Перейти до вмісту

Суперечка про християнство

Повідомлень в темі: 2511

#941 xianon

Чайник

• Користувачі
  • Pip
  • 9 повідомлень

Відправлено 17.03.2010 – 18:19

Перегляд дописуkalamar (16.03.2010 17:13) писав:

Національність ніяк не співвідноситься із християнством, бо то геть різні речі.
* * *
Щодо вашого національного Бога, то тупа софістика, бо із національності церкви (там де така церква є, напр. в Росії де факто ?) зовсім не слідує національність Бога.
* * *
Так, універсальної моралі не існує. Поняття добре, погано у різних народів різні.
Отже Ви теж, як і Хмурий Князь Вітольд, інформацією по цьому питанню не володієте. Тому я відповім Вам як і йому:
Враховучі відсутність у Вас бажання розібратися в цьому питанні, можу лише сказати, що по цьому питанню діалогу в нас не вийде. Але якщо у Вас з'явиться бажання не тільки щось своє стверджувати, але й вислухати співрозмовника, може щось і запитати в нього, тоді буде сенс продовжити діалог.

Перегляд дописуkalamar (16.03.2010 17:13) писав:

Й нарешті, ви суто по расистськи образили народ рома (циган). Ви часом не нацик за переконаннями?
:-) Цю приказку мені розповіли самі ромале, коли я пробував вивчати з ними їхню мову.
  • 0

#942 kalamar

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 4199 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Чорнильщина

Відправлено 17.03.2010 – 20:00

Перегляд дописуХмурий Князь Вітольд (17.03.2010 07:42) писав:

Про самоідентифікацію національностей, і чим національність відрізняється від народу.
Я так розумію, що народ - це соціальна єдність людей різних національностей, що проживають на спільній території зі спільними соціальними нормами. Так от: ляхи - це не шляхта! В середньовічній Україні ляхи проживали в перемішку з хохлами, так само виконували оброк, панщину і т.д, проте різниця була. і тоді люди цю різницю знали. Це не різниця в класах, не різниця в народах, а саме різниця в національностях.

Хоча, ти можеш сказати, що це різниця за вірою, бо ляхи - католики. Але з іншого боку кацапи - ніби за вірою не відрізнялися, хоч я вважаю, що це історична імперська брехня.
Про національність міфічних богів в дохристиянську епоху, то я в свій час читав міфи древньої Еллади.
Елліни - мореплавці, торговці, побували в різних краях, і звідти привозили міфи про місцеві божества тих народів. Елліни шанували чужі божества, інколи ототожнювали з уже знайомими по характеристикам, але з іншими іменами. Елліни визнавали божества інших народів, і в кожного народу був свій бог-покровитель. Так як і серед пантеону еллінських божеств у кожного полісу був свій покровитель. Елліни селилися на берегах морів, на чужих землях, але не асимілювалися з місцевим населенням, і хоч і поважали місцевих божеств, але їх покровителями були інші божества. Тобто елліни серед скіфів - це один народ але різні нації.
Як ви хочете в тому розібратись, читайте істориків. Тепер в Україні є історики, які пишуть про ту ж Річ Посполиту не в офіційно-радянському стилі. Ви просто користуєтесь уявленнями про минуле яке сформоване істориками які самі те минуле не надто добре уявляли, чи сформоване письменниками, які неминуче переносили на минуле сучасні їм поняття, яких в минулому не було. Не було тоді різниці в національностях, бо національностей не було, національна свідомість продукт значно пізніших часів. Між иншим й козаки теж часто називали себе сарматами, й зовсім не вважали селян рівнею собі. В якості експерименту спробуйте визначити національність того пана http://litopys.org.ua/suspil/sus64.htm, й завважте, що більшість населення тоді були селяни, які ніяк національно себе не самоідентифікували.
Не знаю як там із національністю Єгови, але євреї вірили, що вони обраний народ, саме це пояснює цитати із біблії якими Базбожник хотів мене до решти замучити, у греків нічого подібного не було.
  • 0

#943 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • 2624 повідомлень
  • Місто:Геєна огненна, вул Петра і Павла 666.

Відправлено 17.03.2010 – 20:06

От геть незрозуміло коли хтось намагається внести в тему про християнство "високі матерії". Забуваючи про те, що основою є біблія, а не власні висновки. З цього приводу, вже навіть лінь цитати наводити. Шановні христяни, якщо ви намагаєтесь щось довести в темі "суперечка про християнство", (в тому числі питання національності) то спирайтесь, будьте ласкаві, на біблію. Все що ви кажете поза нею, не є аргументом. Це дуже просто зрозуміти: біблійський бог ніде не вимагав собі захисників, помічників, "науково продвинутих тлумачів" і тим більше, всіляких "знавців" котрі намагаються щось довести про божий промисел, використовуючи власні теорії, або спираючись на теорії науковців. Я нагадаю вам, шановні, що "слово бога перебуває навіки". З цього і виходьте. Не принижуйте свого єгову - захищаючи його умнічанієм поза межами біблії. Адже "все писання є богодуховенно". Що і хто вам ще потрібен в допомогу ?
Он тут пан xianon намагається розвести дискусію про національні питання у вірі. Але чомусь поважний пан геть не спирається на біблію. Зате звинувачує користувачів, що мов на його "суперпитання" ніхто не може відповісти ні тут, ні навіть (уявіть собі!) на полтавському форумі. Я думаю, що якби пан xianon спирався на біблію, то вже давно отримав би відповідь на своє примітивне питання. Бо в білії, чорним по білому (і не одноразово) написано, що Отець христян вже давно визначився в питанні, КОМУ він є богом. В біблії він каже :
Я ГОСПОДЬ, БОГ ЄВРЕЇВ. (спеціально для пана xianon отакими здоровецькими буквами). Шо тут, блін!, незрозумілого ??? Нафіга ото розводить курчат без квочки ? Вчіться у вашого Ісуса. Він завжди говорив просто. Притчами. А всіх, бажаючих розводити "глибоконаучні" теорії, називав лицемірами і породженнями єхидни. Вчіть біблію, шановні. Там все написано. І про національність - теж. Не смішіть людей, розказуючи про принципи христянства поза межами біблії. Бажаю успіху.

ПС. До речі, христянський Бог-Отець, єдиний, хто вузько визначив свою приналежність тільки одній із націй - ЄВРЕЯМ. А ще, він чітко вказав, що сАме від ЦЬОГО народу (Іуди) народиться ЇХ Спаситель.

Повідомлення відредагував Безбожник: 17.03.2010 – 20:15

• 0

#944 Odonacer

Старійшина

• На перевірці
  • 1228 повідомлень
  • Місто:В Родині

Відправлено 17.03.2010 – 22:33

Перегляд дописуБезбожник (17.03.2010 20:06) писав:

Вчіть біблію, шановні. Там все написано. І про національність - теж. Не смішіть людей, розказуючи про принципи христянства поза межами біблії. Бажаю успіху.

Ось як треба біблу вивчати.

Прикріплений файл  1111.jpg   29.4К   10 Кількість завантажень:

То Ви пан Безбожник її вивчали зовсім неправильно, тому і не знаєте. Виж навіть і не мукали на неї, а кажете що знаєте....
  • 0

#945 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 17.03.2010 – 23:59

Перегляд дописуOdonacer (17.03.2010 22:33) писав:

Ось як треба біблу вивчати.

Прикріплений файл 1111.jpg

То Ви пан Безбожник її вивчали зовсім неправильно, тому і не знаєте. Виж навіть і не мукали на неї, а кажете що знаєте....

А бодай би мені очі повилазили шоб я ото так її вчив ! Дурдом, блін !

Повідомлення відредагував Безбожник: 18.03.2010 – 00:00

• 0

#946 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 18.03.2010 – 10:32

Перегляд дописуkalamar (17.03.2010 20:00) писав:

Як ви хочете в тому розібратись, читайте істориків.

Ну, по-перше років 200-300 назад, а там вже темна стіна. Це - факт. Чорне стає білим і навпаки. От така історія, шановний. Було б не так, не існувало б величезних суперечностей серед істориків з одних і тих же питань. То кого ж маємо читати ? Конкретно ? І які в тебе докази що сАме "цей історик" пише істину ?
По-друге. Все що я намагаюсь пояснити в даному розділі, то це одне ; - тема про християнство та їхнього бога. Згідно цього, існує єдина базова річ - біблія. Все що в неї не ввійшло - апокрифи. Вигадка. Це зрозуміло панові, чи ні ? Я не кажу, що це правильно загалом. Я кажу що це правильно в даній темі. І не треба сюди приплітати загальні питання. І в цьому ж сенсі нагадаю (раз уже пан торкається історії як такої) що згідно християнських канонів, біблія поділена на книги, а книги на категорії. Одна з таких категорій - книги історичні. Так от, в межах теми, і виходьте з цього. Ти, пане kalamar як християнин, спочатку доведи решті християн що світу не більше 6000-7000 років. Доведи, що ніяких динозаврів не було, бо немає куди їх вліпить в такі історичні терміни, а вже потім, розказуй про небіблійну історію. Я розумію що це, м*яко кажучи, незручно, а якщо відверто - ідіотизм. Однак нагадаю тобі, що автором біблії є святий дух, а не людина. Тобто, автор - бог. Людина ж використана як "друкарський станок". Що тут незрозумілого ? Мало тОго, деякі речі бог написав власноручно. Наприклад, ті ж сАмі скрижалі. Не має значення що вони були розбиті і переписані. Я говорю про сам факт безпосередньої участі бога в написанні біблії.

Цитата

Не знаю як там із національністю Єгови, але євреї вірили, що вони обраний народ, саме це пояснює цитати із біблії якими Базбожник хотів мене до решти замучити, у греків нічого подібного не було.

Неправильно. Самоідентифікацію євреїв, як нації і народу, спричинила не віра в єгову, а відсутність території і власної держави. Коли вони (ведучи кочовий спосіб життя, загадайте шатри) "кинули оком навколо", то виявилось, що народи того регіону вже мали власні території, держави, керівництво. А у євреїв навіть царя не було. Зате були огидні і розбещені священники ІнцестГомікиПєдіки (від Авраама починаючи), котрі навішали їм лапшу про богообраність і таким чином, право на "землю обітованну". Тобто, пограбунок чужого. Доказом цього є те, що по текстах біблії, євреї досить часто змінювали єгову на інших богів, але ніколи не відмовлялись від своєї обраності і права на чуже. Згідно з біблії, в кінцевому результаті, євреям мають належати УСІ народи, з територією включно. Це є одне із ключових завдань поставлених перед євреями христянським богом-отцем. Ось так :

"И истребишь все народы, которые Господь, Бог твой дает тебе: да не пощадит их глаз твой ; и не служи богам их ибо это сеть для тебя"(Повтор зак. 7. 18).
"Если скажешь в сердце своем : народы сии многочисленнее меня : как я могу изгнать их ?....
Не страшись их : ибо Господь, Бог твой среди тебя, Бог великий и страшный. И будет Господь Бог твой изгонять пред тобою народы сии мало помалу : не можешь ты истребить их скоро, что бы не умножились против тебя полевые звери. Но предаст их тебе Господь, Бог твой, и приведет их в великое смятение, так что они погибнут. (Повтор зак.. 7/ 17, 21-23)

Така у нас історія про нації і народи виходить, з погляду єгови. Переводячи на Маркса і Лєніна - "світовий комунізм". А ось уже там (мало помалу) не буде ані націй, ані народів. Буде один народ і одна нація - Совєтській наро...(перепрошую) ЄГОВєтській народ. З чим і вітаю усіх істориків.

Повідомлення відредагував Безбожник: 18.03.2010 – 10:52

• 0

#947 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 18.03.2010 – 10:58

Перегляд дописуManfred (18.03.2010 10:52) писав:

Ну а тепер скажіт, блск., батьком скількох народів є Авраам?

Во-во, саме виконати, бо так як його виконували по-начотницьки євреї не розуміючи духу закона шануючи лише букву, Бога не влаштовувало, тому Христос і показав, як його правильно виконувати.

Згідно з бажання єгови - усіх, Манфреде. Ти це хотів ?

Перегляд дописуManfred (18.03.2010 10:55) писав:

Саме таґ! Мені одразу пригадалось "Вогнем і мечем" Сенкевича де згадується один шляхтич за походженням татарин, але він прийняв шляхетство і релігію і нічим не вирізнявся серед решти шляхти, хіба зовні.

Сенкевич це хто ? Це пророк з біблії, Манфреде ?

Повідомлення відредагував Безбожник: 18.03.2010 – 11:00

• 0

#948 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 18.03.2010 – 11:12

Перегляд дописуManfred (18.03.2010 11:04) писав:

Ну дик тоді всі араби теж євреями мають себе вважати чи не так? А вони чомусь себе такими не вважають.

Манфреде, не бреши. Тобі як христянину - гріх.

"Если же вы не прогоните от себя жителей земли, то оставшиеся из них будут тернами для глаз ваших и иглами для боков ваших, и будут теснить вас на земле в которой вы будете жить."
"Не прибавляйте к тому, что я заповедаю вам и не убавляйте заповеди Господа Бога вашего, которые я вам заповедаю"

Цитата

Таваріщ нє панімаєт. Ну, давайте пригадаємо, хто був першим сином Авраама?

Понімаєт, Манфреде, понімаєт. Це ти ніфіга не помаЙт. Бо згідно твоєї бейбли, народ котрий від Ісава ПОГОЛОВНО, на корню, знищено вже давним -давно. І ніяких нащадків бути не могло. Так що засунь свій приклад коту під хвіст. Всі претензії щодо ПОГОЛОВНОГО знищення - до бейбли.

Повідомлення відредагував Безбожник: 18.03.2010 – 11:20

• 0

#949 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 18.03.2010 – 11:29

Перегляд дописуManfred (18.03.2010 11:16) писав:

Ну дик це ж звичайні благовоння, чи Ви цього не знали? Чи Вам скрізь наркота увижається? Ви ніколи не користувалися дезодорантами, ароматизованими саше тощо?

Манфреде, не сміши мене. Якщо це такі собі дезіки, то якого диявола ти ними користуєшся ? Там же написано : " хто зробить подібне, щоб курити ним, [душа та] знищиться з народу свого". Недаремно ж євреї були немиті і смердючі.
І потім. Я тобі раджу, Манфреде, ти ото натовчи собі такого зілля, пихни кілька затяжок, і косяк афганця квіточкою покажеЦЦя. Ото як пихнеш, зможеш свого єгову навіть за яйця потримати.

Перегляд дописуManfred (18.03.2010 11:25) писав:

Ну і хто бреше?

Ти, Манфреде. Читай ще.
  • 0

#950 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 18.03.2010 – 11:50

Перегляд дописуManfred (18.03.2010 11:34) писав:

Отакої!! І Вам не соромно? Вам як натякнути чиїм сином був Ісав чи самі виправитеся?
Де саме?

Ой! Перепрошую, я написав Ісав. Ну звісно ж, Ізмаїл, син від Агарі- ЄГИПТЯНКИ.
А брешеш ти, Манфреде, ось тут :

"Фараон запряг колесницу свою и НАРОД СВОЙ ВЗЯЛ С СОБОЮ (!!!!!). И взял шестьсот колесниц отборных и все колесницы Египетские.... так подопил Господь ЕГИПТЯН среди моря..... и увидели Израильтяне Египтян мертвыми на берегу... не осталось НИ ОДНОГО ИЗ НИХ" (Вих. 14. 6-28).

Так що, Манфреде, вибач, але згідно бейбли НАРОД Ізмаіла, разом з армією, було знищено.

Повідомлення відредагував Безбожник: 18.03.2010 – 12:08

• 0

#951 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 18.03.2010 – 12:07

Manfred (18.03.2010 11:55) писав:

А коли Ви переплутали Ісава з Ізмаїлом, то блск., де саме написано, що великий народ, що є насінням Авраамовим через Ізмаїла — знищено? Чи Ви знову плутаєте грішне з праведним?

Не переплутав, а оговорився. Щодо знищення, дивись вище. Казав же тобі, читай ще.

Повідомлення відредагував Безбожник: 18.03.2010 – 12:15

• 0

#952 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6637 повідомлень
  • Місто:пекельне болото

Відправлено 18.03.2010 – 12:24

Manfred (18.03.2010 11:25) писав:

Ну дик це ж звичайні благовоння, чи Ви цього не знали? Чи Вам скрізь наркота увижається? Ви ніколи не користувалися дезодорантами, ароматизованими саше тощо?
Навіть якщо психотропні речовини не визначаються законом як наркотик, вони від того не перестають бути психотропними речовинами. Алкоголь наприклад не визначається як наркотик, що не заважає людям використовувати його саме як психотропну речовину. І в релігійних обрядах також.
  • 0

#953 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 18.03.2010 – 12:29

Manfred (18.03.2010 12:16) писав:

Де написано, що тогочасні єгиптяни і великий народ, що постане через Ізмаїла — одне і те саме. Його матір тут ні до чого, бо батько — Авраам.

А де написано що ні ? Принаймі вказано, що Агарь, таки єгиптянка. По-друге, вказано що фараон окрім армії взяв свій народ. По-третє, вказано що мертвими були Єгиптяни, а не одна тільки армія. По-четверте, кожна буква з якої складається слово) в біблії, є богодуховенна. Так що буквальність тут цілком доречна. По - п*яте, я тобі, Манфреде, ще раз повторюю: читай ще. Оті паузи, в котрі, як ти помилково вважаєш, я листаю посібники, спричинені через те, щоб полистав - ти. Бо це ще не останнє (і не сАме вагоме) моє слово про знищення нащадків Ізмаїла. Читай, Манфреде, а я пішов корову напоїти.
  • 0

#954 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 18.03.2010 – 14:40

Manfred (18.03.2010 13:52) писав:

Абсолютно недоречна, бо саме через це євреї відпали від Слова Божого. Хто так чинить, той ніколи не зрозуміє суті Писання.

Ніфіга, Манфреде, не катить твій протест щодо буквальності :

"Бо правду кажу вам: Доки не минеться земля і небо, жодна ЙОТА чи жодна РИСКА в законі не мине, аж доки не звершиться все".

Сподіваюсь, тобі не треба пояснювати, Манфреде, що йота, це не слово, а БУКВА. Та що там буква, он навіть РИСКА, з точки зору твого Христа, є законом в бейблі. Так шо, Манфреде, іди і вчи, оту вказану тобою ж "суть Писання". Всі претензії щодо мого буквалізму в бейблі, адресуй або своєму Ісі, або засунь кобилі під хвіст. То вже, шо тобі зручніше.

Цитата

Це знаєте, як у тій казці, де жебрак каже королеві, ніфіга ти не вмієш країною керувати і стає королем. Думав, думав, щоб таке звеліти? І видає перший указ, щоб поліціянти допомагали стареньким дорогу переходити. І що ж сталося наступного дня? Всі старенькі боялися підходити до доріг, бо на них чекали поліціянти хапали за обидві руки і тягли через дорогу не слухаючи їх волань, що їм не туди зовсім треба, бо указ вийшов такий і його тре виконувати, теж люди, як і Ви буквально речі розуміли ;-)
Мене не цікавить твоя власна філософія, Манфреде. Ти від біблії не відволікайся. БУКВАЛЬНО, як вчить твій Христос в цитаті вище. Риски, теж не забувай, Манфреде.

Цитата

Христос багато і часто викривав начотництво фарисеїв, а Ягве, як Ви можливо пам'ятаєте з цим цілком був згоден:

Це Син Мій Улюблений, Його слухайтеся! (Мк 9:7)

"Бог не человек, что б ему лгать, и НЕ СЫН ЧЕЛОВЕЧЕСКИЙ, ЧТОБ ЕМУ ИЗМЕНИТЬСЯ....(Числа. 23.19)

Ти вже, Манфреде, вирішуй сам, хто у бейблі бреше : Маркуша, чи Ягве.

Manfred (18.03.2010 13:52) писав:

А Авраам — єврей! Так хто за національністю Ізмаїл, якого Авраам власноруч обрізав?

А дуже просто, Манфреде. Євреї - діти Аврама, Ісака і т.д.
Араби - діти Аврама, Ізмаїла і т.д.
Ну і що ? А я то тут при чОму ?

Повідомлення відредагував Безбожник: 18.03.2010 – 14:41

• 0

#955 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 18.03.2010 – 15:16

Manfred (18.03.2010 14:52) писав:

Сподіваюсь Вам не треба пояснювати, що і тут метафора? Що мається на увазі, що жоден сенс і значення жодного слова у Біблії не мине.
А ще згадалося народне прислів'я на тему буквалізму: "Загадай дурному Богу молитися, так він і лоба поб'є".

Манфреде, доводь що це метафора користуючись текстами біблії. Я погодився б з тобою, якби бачив тебе в списку пророків біблії. А так, це не аргумент.

Цитата

Між Євангелієм і Старим Заповітом не існує протиріч, протиріччя існували і продовжують існувати саме у головах таких, як Ви начотників, Ісус же ясно висловився:
Ох і наглючі (хитрі не підходить) ви люди, христяни. Коли вам треба використати тексти старого заповіту щодо вказівок на христа, як бога, то ви за кожну кому і крапку чіпляєтесь. А от коли там написано, що фараон "взяв народ свій", або : "Бог не человек, что б ему лгать, и НЕ СЫН ЧЕЛОВЕЧЕСКИЙ, ЧТОБ ЕМУ ИЗМЕНИТЬСЯ....(Числа. 23.19), то вам відразу хочеться метафори. В такому випадку, всі ваші пророки писали СУЦІЛЬНІ метафори. І ніякого сина божого не існує реально. Ісус Христос, це - метафора. Подобається, Манфреде ?

Цитата

Зіскакуєте з теми? Чи дурня клеїте?

Ну чого ж ? Ізмаїл, це цікава темочка. Наслідки її обговорення можуть бути дуууууже цікаві, Манфреде. Не я це почав. Але я хочу це закінчити. Підкреслю, хочу, не відходячи від текстів бейбли. Ти навіть не уявляєш, Манфреде, яка це цікава тема.

Повідомлення відредагував Безбожник: 18.03.2010 – 15:24

• 0

#956 Власюк

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 776 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 18.03.2010 – 15:17

Між Євангелієм і Старим Заповітом не існує протиріч, протиріччя існували і продовжують існувати саме у головах таких, як Ви начотників, Ісус же ясно висловився:
Звичайно, які протиріччя? - Старий заповіт: Єлисей-дві ведмедиці-сорок двоє дітей.
Новий Заповіт: Бог-є-любов-не-бороніть-дітям- приходити-до-мене чи прощайте сімдесят сім раз, бо Єгова милосердний....

Щось у Єгови політика міняється, ніби в якогось "сина людського".
Я, напр., своїм дітям не рекомендую - бозна, що Єгові спаде на думку, раптом знову скористається "двома ведмедицями" для "ефективного" виховання.

Повідомлення відредагував Власюк: 18.03.2010 – 15:18

• 0

#957 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6637 повідомлень
  • Місто:пекельне болото

Відправлено 18.03.2010 – 21:07

Сподіваюсь Вам не треба пояснювати, що і тут метафора? ....

Знов за рибу гроші, як то кажуть. (взагалі цікаво звідки взялося це прислів'я?)
ось знайшов своє повідомлення багато сторінок тому:

Хмурий Князь Вітольд (31.01.2010 18:10) писав:

Ось про що я й кажу - такі вони сучасні християни - лукаві. На всю горлянку волають що саме вони і є християни, що Біблія - священна книга, але в біблії написана біліберда, яку треба розуміти абсолютно не так, і взагалі не треба читати біблію - вона ж священна. Ось такі вони християни - до християнства ставляться не прямо, а якось так косо-криво, і саме це вважають правильним.

• 0

#958 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 18.03.2010 – 22:09

Manfred (18.03.2010 16:24) писав:

Коли це я до кома та крапок чіплявся? Фантазуєте?

Нє, Манфреде. Не фантазую. Згадай своє чіпляння до "ми" в перекладі Огієнка.

Цитата

Дик, у цьому і фішка, що читати всі наче зараз уміють, а от зрозуміти написане, то вже Бог відкриває залежно від щирости намірів кожного. На те і Бог, щоб примудритися все так закрутити!
Це не цитата з біблії. Там такого не сказано.

Цитата

Я весь увага
;-)

Угу. Поїхали :

"І взяла Сара, Аврамова жінка, єгиптянку Аґар, свою невільницю, по десяти літах перебування Аврамового в землі ханаанській, і дала її Аврамові, чоловікові своєму, за ЖІНКУ." (Буття. 16.3)

"І він увійшов до Агари, і вона зачала" (Буття 16.4)

"І вродила Аґар Аврамові сина, а Аврам назвав ім'я свого сина, що вродила Аґар: Ізмаїл." (Буття 16.15)

Бог, Авраму :"... той, хто вийде з твойого нутра, він буде спадкоємець тобі." (Буття 15. 4)

"Коли хто матиме дві жінки, одна кохана, а одна зненавиджена, і вони вродять йому синів, та кохана й та зненавиджена, і буде перворідний син від зненавидженої, то станеться того дня, коли він робитиме синів своїх спадкоємцями того, що буде його, то не зможе він зробити перворідним сина тієї коханої за життя того перворідного сина зненавидженої, але за ПЕРВОРІДНОГО ВИЗНАЄ СИНА ЗНЕНАВИДЖЕНОЇ, щоб дати йому подвійно з усього, що в нього знайдеться, бо він початок сили його, його право перворідства. (Повтор зак. 21. 15-17).

Ось так виглядає Закон, від якого тягнуть родовід до Христа, Манфреде. От і протягни його мені, будь ласка, від Аврама до Ізмаїла (а не Ісака) і до Христа. Згідно Закону, про який ти ось там вище написав : "НІЯКИХ СУПЕРЕЧНОСТЕЙ".
А якщо в тебе не вийде, то доведи тоді, по якому праву твій Христос є син божий ? Ну то в кого ж, Манфреде, оте тобою вказане : "протиріччя існували і продовжують існувати саме у головах таких, як Ви начотників" ?
І на закінчення ось така неприємність, Манфреде, від твого підствленого Іси :
"Не думайте, що Я прийшов принести мир на землю; не мир прийшов Я принести, а меч" (Єв. Матвія 10.34).
Сподіваюсь, Манфреде, ти зрозумів, чОго ото так понесло твого Ісу у світі вищеподаного мною, про Ізмаїла.

А для решти, напишу про одну примітивну хитрість "священних авторів та редакторів нового заповіту : коли їх щось не влаштовує в заповіті старому, вони подають його не точно по тексту, а у вільній перекрученій формі, аби тіко оправдать "пОдстАву"зі своїм Христом, як сином божим.

Повідомлення відредагував Безбожник: 18.03.2010 – 22:37

• 0

#959 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 19.03.2010 – 12:10

Manfred (19.03.2010 11:18) писав:

Я щось ніяк не пригадаю, а де написано, що Авраам "зненавидів" Аґар? Ось така ніби дрібниця, а обвалила всю Вашу струнку, але вкрай притягнуту за Вуха побудову! Цитуйте ще

"І промовив Аврам до Сари: Таж невільниця твоя в руці твоїй! Зроби їй те, що вгодне в очах твоїх. І Сара гнобила її". (Буття. 16.6)

Отже, маємо дві ЖІНКИ Аврама. Про Сару сказано : " А Сара, Аврамова жінка, не родила йому..." (буття 16.1) Про Агарь сказано : "і дала її Аврамові, чоловікові своєму, за жінку."

Одна з жінок, з малою дитиною виганяється босою, без їжі і води на вірну погибель. Це мабуть Аврам від любові до неї таке учварив, Манфреде ? Втім, не про це мова. Мова йде про те, що твій Христос, незаконна підставна особа, тому що первородним, по Закону, є Ізмаїл котрого ти притіг сюди у тему першим. І головне. В тексті бейбли не вказано, що жінка сАме чоловіком має бути зненавиджена. Там написано, просто "зненавиджена". Так що твоя нещасна зачіпка за факт ненавистя від Аврама персонально, геть не витримує ніякої критики.
Тепер, щодо твого здивування коли я вказав на потомків Ізмаїла, як арабів. Це тобі відповідь ось на це : Зіскакуєте з теми? Чи дурня клеїте? Ну так от :

"Розуміти це треба інакше, бо це два заповіти: один від гори Сінай, що в рабство народжує, а він то Аґар.
Бо Аґар то гора Сінай в Арабії, а відповідає сучасному Єрусалимові, який у рабстві з своїми дітьми
". (Гал.24.25).

Як бачиш, недаремно ж твій Шауль, не приховуючи своєї ненависті до Агарі та її Ізмаїла, намагається перекрутити ситуацію за національним признаком, щоби якось відмити незаконну пОдстАву зі своїм Христом. Адже, якщо слідувати БУКВІ Закону, Манфреде, і не бути "Януковичем" по спотворенню того Закону для коаліції (євангельської церкви), то хочеш не хочеш, а випливаєш не на сина божого від Аврама, Ісака, Давида...., а на нелегітимну особу на посаді бога - Ісу. А якщо це тобі незрозуміло, Манфреде, то звертайся до Конституці...перепрошую, до Закону (старого заповіту), де чорним по білому подано вище вказане мною (Повтор зак. 21. 15-17) положення про перворідство.

Цитата

Цікаво, а у житті Ви так само начотницьки все розумієте, як і у релігії?

Звісно, що ні. В житті я інший. Але це не тема розділу, Манфреде.

Повідомлення відредагував Безбожник: 19.03.2010 – 12:21

• 0

#960 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 19.03.2010 – 17:18

Manfred (19.03.2010 14:33) писав:

Так чому ж у релігії Ви буквоїд і начотник, коли у житті не вважаєте це прийнятним для себе?
І ще, Ви десь вчора запитували з чого я взяв, що Ви не визнаєте Бога? Відповідаю з Вашого псевдо (ніка) <_<

Тому що в питанні обговорення біблії я слідую по тих же правилах, по яких слідуєте і ви - христяни.

Цитата

Я Вас зрозумів — про ненависть Авраама до Аґар ніде не сказано і буквоїд сів тепер у свою ж таки буквоїдську калюжу і не знає тепер як же йому виплутатися і довести, що біле це насправді чорне. Важко Вам буквоїдам :ggggg:

Ти не знаєш, Манфреде, як викрутиттись з цього негаразду у старому заповіті. І тому повторюєш те, що робить Шауль в посланні галатам. Цинічно брешеш, не приводячи доводів з бейбли. Ти мене не здивував. Жоден христянин не здатен сприймати написане у біблії так, як там написано. У христян інше сприйняття - як їм хочеться. Твій "доказ" нічого не вартий. Тому що я не бачу цитати з біблії де вказано, що Аврам любив Агарь. Зате є факт, коли він виганяє жінку і дитину. І потім. Ти ж так полюбляєш алегорії, Манфреде. Так от щоб ти знав : факт вигнання Аагарі з малою дитиною на голодену смерть, згідно бейбли, теж входить в поняття - ненависть. І спробуй довести мені, Манфреде, що це не так.

Цитата

Щодо потомків Ізмаїла, так вони вже не єгиптяни, а араби?

Ти мене запитував Манфреде : "Так хто за національністю Ізмаїл, якого Авраам власноруч обрізав?"
Я тобі відповів : "А дуже просто, Манфреде. Євреї - діти Аврама, Ісака і т.д."
Араби - діти Аврама, Ізмаїла і т.д
."
Ти з цим не погодився. Тоді я і додав тобі цитату від одного з твоїх вчителів, Шауля :
"Бо Аґар то гора Сінай в Арабії, а відповідає сучасному Єрусалимові, який у рабстві з своїми дітьми". (Гал.24.25) А от чи є єгиптяни арабами, то ти вже сам подумай.
Що тут незрозумілого ?

Повідомлення відредагував Безбожник: 19.03.2010 – 17:18

• 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 4

0 користувачів, 4 гостей, 0 анонімних