Перейти до вмісту

Чи існує Бог

Повідомлень в темі: 453

Опитування: чи існує Бог (185 користувачів проголосувало)

чи ви вірите в його існування

1. так (145 голосів [78.38%])

Процент голосів: 78.38%

2. ні (40 голосів [21.62%])

Процент голосів: 21.62%

Голосувати Гості не можуть голосувати

#161 andrON

.

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 662 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:столиця.

Відправлено 27.04.2007 – 09:19

Перегляд дописуgoli@th (26.04.2007 23:35) писав:

якщо ти не розумієш, то навіщо сюди заходити.
хм.. я сказав, свою позицію.. а ти як хочеш, щось по суті відписати, то пиши..
  • 0

#162 Юна_Лель

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 316 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:майжеЛьвів

Відправлено 27.04.2007 – 14:08

Ніхто не може знати напевне чи Він дійсно є. Тут справа віри - одні вірять,інші ні, то особиста справа кожного
  • 0

#163 чорно-біла

Т-юлень

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2757 повідомлень
  • Місто:Roma

Відправлено 28.04.2007 – 01:22

На мою думку, він існує. Він-це не щось матеріальне, тому докази знайти ,мабуть, важко. На мою думку, не вартує все, що сказано в Біблії сприймати буквально. І фрази типу тої, що ми були створені по його подобі, ще не значать, що ми фізично на нього подібні , чи ми вічні( хоча все може бути), чи маєм його силу.
Колись я вважала, що це ми, люди, творим Бога, якимось позитивом, любов'ю, милосердям і.т.д., але всетаки тепер я вважаю, що це ще щось більше.

Повідомлення відредагував чорно-біла: 28.04.2007 – 01:24

• 0

#164 Гість_Ymnik_*

• Гості

Відправлено 04.05.2007 – 17:06

Може існує...
Може й ні...
Атеїзм - заперечення існування Бога.
Тоді я прихильник пофігізму)
  • 0

#165 Роланд

Purple haze all around

• Користувачі
  • 1007 повідомлень
  • Місто:Житомир

Відправлено 04.05.2007 – 17:43

Людям потрібно у щось вірити... Віра дає силу, вона об'єднує мільйони людей.
Якби ніхто не вірив у Бога(чи богів), ми б не мали сучасних уявлень про Добро і Зло... У вірі в Бога одночасно і стимул, і завада для духовного розвитку людства. По-моєму Бог - це еталон Добра, характерний для нашої епохи.
  • 0

#166 Шипастый

Ледар

• На перевірці
  • PipPip
  • 21 повідомлень

Відправлено 20.05.2007 – 09:11

Перегляд дописуkviten (18.04.2007 13:15) писав:

я вважаю, що існує сила якась, але не в тому розумінні, що сидить дядечко на небі і всім керує.
це в кожній людині є, і це любов в якомусь розумінні теж, чим не бог?

любов?.. оця дурня?!.)... хи...

Перегляд допису4esterfielter (18.04.2007 13:23) писав:

Він є і він в мені, в тобі, в вас, в кожному з нас... Тільки не всі це знають і користуються з цього:angry:

ага... цей придурок і в мені?.. Ісус Христос може і був... але він із себе зробив Бога... хоча його душі навіть вже нема... І його розкрутили... Християнство - добра система тотального масового рабства)...

Перегляд дописуTolikus (18.04.2007 15:10) писав:

Звичайно що існує...., земля не могла виникнути сама по собі....,
а на рахунок того, що Він існує в нас - то не дуже погоджуюся.... - Бог - це особа, а не сила...

неа... а як же еволюція?.. подивіться історію... Іісус народився у 0 році нашої ери).. а як же до цього?.. як він міг усим правити?..)))

Перегляд дописуmerlin (18.04.2007 15:22) писав:

дуже слушне зауваження що Бог в кожному з нас бо даруючи людині душу Він вкладав частинку себе тому це видно коли говориш з хорошими і не дуже людьми!!!!!

Значить бог і зла людина... вбивці... їх також він робив по своїй подобі)))... значить... вивід сам приходить)))

Перегляд дописуЧеширська Кицька (18.04.2007 19:14) писав:

Я в нього вірю. Якщо його не існує...Жах! Подумати страшно! Це ж вся філософія, всі життєві ідеали псу під хвіст! Нє, він мусить бути.

Ось так то і буде... люди зрозуміють, що 2000 років - під хвітст)... що язичників не треба було вбивати... хоча їх богів також не існує... але це більш ідейно... і тоді за зруб дерева без причини робили тебе ізгоєм... тебе ніде не брали жити).. бо тобі ставили мітку, яка означала: або вбив людину, або зрубав дерево... А в нас)))...

Перегляд дописуІІІ особа 1ни ч.р. (19.04.2007 02:49) писав:

Ні, це БоГ наказав мавпі не перетворюватися на людину.
Бо в нас і так перезаселення Землі.
Коли люди почнуть заселяти інші планети він їм дозволить і вони почнуть злазити з дерев, ходити на футбол, грати в даміно. А поки ще рано.

вау... ну ти дійсно поїхав глуздом... і скільки ж тобі років?.. :) ... хи... так тупо вірити... чому ж ти сидиш у інтернеті?)))... це ж зло!.. цеж сатана придумав)... чому ти розмовляєш по мобілці?.. це ж зло... рація сатани)))...
ги... :)

Перегляд дописуandrON (22.04.2007 01:38) писав:

не розумію сенсу цієї теми. цікаво сперечатись на теми, де є хоч якась аргументація. а тут шо, знову ділити людей на християн і єретиків?
на сатанюг, язичників... і т.п.))

Перегляд дописуZOLOTO (19.04.2007 07:05) писав:

А у вас що еє докази його існування ?

ага... давайте докази!..)))

Перегляд дописуKinslayeR (19.04.2007 09:52) писав:

Думаю, що так. З точки зору християнина вже самим запереченням існування Бога я порушую "старші" три заповіді (типу "Не згадуй імені Господа Бога твого даремно").
Будь-ласка, хоча б кілька "в студію". Тільки не треба наводити як приклад залишки хреста, на якому розіп'яли Ісуса чи саван, в який він був загорнутий після смерті. Існування Ісуса, як історичної особи, я не заперечую. Про те, що така людина жила, є багато доказів. Але я не визнаю, що він був сином Бога, що б він там колись не говорив.

також згоден... він просто, як я вже казав, придумав систему рабства)))...

Всім віруючим... ідіть звідси на християнські форуми... і тута пропагандувати християнство не треба... вважаю, що тему треба закрити... Просто тута вже іде просте пропагандування... цього не треба... Якщо вони всеж знайдуть докази, що бог існує, тоді нехай топік створять... його не видаляйте... нехай кожен почитає і порже)...
*я не пропагандую атеїзм)))*

*хоча сам атеїст*
  • 0

#167 zevezeisfine

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 82 повідомлень

Відправлено 20.05.2007 – 21:15

За життя бог себе не зволів ніяк проявити.
То чому ви сподіваєтесь, що після Смерти він не знехтує вами так само, і розбудить вас?
Кому ви потрібні, а головне, навіщо?
Щоб слухати ваші примітивні хвалебні бурмотіння? В яких насравді одна мета - не потрапити в Пекло, або винюньзати якусь вигоду?
  • 0

#168 Archon-ua

Літають тут всякі...

• Користувачі
  • 998 повідомлень
  • Місто:Земля і біля неї...

Відправлено 21.05.2007 – 00:29

Бог є ! Хочете його побачити ? Варто лише подивитись у дзеркало і посміхнутись )Зображення Він є у кожному.. Він все знає... Він дозволяє робити дурниці.. Він допомагає їх виправляти.. Він це Ви Зображення
  • 0

#169 чорно-біла

Т-юлень

• Користувачі
  • 2757 повідомлень
  • Місто:Roma

Відправлено 21.05.2007 – 02:51

Шипастый

Я чомусь не розумію, чому це ти всіх віруючих посилаєш геть з форуму? Тільки тому, що тема тебе не влаштовує? Та ще й так злосно.
Що цікаво- це як ти можеш називати придурком того в кого ти не віриш навіть?

Повідомлення відредагував чорно-біла: 21.05.2007 – 02:52

• 0

#170 Злодюжка

опозиціонер, дисидент, відомий антикассандрист

• Gamedev
  • 883 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 21.05.2007 – 06:06

Перегляд дописуШипастый (20.05.2007 10:11) писав:

неа... а як же еволюція?.. подивіться історію... Іісус народився у 0 році нашої ери).. а як же до цього?.. як він міг усим правити?..)))
Іди почитай кижки, розберись ф темі, а потім пиши пости. Ісус - СИН БОЖИЙ, а не БОГ!!!

якщо ти цього нафіть не знаєш, то яке ти маєш прафо фзагалі писати пост фтемі про християнстфо?
  • 0

#171 Katod

вєтєран

• Користувачі
  • 3642 повідомлень

Відправлено 22.05.2007 – 12:53

справа в тому, що бог є, а якщо нема то його варто булоб придумати, він звичайно буддист, хоча напевне непроти щоб вірили в нього християни...
еволюція теж є, і бог продукт ефолюції, інформаційно-енергетичної, тобто це формування стоячих хвиль, в яких відбувається надзвичайно швидкий процес обробки інформації, от і все, я проблем небачу
відкритими питаннями залишається тільки віра і релігія, але і тут все зрозуміло, віра набагато важливіша за релігію, треба вірити, тим більше що в кожного є система з правил, яких він дотримується, хіба що може не усвідомлювати цього
  • 0

#172 ромашечка91

Генеральний писар

• Користувачі
  • 504 повідомлень

Відправлено 24.05.2007 – 11:36

Ne viryu. Vzagali to ya viryu v nauku i logiku. I ne viryu ni vo scho, scho ne mojna bud'yaki sposibom dovesti. A isnuvannya Boga dovesti ne mojna. Tomu i ne viryu.
Sche dumayu, scho religiya ogranichae lyudey. I koli uchu istoriyu bachu scho bil'shist'voyin, ta vsyogo poganogo trapilis' same radi religiyi.
Htos' skazav, scho vira potribna lyudyam. Ta i psihologi doveli, scho kojen virit'vo schos'. Scho ateyizm tej vira, z tim scho ce vira v ne isnuvannya Boga... Ot ne rozumiyu chomu lyudyam ce potribnr, ale kojnomu svoye.
Hocha ya nikoli ne zroumiyu, yak mojna bil'sh lyubiti Boga, nij napriklad bat'kiv chi kohanu lyudinu...ale, tak duje tolerantna lyudina, namagayus zrozumiti ce i znayti yakis' zmist u tomu...
  • 0

#173 Гість_nich_*

• Гості

Відправлено 24.05.2007 – 11:51

Існує...

Под небом голубым есть город золотой,
С прозрачными воротами и яркою звездой.
А в городе том сад, все травы да цветы;
Гуляют там животные невиданной красы.

Одно - как желтый огнегривый лев,
Другое - вол, исполненный очей;
С ними золотой орел небесный,
Чей так светел взор незабываемый.

А в небе голубом горит одна звезда;
Она твоя, о ангел мой, она твоя всегда.
Кто любит, тот любим, кто светел, тот и свят;
Пускай ведет звезда тебя дорогой в дивный сад... :ggggg: десь там, десь в тобі...
  • 0

#174 gycylka

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 14 повідомлень
  • Місто:Ужгород

Відправлено 04.06.2007 – 21:49

Є. А хіба це обговорюється?
  • 0

#175 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 05.06.2007 – 08:25

Такого, як він уявляється в основних сучасних релігіях - нема.

Перегляд дописуgycylka (4.06.2007 22:49) писав:

А хіба це обговорюється?

А чому ні?
  • 0

#176 4esterfielter

вже не чайнік - самоваррр

• Користувачі
  • 615 повідомлень
  • Місто:Рівне - Київ - Рівне - Київ (туди-сюди їжджу:)

Відправлено 05.06.2007 – 10:30

Перегляд допису-=VJ=- (5.06.2007 09:25) писав:

Такого, як він уявляється в основних сучасних релігіях - нема.
Для кожного він різний, бо наш загальний (комунальний) світ утворений накладанням одне на одне індивідуальних світів кожної людини... Можливо абсолютно все, але для кожного - своє...
  • 0

#177 Lactarius

Генеральний писар

• Користувачі
  • 976 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 05.06.2007 – 12:31

Звичайно він існує.
  • 0

#178 Salt-water drop

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 34 повідомлень
  • Місто:океану

Відправлено 05.06.2007 – 13:45

*я не пропагандую атеїзм)))*
*хоча сам атеїст*
[/quote]

Мені завжди було не зрозуміло, чого досягають люди, які вказавши на недоліки інших, автоматично підвищювали свій статус в очах оточення. Така поведінка мені згадується зі школи. Зараз розумію, що то лише намагання прикрити чимось свої недоліки. Ти нисправді зовсім нічого не сказав на рахунок атеїзму, може я чогось важливого не знаю, ти скажи чому обрав для себе цей шлях. Тоді стане зрозумілим чого не може дати тобі Бог, що дає його відсутність.
Я не пропагандую нічого
Мені все одно
  • 0

#179 Olex

Генеральний писар

• Користувачі
  • 905 повідомлень

Відправлено 05.06.2007 – 16:08

Бог існує в кожному з нас. Тому він є і має бути :wacko:
  • 0

#180 Eqilibrium