Перейти до вмісту

Love Is ...

Повідомлень в темі: 206

#21 kviten

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 245 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:ua

Відправлено 09.06.2007 – 15:28

і кожен раз,зустрічаючи нового,розумієш,що той,з очима і ейфорією і т.і. було не кохання,а оцеееей,який зараз-ото так!

на справді закоханість набагато яскравіша,сильніша і гарячіша,ніж кохання.Але вона також швитко потухає,як і розгорілось.

а кохання-це коли ти розумієш,що це єдина людина,котра може дивитись на тебе і розуміти твій духовний стан. Відчувати із тобою радість і біль. Відчувати це на відстані.
  • 0

#22 Руденька

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 271 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 09.06.2007 – 15:45

Перегляд дописуzav (8.06.2007 10:32) писав:

Ну, можна перефразувати проблему: як визначити, чи кохають вас?
Зазирнути уважно в очі. Там завжди видно :yes:
  • 0

#23 Нечупара

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 633 повідомлень
  • Місто:ануда

Відправлено 09.06.2007 – 16:01

У мене така теорія. Коли хлопцям подобаються дівчата, у їх мріях домінують фізичні бажання. У дівчат всеж духовні. І от коли все стає з ніг на голову, тоді це є кохання.
  • 0

#24 Пан Сєня Миколайович

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 237 повідомлень
  • Стать:Не скажу

Відправлено 09.06.2007 – 16:06

Перегляд дописуРуденька (9.06.2007 16:45) писав:

от-от моя колишня дівчна коли мене розлюбила (а не признавалась в цьому, хоч я одразу помітив..) почала від мене очі ховати свої.....
  • 0

#25 ромашечка91

Генеральний писар

• Користувачі
  • 504 повідомлень

Відправлено 09.06.2007 – 17:11

prosto znayesh...
  • 0

#26 lyanochka

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 341 повідомлень
  • Місто:Львів-)

Відправлено 09.06.2007 – 20:49

чмоки в лоба й спільні фото
  • 0

#27 zav

зрадник

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 9565 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Київ

Відправлено 09.06.2007 – 23:58

Перегляд дописуРуденька (9.06.2007 16:45) писав:

Ги. Зазвичай нариваюся на такий хижий погляд, що йой... якось нещастить із коханням, знаєте. Гиги.

Перегляд дописуlyanochka (9.06.2007 21:49) писав:

чмоки в лоба й спільні фото
Знову таки, зазвичай я тримаю фотоапарат, хоча спробувати можна... можна буде при нагоді, тобто.
  • 0

#28 СВІ†ЛОНОСНИЙ

http://svobodaslova.ukrainianforum.net/

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2386 повідомлень
  • Місто:з Небес

Відправлено 10.06.2007 – 00:35

Перегляд дописуПан Сєня Миколайович (9.06.2007 17:06) писав:

от-от моя колишня дівчна коли мене розлюбила (а не признавалась в цьому, хоч я одразу помітив..) почала від мене очі ховати свої.....
А моя телефон.
  • 0

#29 barashka

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 469 повідомлень
  • Місто:Minnesota, USA :)

Відправлено 10.06.2007 – 09:36

Перегляд дописуreyneke (7.06.2007 22:54) писав:

Як ви визначаєте, що це саме Кохання, а не закоханість, чи просто сильна симпатія?
знаєш, взагалі важко розділити закоханість і кохання. закоханісь - початковий етап, що, як повезе, виростає в кохання. ну це май опініон. а сильна симпатія і до друзів, і до родичів може бути... це взагалі не сюди.
так от, в мене, коли дійсно закохуюсь, таке відчуття, ніби цю людину завжди знала... і відчуваю в ній таку собі "рідну душу".... ну це абстрактно дуже. а взагалі тут більше діє метод "научнава втика"... :yes:
  • 0

#30 малеча

Генеральний писар

• Користувачі
  • 669 повідомлень
  • Місто:вершина самотності

Відправлено 10.06.2007 – 09:46

Справді для кожного ознаки кохання різні і по своєму викриваються. Я наприклад кожен раз коли як виявлялося просто закохувалася то думала що все це справжня любов, все я без нього не можу... проходив час і я розумію що це щось не те це просто закоханість бо мені подобаються і інші хлопці. Я вже почала думати що це зі мною таке... та це просто підлітковий вік, але це розуміння приходить тільки з часом. Як я прочитала у якійсь розумній книжці у підлітковому віці це просто закоханість і там були описані всі мої почуття які я відчувала тоді :yes: але здається той період минув. А справнє кохання заполоняє серце тоді коли здається що не можеш жити без цієї людини, час ніби вічність тянеться коли його(її) поруч немає, робиш все заради нього(неї) як і він (вона) заради тебе, ви проводите разом день, який можна позначити в календарі червоним, настільки той день був прекрасним і памятним :brovy: :blink:
  • 0

#31 rainy

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 393 повідомлень
  • Місто:Полтава

Відправлено 10.06.2007 – 10:17

Кохання... Це коли дивишся на нього і розпливаєшся в посмішці, бо кохаєш кожну зморшку ,коли він посміхається, коли чимось засмучений, бо кохаєш кожну неслухняну волосинку в нього на голові. Це коли дивишся на нього і розумієш ,що він не такий вже й особливий, і що є мабуть інші і кращі ,але ти не проміняєш його на них ніколи і ні за що, бо він-це вже майже ти, це те, що ти так довго в собі шукала. Бо ти кохаєш. Кохання-це коли в тебе через декілька днів складний екзамен, а ти сидиш, думаєш лише про нього з дурною посмішкою ,а потім кидаєш все, аби побачити його ще раз, побути поруч. :blink: Це коли він дивиться тобі в очі- і ти розумієш, що ніде на світі більше немає людини ,яка б так на тебе дививлась ,яка б тебе БАЧИЛА. Кохання-це коли ти впізнаєш його в тисячному натовпі ще до того ,як побачиш, ти просто відчуєш-він тут. Це коли для нього зробиш те, що для себе б не зробила... :yes:
  • 0

#32 reyneke

Генеральний писар

• Користувачі
  • 683 повідомлень

Відправлено 11.06.2007 – 18:57

Перегляд дописуDema V (8.06.2007 00:02) писав:

а то ясно рочків так через 5
,

Перегляд дописуСОНЬКА (8.06.2007 00:18) писав:

Взагалі-то справжнє кохання важко розпізнати одразу. Мені здається воно проявиться з часом.
А що як це вже звичка?

Перегляд дописуFoxy_mouse (9.06.2007 09:49) писав:

І кожен день починається з думки про нього. Щоразу як бачиш його - байдуже, кохає він тебе чи ні - починається стан ейфорії, неймовірної радості. День за днем все свідчить про те, що краще покинути ці почуття, але сама собі кажеш: "Мені байдуже, що він не кохає мене. Головне, що я кохаю його"...
Вибачаюсь, але більше схоже на мазохізм, з елементами навіювання... :angry12:
  • 0

#33 serafim

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 61 повідомлень
  • Місто:Москва-Львів

Відправлено 11.06.2007 – 19:37

через практику ... справжнє кохання, це коли обертаєшся назад , і розуміешь...ось воно...а ти його загубив :angry12:
  • 0

#34 Щаслива

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 101 повідомлень
  • Місто:Хмельницький

Відправлено 12.06.2007 – 11:10

Перегляд дописуserafim (11.06.2007 20:37) писав:

через практику ... справжнє кохання, це коли обертаєшся назад , і розуміешь...ось воно...а ти його загубив :angry12:
Завжди можна повернутись назад )
  • 0

#35 rainy

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 393 повідомлень
  • Місто:Полтава

Відправлено 12.06.2007 – 11:17

Перегляд дописуСчастливая (12.06.2007 11:10) писав:

Не завжди. Тому ти певно й щаслива, що вдавалось або не губити ,або повертати. Хто зна ,може ознакою справжнього кохання є саме його трагічність, рано чи пізно? ( це так, роздуми вголос) :angry12:

Повідомлення відредагував rainy: 12.06.2007 – 11:17

• 0

#36 Щаслива

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 101 повідомлень

Відправлено 12.06.2007 – 11:44

Перегляд дописуrainy (12.06.2007 12:17) писав:

Не завжди.
Коли мені було 16 було у мене платонічне кохання з неперевершеним хлопцем. Через 2 роки розійшлись (просто вчились в одному навчальному закладі, а з різних місць). Я довго не могла забути його, пару раз звонила до нього, пропонувала альтернативи. Та все лишалось як було. Ще через неповний рік позвонив він, приїхав, запропонував... та мені уже не потрібно було це.
Повернути можна усе, просто іноді минуле втрачає сенс, лише тому, що теперішнє краще, майбутнє - перспективніше. А минуле кохання стає приємним спогадом. )

Перегляд дописуrainy (12.06.2007 12:17) писав:

Тому ти певно й щаслива, що вдавалось або не губити ,або повертати. Хто зна ,може ознакою справжнього кохання є саме його трагічність, рано чи пізно? ( це так, роздуми вголос) :angry12:
Пено погожусь, що однією з ознак справжнього кохання є його трагічність.
Вибачте, що російською:

Ответная или безответная, она дает нам возможность что-то почувствовать. Слезы, улыбки, радость и печаль, воспоминания и новые мечты. Эмоции провоцирует любовь. Самые глубокие, самые искрении, самые поражающие – вызваны этим прекрасным чувством, ЛЮБОВЬЮ. Она дает нам веру и отбирает последнюю надежду, она ведет нас к цели и сбивает с истинного пути, с ней мы богаты и с ней мы бедны, ее мы обожаем и проклинаем, через нее мы узнаем, что такое рай и что такое ад, из-за нее мы можем совершить благородный поступок и преступление, мы любим любя и ненавидим любя… Любовь – это траектория жизни, это небо и земля, вода и пища, ураган и штиль…

Коли приходить кохання, його можна розпізнати по емоційних піднесеннях і стресах.

Повідомлення відредагував Счастливая: 12.06.2007 – 11:45

• 0

#37 reyneke

Генеральний писар

• Користувачі
  • 683 повідомлень

Відправлено 12.06.2007 – 13:47

Перегляд дописуСчастливая (12.06.2007 12:44) писав:

Повернути можна усе
і час? і життя? кохання так само не повернеш.

Пено погожусь, що однією з ознак справжнього кохання є його трагічність.
Не погоджуюсь.

Коли приходить кохання, його можна розпізнати по емоційних піднесеннях і стресах.
Та які стреси в коханні? Коли кохаєш, хочеться, щоб людині було хороше, а не влаштовувати їй стреси. А якщо та людина сама собі наганяє депресію роздумами, типу "а що як він мене не любить", "а що як в нього є інша", то.... мабуть, буря емоцій, то таки закоханість. :angry12:

А кохання будується перш за все на довірі.
  • 0

#38 4esterfielter

вже не чайнік - самоваррр

• Користувачі
  • 615 повідомлень
  • Місто:Рівне - Київ - Рівне - Київ (туди-сюди їжджу:)

Відправлено 12.06.2007 – 16:21

Перегляд дописуСчастливая (12.06.2007 12:10) писав:

Ну що ж, якщо в мене не вийде - з тебе могарь:angry12:
  • 0

#39 Щаслива

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 101 повідомлень

Відправлено 13.06.2007 – 12:47

reyneke , якщо віриш в себе, можна і гори звернути, і кохання, і час. Не в буквальному сенсі правда: можна повернути (створити подібні) умови, за яких тобі було цікаво і весело.
Щоб по-справжньому оцінити прекрасне, потрібно знати погане, щоб було з чим порівняти. Справжнє кохання приносить і щастя і сльози, віру і розчарування - в цьому його краса! :angry12:
4esterfielter,
певно доведеться тобі виставлятись ;) :)
  • 0

#40 reyneke

Генеральний писар

• Користувачі
  • 683 повідомлень

Відправлено 13.06.2007 – 13:37

Перегляд дописуСчастливая (13.06.2007 13:47) писав:

(створити подібні) умови
ага, і буде щось _подібне_ до кохання. :ggggg:

Перегляд дописуСчастливая (13.06.2007 13:47) писав:

Справжнє кохання приносить і щастя і сльози, віру і розчарування