Перейти до вмісту

Суперечка про християнство

Повідомлень в темі: 2517

#901 ivansstef

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 666 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Львів

Відправлено 31.01.2010 – 16:49

Перегляд дописуБезбожник (31.01.2010 16:32) писав:

Повернусь ще раз до цитати пана і скажу пану таке :
В контексті, біблу подає якраз церква. Якщо пан це заперечує, то най пан мені дасть адресу церкви, в котрій подають усю біблу підряд. Ну, наприклад, в які церкві розказують по те, як смажити і їсти коржі з людського гівна по Ієзекіілю ? Або про те, як святий Ілія викликав з лісу ведмедя, щоб той розірвав тридцятьох діток, за те, що вони дражнили святого - "Лисий". Най пан вкаже мені ту церкву, і першим побіжу туди галопом, яко моя Сіра кобила. В "любоє врємя дня і ночі".
То ж, до відома пана, я подав коментарі в стилі панової ж церкви. Тобто, "какО привєт, такО отвєт". Невже пан, котрий заявив про себе. що він христянин не пізнав стиль рідної церкви ?
Хоча, справедливості ради, додам, що подання усіх текстів повністю, зовсім не змінить загальної картини. Я, до відома пана, не веду безчесні ігри. До того ж, мої коменти і так, подані практично повністю. Я навмисне не вказав що і звідки. Адже пан, пару постів назад, вказав що він христянин. І вважаю за приниження християнину вказувати йому про те, що і де написано. Адже пан і сам, я впевнений, чудово знає писання.

Взагалі то Церква Христова - це Новий Завіт.. А ви вказуєте Старий.. і тому знову таки те що Ви написали в Церкві не вказують..

не переживайте.. :happy1: можете кидати фрази які захочете.. я писання настільки добре не знаю.. я не іудей який ЗОБОВ'ЯЗАНИЙ знати свою ТОРУ напамять...
але як бачите мені це не заважає бути християнином.. в розумінні Божому а не Церковному.. Ви просто знову сплутуєте Церкву та християнство.. воно ніби одне і те саме, але ж якщо Ви розумна людина ( а не просто зазубрила писання для вимахування) то Ви зрозумієте що це в сучасному світі дві різні речі..

а я не вважаю за приниження, бо бути християнином не значить знати напамять все писання.. повірте..
достатньо любити ближнього та старатись нести позитив...

Перегляд дописуПастух (31.01.2010 16:26) писав:

Щоб не ставало страшно в наш час, навчіться коректно працювати з певним видом інформації, набувайте досвіду
наодинці з зеркалом, відеокамерою, диктофоном, терплячими друзями
. А коли навчитесь спілкуватись без
рафінованого і однозначного хамства, милості просю...повертайтесь у тему, ми з нетерпінням будемо вас чекати.
Без сучасної молоді не обійтись у Вічних Проблемах.

от залиште повчання при собі.. ідеальний Ви наш :tryzub:

Ви мнє льстітє......

Перегляд дописуyushchenko (31.01.2010 16:05) писав:

Це теж гріх?

Пане, не називайте Біблію брєдом. Майте трохи поваги до християн.

ні це не гріх.. я просто висловив свою думку про ситуацію.. а що ??

а навіщо Ви перекручуєте слова.. Вам це приносить задоволення ?? Це Ваш стиль дискусії? тоді з такими проблемами не до мене...

Перегляд дописуБезбожник (31.01.2010 16:02) писав:

"Аргумент" по ХРИСТЯНСЬКОМУ прийнято. Пан хотів, щоб я йому пів-біблії друкував ? Скіко пан буде платити ? :happytwo:
Най пан краще сам, вчить біблу.

Де Ви бачите аргумент ?? Чи Ви звикли що Ви скопіпастите цитати а всі будуть аплодувати і казати аааах який Він розумний та начитаний ??

можливо варто всетаки сприймати те, що деколи реакція не обовязково така на яку Ви очікуєте..

і знову таки це була просто думка вголос, ане відповідь.. якщо Ви такого не розрізняєте, то не я Вам суддя..
он там Пастух щось писав про дзеркало диктофон чи що.. відправлю Вас до цього допису..

наразі все..
  • 0

#902 Odonacer

Старійшина

• На перевірці
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1228 повідомлень
  • Місто:В Родині

Відправлено 31.01.2010 – 16:50

Перегляд дописуivansstef (31.01.2010 15:52) писав:

прошу мені вказати на мій гріх :happy1:

Гріх порочного запліднення. :happytwo:
  • 0

#903 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • 2624 повідомлень
  • Місто:Геєна огненна, вул Петра і Павла 666.

Відправлено 31.01.2010 – 17:21

Перегляд дописуПастух (31.01.2010 16:26) писав:

Щоб не ставало страшно в наш час, навчіться коректно працювати з певним видом інформації, набувайте досвіду
наодинці з зеркалом,
Дзеркало, шановний пане Пастух, христянам не катіт. В христянській традиції дивитись на своє відображення вважається гріховним.

Цитата

відеокамерою, диктофоном,

Ага ! Ща ! Творіння від диявола - тим паче !

Цитата

терплячими друзями.

Терплячим був Іса. І всьо. Але при чому тут він ? Дискусія ж не по євангеліє від Христа. Такого євангеліє чомусь не показують. Зате показують євангеліє ПРО Христа. Тобто, дискусія навколо іншого "бога" - Павла. Я ще подам пізніше, як той Павло намагався змолотити із себе самОго Христа. З дванадцятьма "апостолами". Але почекаю. Може хто з християн це зробить раніше ?

Перегляд дописуivansstef (31.01.2010 16:49) писав:

Взагалі то Церква Христова - це Новий Завіт.. А ви вказуєте Старий.. і тому знову таки те що Ви написали в Церкві не вказують..

Нє...пацани, я пас. Буцатись лобом з "христянином" котрий отаке відчебучив....нє. Це поза межами простору і часу. Млін ! На сектанта попав. Але було весело.

Повідомлення відредагував Безбожник: 31.01.2010 – 17:23

• 0

#904 ivansstef

Генеральний писар

• Користувачі
  • 666 повідомлень

Відправлено 31.01.2010 – 17:44

Перегляд дописуБезбожник (31.01.2010 17:21) писав:

Нє...пацани, я пас. Буцатись лобом з "христянином" котрий отаке відчебучив....нє. Це поза межами простору і часу. Млін ! На сектанта попав. Але було весело.

Амінь..

З,І а ми з Вами буцались ??

Перегляд дописуOdonacer (31.01.2010 16:50) писав:

Гріх порочного запліднення. :happytwo:
Всі ми грішні сину мій :happy1: :tryzub:

Дзеркало, шановний пане Пастух, христянам не катіт. В христянській традиції дивитись на своє відображення вважається гріховним.

Терплячим був Іса. І всьо. Але при чому тут він ? Дискусія ж не по євангеліє від Христа. Такого євангеліє чомусь не показують. Зате показують євангеліє ПРО Христа. Тобто, дискусія навколо іншого "бога" - Павла. Я ще подам пізніше, як той Павло намагався змолотити із себе самОго Христа. З дванадцятьма "апостолами". Але почекаю. Може хто з християн це зробить раніше ?

1. брехня...

2. я всетаки правильно написав, що для Вас будь яка думка яка не врізається в рамки Вашого сприйняття або сектаснтво або єретизм.. і якз таким живеться ? )
  • 0

#905 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6652 повідомлень
  • Місто:пекельне болото

Відправлено 31.01.2010 – 18:10

Перегляд дописуivansstef (31.01.2010 15:58) писав:

мда... без образ, але я не знав що тут так все запущено.. мені просто страшно стає, що існують люди - буквалісти...
а корім того, наведені вами цитати це є вирвані з контексту слова які самі по собі змінюють суть...
брєд одним словом якийсь...
я звик ставитися до цього не так прямо...
ну та то таке...
переконувати Вас у хибності сприйняття не буду...
Ось про що я й кажу - такі вони сучасні християни - лукаві. На всю горлянку волають що саме вони і є християни, що Біблія - священна книга, але в біблії написана біліберда, яку треба розуміти абсолютно не так, і взагалі не треба читати біблію - вона ж священна. Ось такі вони християни - до християнства ставляться не прямо, а якось так косо-криво, і саме це вважають правильним.

Ось про це я й кажу, що християни відрікаються від християнства. Так нехай же не називають себе християнами ці єретики!

Перегляд дописуivansstef (31.01.2010 16:49) писав:

...але як бачите мені це не заважає бути християнином.. в розумінні Божому а не Церковному...
я не іудей який ЗОБОВ'ЯЗАНИЙ знати свою ТОРУ напамять...
саме так, незнання закону не позбавляє відповідальності. незнання суті християнства не заважає бути християнином....
то є правильно, рабу божому не обов'язково розуміти, що він раб, головне коритись.

Я ще подам пізніше, як той Павло намагався змолотити із себе самОго Христа. З дванадцятьма "апостолами".
власне то і є правильно. такий і був завіт христа. щоб з його 12 учнів, що прийняли його жертву плоті і крові, також підготував 12 учнів, які б прийняли жертву плоті і крові цього апостола, щоб через них Ісус перейшов до наступних. І так 1000 поколінь, і саме тому, в писанні сказано саме 144000 місць в раю, які б прийняли у себе христа. Так Ісус хотів непорочно розмножитися, І так би мало бути, якби апостоли не злякалися, і принесли себе в жертву. Але апостоли були жидами...
  • 0

#906 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 31.01.2010 – 18:43

Перегляд дописуХмурий Князь Вітольд (31.01.2010 18:10) писав:

власне то і є правильно. такий і був завіт христа. щоб з його 12 учнів, що прийняли його жертву плоті і крові, також підготував 12 учнів, які б прийняли жертву плоті і крові цього апостола, щоб через них Ісус перейшов до наступних. І так 1000 поколінь, і саме тому, в писанні сказано саме 144000 місць в раю, які б прийняли у себе христа. Так Ісус хотів непорочно розмножитися, І так би мало бути, якби апостоли не злякалися, і принесли себе в жертву. Але апостоли були жидами...

Ну, оскільки Вітольд краще за християн знає суть цієї ідеї, то мені залишається тіко додати цитату з євангеліє :

"спитав їх : "чи прийняли ви Духа Святого, як увірували ?" А ті відповіли йому : "Ми навіть і не чули про духа святого!"
А він спитав : "у що ж ви хрестилися ?" Вони відповіли : "у Іоанове хрещення"
А Павло сказав : "Іоан хрестив хрещенням покаяння, кажучи людям, щоб вірили в Грядущого після нього, тобто Ісуса".
Почувши це, вони охрестились в ім*я господа Ісуса.
Коли ж павло поклав руки на них, Дух Святий зійшов на них, і вони заговорили мовами і пророкували.
А було їх усіх, біля дванадцяти чоловік." (Діян. 19: 2-7)

Маленький коментар : Історія повторюється. Тіко замість імен, "вони", "ті", "їх", "деякі". Ось так написано. Якийсь безликий натовп з 12-ти майбутніх людоїдів. Явно під "кайфом". Таїнство.

Повідомлення відредагував Безбожник: 31.01.2010 – 18:47

• 0

#907 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 31.01.2010 – 19:17

Цитата

name='ivansstef' post='570638' date='31.01.2010 17:44']
Амінь..
З,І а ми з Вами буцались ??

Ая я яй, пане. Вести мову про біблію і забувати про такий термін як "алегорія" так часто застосованим церквою при інтерпретації положень тіє біблії...ая я яй.

Цитата

2. я всетаки правильно написав, що для Вас будь яка думка яка не врізається в рамки Вашого сприйняття або сектаснтво або єретизм.. і якз таким живеться ? )

Ну, якщо Ви вже так хочете, то погоджуюсь, що "правильно написав". З однією поправочкою. То Ви "правильно написав" для себе і про себе.

Повідомлення відредагував Безбожник: 31.01.2010 – 19:18

• 0

#908 Odonacer

Старійшина

• На перевірці
  • 1228 повідомлень
  • Місто:В Родині

Відправлено 31.01.2010 – 19:29

Перегляд дописуivansstef (31.01.2010 17:44) писав:

Всі ми грішні сину мій :happytwo: :happy1:

Да? То Ви дядьку щось таке кажете як про трактор дедете, бо я читав, що Христос Йосипович казав, що грішні тільки сини дома Ізраїлєва.
Тож не всі виходить?

Повідомлення відредагував Odonacer: 31.01.2010 – 19:31

• 0

#909 yushchenko

yushchenko

• Користувачі
  • 3760 повідомлень
  • Місто:Backside of the Moon

Відправлено 31.01.2010 – 20:06

Перегляд дописуivansstef (31.01.2010 17:49) писав:

ні це не гріх.. я просто висловив свою думку про ситуацію.. а що ??

а навіщо Ви перекручуєте слова.. Вам це приносить задоволення ?? Це Ваш стиль дискусії? тоді з такими проблемами не до мене...
А Ваш який? Спочатку розповідаєте про прагнення до ідеалу, потім вже самі визнаєте, що це неможливо, на своєму ж прикладі з сексом. Ви прагнете до неіснуючого ідеалу, за Вашими ж словами християнство власне в цьому і полягає. Дивіться вище. Я всього-навсього намагаюсь спертись на Вашу ж логіку, а за нею виходить: християнство - намагання стати тим, чим неможливо.

Чи піду я по воду до криниці, знаючи точно, що там її нема?
  • 0

#910 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 31.01.2010 – 20:31

Перегляд дописуyushchenko (31.01.2010 20:06) писав:

Підете, пане, підете. В християнстві, звичайно ж. Он Муса, 40 років вів євреїв до землі обітованної. Із них, 38 років було витрачено на дорогу від гори Хорів, до Вірсавії.
А пізніше, (в 3-й царств 19:5-8) "святий" Ілія, тим же сами "траспортом" - пішака, але в протилежному напрямку, від тієї ж Вірсавії до тієї ж гори Хорів, прочухрав ту дорогу всього за 40 суток. Якщо ж пан запитає у отця церкви як таке може бути, то отримає несподівану відповідь, що дійсно, від точки А до точки Б - тридцять вісім років, а від точки Б до точки А - 40 суток, бо бог не помиляється. Таким чином, якщо пан зібрався до порожньої криниці, то най пан краще чухрає до генделика, де продають пиво. Інакше пан може не повернутись від криниці, по причині скоропостіжної смерті пана від спраги. А от якщо до тої криниці піде христянин, то він повернеться живим. Щоправда з порожніми відрами. Але то тіко на погляд пана, ті відра порожні. А на погляд христянина, вони заповнені водою, бо бог не помиляється.

Повідомлення відредагував Безбожник: 31.01.2010 – 20:36

• 0

#911 yushchenko

yushchenko

• Користувачі
  • 3760 повідомлень

Відправлено 31.01.2010 – 20:49

Перегляд дописуБезбожник (31.01.2010 21:31) писав:

Підете, пане, підете. В християнстві, звичайно ж. Он Муса, 40 років вів євреїв до землі обітованної. Із них, 38 років було витрачено на дорогу від гори Хорів, до Вірсавії.
А пізніше, (в 3-й царств 19:5-8) "святий" Ілія, тим же сами "траспортом" - пішака, але в протилежному напрямку, від тієї ж Вірсавії до тієї ж гори Хорів, прочухрав ту дорогу всього за 40 суток. Якщо ж пан запитає у отця церкви як таке може бути, то отримає несподівану відповідь, що дійсно, від точки А до точки Б - тридцять вісім років, а від точки Б до точки А - 40 суток, бо бог не помиляється.
Ну, не кожному ж поясниш теорію відносності та викривлення часово-просторового контініуму. Простіше відіслати до Бога, бо він так казав, не все підвласно людському розумінню, як і випадку Святої Трійці.
  • 0

#912 пастух

Старійшина

• Користувачі
  • 1975 повідомлень

Відправлено 31.01.2010 – 21:06

Перегляд дописуyushchenko (31.01.2010 20:49) писав:

Ну, не кожному ж поясниш теорію відносності Простіше відіслати до не все підвласно людському розумінню, як і випадку Святої Трійці.

А навіщо кожному теорію відносності пояснювати.
На те чи інше розуміння є свій час.
Про трійцю елементарно.
Я триєдиний, Бебожник також. Ми є одночасно дідусями своїм онукам, в той же час батьками дітям своїм, і самі є дітьми
батькам нашим.
  • 0

#913 ivansstef

Генеральний писар

• Користувачі
  • 666 повідомлень

Відправлено 01.02.2010 – 01:30

Перегляд дописуyushchenko (31.01.2010 20:06) писав:

А Ваш який? Спочатку розповідаєте про прагнення до ідеалу, потім вже самі визнаєте, що це неможливо, на своєму ж прикладі з сексом. Ви прагнете до неіснуючого ідеалу, за Вашими ж словами християнство власне в цьому і полягає. Дивіться вище. Я всього-навсього намагаюсь спертись на Вашу ж логіку, а за нею виходить: християнство - намагання стати тим, чим неможливо.

Ви спирайтесь на свою логіку, оскільки Ви надаєте приклади..
Я до Бога з логікою не лізу, оскільки тоді можна велику частину загубити..
прагнення до ідеалу стосується 10 заповідей ( про що спочатку десь там і йшлось)... а не про ту дурні речі ( ІМХО) які Ви дали за приклад..

Можна піти і викопати ще глибше, і тоді вода зявиться

Перегляд дописуOdonacer (31.01.2010 19:29) писав:

Да? То Ви дядьку щось таке кажете як про трактор дедете, бо я читав, що Христос Йосипович казав, що грішні тільки сини дома Ізраїлєва.
Тож не всі виходить?
якщо Ви так читали, і там ЧІТКО без двоякості КОНТЕКСТУ сказано саме так..то значить так..
я не читав.. :)

Перегляд дописуБезбожник (31.01.2010 19:17) писав:

Ая я яй, пане. Вести мову про біблію і забувати про такий термін як "алегорія" так часто застосованим церквою при інтерпретації положень тіє біблії...ая я яй.

Ну, якщо Ви вже так хочете, то погоджуюсь, що "правильно написав". З однією поправочкою. То Ви "правильно написав" для себе і про себе.

А ми ведемо дискусію саме про БІБЛІЮ?? х-іхі не помітив..
мені здалося що Ви просто будь-яку дискусію хочете звести до Бібліїї.. ібо завчили як талмуд, і більш ніц не знаєте :) хоча точніше буде знаєте, але Біблію найкраще тому Вам в площині Біблії найкомфортніше...
Але Біблія це не інструкція до виконання.. це посібник..

Ну переконувати один одного не будемо, бо тоді ми два барана виходить... давайте кожен про кожного буде писати зі свого боку, а не перекручуючи ( Як Ви це робите) слова опонента

Ось про що я й кажу - такі вони сучасні християни - лукаві. На всю горлянку волають що саме вони і є християни, що Біблія - священна книга, але в біблії написана біліберда, яку треба розуміти абсолютно не так, і взагалі не треба читати біблію - вона ж священна. Ось такі вони християни - до християнства ставляться не прямо, а якось так косо-криво, і саме це вважають правильним.

Я особисто волав ??? якщо хочете вести дискусію зі мною, то прошу мене не ототожнювати ( як це люблять робити всі) з усіма християнами, а уточнити мій науковий апарат стосовно християнства.. тоді поговоримо.. наразі - Ваші слова пропускаю скрізь вуха не затримуючи..

Якщо не хочете - напишіть.. НЕ БАЖАЮ...
Дякую за увагу..
  • 0

#914 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 03.02.2010 – 15:13

Цитата

name='ivansstef' post='570778'[/b date='1.02.2010 01:30']]
Ви спирайтесь на свою логіку, оскільки Ви надаєте приклади..
Я до Бога з логікою не лізу, оскільки тоді можна велику частину загубити..
прагнення до ідеалу стосується 10 заповідей

Здається у пана з тією логікою щось... не того. Аби шось бовкнуть. Ось уже і 10 заповідей панові знадобились. А нафіга ? Пан писав, що він християнин. Нагадаю панові його ж цитату:
Взагалі то Церква Христова - це Новий Завіт.. А ви вказуєте Старий.. і тому знову таки те що Ви написали в Церкві не вказують.. Пан передумав ? Чи знову почне зараз щось вигадувати, в стилі христянина ?

Цитата

мені здалося що Ви просто будь-яку дискусію хочете звести до Бібліїї.. ібо завчили як талмуд, і більш ніц не знаєте :) хоча точніше буде знаєте, але Біблію найкраще тому Вам в площині Біблії найкомфортніше...

Зверну увагу пана на те, що він прокоментував, як моє бажання звести все до бібли. Я написав ось так:
так часто застосованим церквою при інтерпретації положень тіє біблії...ая я яй.
Панові зрозуміло ? Чи ще треба розжовувать ?

Цитата

Ну переконувати один одного не будемо, бо тоді ми два барана виходить... давайте кожен про кожного буде писати зі свого боку, а не перекручуючи ( Як Ви це робите) слова опонента

А чого мені Вас переконувать ? Ви ніфіга, шановний, не знаєте ані про біблу, ані про церкву. Он Ви кажете, брехня, щодо тОго ж дзеркала. А того пан і не знає, що дивитись в дзеркало з погляду церкви важається гріхом. Я, до речі написав : гріховне, а не гріх. Ну, тобто, не такий уже той гріх і великий. Але ж воно в церкві є. Чи відомо про це панові ? Ніфіга. Він тіко каже, про себе що мов я, християнин. А відразу помітно, що пан ні разу не був на сповіді. Бо пан знав би, що ж відноситься до гріхів ? До речі, чи не скаже мені пан, якого диявола у традиції христян завішувати дзеркала, коли в хаті покійник ? Для прикладу, вкажу панові, що навіть безглузде бродіння по вулиці або на базарі вважається церквою гріхом. Або, якщо пан купається в річці, де беруть воду для пиття і ненароком в ній попісяв, то це теж, церквою вваажається за гріх. Або якщо у пана немає любові до ворогів, це теж гріх. Пан і цього не знає ? Най пан піде до найближчої церкви (за секти не ручаюсь у них свої "святі") і запитає у священника. А ще, наведу пану цитату одного з визнаних церквою "рівноапостольних святих" котрий висловився з приводу споглядання на своє зображення:
"споглядати гріх - теж є гріх". Най пан, раз він каже що христянин, вивчає "Духовні посіви" та іншу церковну літературу, перш ніж когось звинувачувати у брехні показавши тим повну відсутність знань щодо церковних канонів.

Цитата

Ваші слова пропускаю скрізь вуха не затримуючи..

Ця цитата пана не мені написана, однак є актуальною. В тому то і біда пана, що він береться коментувати на свій лад і безаргументовано, пропускаючи багато чОго мимо вух. У пана на це одна відповідь: "брехня".

Цитата

Ну...це шось на зразок : " Тре брать коня за роги." Адже більшої дурниці для христянина і придумати важко.
"А хто має сумнів, коли їсть, буде осуджений, тому що не робить згідно віри, а що не від віри, те гріх[/u]"
І ще, персонально для пана :
"Хоч ми живемо в тілі, але не за тілом воюємо ми. І зброя нашої боротьби не плотська, але сильна богом на зруйнування твердинь: нею руйнуємо задуми і всяке звеличування, що постає проти пізнання бога ; і полонимо всяку думку на послух Христу, і готові покарати всякий непослух, коли здійсниться ваш послух" (тобто, коли ти вже христянин, як сказав про себе пан)
"Так щоб здавалось, ніби я хочу лякати вас листами. Нехай такий знає, що які ми на словах у листах, такі ми і на ділі особисто".

От і все "керівництво до дії" у вигляді звичайнісінької інструкції.

А ось тут, панові, ще додам про його сміхотворну думку щодо відкидання Старого Заповіту:
"Отже знайте, що ті хто вірує, сини Авраама. І Писання передбачивши, що бог оправдує язичників через віру, наперед благовістило Авраамові : " в тобі бласословляться всі народи"." (Гал. 3: 7-9) З чим пана і вітаю.

"[i]Отже, віруючі благословляються з вірним Аврамом
(Гал.3-29). Вітаю пана ще раз. :)

Ось про це я й кажу, що християни відрікаються від християнства. Так нехай же не називають себе християнами ці єретики!
саме так, незнання закону не позбавляє відповідальності. незнання суті християнства не заважає бути християнином....
то є правильно, рабу божому не обов'язково розуміти, що він раб, головне коритись.

Ось цим, що написав Хмурий Князь Вітольд, можна було б підвести підсумок того, що я написав для шановного пана вище.

Повідомлення відредагував Безбожник: 03.02.2010 – 15:29

• 0

#915 yushchenko

yushchenko

• Користувачі
  • 3760 повідомлень

Відправлено 03.02.2010 – 15:22

Перегляд дописуivansstef (1.02.2010 02:30) писав:

Тю, дійсно. Яке відношення Біблія має до християнства? Понавидумують тоже, неуки.
  • 0

#916 ivansstef

Генеральний писар

• Користувачі
  • 666 повідомлень

Відправлено 03.02.2010 – 15:32

Перегляд дописуyushchenko (3.02.2010 15:22) писав:

Тю, дійсно. Яке відношення Біблія має до християнства? Понавидумують тоже, неуки.

і не кажіть.....
  • 0

#917 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6652 повідомлень
  • Місто:пекельне болото

Відправлено 16.02.2010 – 20:04

Перегляд дописуManfred (4.02.2010 11:53) писав:

Суть церкви та релігії у тортурах та вогнищах?
Суть церкви в залякуваннях тортурами та вогнищами, що будуть для нескорених в пеклі.
А ще суть церкви - в її основному обряді - споживання в їжу тіла кошерної людської жертви, пиття його крові в ритуальній обстановці для посвячених, або просто вживання кислотної наркоти, алкоголю, і вдихати опіати для рядових послушників.

А ще суть церкви - в зомбуванні послушників, набір гарматного мяса для якогось вождя.
Суть церкви - політика!
Прикріплений файл  ______________________.jpg   66.63К   5 Кількість завантажень:
  • 0

#918 ШАХІСТ

ГЕНЕРАЛІСІМУС

• Користувачі
  • 974 повідомлень
  • Місто:ДОНБАСЬКИЙ КРАЙ

Відправлено 17.02.2010 – 01:58

Що політику придумала людина, що релігію-людина, і нічого тут доводити нічого, бо ми, люди, вперті створіння, якщо не хочемо не можемо...
  • 0

#919 Родослава09

Генеральний писар

• Користувачі
  • 717 повідомлень
  • Місто:Велесниця

Відправлено 02.03.2010 – 21:54

Цитата

В монастирі урсулинок зберігається пляшечка з
молоком діви Марії, яким вона годувала Ісусика
Я.гашек. пригоди ... Швейка.
Цікаво, чи є ще в християн-католиків те молоко, яке аж до часів Гашека зберігалося в монастирі урсулинок? ))))))))))))))))))

Повідомлення відредагував Родослава09: 02.03.2010 – 22:04

• 0

#920 Булка Ісус

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 101 повідомлень

Відправлено 03.03.2010 – 01:23

Перегляд дописуХмурий Князь Вітольд (16.02.2010 20:04) писав:

А ще суть церкви - в її основному обряді - споживання в їжу тіла кошерної людської жертви, пиття його крові в ритуальній обстановці для посвячених, або просто вживання кислотної наркоти, алкоголю, і вдихати опіати для рядових послушників.
Чоловік правду каже!

У святих м’ясо ніжне.

Повідомлення відредагував Булка Ісус: 03.03.2010 – 01:23

• 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних