Перейти до вмісту

Метал-культури у малих містах

Повідомлень в темі: 36

#21 Your Bunny Wrote

онотолэ сто карманов.

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 765 повідомлень

Відправлено 18.06.2007 – 15:59

ках говорітсо неформалом можно бути, в душі.а одяг...то таке..тільки по одягу панове судите.

Повідомлення відредагував Темний Муня: 18.06.2007 – 16:00

• 0

#22 Phoenix

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 316 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:ПНД

Відправлено 18.06.2007 – 17:13

Перегляд дописуТемний Муня (18.06.2007 16:59) писав:

ках говорітсо неформалом можно бути, в душі.а одяг...то таке..тільки по одягу панове судите.
Чому зразу тільки по одягу? Просто твою душу бачать одиниці, а зовнішній вигляд таких людей зразу в очі кидається.
  • 0

#23 Пляма

спонтанна...

• Користувачі
  • 738 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:|LemberG|

Відправлено 18.06.2007 – 17:19

Перегляд дописуТемний Муня (18.06.2007 15:59) писав:

отож-бо і воно!!!
якраз то позери і видягаються у бог-зна що...і коли він у шкірянці/гадах/обвішаний цепурами, то це ще не значить, що він розуміє, чого саме ці речі на ньому... Це загально-суспільна проблема... Так само, як і обмеженість розуму не дає людям зрозуміти, чого вони слухають/співають (як каже Кася) "малінкі"... Можливо це в дійсності непоінформованість, необізнаність?
  • 0

#24 Your Bunny Wrote

онотолэ сто карманов.

• Користувачі
  • 765 повідомлень

Відправлено 18.06.2007 – 17:21

Перегляд дописуPhoenix (18.06.2007 18:13) писав:

Чому зразу тільки по одягу? Просто твою душу бачать одиниці, а зовнішній вигляд таких людей зразу в очі кидається.
на інших можна начхати, тобі ж не всерівно якої про тебе незнайомі люди, чи ти бачу і їм хочеш догодити своїм одягом, тоді це точно якесь позерство..

Повідомлення відредагував Темний Муня: 18.06.2007 – 17:24

• 0

#25 Phoenix

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 316 повідомлень

Відправлено 18.06.2007 – 17:24

Перегляд дописуТемний Муня (18.06.2007 18:21) писав:

на інших можна начхати, тобі ж не всерівно якої про тебе незнайомі люди, чи ти бачу і їм хочеш догодити своїм одягом.
Це тема трохи не про те, як хто вдягається і що про нього думають незнайомі, а про те, як рухати суб-культури в малих містах.
  • 0

#26 Пляма

спонтанна...

• Користувачі
  • 738 повідомлень
  • Місто:|LemberG|

Відправлено 18.06.2007 – 17:40

Перегляд дописуPhoenix (18.06.2007 17:24) писав:

Це тема трохи не про те, як хто вдягається і що про нього думають незнайомі, а про те, як рухати суб-культури в малих містах.
перше, що приходить в голову - інформувати молодь, влаштовувати вечірки...
  • 0

#27 Phoenix

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 316 повідомлень

Відправлено 18.06.2007 – 17:52

Перегляд дописуПл_Я_ма (18.06.2007 18:40) писав:

перше, що приходить в голову - інформувати молодь, влаштовувати вечірки...
та ми так і робимо, але на такі заходи приходить від сили 10-20 чоловік... треба щось організовувати, а не дозволяють.
  • 0

#28 ribel

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 142 повідомлень
  • Місто:Турка

Відправлено 19.06.2007 – 10:32

В моєму місті є пару неформалів і їх всі вважають сатаністами, тільки тому що вони ходять в чорних футболках, з цепурами і в гадах. Кажуть що вони ходять на цвинтар - розкопують могили, ріжуть котів. Яку фігню тільки не придумують. А насправді нормальні хлопці, які просто люблять рок.
  • 0

#29 Leia

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 263 повідомлень

Відправлено 19.06.2007 – 11:02

Я сама живу в такому місті. Раніше жила в інакшому але такому самому за структурою. Зрештою, деколи повипадає поспілкуватися з неформалами з інших таких міст. Порівнюючи їх з львівськими, наприклад, в мене виникає якесь таке враження що вони дуже наївні.
Крім того, біда неформалів з маленьких міст в тому що вони дійсно мало знають про свої культури. Фести проводяться рідко, багато людей не ходить, групи туди приїжджають дуже непрофесійні, на фести в інших містах теж мало хто їздить, адже середній вік таких осіб років 14-16, крім того всі неформали як правило з таких міст намагаються якомога швидше звалити. Вливання нової крові фактично нема. Тому вся нова музика, нові течії і напрямки доходять туди дуже повільно. Правда, зараз трохи рятує нет, раніше, за часів мого дитинства, такого не було. Метал закінчувався на Менсоні і Сепултурі. Немає тих хто несе метал культуру в маси і відповідно, в маленьких містах вся ця культура перебуває в вигляді самородків. А це погано, бо люди беруть за основу філософії те що десь там вичули краєм вуха, а зовсім не те що лежить в основі культури насправді. Тому я й кажу шо вони трохи наївні. Особливо біда з готами, адже готика має, як на мене, найбільш глибоку і розгалужену світоглядну структуру і потребує дуже нехілих знань свого мистецтва.
Щодо того що Фенікс казав про те як неформали не хочуть об`єднуватись. Просто немає тусовки як такої. Не проводяться концерти, вечірки. Немає постійних місць збору, кожен сам по собі. Крім того, в маленьких містах люди всі всіх знають тому там при формуванні такої тусовки визначальним фактором стає не поширення культури а особисті стосунки її адептів. Або ж навпаки, коли місто ще не дуже маленьке і не всі всіх знають. Тоді металісти з одного району тупо не знають навіть шо в другому районі теж є якісь металісти. Особливо коли всі дотримуютьсвя філософії :"Я неформал в душі, а на зовнішність мені пофіг".
  • 0

#30 Alatiel

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 46 повідомлень
  • Місто:SinCity

Відправлено 19.06.2007 – 12:04

:D ситуація з рок-культурами та рок гуртами, в нашому місті, дуже радує!!!
але мінусом є те, що виникає чимало суперечок між різними культурами...
кому буде деже цікаво можу скинути наш міський рок-сайт... :rolleyes:
  • 0

#31 Phoenix

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 316 повідомлень

Відправлено 19.06.2007 – 13:15

Перегляд дописуAlatiel (19.06.2007 13:04) писав:

:D ситуація з рок-культурами та рок гуртами, в нашому місті, дуже радує!!!
але мінусом є те, що виникає чимало суперечок між різними культурами...
кому буде деже цікаво можу скинути наш міський рок-сайт... :rolleyes:
У нас є досить багато рок-гуртів (вже скоро з'явиться ще один :D ) і лабають вони на досить пристойному рівні. З суб-культурами ситуація дуже погана, бо

Цитата

біда неформалів з маленьких міст в тому що вони дійсно мало знають про свої культури
. Є 9 людей, які реально за це беруться.
  • 0

#32 Руля ван Метал

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 434 повідомлень
  • Місто:Івано-франківська

Відправлено 19.06.2007 – 13:24

Ну я навіть незнаю... в нас (Рогатин) культури тільки 2 Рокери(або як на нас кажуть "сатаністи") і репери. Розвиваються обидві, що призводить до все частіших сутичок. Метал культури потрібно розвивати, бо багато людей не правильної про неї думки, от чому якшо ти слухаєш Аматори, Сліпи, і т.д то ти вже сатаніст і ходиш на цвинтар гроби розкопувати? неможу зрозуміти чого складається таке враження :rolleyes: Метал культуру за рахунок цього важко розвивати.
  • 0

#33 Lactarius

Генеральний писар

• Користувачі
  • 976 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 19.06.2007 – 13:59

Народ я живу в передмісті Львова В нас взагалі дич і гопота... В цілому селі 2 неформала.... Уявіть як на нас дивляться:rolleyes:. Мені в більшості випадків пофіг на то, але коли тикають пальцем і кажуть "Диви скін!" не знаючи хто такі скіни... Мене то харить.

Реперів ніби нема або ховаються:D
  • 0

#34 Phoenix

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 316 повідомлень

Відправлено 20.06.2007 – 13:27

Перегляд дописуIvan Metal! (19.06.2007 14:59) писав:

Народ я живу в передмісті Львова В нас взагалі дич і гопота... В цілому селі 2 неформала.... Уявіть як на нас дивляться:rolleyes:. Мені в більшості випадків пофіг на то, але коли тикають пальцем і кажуть "Диви скін!" не знаючи хто такі скіни... Мене то харить.

Реперів ніби нема або ховаються:D
Я реперів поважаю більше, ніж гопів, хоча і недолюблюю. Вони принаймі не встрягають у конфлікти з нами, у деяких навіть щось у голові є :D . Як суб-культура най собі існують, я не маю нічого проти. Як то кажуть: "Живи і дай жити іншим", але от гопам я жити в такій кількості не дозволю...
  • 0

#35 Чортополох

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 81 повідомлень

Відправлено 20.06.2007 – 14:42

в нас неформалів взагалі не сприймають, хоча їх тут і небагато. 10 чоловік є. так смішно коли йде якась бабуся, побачить рокера чи там гота і починає хреститися. B) найгірше, що позьорів у нас розвелось ще більше ніж тої гопоти. :yes:

Повідомлення відредагував Чортополох: 20.06.2007 – 14:42

• 0

#36 Lactarius

Генеральний писар

• Користувачі
  • 976 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 20.06.2007 – 15:15

Цитата

в нас неформалів взагалі не сприймають, хоча їх тут і небагато. 10 чоловік є. так смішно коли йде якась бабуся, побачить рокера чи там гота і починає хреститися. biggrin.gif найгірше, що позьорів у нас розвелось ще більше ніж тої гопоти. angry1.gif
Бабульки то пох....
А позьрів бити треба... Так ми хоч пару бабульок від серцевого нападу вбережемо...
  • 0

#37 SLASH

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 133 повідомлень
  • Місто:Рівне

Відправлено 23.07.2007 – 10:05

Я з Рівного :cry: Власне в нас дуже багато суб-культур. Я - металіст і друзів-металістів у мене багато приблизно з 15 :cry: Був на рок-концерті в Дубно там взагалі вся "братія" збиралась ...
От тільки <вирізано цензурою> ЕМО вже <вирізано цензурою> !!! Якщо серед вас є однодумці - пишіть на "мило" :happy1:
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних

Магазин кубиков Рубика Cubes.in.ua