Перейти до вмісту

Атмасфера

Повідомлень в темі: 57

#41 Neorlandina

Schadenfreude

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3840 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Київ

Відправлено 12.07.2009 – 00:38

Перегляд допису-=VJ=- (11.07.2009 22:34) писав:

На трипільському колі це був єдиний гурт, якого так просили на біс, що їм організатори дозволили зіграти одну пісню поза рамками програми.

на ТК-фесті таке враження було шо весь фест заради них влаштовано. аж два рази виступали.
і вважаю що організатори гандони. не тому, шо тільки їм дозволили на біс зіграти, а тому шо всім іншим настільки поскорочували програму, шо дехто зіграв всього лиш 3 пісні.
Тому я не стала би причисляти Атмасфері цей "біс" як плюс до їхньої творчості.

взагалі вони кльово грають, мені подобається їх слухати, але ці їхні відносини з кришнаїтами (шоби їм пусто було) все ж таки напрягають.
і ще один камінець в їх огород - печально, але в їхній музиці немає місця імпровізації. все класно, професійно, але щоразу однаково.
  • 0

#42 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень
  • Стать:Чоловік

Відправлено 12.07.2009 – 06:56

Перегляд дописуNeorlandina (12.07.2009 01:38) писав:

і вважаю що організатори гандони. не тому, шо тільки їм дозволили на біс зіграти, а тому шо всім іншим настільки поскорочували програму, шо дехто зіграв всього лиш 3 пісні.

Деяким і цього було забагато.

взагалі вони кльово грають, мені подобається їх слухати, але ці їхні відносини з кришнаїтами (шоби їм пусто було) все ж таки напрягають.

Чим?

і ще один камінець в їх огород - печально, але в їхній музиці немає місця імпровізації. все класно, професійно, але щоразу однаково.

Мені так не здалося. Gopala схожа на Forgotten Love, чи про що це?
  • 0

#43 Фабрегас

Т Фабрегас 2013

• Користувачі
  • 5092 повідомлень
  • Місто:найкраще на планеті

Відправлено 12.07.2009 – 08:55

Зацікавили. Хто має якісь ссилки на мп3?
  • 0

#44 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 12.07.2009 – 09:08

Перегляд дописуФабрегас (12.07.2009 09:55) писав:

http://www.atmasfera...o/files/49.html
  • 0

#45 Фабрегас

Т Фабрегас 2013

• Користувачі
  • 5092 повідомлень
  • Місто:найкраще на планеті

Відправлено 12.07.2009 – 09:17

Перегляд допису-=VJ=- (12.07.2009 10:08) писав:

дякую а які треки порадите?
  • 0

#46 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 12.07.2009 – 09:34

Перегляд дописуФабрегас (12.07.2009 10:17) писав:

дякую а які треки порадите?

Forgotten love, безумовно. А далі можна по всім йти.

Шкода лише, що в усіх записах, які я чув, занадто "затиснутий" канал дарбуки - лише на концерті вони домоглися, щоб її рівень звуку гідно вивели. Це чи не основний інструмент, а його постійно затискують, наче звичайну барабанну установку, майже не чутно стає.

Можу цим треком поділитися
  • 0

#47 Neorlandina

Schadenfreude

• Користувачі
  • 3840 повідомлень

Відправлено 12.07.2009 – 11:31

Перегляд допису-=VJ=- (12.07.2009 07:56) писав:

Деяким і цього було забагато.

згодна, Тінь Сонця вистачило б і саундчеку )))
а от за Рун мені особисто дуже шкода - один з найпрофесійніших гуртів України у своєму жанрі. всього 3 чи 4 пісні зіграли. між іншим квитки на їхній концерт минулого разу коштували в середньому 100 грн.

Цитата

Чим?

мене напрягають кришнаїти, дуже напрягають. тому напрягають люди, котрі мають з цією сектою якісь відносини. шонеясно?

Цитата

Мені так не здалося. Gopala схожа на Forgotten Love, чи про що це?
нє, Gopala щоразу та сама Gopala без шансу на варіації.
от послухали б флейту того самого вами нелюбимого Очеретяного Кота - там такі імпровізації щоразу, мамадарагая.
  • 0

#48 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 12.07.2009 – 11:55

Перегляд дописуNeorlandina (12.07.2009 12:31) писав:

згодна, Тінь Сонця вистачило б і саундчеку )))

Сподіваюсь це був просто жарт :beer:

а от за Рун мені особисто дуже шкода - один з найпрофесійніших гуртів України у своєму жанрі. всього 3 чи 4 пісні зіграли. між іншим квитки на їхній концерт минулого разу коштували в середньому 100 грн.

На таких концертах все одно ніхто безкоштовно не виступає - це значить, що за гроші, запропоновані організаторами вони погодились лише на стільки пісень. Хто їм винен?

мене напрягають кришнаїти, дуже напрягають.

Чим?

тому напрягають люди, котрі мають з цією сектою якісь відносини. шонеясно?

Це не секта, це такий самий напрямок індуїзму, як православ"я та католицизм в християнстві.
Враховуючи, що я полюбляю їхню кухню - зрозуміло, чому я декого "напрягаю" :)
  • 0

#49 Neorlandina

Schadenfreude

• Користувачі
  • 3840 повідомлень

Відправлено 12.07.2009 – 12:32

Перегляд допису-=VJ=- (12.07.2009 12:55) писав:

Сподіваюсь це був просто жарт :beer:

На таких концертах все одно ніхто безкоштовно не виступає - це значить, що за гроші, запропоновані організаторами вони погодились лише на стільки пісень. Хто їм винен?

Чим?

Це не секта, це такий самий напрямок індуїзму, як православ"я та католицизм в християнстві.
Враховуючи, що я полюбляю їхню кухню - зрозуміло, чому я декого "напрягаю" :)

ні, не жартую, просто висловлюю свою думку (ви ж свою висловлюєте). мені не подобаються Тінь Сонця, шо поробиш.
щодо Рун, вибачте, але їм просто не дали зіграти більше. через затримку скоротили всі виступи, а оскільки Атмасфера були останні - то їм і дозволили ще зіграти на біс.
кришнаїтська кухня мені теж девчому подобається (тільки не та безкоштовна баланда, то таке буєє)
Кришнаїти в тій формі, яку ми нині можемо спостерігати - типова тоталітарна секта, спробуйте доведіть мені зворотнє. але, мабуть, вже в іншій темі )))
  • 0

#50 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 12.07.2009 – 12:39

Перегляд дописуФабрегас (12.07.2009 09:55) писав:

Пан Атеїст, напевно, гиги.
p.s. Найкраще одразу збірку купити.
  • 0

#51 Neorlandina

Schadenfreude

• Користувачі
  • 3840 повідомлень

Відправлено 12.07.2009 – 13:09

Перегляд дописуzav (12.07.2009 13:39) писав:

Пан Атеїст, напевно, гиги.
p.s. Найкраще одразу збірку купити.

доречі так, з сайту дуже довго качається, ще й шматочками.
на торентах гляньте.
  • 0

#52 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 12.07.2009 – 13:45

Я все ж скажу.
Про Атмасфєру знаю з грудня 2005 /як відповідну тему Домівці створили/. Уперше почув десь влітку 2006... на той час гурт наче вже мав дві збірки. Здається, за минулі три роки, кількість збірок не збільшилася, хоча нові пісні з'являються. Най пан Атеїст мене виправить, але на мою думку, Атмасфера не розвивається - оті нові пісні, що є, зазвичай мають ознаки проб, причому особисто я не пригадую, щоб якась із них набула такого ж визнання, як названі паном VJ вище. Також особливістю є виникнення нових фонатів гурту, які не озираючись на трирічну його історію, стверджують, що гурт цікавий. Він цікавий зараз, якщо дізнатися про нього зараз, але цікавість його істотно втрачає, якщо особа дізналася про нього три роки тому й не бачить значного поступу.
Атмасфера авжеж має переваги, але я вважаю, що їх недостатньо для підтримки цікавості гурту протягом тривалого часу.
p.s. Що ж до кришнаїтів, то перше прослуховуваня творчості Атмасфери мене геть не вразило, ібо музика вельми нагадала кельтські мотиви, причому у кельтів /або ірландців/ виходило краще. А санскритізьмь мну якось не надихає.
  • 0

#53 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 12.07.2009 – 13:47

Перегляд дописуNeorlandina (12.07.2009 13:32) писав:

щодо Рун, вибачте, але їм просто не дали зіграти більше. через затримку скоротили всі виступи, а оскільки Атмасфера були останні - то їм і дозволили ще зіграти на біс.

Остання, яку Ви чули, чи що? Під час останньої пісні у них за спинами розкладалась наступна група, а концерт був ще до глибокої ночі.
Тому не треба тут вигадувати. Якщо Рун коштувала сто гривень, а Атмасфера ледь не щотижня виступає безкоштовно - то причина саме в цьому, а не в тому, що когось там утискали, а заради когось "концерт влаштовували".

Перегляд дописуNeorlandina (12.07.2009 13:32) писав:

Кришнаїти в тій формі, яку ми нині можемо спостерігати - типова тоталітарна секта, спробуйте доведіть мені зворотнє. але, мабуть, вже в іншій темі )))

Православні в тій формі, яку ми нині можемо спостерігати - типова тоталітарна секта, і спробуйте мені довести зворотнє :beer: Де скажете - туди і перейду почитати. :)
  • 0

#54 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 12.07.2009 – 13:53

Перегляд допису-=VJ=- (12.07.2009 14:47) писав:

Православні в тій формі, яку ми нині можемо спостерігати - типова тоталітарна секта, і спробуйте мені довести зворотнє :beer: Де скажете - туди і перейду почитати. :)
Пане VJ, що ви причепилися до Православ'я? Хіба якийсь гурт, що виступав на Трипільському колі, пов'язаний із ним? Ви краще Атмасферу з кришнаїтами виправдовдовуйте, а не шукайте різновидів "а он в тих ще гірше, воть!"©.
p.s. Між іншим, секта тоталітарна за визначенням, тому не бачу сенсу сперечатися про більшу тоталітарність тої чи іншої з них.
  • 0

#55 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 12.07.2009 – 13:56

Перегляд дописуzav (12.07.2009 14:53) писав:

Пане VJ, що ви причепилися до Православ'я? Хіба якийсь гурт, що виступав на Трипільському колі, пов'язаний із ним?

Аякже :beer:
Втім, можу вставити будь-яку релігійну течію - сенс не зміниться.

Перегляд дописуzav (12.07.2009 14:53) писав:

Ви краще Атмасферу з кришнаїтами виправдовдовуйте, а не шукайте різновидів "а он в тих ще гірше, воть!"©.

Нащо? :) Сенс в цьому такий же, як спроби виправдати мене у вбивстві Кеннеді.
  • 0

#56 Neorlandina

Schadenfreude

• Користувачі
  • 3840 повідомлень

Відправлено 12.07.2009 – 14:37

Перегляд допису-=VJ=- (12.07.2009 14:47) писав:

Остання, яку Ви чули, чи що? Під час останньої пісні у них за спинами розкладалась наступна група, а концерт був ще до глибокої ночі.
Тому не треба тут вигадувати. Якщо Рун коштувала сто гривень, а Атмасфера ледь не щотижня виступає безкоштовно - то причина саме в цьому, а не в тому, що когось там утискали, а заради когось "концерт влаштовували".

Атмасфера були хедлайнерами, чи ви не згодні? після їхнього виступу більшість пішла спати.
Рун професійніші за Атмасферу, але менш популярні. Їх теж викликали на біс.
До православ.я мені діла немає, чи ви хочете і про це поговорити?
  • 0

#57 Kassandra

Т-Сонятко

• СуперМодератори
  • 5186 повідомлень
  • Місто:сплячих левів

Відправлено 07.03.2011 – 11:43

8 березня в Палаці Культури учнівської молоді (ДК Петрушевича) ATMASFERA презентує львів'янам свій новий альбом "INTEGRO"

Початок о 19:00

Адреса: вул. Петрушевича, 2

Вартість квитків від 30 до 80 грн

http://www.atmasfera.com/uk/news/prezentat...integro-u-lvovi

Зображення
  • 0

#58 Dynkan 113

Старійшина

• Користувачі
  • 1721 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 22.12.2011 – 13:49

Зображення
23 грудня - ЛЬВІВ, Палац культури ім. Гната Хоткевича
Адреса: вул. Кушевича, 1
Початок: 19-00

В українських шпиталях щодня перебувають тисячі дітей з різними хворобами. Серед них діти, що мають хронічні або важкі соматичні захворювання: лейкемію, цукровий діабет, бронхіальну астму, дитячий церебральний параліч і т.ін. Частина цих дітей, на жаль, у День Св. Миколая буде змушена залишитись в лікарні, дехто з них так і не отримавши подарунку під свою подушку цієї чарівної ночі, на яку діти чекають увесь рік. Саме тому, волонтери БФ «ДР Клоун» поспішать до цих дітей 19-25 грудня, щоб подарувати маленький несподіваний подарунок – м’яку іграшку - та хоча б на мить повернути хворим діткам відчуття свята.
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних