Перейти до вмісту

Суперечка про християнство

Повідомлень в темі: 2512

#921 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2624 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Геєна огненна, вул Петра і Павла 666.

Відправлено 03.03.2010 – 23:13

Перегляд дописуManfred (3.03.2010 11:15) писав:

Те що бачиш залежить від того куди дивишся ©

Тоді, цілком зрозуміло чому Ви її не сприймаєте. Для мене суть церкви — проповідь вчення Бога суть якого — Любов! Все що не є Любов'ю не є і Цеквою Христовою! До речи, у Біблії цьому питанню приділено багато уваги.

Класичний зразок проповідування смерті. Себто, царства божого по єврейськи.
Церква христян завжди була прикладом брехні. Що не слово в церкві, то брехня. На ній тримається вся суть цієї організації. Словоблудство христянської церкви про любов, добро, зло, гріх, завжди приводить до одного знаменника - жадання смерті. Потустороннього раювання. Немає на Землі нікого святішого за мене, каже церква. І додає : я є перст божий. А капловухі слухачі...стоять на колінах, товчуть лобами поклони і прославляють смерть, цинічно називаючи її царством божим. Як тут не погодитись з засновником церкви юдеєм по вірі Шаулем, котрий писав : "мудрість світу цього є безумство !" І додавав : "будь безумним!"
  • 0

#922 Булка Ісус

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 101 повідомлень

Відправлено 04.03.2010 – 02:49

Перегляд дописуManfred (3.03.2010 11:15) писав:

Для мене суть церкви — проповідь вчення Бога суть якого — Любов! Все що не є Любов'ю не є і Цеквою Христовою! До речи, у Біблії цьому питанню приділено багато уваги.
Моя мала сестра коли робила посеред кімнати калюжу, то садила в неї м’яку іграшку. На увазі малася така ідея - я не всцялася, а якщо хтось всцявся - то це не я :happy1:
  • 0

#923 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 06.03.2010 – 16:09

Перегляд дописуManfred (4.03.2010 13:05) писав:

Мдя... і ця людина каже, що знає Біблію. Бігом читати Об'явлення св. Йоана! :)

ЗбІгав. Прочитав в тисячний раз. Нічого нового, окрім брехні, у твого Йоана не побачив. Мені жаль, Манфреде, але брєд придурка Йоана ніяк не тягне на правду..

Цитата

Це елементарна математика два мінуси дають плюса, бути безумним з погляду безумців = бути мудрим. Ідіть вчитися

Прикольна в тебе математика, Манфреде : дурень + дурень = 1 розумний.
В такому випадку виходить що : розумний + розумний = 1 дурнЮ.
Чи як, Манфреде ? Повеселив ти мене. Упісяця можна. Хоча з іншого боку, по бейблі воно так і виходить. Шауль рулить !

Повідомлення відредагував Безбожник: 06.03.2010 – 16:10

• 0

#924 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 08.03.2010 – 13:15

Ось ще такий цікавий факт. Як відомо, бейбла каже що фраза "Отче прости їх, бо не відають що творять !" належить Христу. Ну, нехай буде так. Зрозуміло те, що ця фраза є загальною для усіх невідаючих у власних діях. Тобто, ця фраза стосується не тільки персонажів котрі розпинали Христа. В такому випадку ще цікавішим виглядає виконання церквою обряду хрещення. По-перше, хрестят невідаючих немовлят, а не тіко дорослих. При цьому тих немовлят абсолютна більшість ! Але це ще "квіточки". А ось так виглядає ягідка : сам обряд хрещення є таїнство. Це визнається усіма христянськими конфесіями. В чОму ж сАме полягає оте таїнство ? Будь який христянський священник скаже, що таїнство полягає в "сокритії" богом від людей тОго, що ж насправді відбувається з нею в момент виконання обряду. Тобто, Яхве-Саваоф тримає в секреті від людини її перетворення. Чи мутацію ? Я не стану говорити наскільки гидко і мерзотно це виглядає (ота секретність). Була б вона на користь людині, то навряд чи бог євреїв робив би з цього таємницю. Навпаки, була б всесвітня піар-акція.
В такому випадку виникає цілком закономірне питання до усіх христянських священників : якщо ви не відаєте що творите (таїнство ж !), то якого диявола хрестите (!?)... вірніше : в якого диявола хрестите ???

Повідомлення відредагував Безбожник: 08.03.2010 – 13:21

• 0

#925 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6640 повідомлень
  • Місто:пекельне болото

Відправлено 08.03.2010 – 15:11

Щодо хрещення то тут є логіка. якщо дитина помре малою, не встигне охреститись... а батькам то хочеться попіклуватися за свою дитину. Але чи є логіка в релігії? Думаю досить вже того, що християнство з дітьми не сумісно. Вище про це говорилося. Християни не повинні мати дітей.
  • 0

#926 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6640 повідомлень

Відправлено 15.03.2010 – 13:28

Перегляд дописуxianon (14.03.2010 22:41) писав:

І питання вищого рівня: Як співвідносяться національність та христіянство (або інша віра)? Не приходила думка, що чим більше людина є віруючою, тим менше вона замислюється над національністю, і навпаки, чим більше людина національносвідома, тим менше вона є віруючою? Якщо на вашу думку Церква повинна бути національною, то може й Бог повинен бути національним? А якщо Бог національний, і в кожній націїї свій Бог (тобто Богів багато), то який же Він після цього Бог? А якщо Бог-Творець Світу один, то яке значення для Нього має національність якщо Він "...хоче, щоб усі люди спаслися і прийшли до пізнання правди "(1 Тим. 2:4)?
Питання правильне. Але дивно, що ти не знаєш на нього відповіді. Бо відповідь на твоє питання написана в Біблії.

Цитата

то може й Бог повинен бути національним?
Так, якраз саме в біблії і написано про національність богів. І в самій Біблії написано багато про суперечки бога народу ізраіля і богів інших народів. І написано, якої нації той бог, якому ти поклоняєшся.

Цитата

чим більше людина є віруючою, тим менше вона замислюється над національністю
майже так але не зовсім точно. чим більш людина є віруючою в бога народу ізраіля, тим менш вона думає про свою національність, і тим більше думає про народ ізраіля.
відповідь на твоє питання - це продовження самого питання:

Цитата

...чим більше людина національносвідома, тим менше вона є віруючою...
в чужого бога. але більш віруючою в свого бога.

Цитата

Якщо на вашу думку Церква повинна бути національною, то може й Бог повинен бути національним?
бог і є національним. і національною являється синагога. а церква - спеціально створена як інтернаціональна синагога. бо твоєму богу потрібні послушники, але він не бажає їх до свого народу прийняти.

Цитата

в кожній нації свій Бог (тобто Богів багато), то який же Він після цього Бог?
для когось бог той що дав людям вміння обробляти залізо (Сварог), для когось бог той, що дав людям вино (Діоніс), для когось бог той, що дав людям вогонь (Прометей) , для когось бог - це просто Сонце, бо дає життєву енергію... А для когось бог - той що знищив, замучив всіх ворогів, і дав своєму народу майно їх ворогів, і жінок та дітей воргів, як рабів віддав у власність своєму народу. Кожен народ має за що шанувати свого бога, має за що бути йому вдячним. Лиш раби без національності просто поклоняються богу хазяїна свого, а шанувати їм цього бога немає за що.

Цитата

яке значення для Нього має національність якщо Він "...хоче, щоб усі люди спаслися і прийшли до пізнання правди
тут значення має саме вислів "усі люди". так, бог народу ізраіля хоче щоб усі люди спаслися. Це тому, що для нього люди - це народ ізраіля. Не народи ізраіля - це гої а не люди, їх він не хоче спасати. А щодо пізнання правди - то цей же самий бог раніше назвав пізнання правди смертним гріхом, і за це покарав Адама і Єву. То про яке пізнання правди може бути мова?

І найголовніше: У чому сенс національності?
Сенс національності - в моралі суспільства. В нормах, правилах поведінки, зв'язків, спілкування людей, що являються частиною суспільства певної національності.

Перегляд дописуyushchenko (14.03.2010 23:18) писав:

Їхньої зрозуміло (на даний момент) - об'єднати купу етносів під прапором "Мы - великий русский народ", а інші тіпа ніхто, так, маленькі народики, з яких можна користати.
""великий русский народ"" - дуже цікава жидівська афера, що об'єднує гоїв ілюзією того, ніби ці раби являються рідними своїм власникам. Стимулює їх бути відданими рабами, жертвувати собою за своїх господарів. добре зроблено.

Перегляд дописуJustaman (15.03.2010 12:45) писав:

Укр.мова - це мова лохів, всіляких задрипанців і іншої голоти.
Всі вже це зрозуміли. І якшо хочеш бути успішним, багатим та славним - то переходи на російську. Вся столиця нею говорить. Перша людина в країні за владними повноваженнями - прем*єр міністр - говорить виключно російською,- тобто якшо він досяг вершини не знаючи мову, то це може зробити будь-хто.
Ця мова - вчорашній день, і обговорення двомовності всякими нациками- це лиш ознака її останніх агонічних хилих конвульсій.
А чого ж ти, лох, не хочеш бути успішним, багатим та славним? Чи то в тебе такий стьоб?
  • 0

#927 xianon

Чайник

• Користувачі
  • Pip
  • 9 повідомлень

Відправлено 15.03.2010 – 23:57

Перегляд дописуХмурий Князь Вітольд (15.03.2010 13:28) писав:

Питання правильне. Але дивно, що ти не знаєш на нього відповіді. Бо відповідь на твоє питання написана в Біблії.
Можливо ми читали різні Біблії?

Так, якраз саме в біблії і написано про національність богів. І в самій Біблії написано багато про суперечки бога народу ізраіля і богів інших народів. І написано, якої нації той бог, якому ти поклоняєшся.
З Ваших слів роблю висновок, що, на жаль, Ви недостатньо володієте інформацією по цьому питанню. А враховучі відсутність у Вас бажання розібратися в цьому питанні, можу лише сказати, що по цьому питанню діалогу в нас не вийде. Але якщо у Вас з'явиться бажання не тільки щось своє стверджувати, але й вислухати співрозмовника, може щось і запитати в нього, тоді буде сенс продовжити діалог.

Сенс національності - в моралі суспільства. В нормах, правилах поведінки, зв'язків, спілкування людей, що являються частиною суспільства певної національності.
Мораль суспільства має власний сенс і відноситься до всього суспільства, а національність тут ні до чого. Людина є частиною всього людства і мораль одна для всіх незалежно від національності. Тому Вашу відповідь не можу вважати вірною. Але тоді питання остається: У чому сенс національності?

P.S.: Але якщо Ви вважаєте, що кожна нація має власну мораль, то може Вам подобається мораль циган "Я вкрав коня - це добре, в мене вкрали коня - це погано"?
  • 0

#928 Муляж Добра

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 129 повідомлень

Відправлено 16.03.2010 – 08:55

Перегляд дописуxianon (15.03.2010 23:57) писав:

У чому сенс національності?
Можна довго думати в у чому сенс роботи, грошей, національности. Але це об’єктивні реальність вони існують незалежно від нашої волі. Тому це просто потрібно прийняти.
  • 0

#929 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6640 повідомлень

Відправлено 16.03.2010 – 09:59

Людина є частиною всього людства і мораль одна для всіх незалежно від національності.
Ти сам то віриш в те що тут написав? така маячня.... мораль у кожного своя! Але в суспільстві, суспільна мораль близька до моралі кожного окремого члена суспільства. Інакше він не член цього суспільства. Якщо мораль особи відрізняється моралі суспільства, то суспільство його не приймає, відокремлює.

P.S.: Але якщо Ви вважаєте, що кожна нація має власну мораль, то може Вам подобається мораль циган "Я вкрав коня - це добре, в мене вкрали коня - це погано"?
Так є незалежно від того, подобається це мені чи не подобається.
  • 0

#930 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 16.03.2010 – 13:20

Перегляд дописуManfred (16.03.2010 10:37) писав:

Цитата до теми: Саме Він — є найкоротша відстань між нулем та нескінченністю. © Альфред Джеррі.

Люди котрі практично вивчали дію гашишу та мескаліну в якості підсилювачів творчості, ще й не таке можуть ляпнуть.
До того ж, Манфреде, ти "забув" додати закінчення цієї цитати. А там сказано : "Він - це наш мозок".

Повідомлення відредагував Безбожник: 16.03.2010 – 13:20

• 0

#931 kalamar

Старійшина

• Користувачі
  • 4201 повідомлень
  • Місто:Чорнильщина

Відправлено 16.03.2010 – 17:13

Дякую за відповіді, але так ніхто не відповів на найцікавіші для мене запитання:

І питання вищого рівня: Як співвідносяться національність та христіянство (або інша віра)?
Національність ніяк не співвідноситься із християнством, бо то геть різні речі. Християнство існує майже дві тисячі років, національності з’явились із середини 19ст. разом із розвитком національних держав. В середньовіччі люди ідентифікували себе за підданством та релігією, а не за національністю. Скажімо знать Речі Посполитої (і польська і українська) вважала себе сарматами з походження, й цим протиставляла себе своїм підданим "полякам" селянам. Сенсу говорити про якісь національності для того часу немає, бо то були держави, що тримались на аристократії, а не на народі. Коли народи вийшли на перший план у політиці, тоді й з’явились національності.

Не приходила думка, що чим більше людина є віруючою, тим менше вона замислюється над національністю, і навпаки, чим більше людина національносвідома, тим менше вона є віруючою? Якщо на вашу думку Церква повинна бути національною, то може й Бог повинен бути національним? А якщо Бог національний, і в кожній націїї свій Бог (тобто Богів багато), то який же Він після цього Бог? А якщо Бог-Творець Світу один, то яке значення для Нього має національність якщо Він "...хоче, щоб усі люди спаслися і прийшли до пізнання правди "(1 Тим. 2:4)?
Ні, бо та думка геть хибна. Віра чи не віра людини ніяк не пов’язана із ідентифікацією цією людиною своєї національності. Щодо вашого національного Бога, то тупа софістика, бо із національності церкви (там де така церква є, напр. в Росії де факто ?) зовсім не слідує національність Бога. В більшості сучасних національних держав церква відділена від держави, й також є свобода совісті.

Мораль суспільства має власний сенс і відноситься до всього суспільства, а національність тут ні до чого. Людина є частиною всього людства і мораль одна для всіх незалежно від національності. Тому Вашу відповідь не можу вважати вірною. Але тоді питання остається: У чому сенс національності?

Так, універсальної моралі не існує. Поняття добре, погано у різних народів різні.
Й нарешті, ви суто по расистськи образили народ рома (циган). Ви часом не нацик за переконаннями?
  • 0

#932 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 16.03.2010 – 22:49

Перегляд дописуkalamar (16.03.2010 17:13) писав:

Національність ніяк не співвідноситься із християнством, бо то геть різні речі. Християнство існує майже дві тисячі років, національності з’явились із середини 19ст. разом із розвитком національних держав.

Ні, бо та думка геть хибна. Віра чи не віра людини ніяк не пов’язана із ідентифікацією цією людиною своєї національності. Щодо вашого національного Бога, то тупа софістика, бо із національності церкви (там де така церква є, напр. в Росії де факто ?) зовсім не слідує національність Бога. В більшості сучасних національних держав церква відділена від держави, й також є свобода совісті.

Н-да. Гарно брешеш. І ці люди кажуть що вичають біблію, котра аж пищить про різницю як між націями, так і відрізняє свого божка-ЄВРЕЯ єгову від інших Богів.
Ось (коротенько) про національність.
"І сказав : я бог отця твого ; бог Аврама, бог Ісака, і бог Якова". (вихід 3.6)
Все. Більше єгова нікого, окрім євреїв, не перечислив у своєму списку.
Тепер : "родовід Ісуса Христа сина Давида, сина Авраама....".
Ідем далі : "І прийшов один із уцілівших, і сповістив Аврама Єврея.." (Буття. 14.13)
"....і сказав бог Авраму....Це є заповіт Мій....нехай буде обрізаним у вас весь чоловічий рід".
Нарешті : "як минуло вісім днів, коли належало обрізати його дали йому ім*я Ісус...".

До відома пана - боги не обрізаються. Обрізаються - ЄВРЕЇ. Так написано у бейблі.

Тепер, щодо національних ознак :
"Про інші ж народи, що від Адама, Ти сказав, що вони ніщо, але подібні слині...ці народи, за ніщо Тобою визнані". (3-тя Єздри 6. 56-57).

Во, блін ! Куди тому Гітлєру !

"...віддам других людей за тебе, і народи за душу Твою". (Іс. 43. 4)

А чом би й ні ? Не свою ж віддає пан Ісайя.

"не віддавайте доньок ваших заміж за синів їх, і їх доньок не беріть за синів ваших, і не шукайте миру з ними повік" (2-га Єздри 8. 81-82).

"Ви, оволодієете народами, які більші і сильніші вас; всяке місце, на яке ступить нога ваша, буде ваше; ніхто не встоїть проти вас" (Повтор Зак. 11. 23-25)

А ось взагалі повчання-шедевр від Отця христянського :

"Не їжте ніякої мертвечини ; іноземцю, який трапиться в жилищі твоєму віддай її, він нехай їсть її, або продай йому (геть по жидівські, блін !!!), бо ти народ святий у господа бога твого" (Друге закон. 14. 21)
Думаю досить. Підсумок :

" "Не думайте, що Я прийшов порушити закон чи пророків Вітхого завіту, не прийшов Я порушити, а ВИКОНАТИ" . (Матв. 5. 17)

Повідомлення відредагував Безбожник: 16.03.2010 – 22:56

• 0

#933 kalamar

Старійшина

• Користувачі
  • 4201 повідомлень

Відправлено 16.03.2010 – 23:45

Перегляд дописуБезбожник (16.03.2010 22:49) писав:

Н-да. Гарно брешеш. І ці люди кажуть що вичають біблію, котра аж пищить про різницю як між націями, так і відрізняє свого божка-ЄВРЕЯ єгову від інших Богів.
Ось (коротенько) про національність.
Якщо не бачите різниці між народом та нацією, просто підучіться, й не пишіть дурниць. Запитайте будь-якого компетентного історика, чи ідентифікували себе селяни Англії, Росії, України відповідно англійцями, росіянами, українцями років 400 тому. Вони ідентифікували себе лише селянами пана N, про яку національність тоді могла йти мова?

Почитайте десь більше про конкретно єврейську релігію, вона була зовсім не типова.

Повідомлення відредагував kalamar: 16.03.2010 – 23:54

• 0

#934 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 17.03.2010 – 00:41

Перегляд дописуkalamar (16.03.2010 23:45) писав:

Якщо не бачите різниці між народом та нацією, просто підучіться, й не пишіть дурниць. Запитайте будь-якого компетентного історика, чи ідентифікували себе селяни Англії, Росії, України відповідно англійцями, росіянами, українцями років 400 тому. Вони ідентифікували себе лише селянами пана N, про яку національність тоді могла йти мова?

Почитайте десь більше про конкретно єврейську релігію, вона була зовсім не типова.

1. Та шо ти кажеш ? Це ж треба. Персонально для особливо розумних, ще раз повторюю цитату : "І прийшов один із уцілівших, і сповістив Аврама ЄВРЕЯ.." (Буття. 14.13).
Це, щодо національності тОго, звідки починається родовід Єшуа бен Йосипа.

2. А ось це, (ЩЕ) щодо його походження від конкретного народу : "

"Істину кажу в Христі, не обманюю, як сумління моє свідчить у Дусі Святому, що я маю великий смуток і невпинний біль у серці моїм: я бажав би сам бути відлученим від Христа за братів моїх, рідних мені по плоті; вони - ізраїльтяни, яким належить усиновлення, і слава, і заповіти, і богослужіння , і обітниці ; їхні й отці, і ВІД НИХ ЖЕ ТІЛОМ ХРИСТОС...." (рим. 9. 1-5). Вчи бейблу, і не гони мені власну "філософську" пургу.

3. Не типова, кажеш ? Здивуй мене про нетиповість цитатою з біблії. В протилежному випадку - євреї на тебе образяться. ;)

Повідомлення відредагував Безбожник: 17.03.2010 – 00:44

• 0

#935 kalamar

Старійшина

• Користувачі
  • 4201 повідомлень

Відправлено 17.03.2010 – 01:21

Перегляд дописуБезбожник (17.03.2010 00:41) писав:

1. Та шо ти кажеш ? Це ж треба. Персонально для особливо розумних, ще раз повторюю цитату : "І прийшов один із уцілівших, і сповістив Аврама ЄВРЕЯ.." (Буття. 14.13).
Це, щодо національності тОго, звідки починається родовід Єшуа бен Йосипа.

2. А ось це, (ЩЕ) щодо його походження від конкретного народу : "

"Істину кажу в Христі, не обманюю, як сумління моє свідчить у Дусі Святому, що я маю великий смуток і невпинний біль у серці моїм: я бажав би сам бути відлученим від Христа за братів моїх, рідних мені по плоті; вони - ізраїльтяни, яким належить усиновлення, і слава, і заповіти, і богослужіння , і обітниці ; їхні й отці, і ВІД НИХ ЖЕ ТІЛОМ ХРИСТОС...." (рим. 9. 1-5). Вчи бейблу, і не гони мені власну "філософську" пургу.

3. Не типова, кажеш ? Здивуй мене про нетиповість цитатою з біблії. В протилежному випадку - євреї на тебе образяться. ;)
Персонально для особливо просунутих у вивченні біблії, приведи мені подібні цитати з инших світових релігій. Особливістю релігії євреїв якраз і був "національний" бог. В релігіях народів, що оточували євреїв в давнину, такої "націоналізації" богів не було. Й навіть це не переносить появу принаймні однієї нації євреїв на три тисячі років назад. В моєму дописі чітко сказано, що в середньовіччі існувала самоідентифікація за підданством та вірою, читати треба уважніше. Ніде не претендував на знання біблії, біблія взагалі в коло моїх інтересів не входить, мій допис був лише відповіддю пану xianon щодо націй та релігії ще наполовину із теми про двомовність. Напр. для десятків сучасних національностей домінуючим є католицизм, із Папою у Римі, як ви до них припнете ваш зв’язок між національністю та релігією?
  • 0

#936 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 17.03.2010 – 01:48

Перегляд дописуkalamar (17.03.2010 01:21) писав:

Персонально для особливо просунутих у вивченні біблії, приведи мені подібні цитати з инших світових релігій. Особливістю релігії євреїв якраз і був "національний" бог. В релігіях народів, що оточували євреїв в давнину, такої "націоналізації" богів не було. Й навіть це не переносить появу принаймні однієї нації євреїв на три тисячі років назад. В моєму дописі чітко сказано, що в середньовіччі існувала самоідентифікація за підданством та вірою, читати треба уважніше. Ніде не претендував на знання біблії, біблія взагалі в коло моїх інтересів не входить, мій допис був лише відповіддю пану xianon щодо націй та релігії ще наполовину із теми про двомовність. Напр. для десятків сучасних національностей домінуючим є католицизм, із Папою у Римі, як ви до них припнете ваш зв’язок між національністю та релігією?

Мушу розчарувати пана. Тут тема : Суперечка про християнство а не обговорення світових релігій та їх особливостей.
Далі. Я ніде не стверджував, що боги мають національність. Ніде. Я показав (на текстах христянської "книги книг") що національність має Єшуа бен Йосип. От і все. Щодо твого : "В моєму дописі чітко сказано, що в середньовіччі існувала самоідентифікація за підданством та вірою, читати треба уважніше.", то я прочитав уважно, але проігнорував, оскільки це не є тема даного розділу.

Повідомлення відредагував Безбожник: 17.03.2010 – 01:51

• 0

#937 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 17.03.2010 – 02:29

я плакала :rolleyes:
хоча,сумніваюся, що окрім мене ще хтось це оцінить. тим більше віруючі люди))))

кстаті, да. вчора на моїх очах поп збив собаку виїжджав з двору церкви і на повороті збив насмерть собачку. ганьба,панове. ;)
  • 0

#938 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 17.03.2010 – 02:33

Перегляд допису[b]Manfred[/b] (16.03.2010 14:27) писав:

Хто саме з християнських святих "вивчав дію гашишу та мескаліну в якості підсилювачів творчості" оголосіт увесь список, блск.? Дуже цікаво ;-)

Взагалі то я не святих мав на увазі. Але як ти, Манфреде, вже так хочеш наркоту у святих, то хіба я для тебе шось жалів коли ? :

"сказав Господь Мойсеєві: візьми собі запашних речовин: стакти, ониха, халвана запашного і чистого ливану, усього половину, і зроби з них мистецтвом того, хто складає масті, курильну сполуку, стерту, чисту, святу, і стовчи її дрібно, і поклади її перед ковчегом одкровення в скинії зібрання, де Я буду відкриватися тобі: це буде святиня велика для вас; куріння, зробленого за цією сполукою, не робіть собі: святинею нехай буде воно у тебе для Господа; хто зробить подібне, щоб курити ним, [душа та] знищиться з народу свого". (вих. 30. 34-38)

Цитата

Я цитую за наступним виданням: Тимоти Лири "Деструктивные психотехники" можете перевіряти ніякого мозку там не згадується, тепер наводьте Ви свої джерела для перевірки!

» Натисніть, щоб показати спойлер - натисніть ще раз, щоб приховати... «
Эпилог из книги Т. Лири, М. Стюарт и др. «Технологии изменения сознания в деструктивных культах»

Sunday, 15. November 2009, 15:52:25
I

«Реальность», «иллюзия», «искусство», «кайф», «честность», «нормальный», «ненормальный», «фантазия», «маска», «галлюцинация», «истина, скрытая под маской», «маска, скрытая под маской» — это понятия, которые выражают оценочное суждение наблюда-теля и не имеют никакого смысла в отрыве от трансакции «наблюдателъ-наблюдаемое».
Р. А. Уилсон

Нейрологическая ситуация такова, что все мы - роботы, автоматически реагирующие на импринтированные реальности авторитарного типа. Все наши мотивации порождаются слу-чайными нейрологическими импринтами, сформировавшимися в период импринтной уязвимости.
Чтобы скрыть от обитателей человеческого улья упрямые факты об их генетическом ро-ботизме, выдвигаются эксперты по связям с общественностью, которых иногда называют философами или богословами. Но, как выяснилось, философы и теологи лоббировали интересы своих туннелей реальности, поэтому моральное насилие стало повсеместным.
Мы не осознаем, что наше поведение определяется нормами морали. Мы не замечаем принуждения, которое оказывают нам семья, клан, церковь, школа, общество, государство и гражданское право. Мы не обращаем внимания на методы, с помощью которых каждый из этих институтов пытается лимитировать наше поведение с выгодой для себя. Зато мы обучены испытывать страх, чувство вины, мы знаем, что такое грех, зло и запреты. Кто угодно может манипулировать нашим чувством вины, нашим страхом и нашим «грехом», хотя ви-новность и невиновность, прощение и наказание представляют собой обычные элементы мифологии.
Мифология маскирует примитивную реальность плохо налаженных роботов, которые то и дело натыкаются друг на друга. Самые тяжелые и якобы неразрешимые социальные проблемы мы не сумели решить исключительно из-за собственного невежества, потому что не знаем и не хотим знать, как функционирует мозг и нервная система. Мы не верим в способности мозга эволюционировать и изменяться, потому что зациклились на вере в собственную беспомощность и механически повторяем давно выученные уроки.
Духовная технология широко применяется для уменьшения индивидуальной свободы и усиления власти идеологии и религии. Психолог - бихевиорист Б. Ф. Скиннер, выступая от имени авторитарного государства, ратовал за контроль «по ту сторону человеческой свободы и достоинства». В книге «За пределами свободы и достоинства» он пропагандировал необходимость модификации поведения общества за счет массового обусловливания. По его мне-нию, только так можно управлять и руководить обществом. Духовно-конвейерному обществу требуется полнейшая кооперация и послушное подчинение граждан, для чего требуется применение методик кнута и пряника, поощрения и наказания. Но уязвимость любой техно-логической системы, устанавливающей тоталитарный контроль над сознанием, состоит в том, что сначала должны быть удовлетворены предварительные условия. Эти условия требуют введения секретности и единомыслия. Утечка информации, свободомыслие (инакомыслие) и понимание применяемых принципов и техник позволяют избежать роботизации и программирования.
Когда-то давно нас убедили, что есть Он, и чтобы справиться с неопределенностью, нам остается уповать лишь на Него. Потом нас убедили, что Путь к Нему, каким бы именем Его ни называли, становится короче, если взаимодействовать с Ним через «посредника». «Посредник» строит официальные учреждения — Церкви, принимает пожертвования, отпускает нам грехи, поставляет теологически подкованных глашатаев Истины, борется за численность паствы, разрабатывает богословские доктрины, устраивает Соборы, читает нам проповеди, учит чтить священные писания, жить в любви и не грешить из страха смерти. «Посредник» обещает нам райскую жизнь после смерти. «Посредник» облекает себя духовной властью. Но вот незадача. Духовная власть развращает, разлагает, портит, калечит, расправляется и безжалостно уничтожает тех, кто навязывает свои правила другим. Власть над душами становится проклятием. Болезненную неспособность духовных вождей признать этот исторический факт можно объяснить только таинственным повреждением электропроводки, из-за ко-торой в их нервных системах нарушена схема приема, обработки и передачи информации.
«Посредник», взявший на себя все Его полномочия — самозванец, ибо с Ним можно общаться непосредственно. Именно Он создает все реальности и миры, факты и интерпретации, карты и модели, хаос и порядок. Именно Он, как сказал Альфред Джерри, - это крат-чайшее расстояние между нулем и бесконечностью. Он - это наш МОЗГ.

my.opera.com/ptaaha/

Повідомлення відредагував Безбожник: 17.03.2010 – 02:40

• 0

#939 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6640 повідомлень

Відправлено 17.03.2010 – 07:42

Перегляд дописуkalamar (17.03.2010 01:21) писав:

.... в середньовіччі існувала самоідентифікація за підданством та вірою, читати треба уважніше....
Про самоідентифікацію національностей, і чим національність відрізняється від народу.
Я так розумію, що народ - це соціальна єдність людей різних національностей, що проживають на спільній території зі спільними соціальними нормами. Так от: ляхи - це не шляхта! В середньовічній Україні ляхи проживали в перемішку з хохлами, так само виконували оброк, панщину і т.д, проте різниця була. і тоді люди цю різницю знали. Це не різниця в класах, не різниця в народах, а саме різниця в національностях.

Хоча, ти можеш сказати, що це різниця за вірою, бо ляхи - католики. Але з іншого боку кацапи - ніби за вірою не відрізнялися, хоч я вважаю, що це історична імперська брехня.
Про національність міфічних богів в дохристиянську епоху, то я в свій час читав міфи древньої Еллади.
Елліни - мореплавці, торговці, побували в різних краях, і звідти привозили міфи про місцеві божества тих народів. Елліни шанували чужі божества, інколи ототожнювали з уже знайомими по характеристикам, але з іншими іменами. Елліни визнавали божества інших народів, і в кожного народу був свій бог-покровитель. Так як і серед пантеону еллінських божеств у кожного полісу був свій покровитель. Елліни селилися на берегах морів, на чужих землях, але не асимілювалися з місцевим населенням, і хоч і поважали місцевих божеств, але їх покровителями були інші божества. Тобто елліни серед скіфів - це один народ але різні нації.
  • 0

#940 xianon

Чайник

• Користувачі
  • Pip
  • 9 повідомлень

Відправлено 17.03.2010 – 17:42

Перегляд дописуМуляж Добра (16.03.2010 08:55) писав:

Можна довго думати в у чому сенс роботи, грошей, національности. Але це об’єктивні реальність вони існують незалежно від нашої волі. Тому це просто потрібно прийняти.
Навпаки, я добре розумію сенс роботи, грошей тощо. Але у чому сенс національності?
З Вашої відповіді я роблю висновок, що Ви не знаєте відповіді на поставлене питання. Не Ви перший, не Ви останній. На Полтавському форумі мені на це питання теж ніхто не відповів.

Перегляд дописуManfred (16.03.2010 09:16) писав:

Просто він її не читав ;)
Хто "він"? Хмурий Князь Вітольд? Може й не читав. Але він цього не сказав.

Перегляд дописуХмурий Князь Вітольд (16.03.2010 09:59) писав:

мораль у кожного своя!
Виявляється, що на тему моралі теж не буде діалогу. Бо якщо одну й ту ж річ люди бачать в різних кольорах, то спільної мови вони не знайдуть.
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 3

0 користувачів, 3 гостей, 0 анонімних