Перейти до вмісту

Поділися Враженнями Після Відвідання Бібліотеки

Повідомлень в темі: 22

#21 Fry

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 357 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Рівне, Львів, ще десь...

Відправлено 12.07.2009 – 12:18

Був у справжній(не шкільній і не університетській) бібліотеці раз коли якусь роботу з хімії ше в школі і другий раз, коли книжкі здавав. Справляє враження, але більше ні необхідності ні великого бажання там побувати ще раз не виникало...
  • 0

#22 макарена

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 194 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Україна

Відправлено 12.07.2009 – 18:24

Я ходжу по книги, яких не маю в домашній бібліотеці, до місцевої бібліотеки. От люблю я туди ходити, і все тут. Там така тиша, так спокійно...Тут писали про злих тьоть, але у нас бібліотекарки спокійні, добрі, а якщо книжки вчасно приносиш, то вони тобі такі рідкісні видання відкопають із сховища, що ай-яй-яй)). Хоча найкращий варіант для мене--це не полінуватися, поїхати до книгарні (ще одне місце, яке я дуже люблю) і купити бажану книжку, щоб вона завжди була у мене (таким чином поповнюю свою домашню бібліотеку).
  • 0

#23 Власюк

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 776 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 13.07.2009 – 09:05

Перегляд дописуЗірочка (16.04.2007 21:47) писав:

Ходжу в бібліотеку, коли нужда припре ;) , бо частіше я цей хамський персонал не витримаю...

деколи хочеться посидіти в бібліотеці, згадати юність, пережити якісь особливі відчуття... а щоб персонал був привітнішим, треба давати йому "чайові"... так в усьому світі заведено... ;)
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних

Магазин кубиков Рубика Cubes.in.ua