Перейти до вмісту

Суперечка про християнство

Повідомлень в темі: 2509

#881 Родослава09

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 717 повідомлень
  • Місто:Велесниця

Відправлено 31.01.2010 – 14:14

Перегляд дописуХмурий Князь Вітольд (31.01.2010 14:02) писав:

Безбожник, про помилки в біблії є окрема тема. от там цей приклад буде дуже доречний.
Стривай, друже! Хіба Біблія перестала бути Конституцією християн? І якщо в конституції помилки, то хіба може релігія християнство бути правильною, "святою", "бездоганною"????
  • 0

#882 yushchenko

yushchenko

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3760 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Backside of the Moon

Відправлено 31.01.2010 – 14:16

Перегляд дописуivansstef (31.01.2010 15:12) писав:

Християнин не іделаьна людина.. Це людина яка прагне бути ідеальною..
Тобто безстатевою, роботом чи рабом для роботодавців, прагнути тільки невеликий шмат хліба, бо ж інше спокуса.

Перегляд дописуРодослава09 (31.01.2010 15:14) писав:

Стривай, друже! Хіба Біблія перестала бути Конституцією християн? І якщо в конституції помилки, то хіба може релігія християнство бути правильною, "святою", "бездоганною"????
Там святі помилки, розраховані на випробування віри від зазіхань всяких язичників. Шонеясно?
  • 0

#883 ivansstef

Генеральний писар

• Користувачі
  • 666 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 31.01.2010 – 14:27

Перегляд дописуБезбожник (29.01.2010 14:55) писав:

Ну чого ж ? "Ми" послідовні. Я подав світлини катувань ЦЕРКВИ, Манфреде. Вони стоять в музеях. Це є - документ. А тепер ти, Манфреде, подай мені світлини дохристиянських катувань у язичників.
Хоч Ви і подали картинки, але ж можна теж встати в позу і сказати А ДЕ ФАКТИ??? картинки то не факти.. давайте архівні документи з печатками...

Всі прекрасно знають що у кожного Вірування Світогляду релігіїї є невтішні моменти в історіїї. чи то з моральної точки зору чи з суспільної..
Та й то ми оцінюємо це все лише з точки зору сучасника, зі своїм баченням ЯК воно мало бути..
Хочете фактів? то сходіть в найближчий універ до хорошого історика, чи сходіть в архів... і запитайтесь щось на тему житія людей на території як тепер називається Україна в дохристиянський період.
або в неті пошукайте...

ну десь так...

Перегляд дописуyushchenko (31.01.2010 14:16) писав:

Тобто безстатевою, роботом чи рабом для роботодавців, прагнути тільки невеликий шмат хліба, бо ж інше спокуса.

нє.. не так... статевою.. не роботом не рабом.. ти не туди поліз....

але ось наприклад я як християнин мав би бути більш стриманий в в словах до опонентів..
а я не є стримайний, деколи маожу і послати... бо :happytwo: слабкий в даному питанні... :happy1: але че не означає, що я вже не християнин :tryzub:

в такому сенсі.. а взагалі то не робіть щось таке варенячно-джемове з християнина... нормальні люди..
  • 0

#884 пастух

Старійшина

• Користувачі
  • 1975 повідомлень

Відправлено 31.01.2010 – 14:29

Перегляд дописуХмурий Князь Вітольд (31.01.2010 14:02) писав:

Додаю ще:
Християни стверджують, що Ісус всередині кожного з них. Але не вірять в Ісуса в собі, а вірять в Ісуса на Іконі чи незрозуміло де. Християни моляться "ізбави нас от лукавого", але регулярно п'ють кров Ісуса, їдять плоть Ісуса, але не вірять в це - лукавлять на самому основному священнодійстві християнства.
Сатаністи не стверджують що бог всередині них, вони стверджують що вони самі - боги.

В час СССР в хаті моїх батьків відбувались підпільні служби. Мене дивувало, як це хата в якій живуть рядові грішники,
може раптом перетворитися в храм...
Поруч з моєю школою у Львові будували музей народної архітектури. На моїх очах, ніби подорожуючи в машині часу
виростали деревяні будови, які звозились сюди. Це настільки на мене вплинуло, що я став архітектором.
Звичайно, найбільше мене цікавили Храми. В них відбувалось щось незбагненне і містичне.
Мій товариш по групі у Львівській політехніці створив міжнародну школу церковної архітектури, а я знаючи, особливо
відвідавши Горянську Ротонду під Ужгородом на Закарпатті, зібравши інформацію від очевидців які були в Білому
домі в США на зустрічі з президентом, про овальний кабінет, запроектував і збудував будинок, з якого зараз роблю
ці дописи. В основі будинку три циліндричні вежі. Висота будинку 18метрів. Живу в ньому понад 20 років.
Всі таємниці круглих приміщень випробував на собі.
  • 0

#885 yushchenko

yushchenko

• Користувачі
  • 3760 повідомлень

Відправлено 31.01.2010 – 14:29

Перегляд дописуivansstef (31.01.2010 15:27) писав:

нє.. не так... статевою.. не роботом не рабом.. ти не туди поліз....
Поліз до ідеалу.
  • 0

#886 пастух

Старійшина

• Користувачі
  • 1975 повідомлень

Відправлено 31.01.2010 – 14:34

Перегляд дописуyushchenko (31.01.2010 14:29) писав:

Поліз до ідеалу.

ЦЕ ДЛЯ РОЗДУМІВ.

Перегляд дописуПастух (31.01.2010 14:29) писав:

В час СССР в хаті моїх батьків відбувались підпільні служби. Мене дивувало, як це хата в якій живуть рядові грішники,
може раптом перетворитися в храм...
Поруч з моєю школою у Львові будували музей народної архітектури. На моїх очах, ніби подорожуючи в машині часу
виростали деревяні будови, які звозились сюди. Це настільки на мене вплинуло, що я став архітектором.
Звичайно, найбільше мене цікавили Храми. В них відбувалось щось незбагненне і містичне.
Мій товариш по групі у Львівській політехніці створив міжнародну школу церковної архітектури, а я знаючи, особливо
відвідавши Горянську Ротонду під Ужгородом на Закарпатті, зібравши інформацію від очевидців які були в Білому
домі в США на зустрічі з президентом, про овальний кабінет, запроектував і збудував будинок, з якого зараз роблю
ці дописи. В основі будинку три циліндричні вежі. Висота будинку 18метрів. Живу в ньому понад 20 років.
Всі таємниці круглих приміщень випробував на собі.
ЦЕ ДЛЯ РОЗДУМІВ.
  • 0

#887 ivansstef

Генеральний писар

• Користувачі
  • 666 повідомлень

Відправлено 31.01.2010 – 14:41

Перегляд дописуyushchenko (31.01.2010 14:29) писав:

Поліз до ідеалу.
до чийого ?
  • 0

#888 yushchenko

yushchenko

• Користувачі
  • 3760 повідомлень

Відправлено 31.01.2010 – 14:43

Перегляд дописуivansstef (31.01.2010 15:41) писав:

до чийого ?
До біблейського. Ви ж самі казали, що до цього треба прагнути. А якщо вже йти чітко за доктриною, то від всіх людських почуттів треба відмовлятись, від природніх інстинктів. Заради призрачного раю, що буде колись.
  • 0

#889 ivansstef

Генеральний писар

• Користувачі
  • 666 повідомлень

Відправлено 31.01.2010 – 14:49

Перегляд дописуyushchenko (31.01.2010 14:43) писав:

До біблейського. Ви ж самі казали, що до цього треба прагнути. А якщо вже йти чітко за доктриною, то від всіх людських почуттів треба відмовлятись, від природніх інстинктів. Заради призрачного раю, що буде колись.
з якого такого статевого потрібно відмовлятись ??? Ви щось вельми наплутали... якою доктриною? в студію пліз.. аплодисменти забезпечу..

і ще цікаво яким чином ви від інстинктів збираєтесь навчитись відмовлятись.. особливо від інстинкту дихаання.. і хотілося б бачити де мене це змушують робити :happytwo:

ось так багато зразу...
  • 0

#890 yushchenko

yushchenko

• Користувачі
  • 3760 повідомлень

Відправлено 31.01.2010 – 15:00

Перегляд дописуivansstef (31.01.2010 15:49) писав:

з якого такого статевого потрібно відмовлятись ???
Від сексу, наприклад.
  • 0

#891 ivansstef

Генеральний писар

• Користувачі
  • 666 повідомлень

Відправлено 31.01.2010 – 15:08

Перегляд дописуyushchenko (31.01.2010 15:00) писав:

Від сексу, наприклад.
Хо-хо.... :happytwo: :happy1: шановний.. ну це вже занадто навіть для Вас :tryzub: :D:
блін.. розсмішили :) :)
ну ну.... якщо так далі піде то я почну дивуватись звідки в мене діти взялись і чяи часом не від сусіда :) :)
  • 0

#892 Odonacer

Старійшина

• На перевірці
  • 1228 повідомлень
  • Місто:В Родині

Відправлено 31.01.2010 – 15:30

Перегляд дописуivansstef (31.01.2010 15:08) писав:

Хо-хо.... :happy1: :tryzub: шановний.. ну це вже занадто навіть для Вас :D :):
ну ну.... якщо так далі піде то я почну дивуватись звідки в мене діти взялись і чяи часом не від сусіда :) :)

То Ви согрішили. Не треба було цього робити... :happytwo:
  • 0

#893 yushchenko

yushchenko

• Користувачі
  • 3760 повідомлень

Відправлено 31.01.2010 – 15:34

Перегляд дописуivansstef (31.01.2010 16:08) писав:

Хо-хо.... :happytwo: :happy1: шановний.. ну це вже занадто навіть для Вас :tryzub: :D:
Якщо Ви прагнете до ідеалу, то краще було б від сусіда. Принаймі гріху на Вас не було б.
  • 0

#894 ivansstef

Генеральний писар

• Користувачі
  • 666 повідомлень

Відправлено 31.01.2010 – 15:52

Перегляд дописуOdonacer (31.01.2010 15:30) писав:

То Ви согрішили. Не треба було цього робити... :happytwo:
прошу мені вказати на мій гріх :happy1:

Перегляд дописуyushchenko (31.01.2010 15:34) писав:

Якщо Ви прагнете до ідеалу, то краще було б від сусіда. Принаймі гріху на Вас не було б.

і Вам то саме питання.. про заборону сексу в християнстві подетальніше :tryzub: :D
  • 0

#895 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • 2624 повідомлень
  • Місто:Геєна огненна, вул Петра і Павла 666.

Відправлено 31.01.2010 – 15:53

Цитата

name='ivansstef' post='570582' date='31.01.2010 14:49']
з якого такого статевого потрібно відмовлятись ??? Ви щось вельми наплутали... якою доктриною? в студію пліз.. аплодисменти забезпечу..
Ой..та які проблєми ? Будь ласка :

1) "Не шукай жінки.."

2)"Я кажу вам, брати, що час короткий, то ж нехай ті, що мають жінок, будуть як ті, що не мають"

3) "А я хочу, щоб ви були без турбот. Нежонатий клопочеться про речі Господні, як догодити Господеві, а жонатий турбується про речі життєві, як догодити жінці".

4) "Тому той, який видає свою дочку заміж, робить добре, а хто не видає - робить краще. Але вона блаженніша, коли такою залишається за моєю порадою..."

Цитата

і ще цікаво яким чином ви від інстинктів збираєтесь навчитись відмовлятись.. особливо від інстинкту дихаання.. і хотілося б бачити де мене це змушують робити :happytwo:

"Тож умертвіть ваші земні члени: блуд, нечистоту, пристрасть, лиху пожадливість, зажерливість..."

"Але Він сказав мені : "Досить для тебе благодаті Моєї, тому що сила Моя звершується в немочі. Отже я буду краще хвалитися немочами моїми....Тому любо мені в немочах, у знущаннях, у переслідуваннях, в утисках за Христа, бо коли я немічний, тоді я сильний".

"Думайте про те, що вгорі, а не про те, що на землі. Бо ви померли, а життя ваше заховане з Христом у Бозі."

" Та бачу в членах моїх інший закон, який воює проти закону розуму мого і підневолює мене законом гріховним, який перебуває в членах моїх"

Цитата

ось так багато зразу...

Та нє. Зовсім небагато.

Цитата

аплодисменти забезпечу

Залиште собі.

Повідомлення відредагував Безбожник: 31.01.2010 – 15:58

• 0

#896 ivansstef

Генеральний писар

• Користувачі
  • 666 повідомлень

Відправлено 31.01.2010 – 15:58

Перегляд дописуБезбожник (31.01.2010 15:53) писав:

Ой..та які проблєми ? Будь ласка :

Та нє. Зовсім небагато.
мда... без образ, але я не знав що тут так все запущено.. мені просто страшно стає, що існують люди - буквалісти...
а корім того, наведені вами цитати це є вирвані з контексту слова які самі по собі змінюють суть...
брєд одним словом якийсь...
я звик ставитися до цього не так прямо...
ну та то таке...
переконувати Вас у хибності сприйняття не буду...
  • 0

#897 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 31.01.2010 – 16:02

Перегляд дописуivansstef (31.01.2010 15:58) писав:

мда... без образ, але я не знав що тут так все запущено.. мені просто страшно стає, що існують люди - буквалісти...
а корім того, наведені вами цитати це є вирвані з контексту слова які самі по собі змінюють суть...
ну та то таке...

"Аргумент" по ХРИСТЯНСЬКОМУ прийнято. Пан хотів, щоб я йому пів-біблії друкував ? Скіко пан буде платити ? :happytwo:
Най пан краще сам, вчить біблу.
  • 0

#898 yushchenko

yushchenko

• Користувачі
  • 3760 повідомлень

Відправлено 31.01.2010 – 16:05

Перегляд дописуivansstef (31.01.2010 16:58) писав:

Це теж гріх?

Перегляд дописуivansstef (31.01.2010 16:58) писав:

Пане, не називайте Біблію брєдом. Майте трохи поваги до християн.
  • 0

#899 пастух

Старійшина

• Користувачі
  • 1975 повідомлень

Відправлено 31.01.2010 – 16:26

мда... без образ, але я не знав що тут так все запущено.. мені просто страшно стає,

Щоб не ставало страшно в наш час, навчіться коректно працювати з певним видом інформації, набувайте досвіду
наодинці з зеркалом, відеокамерою, диктофоном, терплячими друзями. А коли навчитесь спілкуватись без
рафінованого і однозначного хамства, милості просю...повертайтесь у тему, ми з нетерпінням будемо вас чекати.
Без сучасної молоді не обійтись у Вічних Проблемах.
  • 0

#900 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 31.01.2010 – 16:32

ну та то таке...

Повернусь ще раз до цитати пана і скажу пану таке :
В контексті, біблу подає якраз церква. Якщо пан це заперечує, то най пан мені дасть адресу церкви, в котрій подають усю біблу підряд. Ну, наприклад, в які церкві розказують по те, як смажити і їсти коржі з людського гівна по Ієзекіілю ? Або про те, як святий Ілія викликав з лісу ведмедя, щоб той розірвав тридцятьох діток, за те, що вони дражнили святого - "Лисий". Най пан вкаже мені ту церкву, і першим побіжу туди галопом, яко моя Сіра кобила. В "любоє врємя дня і ночі".
То ж, до відома пана, я подав коментарі в стилі панової ж церкви. Тобто, "какО привєт, такО отвєт". Невже пан, котрий заявив про себе. що він христянин не пізнав стиль рідної церкви ?
Хоча, справедливості ради, додам, що подання усіх текстів повністю, зовсім не змінить загальної картини. Я, до відома пана, не веду безчесні ігри. До того ж, мої коменти і так, подані практично повністю. Я навмисне не вказав що і звідки. Адже пан, пару постів назад, вказав що він христянин. І я вважаю за приниження вказувати йому про те, що і де написано. Адже пан і сам, я впевнений, чудово знає писання.

Повідомлення відредагував Безбожник: 31.01.2010 – 16:41

• 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 2

0 користувачів, 2 гостей, 0 анонімних