо даруючи людині душу Він вкладав частинку себе тому це видно коли говориш з хорошими і не дуже людьми!!!!!

коли з ними розмовляєш, то ти бачиш хорошу\добру людина, але в своєму розумінні...

Перегляд дописуЧеширська Кицька (18.04.2007 19:14) писав:

Я в нього вірю. Якщо його не існує...Жах! Подумати страшно! Це ж вся філософія, всі життєві ідеали псу під хвіст! Нє, він мусить бути.

Ось... воно... багато, хто так думає... не хочуть зрікатися і вірити, бо це ж даремно згаяний час та роки життя... А воно так і буде... все піде коту під хвіст...

Перегляд дописуN@tsioN@list (19.04.2007 01:13) писав:

Ну це власна справа кожного, хтось підтримує еволюцію хтось ні. Я наприклад не буду 100 відсотково вірити в жодну з гіпотез, поки хоч якась з них не буде доведене і науково обгрунтована. Але все таки схиляюсь до еволюції....

+8... Я теж схиляюся до еволюції...

Перегляд дописуІІІ особа 1ни ч.р. (19.04.2007 01:46) писав:

От подивіться мавпаж не стає людиною! - значить БоГ ЙЄЄЄ!!!!

Але навіть у школах вивчають: "Мавпа перетворювалася на людину на протязі декількох мільйонів років"... а ви, пане, такий собі фанатик, вважаєте, що мавпа стане людиною у вас на очах?!. це смішно...

Перегляд дописуN@tsioN@list (19.04.2007 01:52) писав:

Просто так з мавпа не перетвориться в людину. Археологи повідомляють що в Африці наоходили рештки перших людей, пітакантропів та ін, і цікаво те що там де проживали вище згадані люди були значні поклади урану і підвищений рівень радіації, отже можна вважати що саме радіація вплинула на мавпу і через мутації вона пеейшла в людину, отже можна вважати що людина це мтант мавпи....

)))... +8... ми мутанти)))... а це дійсно так... ми просто наслідок мутації...

Перегляд дописуІІІ особа 1ни ч.р. (19.04.2007 02:49) писав:

Ні, це БоГ наказав мавпі не перетворюватися на людину.
Бо в нас і так перезаселення Землі.
Коли люди почнуть заселяти інші планети він їм дозволить і вони почнуть злазити з дерев, ходити на футбол, грати в даміно. А поки ще рано.

це слова сліпого фанатика, який просто вірить,а не знає... довести свою точку зору не може, а всеж кричить у весь голос, поки не надірветься горло, тоді думає собі: "Чому бог мене покинув?.."... такі фанатики стають проблемою людства...

Перегляд дописуБоривітер (19.04.2007 20:00) писав:

матеріальних доказів я вам не можу показати,це не в моїй силі. хоча,якби ти захотіла,то сама би знайшла людей,які чудом вилікувались...а таких є багато.і багато інших речей...
на власному прикладі і прикладі моєї родини і близьких можу сказати,що в дуже тяжкі хвилини,коли відчай був як шнурок на шиї :P :) ,шо душив,і проблем було по горло і вище :) ,і тільки віра молитва до Бога і до святих,які за нас,грішних,моляться Богу,рятувала нас від поганого і дарувала радість і безмежне щастя;проблеми відступали і все ставало на свої природні місця :)
та це лише крапля з того,на що здатен Господь Бог :yes:

це не докази... "Це Жива врятувала нас від мору...")))... може дійсно Жива нас виліковує?..)))... тоді я їй вдячний... бо не так давно захворів... і вилікувався... хоча... я приймав антибіотики (ненавиджу ліки), бо треба було швидко лікуватись... через три дні я йшов у театр)))...

Перегляд дописуБоривітер (20.04.2007 10:07) писав:

його ніхто не створив,Бог немає початку і кінця,він безначальний і безкінечний. людський розум не здатен це осягнути і зрозуміти. наше земне існування не дозволяє нам навіть на 1% зрозуміти всю його велич і могутність. можливо вже після смерті,на Страшному Суді,ми вперше побачимо Ісуса Христа і тоді хоч мінімально зможемо собі уявити якою владою і силою володіє Його Отець і наш Творець :)

Старший суд?.. ха!.. мені просто хочеться сміятися, та так голосно!..)... це смішно... давайте ще поговоримо про кару, про ще щось таке...

Перегляд дописуTolikus (20.04.2007 11:50) писав:

створив за подобою в тому розумінні, що ми маємо розум і певні риси характеру...., а за зовнішністю ми не такі...., Бог є дух, а ми фізичні тіла маємо..... то зовсім різні речі...

то не замкнений круг

Тоді як нематеріальне тіло творило матерію?..)))... це неможливо ніяк... якщо Бог - дух... і він\вона\воно могутнє, то він\вона\воно може впливати тільки на світ духів - на свій світ... а ми не духи - ми не належемо до його світу)

Перегляд дописуІІІ особа 1ни ч.р. (20.04.2007 14:27) писав:

Бог подібний до людини
Людина подібна до мавпи

Чи подібний бог до мавпи?

так)))... виходить, що так)...

Перегляд дописуTolikus (20.04.2007 15:07) писав:

я на мавпу зовсім не подібний......,
голитись треба..... :) тоді буде все ОК :D

+8... тре запам"ятати ваші слова, пане)... поставив би плюса... але я ще не маю права(...

Перегляд дописуІІІ особа 1ни ч.р. (22.04.2007 00:43) писав:

Якщо це твоя эдина відмінність, тоді в тебе дійсно, все буде ОК :) :) ;)

А ви голитися не вмієте?... ги... :D

Перегляд дописуШипастый (20.05.2007 10:11) писав:

*все, що ви написали, пані .... добре... не буду писати вашого справжнього ім"я... але скажу так: красти чужі ім"я та вислови дуже погано... і писати такі речі... у вас погляди якісь банальні та сліпі... чимось схожі на мої (певне після нашої розмови)... Побачу тебе, гадюко - вбью...

Перегляд дописучорно-біла (21.05.2007 03:51) писав:

Шипастый

Я чомусь не розумію, чому це ти всіх віруючих посилаєш геть з форуму? Тільки тому, що тема тебе не влаштовує? Та ще й так злосно.
Що цікаво- це як ти можеш називати придурком того в кого ти не віриш навіть?

тому, що вона ***..)))...

Перегляд дописуSalt-water drop (5.06.2007 14:45) писав:

*я не пропагандую атеїзм)))*
*хоча сам атеїст*
Мені завжди було не зрозуміло, чого досягають люди, які вказавши на недоліки інших, автоматично підвищювали свій статус в очах оточення. Така поведінка мені згадується зі школи. Зараз розумію, що то лише намагання прикрити чимось свої недоліки. Ти нисправді зовсім нічого не сказав на рахунок атеїзму, може я чогось важливого не знаю, ти скажи чому обрав для себе цей шлях. Тоді стане зрозумілим чого не може дати тобі Бог, що дає його відсутність.
Я не пропагандую нічого
Мені все одно

В неї недоліків море... перший з них - намагалася насолити мнеі тим, що зареєструється на цьому сайті і понапише таке від мого ім"я... Адже Акація\Борис Шипастий - я... а вона ось зробила так, що про мене люди негарної думки тепер... що ж поробиш... моя вина)))... І вона не атеїстка... вона "сатаністка")))... а сказала, що атеїстка, бо майже все знають, що я в якомусь плані антирелігіозник...

)))... +8... мабуть це так, бо доказів не існує)...

Перегляд дописуSLASH (15.09.2007 13:43) писав:

В Бога не вірю! Вірю в Сатану! Сатана - крутіше :)

ги... а ти Сатані потрібен?..)))... лол... з"явилися тут сатанюги...

Повідомлення відредагував Осколок Життя: 25.09.2007 – 18:14

• 0

#197 LMaXLvIV

Старійшина

• Користувачі
  • 1067 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 26.09.2007 – 18:48

Перегляд дописуОсколок Життя (25.09.2007 19:41) писав:

"Бог - це особа, а не сила..." Якщо він\вона\воно особа, а не сила, а люди, як ми знаємо, теж особи, то люди - боги)))... хі... маячня!...
"Я сказав: ви - Боги!" (Здогадайся хто це сказав).

Цитата

і тільки сила може творити,але не людина...
Людина теж може творити - своє життя з Богом.

Цитата

Ось... воно... багато, хто так думає... не хочуть зрікатися і вірити, бо це ж даремно згаяний час та роки життя... А воно так і буде... все піде коту під хвіст...
як думаєш - так для тебе буде, бо по вірі отримуєм.

Цитата

+8... Я теж схиляюся до еволюції...
Але навіть у школах вивчають: "Мавпа перетворювалася на людину на протязі декількох мільйонів років"... а ви, пане, такий собі фанатик, вважаєте, що мавпа стане людиною у вас на очах?!. це смішно...
У школах "по дефолту" вивчають дарвінізм, а сам Дарвін відмовився від своєї теорії. Мавпологія не оправдовує себе через сучасні дослідження ніяк: перекопано вже все "вздовж і в поперек" і у тисяч екземплярів мавпоподібних та людиноподібних не знайдено хромосом, які є перехідною ланкою між мавпою і людиною. Значить було якесь "втручання".

Цитата

це не докази... "Це Жива врятувала нас від мору...")))... може дійсно Жива нас виліковує?..)))... тоді я їй вдячний... бо не так давно захворів... і вилікувався... хоча... я приймав антибіотики (ненавиджу ліки), бо треба було швидко лікуватись... через три дні я йшов у театр)))...
з виснаженою ними на 0 імунною системою.
Як після цього хворієш, часто?

Цитата

Тоді як нематеріальне тіло творило матерію?..)))... це неможливо ніяк... якщо Бог - дух... і він\вона\воно могутнє, то він\вона\воно може впливати тільки на світ духів - на свій світ... а ми не духи - ми не належемо до його світу)
Бог - світ думки, а наука довела що думка вполиває на воду - саму тонко-чутливу матеріальну форму. В людині води 95%. Це про щось таки говорить?

Цитата

ги... а ти Сатані потрібен?..)))... лол... з"явилися тут сатанюги...
краще про апетити Сатани тут не починати...
  • 0

#198 Осколок Життя

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 104 повідомлень

Відправлено 26.09.2007 – 19:38

Перегляд дописуLMax (26.09.2007 19:48) писав:

У школах "по дефолту" вивчають дарвінізм, а сам Дарвін відмовився від своєї теорії. Мавпологія не оправдовує себе через сучасні дослідження ніяк: перекопано вже все "вздовж і в поперек" і у тисяч екземплярів мавпоподібних та людиноподібних не знайдено хромосом, які є перехідною ланкою між мавпою і людиною. Значить було якесь "втручання" з виснаженою ними на 0 імунною системою.

я казав як приклад Світлоносому... він що, думає, що ось так, швидко, мавпа перетвориться на людину?.. я казав, те, що написано було в підручнику... сам я ніколи не цікавився ні Дарвінізмом ні еволюційними теоріями... просто мені їх зачитували і в мене склалося враження... я прихильник еволюції... а не носій цієї ідеї...

Як після цього хворієш, часто?

я до цього хворів останній раз два роки тому)))... я рідко хворію... А був би Бог - постійно хворів би... саме за те, що я говорю, думаю і роблю...

Бог - світ думки, а наука довела що думка вполиває на воду - саму тонко-чутливу матеріальну форму. В людині води 95%. Це про щось таки говорить?
краще про апетити Сатани тут не починати...

почнемно з того, що не 95... це забагато...
води - 70-80 відсотків...
да... бо Сатана тут ні до чого)... з цим згоден)...

Повідомлення відредагував Осколок Життя: 26.09.2007 – 19:40

• 0

#199 sok

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 48 повідомлень
  • Місто:м.Житомир

Відправлено 13.10.2007 – 15:15

Я впевнений на всі сто відсотків що Бог існує!!! Ну не могли ж люди здуру просто взяти і видумати Бога!! На це їм необхідні були якісь причини!!! Видно справді щось таке сталося що підштовхнуло людей до створення релігії!!! Єдине що можливо Бог не такий яким ми собі його уявляємо чи яким нам його змальовує церква!!! Але він існує! Прсто так люди не можуть вірити в нього вже на протязі більше 2000 років!
  • 0

#200 LMaXLvIV

Старійшина

• Користувачі
  • 1067 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 13.10.2007 – 19:20

Цитата

Суть в том, что человек уже был рожден с универсальной верой в Высшее Существо. Не было обнаружено ни одного племени без божества, которому они бы поклонялись. Люди были рождены со знанием того, что есть существо, сотворившее жизнь и контролирующее ее. И только намеренно обученные духу неверия люди сомневаются в существовании Высшего Существа. Но для них были придуманы другие учения, чтобы эти человеческие особи могли жить подобно дьяволу, оправдывая себя. Нет ни одного племени, народа (изолированного или неизолированного) на лице этой земли, которое не верило бы в Высшее Существо. Вас должны научить этому неверию. Такого явления, как необразованный, врожденный атеист просто не существует. Атеистами становятся только после соответствующего воспитания и обучения. В Рим. 2:15 сказано о язычниках: «Они показывают, что дело закона написано у них в сердцах, о чем свидетельствуют совесть их и мысли их, то обвиняющие, то оправдывающие одна другую». Таким образом, факт существования Бога записан в сознании человека. И неважно, имеет человек Библию или нет, имеет закон или не имеет, — десять заповедей написаны Богом у него в сердце. Некоторые могут спросить: «А как же обстоит дело с теми, кто никогда не слышал о Боге и ничего не знает о Нем?» Поверьте мне, они знают больше, чем вы думаете. Многие люди, живущие на островах Тасмания, Фиджи, Новая Гвинея, Чад, Конго знают намного больше о Боге, чем профессора университетов в Орегоне, Канзасе, Калифорнии, Мичигане, Айове, Небраске, Теннеси, Нью-Йорке. Вы спросите: «Но откуда они все это узнали?» Из здравого смысла. Откуда же еще человек мог это взять? Прямо из джунглей, когда человек попадался на краже впервые, то язычники отрезали ему руку, во второй раз — другую руку, в третий раз — голову. Почему? Потому что они знали заповедь «не укради», даже не имея Библии.

Др. Питер С. Ракман - СУЩЕСТВОВАНИЕ БОГА

• 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 2

0 користувачів, 2 гостей, 0 анонімних