Перейти до вмісту

Суперечка про християнство

Повідомлень в темі: 2512

#861 пастух

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1975 повідомлень
  • Стать:Чоловік

Відправлено 29.01.2010 – 11:31

Перегляд дописуБезбожник (29.01.2010 11:10) писав:

Та на, Манфреде, хіба я для тебе шось жалів коли ? Буде мало, я додам...
... Про яку таку істину ти кажеш ?
Злив прийнято.

Комуністи...назвавши себе саме так, зробили багато некомуністичних вчинків...
Нажаль і сьогоднішні далекі від Комунізму, як християни від Хрестиян...
  • 0

#862 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • 2624 повідомлень
  • Місто:Геєна огненна, вул Петра і Павла 666.

Відправлено 29.01.2010 – 11:48

Перегляд дописуManfred (29.01.2010 11:26) писав:

Щодо анафем, а про Мазепу згадайте? Ну і що? Одні наклали на нього анафему, инші її не визнають, триває

А до чого тут Мазепа ? Ми говорим про анафему на науку, Манфреде. Тобто, на авторів та їх наукові труди.

ПС. Поки що стримаюсь від коментарів. Я розумію, що тобі хочеться заповнити цю сторінку, аби її пошвидше перегорнути. Користувачі не часто повертаються в перекинуті сторінки.

Повідомлення відредагував Безбожник: 29.01.2010 – 11:50

• 0

#863 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 29.01.2010 – 12:08

Перегляд дописуManfred (29.01.2010 11:50) писав:

Які ж ми вибіркові! Чому Ви не згадуєте дохристиянських катувань? Усіх цих чаш з черепа ворга (гидота яка). А як Вам ігри у щось на кшталт футболу відрубаними головами? А дітей, яких відправляли до лісу, коли неврожаї були? Людство, взагалі, було надзвичайно жорстоким у часи свого дитинства, але до чого тут релігія? Як на мене, просто спосіб для людства-дитини виправдати свої жорстокі ігри, бо, як Ви самі ж писали Ісус всіх любив і своїх послідовників закликав до того ж.
Не ліпи горбатого, Манфреде. Ми тут не про людство загалом, та його ігри говоримо. Ми говоримо про християнство та про його бога. Ти шо хочеш сказати? раз катування було серед людей то і від імені бога повинне було бути ? Ти нічого не переплутав ? Ти що? дійсно вважаєш тактовним зрівняти знаряддя катувань у ЦЕРКВІ з тими що застосовувались в миру ? Так ніхто ж ніколи на Землі і не заявляв, що мир ідеальний. Ніхто не казав там в миру, що це катування угодно богові. Так казала ЦЕРКВА. От про це ми і говорим.

ПС. Я, в такому випадку, поставлю питання конкретніше в світі поданих вище світлин: ти часом не забув, Манфреде, що церква "христова", на відміну від гравців людськими головами, називає себе СВЯТОЮ ?

А ось ще один технічний "геній" христянської церкви :

Прикріплений файл  852103d63d71.jpg   61.44К   5 Кількість завантажень:
Принцип дії зрозумілий усім без пояснень.

Повідомлення відредагував Безбожник: 29.01.2010 – 12:10

• 0

#864 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень
  • Стать:Не скажу
  • Місто:Україна вул Любая8

Відправлено 29.01.2010 – 12:42

ясно, духівництва і капеланів не було в УПа, а де ж були шамани ПЕРдУна?найлегше сидіти і вичитувати і вишукувати в дописі інших щось не те, а показати усім своє? слабо?

†Fallen Angel† : Усне попередження за п.п. 2.4 і п. 1 правил розділу.
  • 0

#865 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6639 повідомлень
  • Місто:пекельне болото

Відправлено 29.01.2010 – 12:56

Перегляд дописуЛастiвочка (29.01.2010 12:42) писав:

ясно, духівництва і капеланів не було в УПа, а де ж були шамани ПЕРдУна?найлегше сидіти і вичитувати і вишукувати в дописі інших щось не те, а показати усім своє? слабо?
хоч це питання до язичників, і мене, сатаніста, не стосується, але свої пять копійок вставлю.
Вимагаєш показати усім своє. не слабо - бо моє, це нетерпіння до лукавства. моє - це бути чесним, передусім перед собою.
Якщо хочеться мати свою українську державу, хочеться мати незалежність від комуністів і фашистів, або навіть хочеться самому мати владу у цій державі - то не треба прикриватися ніяким божеством, не треба свої недоліки і бажання списувати на якусь вигадану істоту.
  • 0

#866 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень

Відправлено 29.01.2010 – 13:01

Перегляд дописуХмурий Князь Вітольд (29.01.2010 12:56) писав:

хоч це питання до язичників, і мене, сатаніста, не стосується, але свої пять копійок вставлю.
Вимагаєш показати усім своє. не слабо - бо моє, це нетерпіння до лукавства. моє - це бути чесним, передусім перед собою.
Якщо хочеться мати свою українську державу, хочеться мати незалежність від комуністів і фашистів, або навіть хочеться самому мати владу у цій державі - то не треба прикриватися ніяким божеством, не треба свої недоліки і бажання списувати на якусь вигадану істоту.
показати малось на увазі - "розказати":rolleyes: а духовність чи віра? а чим моя віра заважає, наприклад, тобі чи будь-кому з дописувачів? переконувати мене чи Манфреда(без образ, це образно) що у нього хибна віра? як доказаи використовувати якісь гробниці і якісь знаряддя тортур? я до того що маю?
  • 0

#867 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 29.01.2010 – 14:55

Цитата

name='Manfred' post='570008' date='29.01.2010 11:50']
Які ж ми вибіркові! Чому Ви не згадуєте дохристиянських катувань?

Ну чого ж ? "Ми" послідовні. Я подав світлини катувань ЦЕРКВИ, Манфреде. Вони стоять в музеях. Це є - документ. А тепер ти, Манфреде, подай мені світлини дохристиянських катувань у язичників.

Цитата

Усіх цих чаш з черепа ворга (гидота яка).

Не бачу фактів.

А як Вам ігри у щось на кшталт футболу відрубаними головами?

Знову таки, не бачу фактів з дохристиянських часів. Бачу тіко вигадки Манфреда.

Цитата

А дітей, яких відправляли до лісу, коли неврожаї були?

Те ж сАме і по тому ж місці. Факти ?

Цитата

Людство, взагалі, було надзвичайно жорстоким у часи свого дитинства, але до чого тут релігія?

А до того, що катівні та знаряддя подані у світлинах знаходились на території церкви. А церква І понині називає себе СВЯТОЮ ХРИСТОВОЮ ЦЕРКВОЮ.

Цитата

Ви самі ж писали Ісус всіх любив і своїх послідовників закликав до того ж.

А причому тут постать Ісуса ? Я писав про ПАВЛОВУ церкву. Ісусової церкви на Землі НЕ ІСНУЄ, Манфреде. І ніколи НЕ ІСНУВАЛО. А якщо ти не погоджуєшся зі мною, то віднось тоді оті "табуретки" з шипами та інші "шедеври" від церкви, до Ісуса. То вже на власний розсуд кожного.
Знаєш шо я тобі скажу, Манфреде ? Якщо б я запропонував, наприклад, списати з комуністичного режиму факт голодомору як нелюдського знущання над невинними людьми, ти б погодився ? Я - ні.
Так от ти, Манфреде, сАме тим і займаєшся, що намагаєшся СПИСАТИ з церкви влаштований нею "голодомор" на отих "табуретках" для цілих народів у різних країнах світу. Терор. Ти десь чув, Манфреде, що католицька церква піддала анафемі винуватців знищення ЦІЛИХ НАРОДІВ американського континенту ?...і я не чув. Зате є випрадовуючі факти від Римського папи. І водночас, від папи є анафема на комуняк. Чи не блюзнірство, га ? Чи то ті індіанці не божі тварі були?

Повідомлення відредагував Безбожник: 29.01.2010 – 14:59

• 0

#868 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6639 повідомлень

Відправлено 29.01.2010 – 16:20

Перегляд дописуЛастiвочка (29.01.2010 13:01) писав:

.... а чим моя віра заважає, наприклад, тобі чи будь-кому з дописувачів? .....
Так я ж кажу - не можу терпіти лукавства. Якщо людина називає себе християнином, то хай діє як християни, і не відрікається, або не називає себе християнином.
  • 0

#869 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень

Відправлено 29.01.2010 – 16:25

Перегляд дописуХмурий Князь Вітольд (29.01.2010 16:20) писав:

Так я ж кажу - не можу терпіти лукавства. Якщо людина називає себе християнином, то хай діє як християни, і не відрікається, або не називає себе християнином.
від чого не відрікається? і як ви можете судити про діяння тої чи іншої людини у видуманому просторі? або ви так і не відповіли мені щодо гробниць і тортур? яке відношення я маю до гробниць і тих тортур, інквізиції і ти ди?

Повідомлення відредагував Ластiвочка: 29.01.2010 – 16:26

• 0

#870 Ulrick Stahlbehr

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 365 повідомлень
  • Місто:Звенигородка

Відправлено 29.01.2010 – 17:57

King Oni: Адекватами будьте і не флейміть. Бо це вже до флейму діло йде. Нема чого сказати - ЗАТКНИСЬ.
  • 0

#871 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6639 повідомлень

Відправлено 29.01.2010 – 18:34

Перегляд дописуЛастiвочка (29.01.2010 16:25) писав:

від чого не відрікається? і як ви можете судити про діяння тої чи іншої людини у видуманому просторі? або ви так і не відповіли мені щодо гробниць і тортур? яке відношення я маю до гробниць і тих тортур, інквізиції і ти ди?
1) відрікаються від суті релігії, від церкви. людина, що намагається вписуватися в сучасні моральні норми мирського життя, ну ніяк не може прийняти суть церкви, і тому вигадує всілякі брехні, типу: "це що тут так написано треба розуміти не конкретно, а абстрактно, насправді це означає зовсім не те що написано, а те що відповідає сучасним моральним нормам." - ось це і є лукавство, ось це і неподобається мені. Щодо тортур, то це питання не до мене, я про це тут не пишу.

2) ще більш не подобається, що сама церква постійно відрікається від вчення Ісуса Христа, але при цьому використовує його імя.
  • 0

#872 Родослава09

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 717 повідомлень
  • Місто:Велесниця

Відправлено 29.01.2010 – 20:03

Цитата

Івана, 15:12 Це моя заповідь, щоб ви любили один одного, як я вас полюбив!
13 Ніхто неспроможен любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає.
14 Коли ви робите все, що я вам заповідаю, то ви - друзі мої.
15 Тож слугами вже не називатиму вас: слуга не відає, що його пан робить. Називаю вас друзями
То як, Ісус ішов боротися за незалежність Ізраїля, благословляв збройних воїнів для війни, щоби віддати своє життя за друзів? А чи навпаки казав: "Вложи меч у піхви" - себто не воюй збройно? :happytwo:

Інше питання - чи померли у свій час апостоли? Я вважаю, що апостоли померли, багато хто мученицькою смертю. Біблія сама каже: "будь-яка людина - грішна. кара за гріх - смерть. мертві нічого знають". Крім того, апостоли були людьми, а не янголами. Можу навести відповідні цитати при нагоді, якщо будете сперечатись. Отож, що це Ви нам, Манфреде, за байки розказуєте? Тільки фантазери та ідеалісти можуть твердити, що апостоли не вмирали.

Повідомлення відредагував Родослава09: 29.01.2010 – 20:10

• 0

#873 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 30.01.2010 – 02:49

Перегляд дописуManfred (29.01.2010 16:20) писав:

Ну і до чого тут церква? Церква вона завше зі Христом, а він, як Ви самі правильно зауважили вчив любити, а не катувати. Увімкніть логіку! У рясі чи не у рясі не це є ознакою належности до церкви, а плоди за якими Христос і наказував пізнавати їх. Вчіть матчасть :happytwo:
Дууууже цікаво, Манфреде. А не "соблєговолів" би ти, часом, просвітити мене, про яку сАме церкву ти кажеш ? Оту сАму, яка "завше зі Христом" ? Ну хоч одну назови, котра виросла окремо, поза існуючою історією християнства і має абсолютно чисту репутацію ? Без приналежності в тій історії до тортур над нещасними людьми.

Цитата

Я Вас зрозумів, Ви не лише християнства не знаєте і не розумієте, але й світову історію погано знаєте :happy1:

Наклеп, Манфреде. Я не торкався теми світової історії. Я торкнувся теми історії церкви.
Ганьба тобі, за налеп і "анафема" на тебе. :tryzub:

Цитата

Свої вигадки залиште собі, Павло був покликаний Христом, ніякої суперечности між його посланнями і рештою тексту Нового Заповіту не існує за визначенням.

Та шо ти кажеш ? Може є потреба нагадати тобі, Манфреде, коли і через скіко століть ПАВЛОВА церква офіційно визнала Ісуса сином божим ? Чи сам згадаєш ?

Цитата

Ну і хто ліпить до стіни горбатого? Голодомори — явище логічне і закономірне у рамках комуністичної ідеології з її виправданням насильницьких засобів для досягнення певних ідеологічних цілей,
Історія церкви проти, Манфреде. Вона чітко підкреслює аналогію закономірності та ІДЕНТИЧНОСТІ діянь обох течій : христянства і комунізму.

Цитата

тоді, як у християнському вченні не існує жодних підстав ані для спалення людей на вогнищі,

Ога, ога. У "моральному кодексі будівника комунізму" чорним по білому теж написано : "людина людині друг, товариш і брат". Тобто, повторена цитата з євангеліє "люби ближнього свого". От вони і любили. Церква БЕЗ ПІДСТАВ на багатті спалювала, а комуністи, БЕЗ ПІДСТАВ в Сибіру гноїли, та голодомори влаштовували.
Цікаво, що і ті і другі, керувались "любов*ю до ближнього" відповідними керівними документами. Християнським вченням та Моральним кодексом. Уроди. І більших уродів чим оці двоє, людська історія не знає. Гітлєр - це окрема тема. Він є наполовину породження одних, і наполовину - других. Принаймі, та ж католицька церква, де його хрестили, не оголошувала йому "анафему" по цей день. :D

Цитата

ані для переслідування їх за їх релігійні переконання.

Спіноза передав тобі вітання і свій протест.

Цитата

Маючий мозки да відчує різницю: у християнстві людській жорстокості весь час заважає постать Христа з Його любов'ю, тоді, як у комунізмі ніхто нікому не заважає ніц, хоч голодомори твори, хоч Ґулаґи, перед ким тобі звітувати?

А перед ким звітувала церква за жертви інквізиції ? Та перед тим же Христом. І шось його постать не завадила спалювати нещасних людей та піддавати їх нелюдським тортурам, нелюдськими знаряддями. А перед ким вона звітувала за "анафему" на "рабів божих" ? Знову таки, перед ним так сАмо, як за "антісовєтчину" тих же "рабів" звітували комуністи перед ЦК.

ПС. Оті знаряддя на світлинах, Манфреде, абсолютно чітко доказують те, що церква створена придурками, епілептиками, маньяками, псіхопатами. Вони і не могли бути іншими, ті послідовники епілептика і людиноненависника, Павла. Бо нормальні люди, таких знарядь не вигадають при усьому своєму бажанні. Ну хіба що, достойні продовжувачі історії церкви - комуністи.

Повідомлення відредагував Безбожник: 30.01.2010 – 02:59

• 0

#874 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 30.01.2010 – 03:28

Цитата

хоч Ґулаґи, перед ким тобі звітувати?

А як це ти, Манфреде, побачив різницю між Гулагом, де практично задарма працювали міліони рабів комуністичної системи, та міліонами кріпаків котрі теж, практично задарма працювали на земельних угіддях церкви до 17-го року ? Чи тобі невідомо, що до приходу більшовиків землі були поділені між поміщиками та церквою ? Ото тіко і різниці, що коли більшовики не поділились з церквою після 17-го року і забрали собі і землі і рабів, то церква почала лякати їх всілякими анафемами. От якби ті поділились, то мовчала б та церква "как риба об льод". :happytwo:

Цитата

name='Manfred' post='570097' date='29.01.2010 16:28']
Павло був покликаний Христом,

Апостоли проти, Манфреде. Цієї брехні ніхто в євангеліє не підтвердив. Окрім самого ж Павла.
Ось як він про це бреше :
1) "люди же шедшие с ним стояли в оцепенении, слыша голоса и никого не видя" (Діян. 9-7)
2) бывшие же со мною свет видели и пришли в страх, но голоса говорившего мне не слышали" (Діян. 22-9)

Воно, Манфреде, завжди так ; якщо кому шо набрехав, то через певний час повторюючи брехню обов*язково проколешся на тОму, чи то ті люди бачили, чи то чули ? :happy1:

Повідомлення відредагував Безбожник: 30.01.2010 – 03:39

• 0

#875 Родослава09

Генеральний писар

• Користувачі
  • 717 повідомлень
  • Місто:Велесниця

Відправлено 30.01.2010 – 08:41

Перегляд дописуБезбожник (30.01.2010 03:28) писав:

Апостоли проти, Манфреде. Цієї брехні ніхто в євангеліє не підтвердив. Окрім самого ж Павла.
Ось як він про це бреше :
1) "люди же шедшие с ним стояли в оцепенении, слыша голоса и никого не видя" (Діян. 9-7)
2) бывшие же со мною свет видели и пришли в страх, но голоса говорившего мне не слышали" (Діян. 22-9)

Воно, Манфреде, завжди так ; якщо кому шо набрехав, то через певний час повторюючи брехню обов*язково проколешся на тОму, чи то ті люди бачили, чи то чули ? :happytwo:

А ось у перекладі Хоменка:

Цитата

Дії 9-ий розділ
4 і він, упавши на землю, почув голос, що говорив до нього: «Савле, Савле! Чого мене переслідуєш?»

5 Він запитав: «Хто ти, Господи?» А той: «Я - Ісус, що його ти переслідуєш.

6 Встань же, та йди в місто, і тобі скажуть, що маєш робити.»

7 А мужі, що йшли з ним, стояли онімілі з дива, бо вони чули голос, але не бачили нікого.

Цитата

Дії 22-ий розділ
7 я повалився на землю і почув голос, що казав до мене: Савле, Савле! Чого ти мене переслідуєш?

8 А я озвався: Хто ти, Господи? Він же сказав до мене: Я - Ісус Назарянин, що його ти переслідуєш.

9 Ті ж, що були зо мною, бачили світло, та не розуміли того, що говорив до мене.
Ага, от вам свята "непомильність" Біблії. Як ваш Єгова міг допустити, аби так виявилось, що апостол "плутається" у свідченнях??? ))))

Принаймні, уже видно, що єврейські святі писання небездоганні. Чи не так?

Повідомлення відредагував Родослава09: 30.01.2010 – 08:43

• 0

#876 пастух

Старійшина

• Користувачі
  • 1975 повідомлень

Відправлено 30.01.2010 – 09:10

Перегляд дописуРодослава09 (30.01.2010 08:41) писав:

Принаймні, уже видно, що єврейські святі писання небездоганні. Чи не так?

Особливо, коли робляться переклади не фахівцями у справі не перекладу, а в справі про що йдеться в перекладі.
Я не говорю про ті злочинні випадки, коли люди у владі, підганяють написане раніше під свої сьогоднішні потреби,
для оправдання своїх злочинів.
Мені прикро, що ви стільки енергії тратите на деталі, такі не суттєві в доленосний час для всіх нас, залишаючи важливе
поза своєю увагою.
  • 0

#877 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 30.01.2010 – 14:30

Перегляд дописуПастух (30.01.2010 09:10) писав:

Особливо, коли робляться переклади не фахівцями у справі не перекладу, а в справі про що йдеться в перекладі.
А ти, шановний пане Пастух, звернись до будь якого перекладу щодо вказаної мною брехні в діяннях 9-7, та 22-9. За любе число і за будь який рік видання бібли. Хоть від царя Гороха. Можеш навіть до Вульгати звернутись за допомогою і отримаєш один і той же результат : БРЕХНЯ. Якщо врахувати, що найстаріше на сьогодні євангеліє на Землі має вік всього навсього прилизно 1008-1010 років (а не дві тисячі), то все рівно, шось дофіга у тебе неправильних перекладачів виходить. Дивно, що ті "перекладачі" прокололись на одному і тОму ж епізоді. Чи не так, пане Пастух ? Цей анекдот, у вигляді посту пана Пастух про виправдання брехливих епізодів бібли по причині "нефаховості перекладачів", вже давно відомий. Це "оправдання" не ти придумав, пане Пастух. Церква нині аж пищить, щоб відредагувати брЕхні в біблі. Але вже запізно. Водночас, смішними виглядають і великорозумні вказівки деяких форумчан на те, що неправильно брехню переклали. То я нагадаю, бажаючим ту брехню ПІДКОРЕГУВАТИ : 1) "все Писання богодуховенно". 2) "І до того немає що додати і немає що відняти". І навіяне те писання "святим отцям" не якимось там паном Пастух, чи Безбожник, а самим Господом. Так шо нефіг там ритись з перекладами, пане Пастух. Як казав кіногерой : "всьо уже украдено...до нас".

Цитата

Я не говорю про ті злочинні випадки, коли люди у владі, підганяють написане раніше під свої сьогоднішні потреби, для оправдання своїх злочинів.

А про які такі випадки, цікаво ?
Пан не звернув увагу, що своїм постом звинуватив усю історію церкви в брехні, котру вона підганяла згідно відповідних моментів в історії, "для оправдання своїх злочинів" ? Прийми мої вітання, пане Пастух. Жму лапу. :happytwo:

Цитата

Мені прикро, що ви стільки енергії тратите на деталі, такі не суттєві в доленосний час для всіх нас, залишаючи важливе
поза своєю увагою.

А ще прикріше, коли є бажаючі витратити енергію щоб оправдати та підкорегувати брехню.

Повідомлення відредагував Безбожник: 30.01.2010 – 14:32

• 0

#878 пастух

Старійшина

• Користувачі
  • 1975 повідомлень

Відправлено 31.01.2010 – 10:05

Перегляд дописуБезбожник (30.01.2010 14:30) писав:

А ти, "всьо уже украдено...до нас".
А про які такі випадки, цікаво ?
Пан не звернув увагу, що своїм постом звинуватив усю історію церкви в брехні, котру вона підганяла згідно відповідних моментів в історії, "для оправдання своїх злочинів" ? Прийми мої вітання, пане Пастух. Жму лапу. :happytwo:
А ще прикріше, коли є бажаючі витратити енергію щоб оправдати та підкорегувати брехню.

Думаю, що в наш час, кожна людина знає значення терміну - Камертон. Якщо ні, коротенько нагадаю. Камертон -
високоточний прилад який має стандартну частоту звучання. Використовується для налаштовування музичних
інструментів.
Для того, щоб розібратися у релігійні какофонії, яка "висить" над Нашою Планетою як Дамоклів Меч, Перше, що я зробив
понад 15 років тому, відшукав Вічний Камертон з допомогою якого дуже легко виявити все наносне і тенденційне у всїх
без винятку релігіях. Звичайно не в тих, які лише такими називаються, а Де-факто є відвертою маячнею різного рівня
олігофренів, та інших десоціалізованих істот.
Розглядаючи ті чи інші писання, при "звучанні" вказаного вище камертона, як при роботі Рентгенівської трубки висвітлю-
ються всі користолюбні "редакції" тогочасних "достойників" в мантіях та їх прихильників на високих престолах.
Весь "опіум для народа" так і пре...
Мусульманські колеги-архітектори, які "класно вїхали в Тему" зробили свій хід "Вогняним Конем".
Тяжко обійтися зовсім без крові на Ниві Яка поливалася Кровю Міліардів на протязі Життя Нашої Цивілізації.
  • 0

#879 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6639 повідомлень

Відправлено 31.01.2010 – 14:02

Безбожник, про помилки в біблії є окрема тема. от там цей приклад буде дуже доречний.
Прошу ж повернутися до суперечки про християнство.
Починаймо знову. Теза:
Християни вірять, що їх бог всемогутній і всевидющий, але нічого не може і не знає
Він так сильно любить людей, що більшість з них віддає Люциферу, який в пеклі контролює вічні муки душ,
а обраних селить в раю, де люди вічність нічого не роблять і не думають, де вічність не існує ніяких проблем, де кругом кожного праведника в прислужниках з десяток янголів, що виконують всі капризи праведної душі.
Бог милостивий, і простить всіх, хто перед смертю злякається вічних мук,лише самогубці не можуть бути прощені, бо не можуть покаятись уже після гріха самогубства. Але самогубство во славу божу, то не гріх а подвиг, і в раю нагороджується 77 незайманими дівчатами (як на мене, то для вічності в раю, 77 целок - малувато.)

З іншої сторони - сатаністи вірять у себе, у всемогутність людини! Людина, котра не раб (божий), сама може досягти всього, без пана над собою. І раю, і вічності, і 77 незайманих дівчат, чи навпаки, аби тільки забажати.

Додаю ще:
Християни стверджують, що Ісус всередині кожного з них. Але не вірять в Ісуса в собі, а вірять в Ісуса на Іконі чи незрозуміло де. Християни моляться "ізбави нас от лукавого", але регулярно п'ють кров Ісуса, їдять плоть Ісуса, але не вірять в це - лукавлять на самому основному священнодійстві християнства.

Сатаністи не стверджують що бог всередині них, вони стверджують що вони самі - боги.

Додаю ще:
Християни стверджують, що Ісус всередині кожного з них. Але не вірять в Ісуса в собі, а вірять в Ісуса на Іконі чи незрозуміло де. Християни моляться "ізбави нас от лукавого", але регулярно п'ють кров Ісуса, їдять плоть Ісуса, але не вірять в це - лукавлять на самому основному священнодійстві християнства.

Сатаністи не стверджують що бог всередині них, вони стверджують що вони самі - боги.
  • 0

#880 ivansstef

Генеральний писар

• Користувачі
  • 666 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 31.01.2010 – 14:12

Перегляд дописуХмурий Князь Вітольд (29.01.2010 16:20) писав:

Християнин не іделаьна людина.. Це людина яка прагне бути ідеальною..
Але всі ми слабкі істоти перед спокусами :happytwo: :happy1:
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 2

0 користувачів, 2 гостей, 0 анонімних