Перейти до вмісту

Love Is ...

Повідомлень в темі: 206

#121 Блискавиця

ωριμότητα

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2624 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Київ

Відправлено 14.12.2007 – 15:32

Перегляд дописуСварус (14.12.2007 15:27) писав:

1. Йдеться про зміну рівня тестостерону, і не важливо яким він був - у кожної людини він інший.
2. А можливо навпаки? Але то не важливо. Головне зізнатись самому собі що вся та вищість, яку так люблять приписувати коханню - то всього лиш намагання здатись кращим за інших тварин, і не більше.
ґґґ.....ну ми і є вищі за тварин).....бо тварини кохати не вміють.
  • 0

#122 Sergiy_K

Старійшина

• Користувачі
  • 6889 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:штори

Відправлено 14.12.2007 – 15:37

Перегляд дописуБлискавиця (14.12.2007 15:11) писав:

Якщо дотримуватися теорії Фрейда, то все базується на лібідо))....і любов до батьків теж :)
Але на щастя в світі є ще багато інших теорій.
Загалом я погоджуюся зі Сварусом, що на зміну закоханості приходить або не приходить кохання.
Але тестостерон - це не основний показник, бо у деяких жінок від природи його більше, ніж у деяких чоловіків, але коханню та пристрасті це ніяк не шкодить.
Тому фізіологія - важлива річ, але це всьго-навсього відгук на діяльність мозку та психіки.
Ну і абсолютно не погоджуюся з тим, що бажання мати несумну і несамотню старість - це чудова мотивація для того, щоб закохатися...ґґґ....
Про любов до батьків Фрейд заганяє. Але я не вірю в "асексуальське" кохання, це брехня, може любов - так :) , але кохання без статевого потягу неможливе. Кохання як явище не варто зводити до якихось міліграм гормону. Для нас важливіше його психічний бік. Інша справа, що виділення тих же гормонів ми не можемо свідомо внутрішньо контролювати. Лише за допомогою зовнішнього подразника, звиняйте за відвертість. І ще є такий стан як бажання кохати. Такий собі блукаючий приціл, який рано чи пізно зупиняється на підходящому об"єкті. А параметри підходящості імхо як на рівні інстинктів так і на вироблених попереднім життєвим досвідом уподобань закладаються.

Перегляд дописуБлискавиця (14.12.2007 15:11) писав:

Ну і абсолютно не погоджуюся з тим, що бажання мати несумну і несамотню старість - це чудова мотивація для того, щоб закохатися...ґґґ....
А хто сказав, що це мотивація? Тут інстинкт продовження роду кермує.

Перегляд дописуСварус (14.12.2007 15:27) писав:

3&Sergiy_K. Слабкість не в неможливості регулювання рівня гормонів а в тому що з мужика робиться якась плаксива баба, вибачте на слові. В мене не один знайомий є, який через кохання\одруження закинув справу боротьби на національному фронті. Баба дала цицьку - і все, його нема, Батьківщини для нього вже не існує, хоббі не існує, друзів не існує - є або залежність від коханої або сім`я. Так, звичайно, не завжди так, іноді напаки кохання надає наснаги, життєвої енергії і тд. Людина навпаки активізується в роботі але половинка від того нікуди не дівається і починає обмежувати. Єдині кому це на користь - поети та художники. Але їм і відсутність кохання теж на користь.
Ну то вже інша темка - "блядське кохання, хай йому грець" :yes: B)
  • 0

#123 Блискавиця

ωριμότητα

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 14.12.2007 – 15:53

Перегляд дописуSergiy_K (14.12.2007 15:37) писав:

Про любов до батьків Фрейд заганяє. Але я не вірю в "асексуальське" кохання, це брехня, може любов - так :) , але кохання без статевого потягу неможливе.
Так, з цим я теж погоджуюся. Більше того, я б це розділила - закоханість взагалі базується в основному на лібідо, це пристрасть... і кохання там мало як такого. Тільки бажання МАТИ.
А от кохання як таке - це вже ПОВНА інтеграція почуттів та сексуального потягу. Без сексу кохання - це лише порожня балаканина та фантазії.

Цитата

Кохання як явище не варто зводити до якихось міліграм гормону. Для нас важливіше його психічний бік. Інша справа, що виділення тих же гормонів ми не можемо свідомо внутрішньо контролювати. Лише за допомогою зовнішнього подразника, звиняйте за відвертість.
Цілком погоджуюся, що кохання не можна зводити до гормонів.
Але не погоджуюся, що ми не можемо контролювати. Можемо і навіть повинні контролювати.
Зовнішній подразник, вибачайте, це тваринний рівень. А ми - люди, які завдяки свідомості вміємо перетворювати навколишню дійсність так, як нам зручно...і так само вміємо регулювати процеси всередині себе.......просто не завжди ХОЧЕМО

Цитата

І ще є такий стан як бажання кохати. Такий собі блукаючий приціл, який рано чи пізно зупиняється на підходящому об"єкті. А параметри підходящості імхо як на рівні інстинктів так і на вироблених попереднім життєвим досвідом уподобань закладаються.
Так, є така наукова теорія, що закохуються в основному у людей, які схожі на батьків та родичів в першу чергу зовнішньо, а іноді і за характером.

Цитата

А хто сказав, що це мотивація? Тут інстинкт продовження роду кермує.
Інстинкт продовження роду різний у жінок і чоловіків. Це раз. Протягом розвитку цивілізації інстинкт продовження роду у людей сильно притупився - це два. :yes:

Повідомлення відредагував Блискавиця: 14.12.2007 – 15:55

• 0

#124 Sergiy_K

Старійшина

• Користувачі
  • 6889 повідомлень
  • Місто:штори

Відправлено 14.12.2007 – 16:19

Перегляд дописуБлискавиця (14.12.2007 15:53) писав:

Цілком погоджуюся, що кохання не можна зводити до гормонів.
Але не погоджуюся, що ми не можемо контролювати. Можемо і навіть повинні контролювати.
Зовнішній подразник, вибачайте, це тваринний рівень. А ми - люди, які завдяки свідомості вміємо перетворювати навколишню дійсність так, як нам зручно...і так само вміємо регулювати процеси всередині себе.......просто не завжди ХОЧЕМО
Нічого ми не можемо. Ми можемо лише уникати подразників. Наприклад, я можу дивитись на красиву жінку, а можу і відвернутись. Можу весь час думати про кохану, а можу - лише інколи, зосередившись на роботі. А от стосовно рефлекторної програми :yes:

Так, є така наукова теорія, що закохуються в основному у людей, які схожі на батьків та родичів в першу чергу зовнішньо, а іноді і за характером.
А є така гіпотеза (моя :) ), що всі особи протилежної статі, з якими ми спілкувались в житті якось модифікують ту систему сексуальних образів, яким ми віддаємо перевагу.

Інстинкт продовження роду різний у жінок і чоловіків. Це раз. Протягом розвитку цивілізації інстинкт продовження роду у людей сильно притупився - це два. B)
Притупився це спрощено. Також і співвідношення змінюються. Ось тут є непогана гіпотезка.
  • 0

#125 Блискавиця

ωριμότητα

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 14.12.2007 – 16:36

Перегляд дописуSergiy_K (14.12.2007 16:19) писав:

Нічого ми не можемо. Ми можемо лише уникати подразників. Наприклад, я можу дивитись на красиву жінку, а можу і відвернутись. Можу весь час думати про кохану, а можу - лише інколи, зосередившись на роботі. А от стосовно рефлекторної програми :yes:
А є така гіпотеза (моя :) ), що всі особи протилежної статі, з якими ми спілкувались в житті якось модифікують ту систему сексуальних образів, яким ми віддаємо перевагу.
Притупився це спрощено. Також і співвідношення змінюються. Ось тут є непогана гіпотезка.
1.Ти можеш дивитися на красиву жінку, але думати про неприємності на роботі - от тобі й самоконтроль.
2.Та нє, Сергію, я такі "джерела" не читаю - це несерйозно))
3. Така теорія й наукова є))...наприклад, що перший секс. досвід формує смаки на все подальше життя. А також те, що люди, схожі на тих, кого ми вже добре знаємо, викликають більше симпатії, ніж ті, з ким ми ще не зустрічалися у житті ніколи.
4. Нє, гіпотеза теж нікуди не годиться......це все називається "навколонаукові знання" для пересічів))

Повідомлення відредагував Блискавиця: 14.12.2007 – 16:39

• 0

#126 Духовна необмеженість

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 449 повідомлень
  • Місто:Ukraine(I'm back)

Відправлено 19.12.2007 – 17:30

це те, чого мені бракує, і те, що я шукаю в цьому житті
  • 0

#127 Руденька

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 271 повідомлень

Відправлено 19.12.2007 – 20:06

щось таке. кінець можна не читати але фото по-моєму гарні, це, звичайно, сота частина того що love is...
http://www.urlskit.com/love/
  • 0

#128 Сварус

Старійшина

• Користувачі
  • 3815 повідомлень
  • Місто:Вінниця

Відправлено 19.12.2007 – 20:46

Першопочатково тема була як збірник цитати\визначень\асоціацій що таке любов\кохання. Отже:

Love is гон! :cool1:
  • 0

#129 Wild_Rain

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 169 повідомлень
  • Місто:м.Полтава

Відправлено 01.01.2008 – 21:46

Кохання це- почуття, що завжди має властивість рости, примножуватися. Коли цей ріст досягає якоїсь точки, то кохання переростає в одержимість. Хоча, якщо одержимість взаємна(що буває дуже рідко), не бачу в цьому нічого поганого. :)
  • 0

#130 Вертипузо

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 607 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 01.01.2008 – 21:56

Кохання - це коли двоє людей не дивляться один на одного, а дивляться разом в одному напрямку. Сент Екзюпері
  • 0

#131 mihas

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 33 повідомлень
  • Місто:Кам-Бузька Лвівська обл.

Відправлено 09.01.2008 – 19:52

Що є таке любов? Чи може хто сказати?
Це сила, що людину може спонукати
творити речі, що й не снилися нікому...
Це кажуть яд, що робить серце п’яним,
але й життя цікавим,
можливо не було б і нас без нього

:) :unsure: :cool1: :blink: :wacko: :wacko: :lol: :) :) :D
  • 0

#132 bdrFsg

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 137 повідомлень
  • Місто:Чернівці

Відправлено 10.01.2008 – 21:14

Золотий міст з сонячного світла який зєднує серця двох людей, що міцніший від титану та крихкіший від цукру..
  • 0

#133 YЛiТК@

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 22 повідомлень

Відправлено 16.01.2008 – 14:45

кохання - це коли твій коханий за тридевять земель, а ти думаєш чи він сьогодні вдяг шапку щоб не дай Бог вушка не замерзли (хоча там температура +20 взимку) :D
  • 0

#134 Руденька

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 271 повідомлень

Відправлено 17.01.2008 – 20:38

ось трапилось :)

Прикріплені файли

• Прикріплений файл  x_fd263450.jpg   85.78К   4 Кількість завантажень:

• 0

#135 МаRі4ка

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 19 повідомлень

Відправлено 20.01.2008 – 23:54

Вибачте за російську, хочу максимально дотриматися оригіналу
"Любовь - это когда двое стоят вместе и кидаю под ноги себе свою свободу, и никто не пытается её поднять" :prapor3:
це мене мій брат розуму вчив...
  • 0

#136 freeg

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 12 повідомлень
  • Місто:Україна

Відправлено 25.01.2008 – 00:52

Кохання - це випробування тривалістю в життя.
В ньому перемагають найсильніші. ;)
  • 0

#137 Past

Генеральний писар

• Користувачі
  • 650 повідомлень
  • Стать:Не скажу

Відправлено 25.01.2008 – 15:59

Кохання - єдиний, останній шанс вижити...

Повідомлення відредагував FeMINIsto4ka: 25.01.2008 – 16:00

• 0

#138 freeg

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 12 повідомлень
  • Місто:Україна

Відправлено 25.01.2008 – 16:05

Перегляд дописуFeMINIsto4ka (25.01.2008 16:59) писав:

Кохання - єдиний, останній шанс вижити...

Але інколи і кохання стає причиною смерті...Людина, яка розчарувалася в коханні здатна на все...
Інколи і очі можуть казати неправду.
  • 0

#139 Past

Генеральний писар

• Користувачі
  • 650 повідомлень
  • Стать:Не скажу

Відправлено 25.01.2008 – 16:24

Цитата

Людина, яка розчарувалася в коханні здатна на все...
думаю потрібно розрізняти поняття "любов" і "кохання"

Цитата

Але інколи і кохання стає причиною смерті...
кохання безкорисливе, інакше не буває ;)

Цитата

Інколи і очі можуть казати неправду
кожному своє, для мене очі людини - джерело відвертих почуттів... ще не помилялась
  • 0

#140 Margo

в тихому очереті чорти плавають брасом

• Користувачі
  • 842 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 25.01.2008 – 22:28

Той, хто справді кохав - не зможе описати цього. А так то добре, що існує все ж таки токохання
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних