Перейти до вмісту

Чим керуватись при виборі гітари?

Повідомлень в темі: 62

#41 Йа_ЯбЛуЧкО_XD

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 649 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:if.ua

Відправлено 19.08.2008 – 11:37

Перегляд дописуLactarius (aka Ivan Metal!) (18.08.2008 22:09) писав:

Якщо ще не вмієш грати а хочеш навчитися береш !!найдешевшу!! (та навіть трембіту) гітару
От тут повністю підтримую! Сама вчилась грати на "Трембіті", правда змінила її на кращу аж через 3, 5 роки.
  • 0

#42 Lady Erato

Генеральний писар

• Користувачі
  • 882 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 19.08.2008 – 17:04

nu os', v gitarax ja ne rozumijus', ale xo4u podaruvaty Ibanez odnij ludyni, jaka dobre graje, jak na akusty4nyx, tak i na elektry4nyx... (jakwo ja pryblyzno xo4a b pravylno rozumiju jix riznyc'u, prynajmni po vyglyadu))) ale ja rozgubylas' vid riznovydiv! os' kilka linkiv, porad'te please, roztulkujte, w4o vybyraty...

Ibanez GA Series GA5 Classical Guitar

Ibanez SGT110VS SAGE SERIES Acoustic Guitar

Ibanez SGT130 SAGE SERIES Acoustic Guitar

Ibanez V200S Solid Top Acoustic Guitar

Ibanez V Series V70CE Dreadnought Cutaway Acoustic-Electric Guitar

Ibanez IJAE5 JamPack Jolt Acoustic-Electric Guitar Pack

Ibanez RG120 Electric Guitar

Ibanez IJX30 Jumpstart Electric Guitar Metalpak

jak na mene, to vygidno za 199$ kupyty takyj nabir, nizh odnu gitaru...

os' w4e elektro:

Ibanez GAX70 Electric Guitar

Ibanez Talman TCY10 Cutaway Acoustic-Electric Guitar

Ibanez GRGM51HP Mikro Sonic Electric Guitar

Ibanez GAX30 Electric Guitar

Ibanez GRGM21 Mikro Electric Guitar

Ibanez GRX20 Electric Guitar

Повідомлення відредагував Lady Erato: 19.08.2008 – 17:27

• 0

#43 Роланд

Purple haze all around

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1007 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Житомир

Відправлено 19.08.2008 – 18:22

Lactarius (aka Ivan Metal!)

Цитата

Просто завдяки ним стався поділ.
ну ось, це і є нинішній стан речей. здається в муз. школах така сама класифікація :rolleyes: ну чи можливо "іспанська" і "естрадна"..

Перегляд дописуLady Erato (19.08.2008 17:04) писав:

nu os', v gitarax ja ne rozumijus', ale xo4u podaruvaty Ibanez odnij ludyni, jaka dobre graje, jak na akusty4nyx, tak i na elektry4nyx... (jakwo ja pryblyzno xo4a b pravylno rozumiju jix riznyc'u, prynajmni po vyglyadu))) ale ja rozgubylas' vid riznovydiv! os' kilka linkiv, porad'te please, roztulkujte, w4o vybyraty...
еее... мм, для початку - якщо людина добре грає і на тих, і на тих, це хіба не означає, що в неї є і та, і та? 0_о який стан речей на сьогодні?
імхо, гітара - не найкращий подарунок.. це дуже індивідуальна покупка, особливо якщо це не перший інструмент. як виключення ось така була б хорошим(більш-менш універсальним) подарунком, але і ціна 347$+
але якщо все ж так хочеться, або я трошки не в курсі, то..

Перегляд дописуLady Erato (19.08.2008 17:04) писав:

jak na mene, to vygidno za 199$ kupyty takyj nabir, nizh odnu gitaru...
ні, це було б поганим рішенням.. це ж не якийсь комплект для рибалки ;) краще всі гроші вкласти саме в гітару. без тих речей, що йдуть в комплекті деякий час можна прожити..
я так подивився на ті, наведені тобою, екземпляри.. ну не знаю, я не дуже в курсі, але судячи з того, що там написано... наприклад, в назві літери GAX і RG означають профіль грифу(поправте хтось, якщо я не правий) - і комусь буде зручніше один, іншому - другий.. це ж все-таки як я розумію не перша гітара?
  • 0

#44 Lactarius

Генеральний писар

• Користувачі
  • 976 повідомлень

Відправлено 19.08.2008 – 20:38

Гітару не дарувати...
  • 0

#45 Lady Erato

Генеральний писар

• Користувачі
  • 882 повідомлень

Відправлено 19.08.2008 – 21:40

Перегляд дописуРоланд (19.08.2008 19:22) писав:

Lactarius (aka Ivan Metal!)

ну ось, це і є нинішній стан речей. здається в муз. школах така сама класифікація :rolleyes: ну чи можливо "іспанська" і "естрадна"..

еее... мм, для початку - якщо людина добре грає і на тих, і на тих, це хіба не означає, що в неї є і та, і та? 0_о який стан речей на сьогодні?
імхо, гітара - не найкращий подарунок.. це дуже індивідуальна покупка, особливо якщо це не перший інструмент. як виключення ось така була б хорошим(більш-менш універсальним) подарунком, але і ціна 347$+
але якщо все ж так хочеться, або я трошки не в курсі, то..

ні, це було б поганим рішенням.. це ж не якийсь комплект для рибалки ;) краще всі гроші вкласти саме в гітару. без тих речей, що йдуть в комплекті деякий час можна прожити..
я так подивився на ті, наведені тобою, екземпляри.. ну не знаю, я не дуже в курсі, але судячи з того, що там написано... наприклад, в назві літери GAX і RG означають профіль грифу(поправте хтось, якщо я не правий) - і комусь буде зручніше один, іншому - другий.. це ж все-таки як я розумію не перша гітара?

dobre graje, ale svoju maje staru trembitu, a elektro vzagali ne maje, prosto Ibanez - jogo mrija, a ja na zhal' spytaty v niogo detalej ne mozhu 4erez dejaki pry4yny... ale duzhe dyakuju!
  • 0

#46 lamourattack

Генеральний писар

• Користувачі
  • 681 повідомлень
  • Місто:дому

Відправлено 19.08.2008 – 22:38

Перегляд дописуLady Erato (19.08.2008 22:40) писав:

dobre graje, ale svoju maje staru trembitu, a elektro vzagali ne maje, prosto Ibanez - jogo mrija, a ja na zhal' spytaty v niogo detalej ne mozhu 4erez dejaki pry4yny... ale duzhe dyakuju!

емм, не спец я в ібанезах..
але стандарт як на мене то во http://www.muztorg.u.../details/41233/
бо ці за 199$ шось підозрілі.. хоча то залежить від рівня гри і де та гітара буде використовуватися..
якшо для дому то може шось з серії GAX i GRG і підійде.

Повідомлення відредагував lamourattack: 19.08.2008 – 22:40

• 0

#47 jakobz

Подстрєкатєль

• Користувачі
  • 2067 повідомлень
  • Місто:Україна,саме дно

Відправлено 19.08.2008 – 22:50

Перегляд дописуLady Erato (19.08.2008 22:40) писав:

им, підтримаю вище сказане про те, шо гітрару не порібно дарувати.Це в тому випадку якшо він знає шо йому потрібно. Якшо ж грає би гралося і просто хоче ібанез то вперед.Купляй найдешевший))
Пе.Се. забув шо мав написати..
  • 0

#48 Фенікс

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 64 повідомлень
  • Місто:попелу

Відправлено 19.08.2008 – 22:54

Приєднююсь до об'єктивної думки що гітара це досить дорогий але поганий подарок коли не знаєш яку саме гітару людина хотіла би мати. Раз він вміє грати на гітарі то біг би собі електричну купити. Якщо її так сильно хоче. Я сильно сумніваюсь що якщо ти подариш йому гітару, а вона йому не сподобається то він продасть і купить іншу. Короче - ті 200 баксів краще потрать на себе. Серйозні всетаки гроші.
  • 0

#49 Lactarius

Генеральний писар

• Користувачі
  • 976 повідомлень

Відправлено 19.08.2008 – 23:03

Цитата

Гітару не дарувати...
Попробую пояснити на пальцях... Гітара - вона як дівчина... З нею треба поводитися ніжно як з дівчиною... Її треба любити... Він сам повинен вибрати гітару. Прийти в магазин попробувати енну гітару і сказати:"Ось це - моя гітара".

Цитата

Приєднююсь до об'єктивної думки що гітара це досить дорогий але поганий подарок коли не знаєш яку саме гітару людина хотіла би мати. Раз він вміє грати на гітарі то біг би собі електричну купити. Якщо її так сильно хоче. Я сильно сумніваюсь що якщо ти подариш йому гітару, а вона йому не сподобається то він продасть і купить іншу. Короче - ті 200 баксів краще потрать на себе. Серйозні всетаки гроші.
Може він не має достатньо грошей на гітару?

П.С. Lady Erato: Цій людині пощастило, що має такого друга(сестру, дівчину, <свій варіант>), але радив би в крайньому випадку сходити з ним (нею) в трембіту (елтон, 8му ноту,<свій варіант>). Хоча вибір за тобою.
  • 0

#50 Фенікс

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 64 повідомлень
  • Місто:попелу

Відправлено 19.08.2008 – 23:48

Перегляд дописуLactarius (aka Ivan Metal!) (20.08.2008 00:03) писав:

та якби я вмів грати на гітарі і хтів мати ібанез я би гроші на неї знайшов. заробив би десь. економив на пиві, на їжі. на дівках. на транспорті. але Гітару купив би.
  • 0

#51 Lady Erato

Генеральний писар

• Користувачі
  • 882 повідомлень

Відправлено 20.08.2008 – 02:15

Перегляд дописуLactarius (aka Ivan Metal!) (20.08.2008 00:03) писав:

Попробую пояснити на пальцях... Гітара - вона як дівчина... З нею треба поводитися ніжно як з дівчиною... Її треба любити... Він сам повинен вибрати гітару. Прийти в магазин попробувати енну гітару і сказати:"Ось це - моя гітара".

П.С. Lady Erato: Цій людині пощастило, що має такого друга(сестру, дівчину, <свій варіант>), але радив би в крайньому випадку сходити з ним (нею) в трембіту (елтон, 8му ноту,<свій варіант>). Хоча вибір за тобою.

ja rozumiju i dyakuju za poradu, vin napravdu growej ne maje, a ti, w4o zaroblyaje, vytra4aje na inwi potreby, ne vse v zhytti prosto... a moja intujicija i 4uttya radyat' kupyty... meni ne wkoda, zate jak minimum bude zadovolenyj mij egojizm (obozhnuju vykonuvaty mriji!).. i ja znaju cu ludynu, tomu jaka b ne bula gitara - vin bude w4aslyvyj...

tam napravdu duzhe bagato nuansiv, tomu zvertajus' suto za objektyvnoji dumkoju stosovno sa,oji gitary, ane gitary, jak podarunku... bo sytuacija nastilky skladna, w4o ja NE mozhu v niogo spytaty, bilwe togo - vin ne znatyme, vid kogo podarunok..
  • 0

#52 Роланд

Purple haze all around

• Користувачі
  • 1007 повідомлень

Відправлено 20.08.2008 – 14:16

Lady Erato
ще одна корисна порада -
є такий сайт Harmony Central
тут представлені багато моделей, на кожну з яких є відгуки власників і табличка середніх оцінок. імхо, сайт достоєн довіри.

щодо тієї, яку порадив lamourattack.. на Gutar Center її не знайшов, але мабуть вона коштувал б близько 300$, зате є нижча модель - Ibanez GRG170DX за 250$. судячи з наведених характеристик основна відмінність від старшої - відсутність тремоло-машинки, багато хто обходиться без неї, тим більше - це лишній головний біль.
  • 0

#53 Lactarius

Генеральний писар

• Користувачі
  • 976 повідомлень

Відправлено 20.08.2008 – 15:07

Машинка то зло, якби зараз купував гітару то тільки без машинки... Без машинки можна без гіморою експериментувати зі строєм, гітара краще тримає стрій (хоча на свою не жаліюся).

Цитата

Lady Erato
ще одна корисна порада -
є такий сайт Harmony Central
тут представлені багато моделей, на кожну з яких є відгуки власників і табличка середніх оцінок. імхо, сайт достоєн довіри.

щодо тієї, яку порадив lamourattack.. на Gutar Center її не знайшов, але мабуть вона коштувал б близько 300$, зате є нижча модель - Ibanez GRG170DX за 250$. судячи з наведених характеристик основна відмінність від старшої - відсутність тремоло-машинки, багато хто обходиться без неї, тим більше - це лишній головний біль.
шпіляв я на подібній гітарі з флойдом... непогана гітара...
  • 0

#54 Йа_ЯбЛуЧкО_XD

Генеральний писар

• Користувачі
  • 649 повідомлень
  • Місто:if.ua

Відправлено 20.08.2008 – 22:06

Перегляд дописуLactarius (aka Ivan Metal!) (20.08.2008 16:07) писав:

Машинка то зло, якби зараз купував гітару то тільки без машинки... Без машинки можна без гіморою експериментувати зі строєм, гітара краще тримає стрій (хоча на свою не жаліюся).

От я маю таке зло!!! Я свою електруху настроювати боюся через цю машинку, бо шось там ненароком покручу, порву ше струни( а встановлювати на машинку не вмію...).Хочу без машинки гітарцю!
  • 0

#55 Lady Erato

Генеральний писар

• Користувачі
  • 882 повідомлень

Відправлено 21.08.2008 – 01:03

bagato-xto cu rekomenduje RG120

vona maje cu mawynku 4y ni?

os' tut bez tremolo )) GAX30

i cya bez GRX20

Повідомлення відредагував Lady Erato: 21.08.2008 – 01:05

• 0

#56 Роланд

Purple haze all around

• Користувачі
  • 1007 повідомлень

Відправлено 21.08.2008 – 09:24

RG120

Цитата

Ibanez FAT10 tremolo

ручка тремоло-машинки
Зображення

з інших двох мені більше подобається друга(суб"єктивно ззовні + довший гриф + дека з вільхи проти липи)

а як щодо GAX70? по ціні така ж, як і RG120, зате без тремоло і на Harmony Central більше позитивних відгуків
  • 0

#57 Lady Erato

Генеральний писар

• Користувачі
  • 882 повідомлень

Відправлено 21.08.2008 – 17:38

Перегляд дописуРоланд (21.08.2008 10:24) писав:

RG120

ручка тремоло-машинки
Зображення

з інших двох мені більше подобається друга(суб"єктивно ззовні + довший гриф + дека з вільхи проти липи)

а як щодо GAX70? по ціні така ж, як і RG120, зате без тремоло і на Harmony Central більше позитивних відгуків

oj, dyakuju! ale ja teper mu4us', jak mizh nymy dvoma vybraty?

xm... GRX20 pywe standart tremolo, a potim tremolo - no... ce jak rozumity? :P :ggggg: :) :P :ggggg: B)

Повідомлення відредагував Lady Erato: 21.08.2008 – 17:43

• 0

#58 Роланд

Purple haze all around

• Користувачі
  • 1007 повідомлень

Відправлено 21.08.2008 – 21:58

Lady Erato
еее.. мабуть як глюк менеджерів..
але на картинці явно видно ручку, таку ж як я наводив
  • 0

#59 Lady Erato

Генеральний писар

• Користувачі
  • 882 повідомлень

Відправлено 21.08.2008 – 22:11

tobto grx20 - tremolo?
  • 0

#60 Роланд

Purple haze all around

• Користувачі
  • 1007 повідомлень

Відправлено 21.08.2008 – 22:27

саме так, тремоло машинка там є.. дивно як я раніше не звернув увагу 0_о
а остаточне рішення нехай кажуть люди, які з гітарою на "ти")) бо в мене трохи інший інструмент..

тільки щось тихо стало..
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних